• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Parecku, už jsem to našla! Zadej si normálně do vyhledávače na seznamu: protilátky proti vlastním spermiím a vyjede Ti to, dokonce tam ten dotaz zodpovídá i lékař a můžeš se ho zeptat.
26. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Andrejs jede za chvilku na ten UTZ, tož se budu chystati a ve 14.30 budu držet palušky:slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
To je informací.
Katy, oni ty miminka pořádně prohlížej a zapisují ty hodnoty toho adgar testu, bo jak se to jmenuje, takže jsou ti mimísci nahatý, ale ten pelíšek, jak na něm leží je vyhřívanej a je tam vůbec dost vedro, vysvětlovali nám to při prohlídce porodky, že je v těch porodních místnostech vedro, bo to miminko je vyhřátý a mělo by šok ze zimy :slight_smile:

Bellíšku, Kokeš loví ptáčky :sweat_smile: , omg, já čekala myšku a on až takhle do výšin sahá...

Párečku nesmutni, zas bude dobře a určo se zadaří, naplánuj další akci a hurá do toho, ať není čas na chmury.

Markytánko, tak jsi se do toho teda pořádně obula, takovej mega nákup, to je dobře, máš radůstky, viď?

I Lůca pokoupila, závidím, milovala jsem výprodeje v Tescu, vždycky jsem tam něco ukořistila,a le teď se tam moc často nedostanu, bo je to až v Jihlavě.

Andrejko, myšlíme na Tebe a na Tvou chachulu :grinning:

Věruška už baští váchodní bylinky :slight_smile: , tož brou chuť a a´t pomáhaj. já si taky zas nějaký nový donesla, jdu to nastudovat, to mě baví :sunglasses:
26. čer 2009 ve 13:52  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a venku to vypadá z okna jakože zima a brzy pršivec, tož jsem si vzala svetr a vestu péřovou a málem jsem zdechla vedrem!!!Úplný tropy, tak taky mám už druhou prajdu na balkoši a třetí se motá. myčka myčkuje, ale nikdo nevaří. Já totiž měla u mamči tvarohový knedlíky, posypaný jahůdkama a zalitý šlehajdou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Luboš tu má ještě ze včéééra ty zapečený těstoviny s mletym, tak asi ani plotnu zubožovat nebudu.
26. čer 2009 ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz
omg váhcodní ne, ale východní, ty prsty si skáčou kam chcou
26. čer 2009 ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz
Májuš, tož jsem Ti už říkala, že s Mikeškem dokonce ulovili zajíce:grinning: Se nezdá, malý ale šikovný:wink:
26. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
Slyšte, slyšte!!! Andrejkovic zprávičky: chachula premáva jak má stop folíky jak mají být stop sliznice ukázková stop v neděli Pregnyl stop ve čtvrtek KET stop Tož to je parádaaa:wink:
26. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
Belli tak to jsou super zprávičky, tak to letí velká gratulka Andrejce, holky to ž vaše chlachuly jedou, to je super.
26. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
To je kráááásná zpráva stop. To se to tu bude tehulet stop
26. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
Holkýýý, já jsem byla ve městě nakupovat, Miki má nový pelíšek, bo z košíku vyrostl a letím na karty. tak až večer ahooooj, Těším se na vááás kobylky:slight_smile:
26. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
Moni ahoj, no nevěřím, Ty už jsi konečně z práce domečkaaa? Věruška už zasejc letí na karty, OMG, ta holka chvilku neposedí:grinning: Ale jenom utíkej, Věruško:wink: Kéž jsou ty chachuly už jen a jen v pořádku a hlavně připravené na to krásné těhulenííí:slight_smile:
26. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
Holký tak koukněte do mého albíčka je to zatím provizorně focený z telefonu večer přidám další ale z fotáku tak to pujde líp vidět.
26. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
Parádička, další oukej chachula, tož huž budeme jenom čekat na akce.

Začíná tu zasejc bouřit, to je v čoudu, další várka vody je na cestě, omg. Katy, máš pravdu, je ten vzduch nějakej blbej, taky se o mě pokouší hlava...

