• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Peti dobrou noc a sladké sny. :slight_smile:
25. dub 2009 ve 22:59  • Odpověz
Je čas udělat dětem Pápá :sweat_smile:
25. dub 2009 ve 23:01  • Odpověz
to jsem měla k večeři někdy v lednu :slight_smile: Přiznám se ti, inspirovala jsi mne, tak jsem si teď stáhla staré fotky z mobilu a dala si to tam
25. dub 2009 ve 23:02  • Odpověz
Veruš nedám nedám půjdu do práce a někdo bude muset gruntovat to naše hvízdečko lásky :slight_smile:
25. dub 2009 ve 23:03  • Odpověz
Berušky klíží se mi očíčka půjdu spinkat :slight_smile:
25. dub 2009 ve 23:04  • Odpověz
No jen si ponechejme každá ty svoje:slight_smile:
Kozénky, jdu už asi spát. Sedim tu už stráááášně dlho. Třebíč se už asi nepřipojí, leda tak brzo ráno:slight_smile: Zítra mám pozvané na oběd rodiče, atále slávím :wink: tak vykouzlím asi tu kuřecí roládu co mi poslal Regí. Tak brou s kobrou
25. dub 2009 ve 23:06  • Odpověz
Lucinko dobrou noc. :slight_smile:
25. dub 2009 ve 23:06  • Odpověz
Brou všem co se odpojují :confused:
25. dub 2009 ve 23:07  • Odpověz
Ovečky tak to vypadá, že jdete spinkat. Tak mi s vámi utekl krásně kus šichty, dobrou noc :slight_smile:
25. dub 2009 ve 23:16  • Odpověz
autor
Jejda mám zpoždění, Bellí už jdu kopírovat. Jsem to vymyslela, otevřela jsem si kobylu ve dvou oknech, abych rychleji kopčiláá, tak vezmu vše najednou..

bellka napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
23.55 No jo, každej. Ale žádný nevypadá, jako kdybych ho zrovna vytáhla z pračky:grinning:

23.07Berušky, taky už vám popřeju dobrou nocičku a krásné sníky a jsem šťastná jak blecha, že jsem s vámi mohla, přes Andrejku, být Tak pa, pa, pa zítra Karol, ať Ti to utíká, to sletí, však to znám, ne Myslím, že Májinka normálně usnula. Taky toho za poslední dobu moc nenaspala, tak jen ať si odpočine, beruška Mějte se krásňoučky

23.13.Andrejko, já na Tebe čekám, až se vypršíš Neboj, já bych Ti přece neutekla
25. dub 2009 ve 23:19  • Odpověz
autor
Bellí, rychle dočtuuu, jestli chceč spinkat, tak Ti přeju dobrou noc a hezké sny o batolátkách :pensive: :slight_smile: :slight_smile:
25. dub 2009 ve 23:21  • Odpověz
Broooooooooooooooooooooooo nooooooooooooooooooooooooooc. :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2009 ve 23:24  • Odpověz
autor
Tak čumáčkové všem brooouu nocc! Ahoj zítra!!
25. dub 2009 ve 23:25  • Odpověz
autor
Dobrou Jiřííííkuuu!! :grinning:
25. dub 2009 ve 23:25  • Odpověz
autor
HEZKOU NEDĚLI, NAŠE RODINO!! :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6kulihrášků čeká,v květnu 09 KET! 27.4.psychotesty adopce
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec 09, huž se to blííížííí..
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,3.5.nástup,4.5.laparka myomu - budeme s Tebou!
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF,1xIUI,1xET,1xKET,těšíme se na další boj v květnu 09-už brzy!
Manetka,minulost v Iscare 1xIUI,1xIVF,1ET,2KET,přestup do Gennetu Liberec - nový boj v květnu 09
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sourozenečka
Janni.ka,Repromeda Brno, půjde poprvé do boje koncem dubna! Nebóój!
Regina,Apolinář,1xIUI, malá bolístka zůstane, ale v červenci rozjedeme další IUI!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,dáme si eregmu a domácí snaženíčko, na podzim 09 akce!
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI, chystáme 2.IVF - 5.5.UTZ a pak hurá do stimulky
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, 5.5.kontrola v Caru

