• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
To je jasné, že je určitě unavený, ale není jediný nastávající otec, který takhle musí dřít a i ti ostatní chodí nakupovat s partnerkama věci pro svoje děti. Tak si myslím, že v dnešní době, kdy je možné jet na nákupy o víkendu nebo i večer, tak ten jeden den v týdnu by ho nezabil. Tak jednou nepůjde s kamarádem na pivko a půjde s Tebou nakupovat. Myslím, že když mu to tak pěkně vysvětlíš...
26. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz
Zkusím to a dám pak vědět.Věruško pěkný nahrávky.Pejsek je fakt bomba.
26. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
...že Ti nakonec dá za pravdu a ještě bude rád, že se podílí na všem s Tebou, hm? Za zkoušku to stojí, co říkáš:slight_smile:
26. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
Á, Věruška už dorazila, ale zase odletěla, OMG. Video neuvidím, tož si musím počkat, no:wink: Otvírá se mi hubička a zavírají očička:slight_smile:
26. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
Belíšku tak se pěkně vyspinkej a nech si zdát něco pěkného.Já bych taky spala ale je mi nějak nevolno od žaludku tak se rozdejchávám.
26. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz
No jo, už se držím jen tak tak, tož zalezu do pelíškuuu:slight_smile: Přeju dobrou nocičku a krásné sníky, sluníčkaaa a nezapomeňte, MVR:slight_smile:
26. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz
Dobrou noc
26. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz
Dobrou noc, Bellíškua taky krásné sny:slight_smile:
26. čer 2009 ve 23:16  • Odpověz
Věruško ty jdeš taky už spát?
26. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz
néé, ještě tu chvilku budu. Jsem si vás pročítala. Marky, ti chlapi jsou všude stejní,. Když jeden nedělá tohle, tak zas nedělá tamto... Ten Můj sice není tak udřený z práce,ale na velké večerní povídání taky není. Prostě od toho tu mám kobylu, ne? Jak dlouho jsi rozvedená? Nebo jsi nebyla v tom minulém vztahu vdaná? Chce to vše čas, ale nesmí se to staré tahat do novéhop vztahu. Jen se poučit, ale nemluvit o tom..
26. čer 2009 ve 23:25  • Odpověz
Vdaná jsem nebyla jen jsme spolu žily šest let.Znáš to růžový brejle všechno pěkně nalajnovaný a při prvním problému jenom hádky a stres.A pak mi řekli že nemůžu mít děti a bylo to horší a horší.Začal se jen bavyt do toho nevěry a mě zůstaly jen dluhy a čtyři pytle věcí co se mi vešli do auta.
26. čer 2009 ve 23:30  • Odpověz
autor
Ahoj berušenky,
tož jsem to zalomila u Krause, se probudím, Honza už spí nahoře, tak jen sprška a jdu za vámi. Jsu dočíítat
26. čer 2009 ve 23:32  • Odpověz
Tak to jsi si užila taky svý... A ještě dluhy? Já byla vdaná 10 let, prožili jsme spolu hodně těžkých věcí,, včetně mé nemoce, kterou jsme překonali, pak přšlo těhu,ale zamlklý potrat v 9tt.no a pak to šlo taky z kopce. Vyhasnutí a on zblbnul. Jinak těch 10 let bylo krásných,ale radši na ně i tak nechci vzpomínat. Jak řikala Belluška, udělat tlustou čáru, žít přítom,ností a těšit se na budoucnost. A že se teď máš nač těšit, ne? :slight_smile: A neboj ten tvůj tě má určitě rád a vše s tebou sdílí, Vždyť s tebou absolvoval umělko!
26. čer 2009 ve 23:36  • Odpověz
Jo jo dluhy a dost dělá to kolem 650 tisíc.Myslím si že peníze asi trápí nejvíc Zdendu.Nikdy neměl žádnou pujčku nic a nezná to a kouká hodně do předu hlavně aby nás uživil.Velkou tlustou čáru jsem udělala ale něco stejně v tobě zůstane at chceš nebo ne.Jinak na umělko jsme chtěli jít a absolvovali jsme základní vyšetření než jsme pak zjistili že jsem přirozeně otěhotněla.Zdenda si oddychl protože si neuměl představit,že by měl běhat z kelímkem.Jinak mam známí který jezdili taky do Plzně do Natalartu a taky řekli že to normálně nepujde a Eva je jedenáct týdnů těhotná a přirozeně.Tak se pak v doktorech vyznej a věř jim.
