• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojte koťátka :slight_smile: Včera jsem byla celý den v práci a večer jsem se těšila na pivíčko a jejímu veličenstvu se samozřejmě nechtělo :frowning2: pak vypli proud a bylo to :angry: Jinak v pátek jdu na sono, jestli mi roste folikl, pak mi řeknou kdy mám na to vlítnout a pak se uvidí :slight_smile: Dneska mám noční na ambul, tak se k vám připojím :grinning:
27. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Tak jsem zas tady, celá zubožená.
Věruško, já vím, že nás měl Mikísek pozdravit, ale řeknu Ti, zvládlas to za něj dobře, fakt si Maikl myslí, že je to pes :grinning: Mušíš to tak dělat aj venku, aby vás něco nenapadlo, nějaký větší žíže :grinning:
Belluško, zase sluníčko? To si děláš srandu ne? Tady stále ta šedá zakaboněná obloha, tož já si počkám, směruj to na Třebíč, ju? :slight_smile:

Holkýýýýýý, to je makačka, tak malá koupelna, že se tam člověk sotva otočí a tolik bordelu. To je tím, že je tak stará a rozlámaná, prostě hnusná, to pak člověk může uklízet do aleluja a nikdy to nebude vidět. Jsem dneska úchyl, vydrhla jsem to od země ke stropu, drhla jsem i čistící prostředky, jakože ty butoly a následne jsem vše kompletně postříkala Efectivem, to je desinfekce ve spreji, která se stříká do všech otvorů-chachula,uši,nos,hubice,ale aj do očí může, tož jsem si říkala, když je to tak desinfekční,přetáhnu tím i hajzlík,vanu,vypínače,kohoutky :grinning:

Věruško,stále ta viroóóza? A takhle vzít do ruky foun a kólnout nelečítelovi? :confused:
27. čer 2009 v 08:45  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím Karolku, jakýpak čekání, kdy poručej, kdy na to vlítnout, šááák vy na tom lítáte pořád :grinning: přecivá, foliku, nefolikul, tož hurá do toho, půl je hotovo! To jsme na Tebe zvědavý :confused: Vlastně na všechny, bo tady se to rozjíždí v obrovský vlně :wink:
27. čer 2009 v 08:46  •  1 dítě  • Odpověz
Bellíšku, vy tam nemáte žádnou vodu v okolí? Bo už je to na Olomoucku, na Jesenicku zase záplavy v noci, to je děs a kámoška z Varů píše, jaký tam maj krásný léto, OMG. To je divný, co? Kousek od sebe a někde se opalujou a jinde nevědi, kam hlavu složit.

A z Jacksona dělaj zase aféru, nejdřív polemizujou, jestli neutekl, kvůli dluhům atd. A dneska už zase hledaj doktora, jestli ho nezabil bo co. To jsou koumáci...nojo, musej o něčem čmárat.
27. čer 2009 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem si pokecala a můžu zas jít, co? Ještě vytřu v tej koupelce a hajzlovi a pááák si udělám konečně snídani. Ale vzbudí se jsitě každu chvilku mimíska, tak asi mám po žranici a radši nakrmím tu řvoucí osobu :slight_smile:
27. čer 2009 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz
Májo to m na to vlítáváme, ale ať mi řeknou, kdy to bude nejlepší pro oplodnění. Tak miláška na dva dny stopnu a pak hurá do toho :grinning: Je to domáci inseminace, pak už to necháme na doktorech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
čusík busík autobusík, veze nám sem sluníčko, dobré ránko popřát muší, potěšit nás maličko! Huž vstáááváám, za hodinu do rukou kadeřnice se odevzdááváám!!! Ale zatím v betle, žeru čerstvé žemle :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Karoljanko, fáákt?? Fáákt to děláte každej den??? OMG!!!!!!!!!
27. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Tak už jsem zase zdeee, jsme si udělali zasejc krásné ranko:wink: Karolko, no ahoj Ty tulačkooo:slight_smile: Ještě 3 dny a končí Ti ty hnusné střídáky, máš radost, viď:wink: Majky ahoj, doufám, že jsi se hezky vyspala:slight_smile: Máji, po kom to dítě asi bude:wink: Věruška s Andrejkou ještě spinkají při sobotce a Katy taky, těhulka:slight_smile: Janni.ka tu dlouho nebyla! A Manetka, Danusss, Leňulka, tož holkyyy, kde jste? Přijďte:slight_smile:
27. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Já žeru jen chleba s medem,
ani nikam nepojedem.
Bo jsem celá zubožená,
bolí klouby, celá Věra
27. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
No jasně, že než to napíšu, už je všechno jinak a Andrejka je tuuu:wink: Máji, buď v klidu, už jsou tu mraky a černo, ale dusno je jako blázen. A vodu naštěstí nemáme, jsme na kopci, tak aspoň pro něco je to dobré.
27. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Věrušká je od medu,
nálada je od ledu,
hezky ležet, vážně!,
to Ti hřebčín káže!

