• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Satan taky takhle lítá, je jak postřelenej, no jsou to mijáčkové. :zipper_mouth: :dizzy_face: Akorát ten náš nemá pevnou ruku nad sebou, omg.
25. čer 2009 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz
Už máš Nastěnku?Ježiši já mám zjišťovat programy po klubech v Práglu a místo teho tady zas čmárám, jejda, to už přišla sms s žádostí před hodinou :slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Věruško, tož až budeš mít někdy koncert, půjdu náhodou kolem.... V kterém kostele, že zpíváte?? Už jsi mi to jednou psala, zapomněla jsem to.
25. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
Nene já to taky viděla :grinning: Věruško natočit toho ďábla to chce školu ne?
Máji a ty píšeš moment po zrození a to už takhe čumáčkovala?
25. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
Fotečky vloženyyyyy :wink:
25. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
Holky, Miki je na mne asi pěknej závislák,bo jak jsem přišla domu, tak radostí skákal a u toho se samo počůral a pak ještě i na gauči a to prý s nim Míša byl před chvílí, no a teď leží u mne a kňučí.
25. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
dobrý večer berušky moje nečekaně jsem musela na odpolední a ted jsem konečně dorazila z rachoty :wink:
25. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
Věruško to dělá náš pes dodnes a je mu 12 :wink: když přidu domů tak ho nesmim hladit nebo by mi počůral špičky :wink:
25. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
Teda Petíííí, vy jste modelíny!!! Super fotky a mají ducha"!! Moc vám to sluší
25. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
Ahoj Lůco teda ty Ti dávaj!!!Jdi hajat ty chudinko :wink:
Holky jdu taky je mi hrozná zima a Terka už chrní tak ať jí tady nedatluju papa
Kdo má zítra kontroličku tak držím palečky.Andrejko ty jdeš viď? :wink:
25. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ahoj Lůco, tak zas z pracovního procesu?
25. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
Brou Petííí
25. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
Věruško díky,musím říct,že jme se u toho hooodně nasmály,bylo to super :wink:
25. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
Jak tam koukáte na sebe, ta se mi líbí, taková bezprostřední
25. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
Holky dneska tady budu čumákovat dlouho nejsem zvyklá v noci spinkat vnoci většinou pracuji :grinning:
Petruš přeji ti dobou noc a krásné sníky :slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
Peti, je to osm minut po porodu, jsou tam hodiny, tak to vím jistě :wink:
25. čer 2009 ve 22:47  •  1 dítě  • Odpověz
Tááák to viděla najendou celá Kobyla, se tu ty koně vyrojili, jak houby po dešti, tož budu mrtvá :slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:47  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Péťo, fotky super! Jak napsala Věruška, maj ducha, nejsou prázdné, opravdu jsou o něčem. A navíc, jste opravdu pěkný holky!
Luci, ahoj, jak bylo za hranicema??
Barča se počůrávala, dokud ouplně nezestárla. Řešila jsem to tak, že těsně po příchodu jsem si jí nevšímala, až jsem se přezula, šla jsem pro nějakej pamlsek, ten už byl silnější, než radost z paničky, a pak jsme se teprve vítaly.
Kočičky, chca nechca, končím. Dobrou noc. Jdu vložit a zhasnout, bo jinak zejtra chcípnu..
Hezky se vyspinkejte, sluníčka!
25. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
Peťulka je taky na každý fotečce jinačí člověčice, taky bych ji asi na ulici nepoznala, já ji mám zažitou z tej fotešky v ikonce :slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:49  •  1 dítě  • Odpověz
Kobylky, půjdu ještě vyvenčit toho pochcánka a pak spinkat. Byl to rušný večer,ale hezký. Jen doma s Míšou je to nějaký na levačku,ale snad až se zítra vyspíme, bude líp.
Dobrou všem kobylkám a zítra už snad trochu sluníčka.
25. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

Huž je tu pátek!! Pracujících svátek! Kdo si válí čumák , tomu je to šumák!

ČEKANKY
Veera2,Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,Máme neschopenku.Genetika 30.6.(11.00)Motol.
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Máme dovčúú!
Leontýnka-bojovnice,IVFodloženo.Máme Domču z domečku a prima manžu už 20 let!Máme lepčí medicínku!
