• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Petjunko, koukám do mailu a nic, asi to odešli po jedné bo dvou ks, bo jestli je to veliký, tak to nepůjde po vícero.
25. čer 2009 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz
Jojo, to josu hezké fotečky, ty křidýlkový jsem viděla a teďka jsem tam zase zahldíla fotešky a mimísko je nahatý a má na sobě zavvázanou takovou krásnou mašli :wink:
25. čer 2009 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz
Mě se líbí i ty těhufotky,ale teda ty ceny mě přijdou docela maso,kamoška byla a cena asi 5 000kč a když jsme je viděly tak jsme se zhrozili,to manža by je vyfotil taky tak a zadara.Manža má koníčka jako focení,a malé děti před naší zrcadlovkou se neukryjí a musíme ho krotit aby jim nevyblikal očička.

Holky,mě se to pořád seká a jsem už naštvaná,tak jdu raději hajat,tak dobrou noc a pěkné sníky :slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Katy dobrou, pěkné sny a zítra pá:slight_smile: Teda ta Věruška je ale ukecaná:wink:
25. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Katy já jsem napnutá jak špagát :wink: Taky se mi líbí fotky s pupkama a pokud by to vyšlo tak d toho jdu!
25. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Haló, haló, už se mi zavírají očička a otvírá hubička, tož půjdu taky spinkat:wink: Přeju vám, kočenky, dobrou nocičku a nádherné miminkovské, MVRM:slight_smile: Pa, pa, pááá, sluníčkové moji zlatí:slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Bellinko krásnou dobrou nicinku plnou překrásných snů.papa :slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
Petjunko, máš je zmenšený v mailíku. Moc Ti to sluší, ta rezatá je rezatší teda víc než ty cos ukazovala tady na Kobyle, ale furt to není ta rezatice jakl liška :slight_smile:
Máš super učesaný háre, se mi takovej rozcuch moc líbí, ale nevím, jak na to...
25. čer 2009 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz
Tady už se chrní, OMG a ta Andrrejka už tu Nas´tu hodila? :confused: Jsem to nějak asi přehlídla, bo psala, že ve 22 hodin už spí, tož už chrní celou jednu minutu :slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz
Tak brou nocenku a Peti, vlož ty fotešky do albíka, ať se kočky taky pokochaj, bo je to krása.
Jinak moment po zrození mimísky je na youtubu, tož kdo na to má zvědavosť a neva mu to, může juknout, já to taky dneska viděla prvně :confounded:
25. čer 2009 ve 22:04  •  1 dítě  • Odpověz
Máji učesala i namalovala mi fotografka :wink: pro mě mazec nejsem zvyklá se líčit a ta hlava? OMG bordel :grinning: barvičku jsem vybrala hezkou spokojenost :wink: Máji moc děkuji jsi šikulka :wink:
25. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
Sakra a jak to tam najdu??? youtubu do vyhledávače?Pomoc
25. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=W4p8YW8rlno&feature=related

Tohle je odkaz na satana a mimíska je při rozkliknutí více od uživatele allfice, to je vpravo v sloupečku, teda aspoň já to tak mám.
25. čer 2009 ve 22:11  •  1 dítě  • Odpověz
autor
holky, tak jsem zkysla hodinu v koupelně, bo jsem sekala celý těéélo, a pak ještě taky nehtoúpravna, no prej, že budu v 10 spát.. se na to.. Já chci taky fotečky, Péťo, chci se pokochat.. A na you tube se Máji moc těším, ale až u PC. Tak odpoví mi někdo, jak se dostanu na Věruščiny videa?? Furt tady hážu dotazy, ale nikdo mě nesylší!!! :frowning2:
25. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
Týjo, tak ti fotografové umí i česat a malovat, to jsou teda šikovný, navíc troufnout si česat kadeřnici, bych se asi bála :slight_smile: Ale fkat super, ta ofina je prostě boží :wink:
25. čer 2009 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz
Bych Ti poslala odkaz, ale nemůžu to najít, muší až Věruška :unamused:
25. čer 2009 ve 22:17  •  1 dítě  • Odpověz
Našlááááááááááááááááááááááááááááá :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=m4uwMyXRufc
25. čer 2009 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Beluško, děkuju za palčááky. Hned dám vědět!!!
Máji, dííkes, to bude zejtra pokoukáááníčko!!
25. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jéééééééééééé, Věruška má na stole úplně stejnou misku, jako máme my, Lubošova oblíbená polívková :grinning: Jí to tam vyšmírujeme. Ježiši zveřejnila to ona vůbec? Aby mě nezabila, ale tak je tam Mikísek, tak snad to natočila pro nás, oMG.
25. čer 2009 ve 22:20  •  1 dítě  • Odpověz
Huž je tady, omg, teďka mě killne :unamused:
25. čer 2009 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz
OMG o nás, bez nás!
25. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
OMG dlouho veješ a pak to takhle dopadá :rolling_eyes:
25. čer 2009 ve 22:26  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jé, Věruško, sice mi to skáče, noťas zatracenej, ale vidím a slyším!! Ahooj, jak bylo?
25. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
Co tady děláte? Tak na moje video čučíte, jo? Jsem ho chtěla smáznout :slight_smile: :angry: Na prdel dostaneš
§
25. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
Smáznout? Pačimů? Já myslila, že jsi ho tu už hodila, ale Andrejka nenašla, tož jsem ho vyhledala, ale dalo mi to práce :confused: Tak já napíšu zas admině, už mě zná a požádám o smáznutí,mmt.
25. čer 2009 ve 22:29  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Pozdě bycha honit :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
Koncert byl super,konečně jsem si to jednou užila i z druhé starnya ne jako účinkující, Pka jsme měli ještě raut, bo náš sbormistr slavil 60,tak jsme mu přáli a pár z nás mu připravilo překvápko v podobě takováho vztipnýho zpívanýho pásma, no a pak už se jen žralo a pilo:slight_smile: A co tady? Jste toho zas načmáraly
25. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
néééééé Májo já si dělal legraci, nikam nepíš!!!!
25. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
No já čekám, co jako řekneš, jak chceš, bo to viděla jen Andrejka, je noc, všechny Kobyly spěj...
25. čer 2009 ve 22:32  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Neblázněte, dyk tó je super! Tákhle přesně běhala Barča, a já ju ještě honila, a pak vždycky otočila směr, a ona do mě narazila, a začala děsně štěkat a zasejc to otočila, jééé, kočka moje!!
25. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.