26. čer 2009 ve 23:43  • Odpověz
Zdravím naší nástěnkářku:slight_smile:
Tak já se zase asi rozloučím, už se mi chce spát. Marky, Andrejka si určitě s tebou bude ještě chvíli povídat, teda jestli neusne zas při nástěnce :grinning: :rolling_eyes:
Tak zítra krááásný den všem. Chtěla jsem okomentovat vaše přízpěvky, ale už jsem zas vše zapomněla :confounded: Jen mi utkvěla v paměti Mája s Anýskem, že přibírá a dnes nespinká, tak snad jim v noci nezboří postýlku:slight_smile:
Jo a Bellí, já nikdy husy vlastnoručně nezabíjela, ale škubala je a to tedy bylo taky maso :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jééé, teď takhle pozdě v noci mi přišla omluvná sms od paní Dornovky :astonished: OMG,tak ona si na mne vzpomněla a ještě se omlouvá.,tak já to s ní teda ještě zkusím:slight_smile:. Takže další ekšn předemnou :wink:
Tak a teď už doopravdy dobrououououououou
26. čer 2009 ve 23:47  • Odpověz
Věruško dobrou noc a pěkný sny i Mykískovy.
26. čer 2009 ve 23:49  • Odpověz
Andrejko tobě taky pěknou dobrou noc.
26. čer 2009 ve 23:49  • Odpověz
650tisíc??? OMG, to je pálka. Tak to ti nezávidím. Ale peníze vem teda už čert, hlavně, že budete mít mimnko a to se nedá ničím zapalatit. Jo, zázraky se dějí a někdy je ten život opravdu nevyzpytatelný :slight_smile:
DN MVR
26. čer 2009 ve 23:50  • Odpověz
autor
Tož jsem letmo prolítla, kočenky moje, dneska tu Nasťu asi odbydu, jsem ouplně grogy. Věruško, myslím, že už si budu vždycky pamatovat datum Tvé svatby.. Jinak všem beruškám děkuju za podporu a gratulku k ultrazvuku. Je to tak milý :slight_smile: . Koukám, že se zasejc propíraj chlapi, jeden z dalších důvodů, proč jsem ráda, že se máme. Fakt je, že každej je sice ouplně jinej, ale v něčem je to jak přes kopírák :grinning: :grinning: .
Petjunko, Tobě držím paluchy, ani nevíš jak. Já to nechci zakřiknout, ale vypadá to sakra dobře, ne??!!!
JInak jsem si dneska na Nastě všimla jedné věci. Holky z Repromedy jsou těhulky na první pokus.. Až mě z teho zamrazilo. Holky z OV gyncentra naopak. To není žádnej směrodatnej závěr, prosím, neberte to tak. Jsem daleka toho, dělat Cary na takové či makové. Jen bych se asi koukla na jiné diskuze, jestli je to náhoda, nebo je tam zrnko odůvodnění. Tak berunky, hodím Nasťu, ale trošku odfláklou. Ráno jdu ke kadeřnici. Jo, mejdan u kamaráda zrušen, já jsem tak ráááda!! Z jeho strany! Bo mají ročního chlapečka (zIVF!) a je nastydlý, tak se grilovačka nekoná, a oni zůstali v Praze.
26. čer 2009 ve 23:55  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

Máme tu práázdninýýýýý!!

ČEKANKY
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,Neschopenka.Genetika 30.6.(11.00)Motol.Máme Třebíčskéé bylinkýý!
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Máme dovčúú!
Leontýnka-bojovnice,IVFodloženo.Máme Domču z domečku a prima manžu už 20 let!Máme lepčí medicínku!
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,Konzultačka v Olmíku gut,spermijky i FSH lepčejší, tož haushupsanda bude!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, hrůzy noční porád! Jsme se rozšoupli ve výprodeju..
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Ája,ReprofitBrno,3IVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,hysterka ok,přece jen do boje?Ještě se poradíme s manžou.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6.KET, zaveden páreček na objednávku jeho veličenstva!Držíme palčáky!
Regina,Apolinář,1IVF,5IUI, máme Fostimon a hurá do6.IUI. Ještě 2fčeličky a 29.6.UTZ.Folíky ještě bobtnaj!
Andrea.ivf,Pronatal,2IUI,1IVF,ICSI,PK,6 kulihrášků,hysterkaOK,UTZ 26.6.folíky i slizniceOK, 28.6.Pregnyl,2.7.KET
Bellka,Fert.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,čekámeMS,pakSynarel,9dcUTZ+Gonal,pakOPU,ETa těhulíme!!

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,zánět zdolán!,velký UTZ 7.7. v Plzni, mamka nakupovala pro prďolku.
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna termín29.10.,Už jsme vdaná paní.Novéé fotečkýý!
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,máme krásnou fotečkúú. Těhukačer s kachními kozisky!
Terezaa,Natalart Plzeň,1.IVF,OPU8.4,ET11.4.,Výsl.krve29.6.,Hurá,jsem zdravý,asi mám lulánka!!Frčíme dom.