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,Konzultačka v OC gut,spermijky i FSH lepčejší, tož haushupsanda bude! :grinning:
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, hrůzy noční porád! Odreagovačka na šopingách v Polsku!
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Ája,ReprofitBrno,3IVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,hysterka ok,přece jen do boje?Ještě se poradíme s manžou.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6.KET, zaveden páreček na objednávku jeho veličenstva!Mrknout do albíka!
Regina,Apolinář,1IVF,5IUI, máme Fostimon a hurá do6.IUI. Ještě 2fčeličky a 29.6.UTZ.Folíky ještě bobtnaj!
Andrea.ivf,Pronatal,2IUI,1IVF,ICSI,PK,6 kulihrášků,hysterkaOK,budeKET,UTZ 26.6.(14.30) :wink:
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,poMS,synarel,9.dcUTZ+Gonal,p.Belluch má novéTrencle :grinning:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,zánět zdolán!, velký UTZ 7.7. v Plzni
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna termín29.10.,Už jsme vdaná paní.Novéé fotečkýý!
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,máme krásnou fotečkúú. Těhukačer s kachními kozisky!
Terezaa,Natalart Plzeň,1.IVF,OPU8.4,ET11.4.,Výsl.krve29.6.,Hurá,jsem zdravý,asi mám lulánka!!Týden školení..
Moncaet,Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!,HURRÁÁ!!Bude to zdravá Markétka!!2.7.průkajda!
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET,Tečka má srdíčko! Letí to, huž 9tt!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,25.6.UTZvPráglu,držíme kopyta!TakCO?
Janni.ka,Reprom.Brno,1.IVF!OPU30.5,ET4.6,2embryjka u mámy,17.6.hcg429,UTZ12.7.Ale makat mušíme aj tak!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,tuty máme 3kg!29.6.kontr.po6inedělí,Mlíčko dokapává, neva!!
25. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
Dobrou noc kočky.
Maikl i taky občas ucvrkne, ale i u cizích, prostě on má raodst ze všech. To Alf takovej nebyl, Maikl vítá lidi i venku, takže ho muším mít pořád pod dohledem. Někoho v dálce vidí a už si lehne, dělá neviditelnýho v trávě a čeká, až se oběť přiblíží a už by bylo vítání, ale většinou ho přejdou a to pak je smutek :confounded:
25. čer 2009 ve 22:51  •  1 dítě  • Odpověz
Za hranicema bylo super koupila jsem si banánovník kytky už nemáme kam dávat ale pořát kupujem :grinning:
25. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
Ták už je to i na Nastě, že má ty trencle :grinning: , jeho druhý už :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 ve 22:53  •  1 dítě  • Odpověz
Ajo Tys byla v tom polsku, že jo? A kde jste tam byli přesně? Jezdíte tam na nákupy? V telce bylo, že tam je levný ovoce a zelenina. Co jste ještě pokoupili? Kolik tam takovej banánovník stojí?
25. čer 2009 ve 22:54  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji jezdíme do polského těšína do kaufu je dobrej kurz kupujem máslo ,sýry, jogurty, máslo , aviváže a tekuté prášky. Ten banánovník byl ve slevě a stál 30kč je asi 30cm vysoký. Dívala jsem se na burze na koženou bundu stála 3500kč tak uvidím ale asi si jí koupím :wink:
25. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
Tááák a tady pusto :frowning2: Tak já teda jdu taky chrnět, mějte hezké sníky Kobylky :zipper_mouth: :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 23:00  •  1 dítě  • Odpověz
Tak konečně ještě Lůca píše.... Ty jezdíš do Kaufu do Polska? :grinning: Tak to je mazec, si nedá pokoj :grinning:
25. čer 2009 ve 23:01  •  1 dítě  • Odpověz
Luci, pěkne se vyspinkej a když nemůžeš usnout, tak aspoň si polež a odpočívej. Já bych spala už, ale zase mimíska bude ještě chtít jíst do půlnoci, tak nemá cenu jít do pelechu, bo pak jsem k nevzbuzení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 ve 23:02  •  1 dítě  • Odpověz
To víš nemůžu bez kaufu žít :grinning:
25. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.