• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak teď jsem z toho zmatená. Ve snídani říkali, že dneska mají děcka vysvědčení, že prázdniny jsou letos o dva dny delší, tak píšu neteřím, jaké bylo vízo a ony co blbnu, že ho mají v úterý. A pak se v tom vyznejte:grinning:
26. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahoj Beluško celkem dobře už mají letní výprodeje tak už jí kupuji dárky na vánoce příští rok se ty věci budou hodit roste jak z vody. A co ty už máš vypráno a uklizeno :wink: Já jdu ještě umýt okno v ložnici manža umývá pokojík a já ložnici prej abych nevypadla máme tam balkon :grinning:
26. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
péta má taky vízo až v pondělí. Jenom některé školy už mají ředitelské volno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
oprava až v úterý
26. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
Všechny Vás zdravím, za chvilku jdeme na oběd a pak už jedeme domůůůůůůůůůůů. Všem přeji krásný víkend. :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Aha, jsem si říkala, co jsou to za novoty, ale není to vůči těm děckám fér. Měli by to mít všichni stejně. Terkooo, konečně budeš domečkaaa, tak pěkný víkendík:slight_smile:
26. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Luci, uklízet budu, až se Pavlík vzbudí, teprve v 10 šel spát, ale prádlo už se pere, dokonce vylezl sluníček, tak to poschne pěkně venku:wink:
26. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Zdravím,právě se cpu lasaněma,ale teda dnes je den blbec,nějaký blbý tlak,od rána mě bolí hlava :angry: ale já na to vyzraju a půjdu spinkat.

Věruš,vidím že Vám něco říct,tak se toho hned chytnete,Andrejka taky na nástěnku psala cosi o koziskách :grinning:
26. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj Terko tak dobrou chut a pak honem domů :wink:
Beluš je to nefér ale co se dá dělat to je debilní režim já chodila aji v sobotu do školy sem tam ale chodila :confounded:
26. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Myslím že pátky jsou uklízecí,co? Já se taky chystám poklidit,ale až se prospím a manža pak vysaje a vytře

Na VH1 dávají Top10 od Džeksna,tak koukám :wink:
26. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Lucy,přeci by si nechtěla ten debilní režim zpět? To radši tenhle bordel :wink: Ono to záleží na ředitely školy jak to udělá,taky za nás nebylo že bysme mohli jet na konci roku na dovču-že bysme byli omluvení,ted to jde,takže ono to celé je jiné. Stejně se ty poslední dny nic nedělá,tak co?
26. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Tož jede Triller,si vzpomínám jak hned po revoluci jsme měli MTV a viděla jsem to a teda hrůza mě jímala,ale tatík tancoval suprově,doted na diskotéce občas válí Džeksna,tak si pamatuju jak jsme tančili všici tři děcka a švíca sotva stála,jo jo to bylo super,ale pak už nééé,ale super vzpomínky :wink:
26. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Si tu povídám sama :confused: no asi bych měla jít radši hají,tak pa pa
26. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Bellí, to jsou preparáty pd toho neléčitele, co jsem u něho taky byla. Mája mi to objednávala a teď to došlo.
cituji: Základní řada produktů je složena z přírodních ingrediencí, jejichž dokonalá vyváženost byla ověřena staletými zkušenostmi filozofoe čínské dynastie Ming a umocněna východní moudrostí a poznatky nejnovějších vědeckých studií.
Prostě to má vysoké účinky bez vedlejších. Já jsem něco podobného zobala po té chemošce a když jsem pak šla na krev, tak se onkoložka divila, jak jsem si dokázala tak rychle srovnat všechny hodnoty. Prostě naše místní bylinky nejsou špatné,ale tyhle mají větší grády.A ať si řiká kdo chce, co chce, naše medicína západní medicína je třeba na vysoké úrovni co se týče operací atd.ale jako celostní medicína je daleko vyspělejší ta východní,která je tu navíc x tisíc let.
Mám nejdřív zobat něco na vyčičtění organismu, posílení, trávení a protizánětlivý a pak se prý zaměříme víc na dělohu a přípravu na těhu. A to by bylo, aby to nebylo, že jo!!! :slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
No jo, Katy, myslím, že každý režim měl a má svá pro i proti a hlavní krédo je, že stejně Ti nahoře myslí hlavně na svoje blaho a jak si rychle naplnit koryto, bo nikdy neví, jak dlouho tam ještě budou sedět. Takže nám nezbývá než pracovat, pracovat a pracovat:wink:
26. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Věruško, děkuji za vysvětlení, tak to by teda bylo aby to nebylo! To totiž bude:wink:
26. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj holky.Přeju pěkný den a ničím nerušený odpočinkový výkend.Zdravím Věrušku,Bělku a našeho spinkacího Kačeřiska.Jsem si dneska udělala zase radost.