Hlásíme nové foteškýýý, máma se nudila a Anýs nechtěl spát, tož jsme fotily :slight_smile:
26. čer 2009 v 16:29  •  1 dítě  • Odpověz
Markýý, už vidím ten pelíšek a zavinku, supr. :wink:
26. čer 2009 v 16:30  •  1 dítě  • Odpověz
Přišlo mi Vítejte doma, tak si jdu počíst, mám po úklidu, radši si sednu a budu odpočívat, bo ta hlava se nesmí rozejt :confounded:

Věruška šla na výklad bo na pokec?
26. čer 2009 v 16:32  •  1 dítě  • Odpověz
Máji Anička je krásná opravdu moc taky se moc těším.Ta fotečka je provizorní večer zkusím nafotit líp a i autosedačku a zkusím i kočárek tam hodit.I pár věciček.No uvidíme jak se mi to povede.Jinak u nás ted šíleně prší i kroupy padaly.Za chvilku jdeme na večeři ke kamarádům a pak jde Zdenda na pivčo tak si budu hrát a fotit.Jak si vyfotit pupek?
26. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
Majkyyy, pěkný pelíšek, už se těším na další fotešky:wink: Máji, k Andulce nemám slov, prostě kouzelná a ta ručička, jak jako mává, no dojemné je to moc. Nádhera:slight_smile:
26. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
Teda holky, tady u nás konečně pere sluníček o 106, je tu vedro, tak doufám, že to vydrží, když už zase hlásí bouřky.
26. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
Tady z vedra a sluníčka černo a bouřka je blíž a blíž...
Pupík vyfotíš u zrcadla :wink:
26. čer 2009 v 16:48  •  1 dítě  • Odpověz
Holky Zdenda konečně poprví cítil pohyby mimuška. :slight_smile:
26. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
Máji porad jak mam dát do alba fotku kočárku z internetový stránky?Jde to nějak?
26. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
Klikneš si na obrázek na netu pravym tlačítkem a dáš uložit jako a uložíš si to někam do svého pc, já to házim většinou n plochu, bo to rychle najdu pak. No a potom už to uložíš do albíka jako každou jinou fotečku.
26. čer 2009 v 17:10  •  1 dítě  • Odpověz
Už jsem to udělala děkuju.Tak a je tam naše fáro pro mimíse :grinning:
26. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
Máji,to mě došlo že asi tam je teplo v místnosti kde mají novorozeňátka,jen že tam byla chuděrka taková nahatá,tož já jsem pako,co?Stejně,babulka a ty nové fotky,no super,jde vidět že přibrala krásně se zakulatila papulka,je kouzelná,já už chci takyyy :grinning:

Marky,pěkná výbavička,a vyfotit pupendo,šup šup :wink: Teda pohyby už cítíte,jsem zvědavá jaký to bude,asi si tím víc uvědomuješ že jsi těhu,že? Já kolikrát mám pocit že když je mi ok,tak zda tam vůbec to mimišo je :confused: ,ale asi jo :slight_smile:
A Marky,kdy jdeš k dr?To už by měla vidět co to tam máte,jestli pindíka nebo pipinku :grinning: teda pokud to chcete vědět

A super zprávy od chachule z Prahe,no super,to bude dětiček :grinning: tož škoda že jsme po republice takhle,určo by bylo fajn se sejít :grinning:
26. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
Katy se vzbudilaaa, halelujaaa:grinning: Majky, pěkný kočárek, máte ho i v té kombinaci barev, jo?
26. čer 2009 v 17:45  • Odpověz
Katy, jak tak píšeš o tom, že jsme tady z celé republiky, dovedeš si představit, že bysme se teď rozdělily a každá si našla třeba diskuzi: snažilky z Prahy nebo z Brna atd.? Ty jo, tak já né, bych vám tam brouzdala všem:grinning:
26. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
Jééé, tak už cítil první pohyby??? Nějak jsem to přehlédla, a co říkal, byl dojatý, viď:slight_smile:
26. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
Berušky moje zdravím všechny moc moc moc :slight_smile:
Marky to je super že Zdenda cítil pohyby a ještě něco kočárek je super a povlečení do postýlky taky je neutrální jak pro holčičku tak pro chlapečka :wink:
Máji Anička je hotová modelka krásně pozuje :sweat_smile:
26. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
No ahoj Luci, kde jsi byla a co jsi tam dělala:grinning:
26. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Katuška douklízela a Toníček jí z práce donesl rohlíčky s lučinkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jéé to je ale pitomost kdybysme se chtěly rozdělit,to snad ani nejde na to myslet,to vůbec nééééé,já občas nakouknu do jedné diskuze těhulek,ale teda to se nedá ani omylem srovnat,to Vy jste nejlepší kobylky co znám :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.