• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Já jsem spíš jenom zkoušela jak to bude vypadat.Neboj budu ještě dopilovávat a doplnovat.Musím postupně najednou to nejde.Ještě toho dost chybí.Ale snažím se.
Kde je ta naše Beluška ani žádnej komentář nepřidá. :confused:
26. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
:sweat_smile: Pavlík jí zabil a Belinka jí křísila!
Už jsem tady, jsem se zamyslela:wink: Kamarádky brácha si uřezal na hoblovačce bříško prstu a měl to jenom tak přilepené k prstu, no málem mě trefilo, když jsem to viděla. Ale už to má krásně ošetřené a hlavně vyčištěné:wink:
Jsem dneska byla plná elánu, že jako vezmu každej den jednu místnost a řádně ji vycídím a neudělala jsem téměř nic, začala jsem dneska koupelnou a rychle přestala, bo jsme šli k té doktorce a pak už to kvílení nastalo :unamused:
Snad zítra a doufám, že už bude lepší počasí, tohl eje děsný.
Zítra jdeme na dračí lodě, je tu nějaký Grand prix, tož okoukneme, já ani nevím, jaký ty lodě jsou, budou tu závodit na rybníku.
26. čer 2009 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz
Tak tohle Belí z nám ale mě se to stalo na nářezáku jak je v krámech na salámi.Málem jsem tam nechala prsty.Je to dost bolestivý ale hlavně moc krve.
26. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ježiši přilepený a to jako čím? :confused:

Věruško, Bellka jela s Pavlíkem ke známejm, naučit je vraždit husy. :confused: :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz
Asi jdu raději hnedle do pelechu, bo kdyby nespala ani v noci, tak ať mám naspáno, Luboš ji tu pohlídá, stejně bude zas do noci hrát.
Tak brou nocku kočičky, uháním do betle a ráno jsem tu jako na kobyle. Papa :zipper_mouth: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 22:04  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, jeli jsme zabít husy, bo by jim pošly a napsala jsem, že jim předvedeme ten náš koncert, myslela jsem, jako jak jsme sehraní a teď jsem za vraždícího maniaka a to nejni pravdaaa. Pomoc:slight_smile:
26. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Majky, já bych moc ráda přidala komentář, ale mě to nejde tak rychleee:wink:
26. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Máji, dobrou nocku a ať Andulka nepláče, ale pěkně spinká:slight_smile:
26. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
Já vím Bělko jen tě zlobím.Máji pěkně se vyspinkej.
26. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
Ty zlobidlo:wink: Jsi sama domečka?
26. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jo jo.Bohužel.Zdenda vystřelil z večeře rychle na pivo,zítra má školení řidičů a v neděli zase jede transfér pro tatku.Něco ho trápí a je divnej,není sním žádná řeč.Někdy mi přijde že by vzal všechno z pět a užíval si dál volnosti.Jsem zase i nějaká přecitlivělá a nevím co si mám myslet a co mám dělat.
26. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
Majky, je naprosto jasné, že jsi přecitlivělá, vždyť jsi těhulka a ty hormonky dělají své, beruško:slight_smile: A že by Zdenda chtěl něco vrátit zpět? To snad né, vždyť jste to přece chtěli oba a že to vyšlo, za to buďte opravdu moc rádi:slight_smile:
26. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
Já jsem moc ráda.Jen nevím co se jemu honí v hlavě.Mě nic neřekne a z kamarádem probírá všechno.Měli by jsme snad mluvit spolu o tom co nás trápí a co nám je jinak se odcizujeme a nevěříme si.Jsem pořád bojavá ještě ze zrad od bejvalího takže se všeho hned bojím a pořád ještě nedůvěřuju.Myslela jsem si že je rád že bude tatínek ale čím víc se to blíží je nervní čím dál víc.
26. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Holky, moc toho nenapište,ať vás stačim dočíst, ještě musim shlédnout můj oblíbený seriál Sex ve městě. (aspoň nějaký sex) a pak za váma ještě přiklusám. Jo a konečně se mi dří nahrát další videa na you tubem tak se těšte:slight_smile:
26. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
Neboj Věruško bude me se snažit.Jo sex co to je?To je jídlo? :confused:
26. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
Majky, za minulostí udělej hodně tlustou čáru, jinak mezi vámi bude napětí pořád. Zdenda je s Tebou, budete rodina a na miminko se určitě těší, jen to neumí dát najevo nebo se bojí, ale určitě se všechno změní, s příchodem toho malého tvorečka:slight_smile: Věruškooo neboj, čekám:wink:
26. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
Jenže já jsem zatím na všechno sama.Jiný spolu nakupujou nebo aspon o tom spolu mluví.On nic.
26. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Majky, jo jo, je to jídlo a kdo se přepapá, tomu naroste velký pupík, koukni do zrcadlaaa:grinning:
26. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
Jenže já už držím hladovku pět měsíců a pořád jsem přejedená a bobtnan.Pomoc já jsem asi snědla trochu moc kypřícího prášku
26. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
A řekla jsi mu třeba: ve středu bysme se mohli jít projít do města a kouknout na nějaké věcičky pro prďolku:slight_smile:
26. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
Nesmíš papat toliko knedlíkůůů:grinning:
26. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
Jo jo zrovna v čera a on mi na to odpověděl,že tomu nerozumí at to raději nakoupím z mamkou.
Když já jsem knedlíková za to nemůžu. :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
Tak mu řekni: však to vůbec nevadí, že tomu nerozumíš, já bych byla moc šťastná, kdybys šel se mnou Ty, zlato. A dej mu pusinu a to by bylo, aby ještě nakonec nešel rád:slight_smile:
26. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
Já to zkusím ale moc tomu nedávám.
26. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
Nesmíš tomu hned nevěřit, Majky. Prostě to řekni tak, jak to cítíš, ať ví, že Ti záleží na tom, budovat domov pro prďolku s ním:slight_smile:
26. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
Belíšku taky by jsme potřebovali nějak vypnout.Někam jet a odpočinout si,jemu by to prospělo a mě by to udělalo taky dobře.Ono není žádnej med jezdit od rána od pěti do večera do šesti ve starý tatře.Taky když přijde dom tak se nají umeje a hned usne,takže nějaký něžnosti a sex je ted dlouho tabu.
26. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
26. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
Ještě jdu vyvenčit a pak vás kóóóóńečně dočtu
26. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.