HOLKY V AKCI
Terezaa, 1.IVF Stimulujeméééé , 5.4.UTZ, OPU 8.4. ET 11.4. dva kulíškové, kontr.27.4.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, ještě 3 sněhuláci spinkaj! KET 12.4.
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3.IVF, 16.4.ET, držíme palce!
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , úplně tichounká gratulace k //
Petjuna,Apolinář,1xIVF,malá cystička nás nerozhází,KET bude v květnu, 30.4.UTZ,

TĚHULKY
Alfice(Mája),Repromeda Brno,1xIVF+ICSI, Těšíme se na Aničku ! ležetležetležetležetležet
Markytankakajky, podařilo se přirozeně , další UTZ a průkajda 4.5.
Veera2,Věruška-jogínka-Pronatal,2xIVF+ICSI, jeden bojovníček, pořáád slaví!
Pajipa (Pavla) - spisovatelka , CMR Zlín, 2xIVF+ICSI, 1xúspěšný KET,Těhulka, termínek 26.9.09
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.09
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3., těhulka!!, Jsou tam dvě srdíčkáááá!!!!
Katy81,Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4., //na testúúúú , HCG potvrzeno, gratulujeme!!
25. dub 2009 ve 23:39  • Odpověz
Dobré ráno koťátka, dneska jsem první, za chvíli fičím domů :slight_smile: Ve 3 ráno jsme měli nechutného opilce, z rozbitou hubičkou a čumáčkem a jeho smrad z nohou větrám ještě teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak krásné ráno Belce, Máje, Věrce, Katy, Petře, Marky, Luce, Ivě, Terce, Janince, Andrejce, Martě, dvou Mončám, Dadě, a dalším :grinning:
26. dub 2009 v 05:35  • Odpověz
autor
Dobréé rááno! Já ještě nemůžu moc cvakat, bo manža spí :confused: ,

tak aspoň kopíruju :wink:

bellka napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Dobré rankooo:wink: Tak mi to pořád nejde a už se mi to přestává líbit. Admina se neozvala, napíšu jiné, protože to není samosebou. Všechno mi jde, jen na kobylku se nemůžu dostat. Tak snad mi druhá odepíše:slight_smile: Přeju krásnou neděličku:wink:
26. dub 2009 v 07:10  • Odpověz
Dobré ráno berušky moje přeji vám krásný slunečný den. :slight_smile: Chtěla jsem vás všechny pozdravit Majinku, Belušku, Andrejkiu, Regínku, Katynku, Věrušku, Petrušku,Markytánku no prostě moje berušky jestli jsem na někoho zapoměla tak se omlouvám. :slight_smile: Za chvílku pojedem na zahrádku tatka už mi volal v kolik přijedem. :angry: Mějte se fajn hned jak se vrátím tak příjdu na pokec pá pá :slight_smile:
26. dub 2009 v 07:25  • Odpověz
Všem krááásnou neděli.
Já dnes nějak nemohla už dospat. Karolko, co jsi to měla za rušnou noc? Manžílek se ožral? :slight_smile:
Belluško, to je k vzteku, lae Andrjka tě poctivě kopíruje, ta je honá :slight_smile:
Ahoj Lůco, užijte si to na zahrádce:slight_smile:
26. dub 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahojky berušky.
Andrejko, mám čas, ale ten náš přiblblej počítač stávkuje :angry: :angry: :angry: . Vždycky se mi ho podaří na chvilku připojit, něco málo přečíst, ale než stihnu něco napsat, tak je to v .... :angry: . Nechci být sprostá, ale jinak to ani nejde říct :angry: .
Berušky, co je tu nového? Může to někdo, prosím, shrnout? Než bych se něco dočetla, tak budu 10x nahazovat pc a to by mě asi kleplo.
26. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
Jé, Katy, obr gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Hned na první pokus, to je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
Andrejko, nádherná tabulka :dizzy_face: . Jak jste na tom s adopcí? Máte můj veliký obdiv :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Karolko, baštíte eregmu? Ten můj chlap by po ní pořád spal. Ale jinak si ji hodně lidí chváli :wink: . Tak ať zabere a žádný car už ani nebudete potřebovat :wink:
26. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
čauky kočky,bacha na vítr ať Vás neodfoukne :sweat_smile:
jsem si Vás dočetla a teda jste pisalky :slight_smile: včera jsme měli perný den, odpo jsem dospávala,pak jeli mrknout na letiště-novou postýlku pro nás a navečer jsme jeli zapíjet kamošovi malou Nikolku,no já nealko,manža taky,ale nadlábli jsme si bříška :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andrejko,jsem na Tebe myslela,teda klobouk dolů,protože tu adopci nevím jak bych s manžou dala,asi né,on by tohle nedal,maximálně by tam byl,ale nic by neřekl.Ještě že nám vyšlo ivf,teda doufám že dopadne dobře :slight_smile:

