• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ještě jezdí na očumování konkurence až do ciziny :grinning: , kdyby to věděli v Tvym Kaufu, že nakupuješ za hranicema :grinning:
25. čer 2009 ve 23:03  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko bež si taky lehnout Anička bude mít hlad tak at jsi fit :slight_smile:
25. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz
Vlastně to zas až tak konkurence nejni, ale má lepší ceny, tož je. Luboš ještě jede pro kojeneckou vodu, OMG. To jsou rodičové, to je děs, to je na Kubišku :grinning:
25. čer 2009 ve 23:04  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrou noc a krásné sníky všem jdu do vany a pak si půjdu lehnout pá
25. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz
Jojo, jdu se natáhnout a budu čekat, kdy postýlka zařve, jak psala Andrejka :wink:
25. čer 2009 ve 23:05  •  1 dítě  • Odpověz
Papa a neutop se v tej vaně, usneš a co potom :confused:
25. čer 2009 ve 23:05  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko, kobylkyyy:slight_smile: Přeju krásný páťulínek a Andrejce palušky na UTZ:slight_smile: Tak už celá kobyla ví, že má p. Belluch nové trencle, OMG:grinning: Jo a musím se ohradit, videa viděla celá kobylka, mimo Bellíška, tak nic nemažte, bo já to chci taky vidět, až se dostanu na PC. Děkuju vám:wink: Jdu zkouknout Peťunky foteškyyy:slight_smile: Tak vstávat, šup šup, je páťulínek:wink:
26. čer 2009 v 06:17  • Odpověz
Ahojka holky zdravím Vás všechny ,nesíhámtak často psát ale čtu Vás pořád,Máji Anýsek nádherně roste už se taky těším na svého broučka Sophinka se už nádherně převaluje v bříšku někdy i celou noc,teď jsme na 3 dny v Jeseníkách ale to počasí no hrůza asi vyrazíme někam na zámek :slight_smile: .
Věruško Belko kdy začne stimulka? Už se tším až budte hlásit//.A co je s Dady a Danuss? Nějak se nehlásí holčiny jedny.
Zdravím i Andrejku naší tabulkovou kobylku.
Krááááááááááááásnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý deštivý den. :astonished:
26. čer 2009 v 06:19  • Odpověz
autor
Dobréé ráánko, hřebčíne! :grinning:
Tady huž se vstááváá. Zdravím Belíškovic a Škodovic :slight_smile: !
Jsem si dnes přivstala, abych aspoň trošku poklidila, páč včera jsem byla lemplik línej, tak huž jsem dokafíčkovala a jdu na to. Kočulendy, krásnej den. Jó, aktualita, tak huž nemáme Majkla Džeksna alias Jacksona :frowning2: ..No jó, v 80ejch byl MUJ! Letíí to teda.. Tak jo, vstáávat a makat! Veselýýý pááátek všem :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2009 v 06:27  • Odpověz
Haniii, dobré rankooo:slight_smile: Teď jsem zobla poslední tabletku a teď budu čekat na ms a začnu stříkat Synarel:slight_smile: Andrejkooo, zasejc ten úklid? Teď jsem zapla snídani s novou a taky koukám, že Maikl v noci skonal. Peťkooo, no nádhera krásná, ty fotešky, takové láskyplné, no krása je to:slight_smile:
26. čer 2009 v 06:34  • Odpověz
A začínají prázdninyyy:grinning:
26. čer 2009 v 06:51  • Odpověz
Drahé ženy, bré ranko. Tady mlhavo a okna zarosený, že nevidím ven,omg.
Právě se Nutriloníme.
To byla noc, do půlnoci jsem teda čekala na Anýse, až se vzbudí, pak krmení, posrání mi 4 přebalených plen!!!, usnutí. Přilítnutí Luboše, že je něco Jacksnovi a pak že už u něj naskočil křížek, tož zase nespaní. Jojo, je byla to přeci jen velká osobnost naší doby...táta mu říkal opičák :slight_smile: ....tak opičák nám odešel, tož sladké sníky M.J. :unamused:
26. čer 2009 v 07:30  •  1 dítě  • Odpověz
Pravda, dětem začíná nejhezčí den v roce, teda po Ježíškovi... :wink:
Tak hezké prázdniny všem!!! A je půl osmý, ta slastná doba, kdy vyrážej do školy, závidím....
26. čer 2009 v 07:34  •  1 dítě  • Odpověz
Právě volala zásilková služba, že huž vezou monitoooor :confused: , tak to je fofr, v pondělí odpoledne jsme ho odesílali :confused:
Vidíš, Věruško, jak rychle vozej balíky? :confused: Jsem zvědavá, na ten zatoulanej :unamused:
26. čer 2009 v 07:38  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem vypila bylinky a snědla typicky nezdravou snídanici, klobásku, 2 chleby s máslem a ještě dopíjím čajík:wink: Pavlík už měl být půl hodiny z práce domečka, ale nejni. Né, však vím, že přijede později ještě s kolegou a budou něco stěhovat, či co. Teď se mi chce spát:grinning:
26. čer 2009 v 07:48  • Odpověz
Májuš, tož to máte ten monitor rychle opravený, nebo vám poslali nový?
26. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
Jsem byla venku vyvenčit satanáše a pokochat se dětičkama, jak jdou pro vysvědčení, ale kde josu ty časy, když jsme chodili slavnostněji oblíkaní? :confused: :slight_smile: Takoví drbani se tu mihly, snad ani hřeben to dooma nemá, ospalky ve vočích :confused: , no krása...
A budoucí prvňáčci se loučej se školkou, to je smutný... :unamused:

Bellí, to bych taky ráda věděla, co nám to posílaj zpátky, zda ten náš opravenej bo nějakej novej, uvidíme, možná nás taky kopnou do řitiny a neopravěj nic, ale je to v záruce, tak snad mušej...
26. čer 2009 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz
Jak dopadla vůbec Karolka s těma botičkama? Říkala, že ještě cinkne na centrálu...., snad nám to poví, kočka jedna rudonehťatá.
26. čer 2009 v 08:22  •  1 dítě  • Odpověz
Věrušku asi zubožuje bacil bo únava po koncertě..., ale psát jí nebudu, bo jsem dostala už ráááno na déééržku, večer pro jistotu ještě jednou :confounded: ..., bych byla celá domlácená.
26. čer 2009 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz
Tááák děckáááá, ditě si pro vysvěěěěčo a já odcházím, dneska tady vysedávat nebudu :grinning: , bo budu uklízet, jsem si tak řekla, ale nikdy neříkej nikdy, že? :sweat_smile:
26. čer 2009 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko kočeny,

teda mrkla jsem na Anýska po porodu,jejda to jí chuděrce musela být zimina,né?Ju chuděrku nemohli zakrýt? Nebo to je normální?Chudáčci v bříšku jim je fajn,vylezou a nechají je v zimě,no teda :confounded:

Jinak Mikís je taky pěkný štěně co dělá psí kusy :grinning: :grinning:

Holky co máte nevychovance pejsky,doporučuju kouknout se občas na Spektrum na pořad Já nebo pes,je tam super baba Viktorie co radí jak na pejsky,myslím že hlavně Mája s Maiklem by to měli zhlídnout,jde vidět že ten si myslí že nemá pánečky,co? :grinning:
26. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Peti jo teda Terka je kočka,to budete mít starosti s chlapama,nějakou brokovnici domů pořídit :wink:

Ty děti jak se vydávají do školy to je děs,ale za to z velké části můžou rodiče,teda vyjma takových od 6.třídy nahoru,ti asi už maj svou hlavu,ale i tak,kolikrát mi přijde že se ted rodiče nevěnují dětem a raději mají práci a kariéru a dítě je jako splněno tak hotovo.Máme jednu kamošku co má roční holčičku a pořád vykládá jak by ráda do práce že ju to doma neba,pořád paci paci a papání,no a přitom tohle je podle mě nejlepší období,jiná kamoška zas je super mamina a pořádně si to užívá a věnuje se malýmu adekvátně,a to je jí 24,té vysokoškolačce 32,no a teda malou tak zahlcuje info,stejně to nevnímá,musí malá jest jen doma.....tož děs běs

Jéé já mám 15tt,hurá :grinning:
26. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Teda, jsem to ještě na hoďku normálně zalomila. Teď koukám jak vyoraná myš a měla bych jít taky uklízet, ale Pavlík šel až teď spát po noční, tak jdu aspoň zapnout pračku, no:wink:
26. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý. Bellí, tak jsme vyvorané obě. Já teda vstala uuuž před hodinou :wink: , vyvenčila,a le teprve snídám. Takhle líná jsme nebyla ani v těhu,ale nějak mne zmáhá ten nedostatek spánku, když venčím v 11.00 a pk po 5.00 jako např. dnes.
Tak Maikl nám umřel? Jó, když tady měl koncert, přesně pamatuji kdy 7.9. 96, protože jsem se zrovna vdávala :grinning: . Od té doby se stalo už hoooodně věcí, včetně rozvodu.
Andrejka nám dnes půjde na utz? Tak tfuj ,tfuj.
Jinak všem hezký deeen. Půjdu taky něco dělat, nejradši bych šla na houby, ale furt mne bolí v tom krku, tak to ještě nebudu pokoušet.
26. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
No jo Andrejka jde na utz,tak to držím palečky :wink:
26. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Katy, Věruško, ahojteee:slight_smile: Pračka se točí, šňůry venku jsem umyla, ale asi to pověsím doma, bo je venku zamračeno, no ještě uvidím. Kokeš se přišel pochlubit svým úlovkem, tolikrát jsem mu říkala: nesmíš lovit ptáčky! Ale je to marný, je to marný, je to marný.
26. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Dobré dopoledne berušky moje. Zdravím Belušku Katy a Věrku. Já už mám dneska uklizeno navařeno jenom peru a peru :grinning: Byli jsme v tescu mají výprodej na nějaké hadry tak jsem koupila Petře na příští rok trička na léto nejdrahší za 50 to jde :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Dorazil balík bylin z Třebíčeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :sweat_smile:
Jdu se na to vrhnout a pak se jdu taky věšet na šňůry:slight_smile:
26. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Jo ahoj Katy Lůco, Jsem vás zapomně la pozdravit. Pořád vás ze včera dočítám a směju se u toho-sex, koziska...
26. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Luci ahoj, tak to jste dobře nakoupili:slight_smile: Věruško, co jsou to za bylinyyy???
26. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.