• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tož my jsme se drželi Koránu a měli jsme ho dneska po ránu:grinning:
25. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Berunky, já taky MVR!! Jdu na Nasťu, bo se zavazuju, že dnes budu už ve 22oo spáááát!!!!! Dám si budíka radši na dřív a zabalím rááno!
25. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
Máji, batoh do dalšího roku, my musíme být včas připravené :slight_smile: Ten starý už je prý pro prvňáky :unamused: , takže se nedá svítit, musíme pro nový, protože tenhle už by měla čtvrtý rok a tu ostudu jí nemůžu! udělat :sunglasses:
My taky vodíme dítka na keramiku :slight_smile: , tak to jsme skoro kolegyně :wink: Mě ta práce baví, jen ti nahoře mě seeerou! Vymýšlejí hovadiny!!! Ale to je klasika. Nahoře jsou blbci, tak jak to pak má dole vypadat? :grinning: Hlavně, že je veselo, a to teda zase ve školství je! Třeba pár let na našem obvodě probíhá odměňování nejlepší učitelky roku - jako je Sportovec roku, tak tohle je ÚČA roku! :grinning: :grinning: Tam ty chudinky dostanou v obálce jako 5 000,- za celý rok té nadstandartní práce, ty jim zdaní na 3000,- a ten, co ten galavečer uvádí dostane 30 000,- a ještě tam blekotá nesmysly :angry: A to nemluvím ani o tom, co celá ta galašou stojí prachů - ale zase je naše obec dostatečně zviditelněná - tedy její vrchnost. Do novin udělají fota, ale ty částky tam nenapíšou. Prostě kocourkov :grinning:
Jo, ten sexík po absťáku ti závidím. Já bych už po 9 měsících měla taky chuť, ale jinak? :unamused: Mně bohužel nikdo těch 9 měsíců klidu nedopřeje :wink:
Bellí, no řekni, že nééé?! Už se, holka, uč ukrajinsky a možná i vietnamsky, protože to oni nedokážou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jé, teď mi přišla sms od kamarádky z práce a napsala mi, že jí moc chybím a beze mě to není ono. To je tak hezké, úplně mi naskočila husí kůže:slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Se mi to opoledne nějak seklo a pak jsem byla makat.
Věruško pošli mi toho meilíka prosím :wink:
Děvčátka kolikátý den ten test? :wink:
25. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Marti, nic se učit nebudu, budu kdyžtak mlčet a poklepání na čelo snad pochopí, né:grinning:
25. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Majdí úplně vím o čem Tvá kamarádka píše.Taky je mi smutno bez té kámošky :wink:
25. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Peťko ahoj:slight_smile: Testík tak ten 11.-12. den, někdo měl slabou už 8. den, ale za ty nervy, když by tam ještě nebyla, Ti to tak brzo nestojí, beruško:wink:
25. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
No právě proto se ptám.Ale zatím jsem v poho a vyčkávám :wink:
25. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Bellí, Tys neviděla mýho Ouboše? :grinning: Ten kdyby za mnou skočil do vany, tak by mě zabil. A kdybych lezla já za ním, tak už by se zas voda nevešla, tož taááááákhle to taky nepůjde.
25. čer 2009 ve 21:18  •  1 dítě  • Odpověz
To je dobře, že jsi v pohodě, sluníčko. Jen tak dál, kdy Ti vlastně vychází testík:slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Peti, Věruška haleká na koncertě, teda nehaleká, bo má bacila, ale drbe se zpěvačkama.
25. čer 2009 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz
Vidím to na středu :wink:
25. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
Výmluvy, výmluvy:grinning: Však on se způsob najde, neboj se nic:wink:
25. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Monyči,to my taky nemůžeme sexovat,ale jen tak se škádlíme.On manža se bojí že by ublížil mimi,takže ani snad nemá chuť :confused: až mě to zaráží,ale zase jsme takový zamilovanci snad jak na začátku,teda když odmyslím ten sex :grinning:

Jinak doboru nocinku všem co jdou spinuškat a krásné sníky :slight_smile:

Jejda,Máji Luboš a skok do vany?To si teda nedovedu představit,snad leda jako demoliční četa v koupelně :grinning:
25. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Katy, co Ty to máš za odrůdu chlapa, že jste furt jak na začátku? Buď Ti neodmlouvá a poslouchá Tě bo ty jeho, ale to pochybuju :grinning: nebo nevím...
25. čer 2009 ve 21:24  •  1 dítě  • Odpověz
Aha to neva pošlu jí to zítra :wink: díky Máji :wink: Ty se budeš cachtat s manželem jo?
25. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ále nebudu Petjunko, bo to by ani nešlo uskutečnit :slight_smile:
A co jí posíláš, proč to nepošleš přes nás? :grinning:
25. čer 2009 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz
Peťko, tak to budu držet všechno, co mám, ať zahlásíš // krásné dálniceee:slight_smile: Katy, však chce Mája novou koupelnu, přecivá, né:grinning:
25. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
Novou jo, ale ještě bych se jí taky chtěla dožít a né bejt zdemolovaná s ní. :grinning:
25. čer 2009 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz
Nevíte zda věruška vložila to další video na youtube? Mi to nějak uniklo, odpoledne to už šlo a říkala, že to zkusí...
25. čer 2009 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz
Majdí díky.No uvidíme už to neovlivním :wink:
Máji přeci ty fotky z toho včerejška,já je neumím zmenšit :unamused:
25. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ajo, ježiši proč mi je nepošleš do mailu? Vždyť já je chci moooc vidět a nenapadlo mě, že existuje mail, blonde háre, jéééžiši.
25. čer 2009 ve 21:29  •  1 dítě  • Odpověz
Co to je a kdo to tam má jak se tam leze YOUTUBE?
25. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jo, Máji, vložila nové videa. Peťko, to je jasné, že teď už je to buď a nebo, ale tfujtfujtfuj pro štěstí:slight_smile:
Tak prosím mailíka :wink:
Já chci taky Anýse nechat vyfotit, ale asi je ještě moc malá,a le na druhou stranu je už vyrostlá a je mi líto, že žádný pěkný fotečky nemáme
25. čer 2009 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz
Jéééééééé Ty ho nemáš? alfice@seznam.cz
25. čer 2009 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz
Andruškooo, doufám, že ještě nakoukneš. Přeju Ti brou nocku, kočičko, krásné sníky a zítra držím pěstičkyyy:slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Peti,teda at už je středa,jsem zvědavá,teda to je u mě normál,ale ted snad ještě víc :wink:

Máji,určo nech pak vyfotit Anýska,jsou to super fotky,obdivuju ovšem ty fotografy a teda i maminy ono to je na dýl a mimča kolikrát brečí,no sranda asi. Kamoška má neteřinku na kožíšku,je nahatá,pase koníčka a na zádíčkách má křidýlka jak andílek-mooc pěkné :slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.