Inko,děkuji,máme taky obr radost

Zdravím ostatní jako chuděrku Majdí co nemůže psát,Máju,Karolku,Lůcu,Věrušku,Marky,Peťulku,Monče,Ivku,Regíí,Janču :wink:
26. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
TAK CO JE TO TADY ZA BORDEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
SE TU PRODÁVÁM A NIC Z TOHO? ZAVELOJTE OKAMŽITĚ PSYCHOLOŽCE, AŤ TU KANIMŮRU PROPUSTÍ NA CHVILKU DOMU A ODEVZDÁ, CO NA MĚ VYDĚLALA!!!!!KOZY, NĚKOLIK MILÁŠKŮ, KOBLIHY, ZÁVĚSY, BELLÍŠKŮV ZVĚŘINEC...NO JÁ SI TO VYHLEDÁM...
26. dub 2009 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz
Jinka všem bré ránko. Jsem včera četla, psala, najednu dosti zle, už jsem začínala počítat rozestup nových kontrakcí a zacvakla noťas a byla ráda, že došla do ložnice. Noc krušná, samej šílenej sen, já už jsem asi fakt hodně vynervovaná, bo to neni normální. Musím na sobě máknout.
1. sen - přezouvám se v hale u babičky, beru si ze skříně papuče a narazím na čerstvý rohlíky a plno pomazánek, sáhnu po Budapešťský a namáznu na rohlík a zhltnu, pak juknu na tu pomazánku a ona byla z roku 2003 :confused: :confused: , tož běžím na zahrádku zvracet, klečím v trávníku a bojím se o Aničku, že budu mít salmoneu.
2. sen - jsem v jídelně, kurňa zase o žrádle co?, ale nic nejím, jen mi kámošky maminka sděluje, že kámoška právě v 5. měsíci potratila, žmoulá v ruce dětský polodupačky a brečí, že už měli i jméno. Tak se chytnu za břicho, kde mi úplně do náruče vystupuje Anička a chovíám ji.
3. sen - jsem na zahrádce se známejma, bubnuju a zjišťujeme, že na Olympiádě někde v Korei bo kde, umřel jakejsi náš soused, jdeme k plotu a čumíme směr Korea a loučíme se s ním.
Pak mě naštěstí dítko probudilo kopáním do žeber a musela jsem vstávat, díky Bohu.
Takjsem magor bo nejsem? :confused:
26. dub 2009 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a Věruško!!!! Třebíč se odpojilAAAAAAAAAAAA, nikoliv Třebíč se odpojil!!!!!!Na to tu jsme alergičtí :grinning: :grinning: :grinning:
To je jak s Olomoucí no...
26. dub 2009 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,hele a co jako zobeš za zrní že máš takhle pošahané sny? To je vážně lepší nespát :wink:
26. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
Katy, to josu asi už vážně ty obří nervíky. Nedá se to ani popsat, ty moje stavy...Kdo by to byl řekl, ze dne na den, prostě magor.
26. dub 2009 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím tu TU Třebíč a vzkazuju, nechoď radši spát.
Mě se ale dnes taky zdály hnusné sny. jeden z nich byl, že mám výsledky z genetiky a že potvrzují nejtěžší genetické vady.
tož jsme nějaké vadné, Májo obě. :slight_smile:
26. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
Nojo, jsme vážně hrábnutý. To máme z těch porodů ze včéééééééééra. Já pátrám po tom, co se dává všechno do tý kapačky, co ta pani s ní rodila. To bymohla vyšetřit Bellka nebo Karolka, či ženy rodičky, které to třebas měly. Tož Vás ženy vyzvu, aby jste to vypátraly, děkuji. Já zatím zjistila, že baby měly po většinou v tom kapání antibiotika, protože jim odtekla plodovka, tak aby infekce nevznikla.
26. dub 2009 v 09:35  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, děláš nějakou tu roládku? Dortík si nesnědla celej? :slight_smile:
26. dub 2009 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.