Moncaet,Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4,Bude to zdravá Markétka!!2.7.průkajda!máme králičí mimííí!!
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET,Tečka má srdíčko! Letí to, huž 9tt!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,25.6.UTZvPráglu,držíme kopyta!TakCO?
Janni.ka,Reprom.Brno,1.IVF!OPU30.5,ET4.6,2embryjka u mámy,17.6.hcg429,UTZ12.7.Ale makat mušíme aj tak!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, aktuální Anýs má 3370g a 52cm!! 29.6.kontr.po6inedělí
27. čer 2009 v 00:03  • Odpověz
autor
Karolajnko, Tys tu nebyla celý den?! Jsem magor, ale snad nejsi někde, kde je voda?? :astonished:
27. čer 2009 v 00:08  • Odpověz
autor
Jo, ještě jsem zapomněla pochválit nové fotečky v albíkách.!!!!!!!!!!!!!! A ještě v arbeit jsem shlédla Anýse chvilku po porodu.. K tomu prostě není co dodat! To se jen cítí!
27. čer 2009 v 00:11  • Odpověz
Ještě jsem nedočetla, ale mám po shlídnutíá videí :grinning:
Věruško, jsi vážně kočka :grinning: a báječně štěkáš, bo jak tam dáváš ty povely štěkací :grinning: , tak Maikl okamžitě vstal a koukal na mě, co to je za psa, tak jsem mu vysvětlila, že to štěká teta Věruška :grinning: :grinning: :grinning:
A Ber´tas taky super :wink:
A jdu číst dál.

Jinak bré ráno :zipper_mouth: :dizzy_face:
27. čer 2009 v 06:17  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě mě zaujala Andrejka, že to včéééra zalomila u Krause a Honza už spí nahoře :grinning: Chuděra Chýlková :grinning:
Markytánka má problémek s chlapákem, tož to je všude stejný, na povídání ti kluci nejsou a někteří ani na nákupy. Luboš naštěstí nákupy má rád a když si můžeme vyrazit do Brna na celej den, tak to je svátek pro nás :slight_smile:, ale nějaký sdělování pocitů..., to už musí bejt fak tdobrej den a takový jsou tak 2x do roka a to možná přehánim :grinning:
A ty dluhy jsou děs, to známe, to máš asi dluh na byt ne?
27. čer 2009 v 06:29  •  1 dítě  • Odpověz
Nikdo tu, proč taky, když je sobota, že?
Anýs večer padnul do postýlky a hnedka chrněla, už toho musela mít plný kecky, první den v životě, kdy nespinkala :slight_smile: Spali jsme až do šesti hodin, bez nočního probuzení. Už jsme napapkaný a chrní zas, tož toho využiju a jdu domejt tu koupelnu, kteou jsem včera načala a roztočím pračku :wink:
Jinak je tu šedivo, ale ještě nedělám závěry, bo je málo hodin. Papapapa!
27. čer 2009 v 06:31  •  1 dítě  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Teda Májo, ty zas perlíš, hned se po ránu řežu, prý chuděra Chýlková :grinning: Jo a to štěkání, jsem chtěla přecivá aby vás všechny kobylky Miki pozdravil, ale on zrovna ne a ne štěknout, tak jsem musela za něj :grinning: Bertík tam je ještě jako koťátko a to je můj synovec. Je to točený v bytě, co jsem bydlela nějaký čas sama.
Tak já to jdu ještě zalomit, bo jsem uplně hotová. To ranní venčení mne drtí a navíc pořád ta virózka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andrejka určitě bude taky ještě vyspávat, bo šla taky pozdě,ale čuju, že za rohem za chvíli vykoukne Bellka, bo žížátka nepočkají. :wink:
27. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
Přesně tak, už jsem i vložila ranní pozdravení, ale zmizelo mi! Tož dobré ranko, rodinkooo:wink:
27. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
Á, už je to tam, tak znovu. Přeju krásnou sobotěnku. U nás je slunečno a horko, vypadá to, že přece jen bude těch 27 stupňů. Bolí mě bříško, to je dobré znamení, jen doufám, že mrcha dorazí co nejdřív a nebude dělat cavyky, ať můžu začít se stimulkou:wink:
27. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobré ránko kobylíne.Doufám že bude dneska pěkně a nebude peršet.JJ máš Máji pravdu většinou šli peníze do bytu a na vybavení.Jinak Andrejka psala něco o holiči tak at jí udělá pěknej účes naší Kobylí Mamince. :wink:
27. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahoj Beluško.Co žvížátka jsou vypuštěný na pastvě?A co dneska zase pojedete někomu vraždíkovat žvížátka? :confused:
27. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.