Jinak hlásím pro Máju Dusno,zataženo,ale teplo a k obídku houbová omáčka z hlívy ústřičné z houskovým knedlem a držková polévka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Majky ahoj:slight_smile: Čím sis udělala radost? Jsem zvědavka:wink:
26. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Byla jsem u nás v Nynánkovy to je obchod pro děti a miminka.Tak jsem tam koupila rychlo zavinovačku,sadu do postýlky tam je mantynel,nebesa a povlečení,pak držák na nebesa,prostěradlo do postýlky a jako dárek jsem dostala flašku na mlíčko v hodnotě 130 kč.Ta avinovačka je oranžová a teplá na zimu protože jsou dva druhy,letní a zimní.Pak ta sada do postýlky je zelenkavá z oranžovou a taková ne jasná ale ani taková brčálová spíš pěkná pastelová.Prostěradlo je bílý a flaštička oranžová.
26. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jé, tak to je radostííí:slight_smile: Majky, tak to honem pěkně vyfoť a šup s tím do albíčkaaa, ať se můžeme pokochat:wink:
26. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Neboj Belíšku musím ale poprosit kamaráda.Už mám i nový fotečky miminka a věcičky chci ukázat a bříško,že už nejsem plochá baterka.
26. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jééé, právě jsem Ti chtěla říct, ať vyfotíš i bříško, že už to jistě není ten otočený lavůrek:wink: Tak to se budu moc těšit na všechny nové foteškyyy:slight_smile: Pavlík už se vzbudil, jdeme obídkovat:wink:
26. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Nechte si Belíšku chutnat.
26. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj všichni,
tak jsem ani nestihla testovat a měsíčky jsou tady :frowning2:
Holky nemáte někdo zkušenosti s protilátkama na spermie? Přítel si tvoří protilátky proti vlastním spermiím (myslím, že u 40%). Zajímalo by mě, jestli se i s tímhle problémem dá otěhotnět přirozenou cestou. Zeptám se dr., jak pojedu na kontrolu, ale i tak by mě zajímal názor někoho jinýho. Nevím kde jinde se zeptat.
26. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
:slight_smile: Ahoooooj kobylenky, zdravím vás všeckyyyy, jdu jen na skok, jede za mnou segra s Juráškem, tak huž se moc těším Gratuluji všem k pozitivním zprávám a přeju krásný nastávající víkend, hoodně sluníčka a dobré nálady. Včera se nám narodily malí králíčci, klááášnéééééé miminkaaaaaa :slight_smile:
tak pušuuuu vám všeeem
26. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj Marky tak si udělala radost to je dobře na nové tvoje fotečky už se moc těším :slight_smile:
Ahoj Párečku to mě mrzí že mrcha dorazila :frowning2:
Ahoj Monceat tak si to u segry s Juráškem užíj :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahojky všem tééda tady je načmáráno, jdu vás přečíst. Jsme zpět od doktorky, už nenabíráme 100g týdně, ale rovnou 400g, tož máme 3370g!!!Obřice :grinning: a měříme 52cm, tož o 6cm víc od narození. Toť vše, co vám chceme sdělit a hurá na čtení.
26. čer 2009 ve 13:23  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Lůco.Jsem taky ráda.Večer by měli být fotečky hotový tak se pak jukni.Jediný co tam nebude tak je kočárek,ten už mám u mamky na baráku.Tak aspon něco co už mám.
26. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
Parecku, moc mě mrzí, že to nevyšlo, fakt moc, ale nezoufej, jednou to vyjde. I když teď to určitě vidíš jinak, věř, že bude líp. Drž se, beruško. Mončoet ahoj, tak králičí miminka máte, no super a víkend se ségrou a Jiříčkem, no paráda. Jen bys to neměla přehánět s tou prací:wink:
26. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
Anýsek se nám teda pěkně rozrůstááá, no konečněěě:wink: Tak jsme si dali obídek a jako moučník...:grinning:
26. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.