AhOj Belí!! :slight_smile:
27. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Věruškooo, jen pěkně lež v pelíšku a nikam nechoď, jinak se tej virózy nezbavíš!
27. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
Prodleva se snaží,
budku přímo smaží :grinning:
27. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
To jsem celá já, jak se mi udělá přes den líp, už zas lítám,ale ráno, to je katastróó´fen. Už se mi to přesouvá z krku do palice a do nosu auuuu,ale ty klouby jsou snad nejhorší, Je ze mn stařena :confounded: Já chcu enerdžajzr jako má Mája, ta už vyšůrovala kopelnu, ta naše je taky hnus velebnosti, nebo jako Karolka, ta na to hupsá keždý den OMG! Kde je můj sex apetit?
27. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Jé, vy tak pěkně básníte a já to neumím! Majky, žížátka jsou venku, dneska nikam nejedem, leda, že by zase někdo potřeboval, no. Dneska se mi nechce nic vymýšlet k obědu, tož jsem dala Pavlíkovi na vybranou. Špenát nebo palačinky, co myslíte, že si vybral?
27. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Prstíky jí kmitaj bleskem,
i tak jí koník ujel tryskem!! :grinning:
27. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Tak už ani v bellíškově neni hezky?

Karolka teda spíše potřebuje poraditi, kdy tom neležeti :grinning: OMG :grinning:

Věruška je zubožená a bolí jí cela Věra? :grinning: Tak to je fakt na pelíšek. Taky co jinýho v tom počasí robiti,že?

Andrejka vstává, už ve svym bo ještě na návštěvě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Špenát!!!!! :grinning:
27. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
No jo, ujel mi, ujel! Ale asi zapnu elektrický ohradník a daleko mi neujedeee:grinning:
27. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
Pavašinky.
27. čer 2009 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz
B je právně:wink:
27. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Zřejmě pojedu znásilnit Kaufland :grinning: a udělám pavašinky slané, smažené a saláta k tomu. Jsem to včera vykoukala na Mimáči, tož to zkusíme.

Věruško, neboj, je po elánu, dotočí se pračka, vrhla jsem do ní koberec :slight_smile: a následně přijde ta chvíle výtěru :slight_smile: země, ale mně se už zas táááák nechce a to jsem chtěla přetáhnout nějaký okna... :angry:
27. čer 2009 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz
Kde to vázne, předsedooo???
27. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
Mája taky mezi náma,
je to milé, takhle z rána!
Já už ale mizím, družky,
kadeřnice brousí nůžky!
Pápáááá :wink:
27. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Kadeřnice brousí nůžky nějak často, OMG. To já ji navštívím zas po roce...,jestli na to ještě ke všemu nezapomenu, bo to je pořád práce :slight_smile: A taky nevím, kam šoupnu mimísku :unamused: , nechcete některá pohlídat?
27. čer 2009 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz
Taky musím vydrhnout koupelnu, OMG! Nejhorší kombinace bílá a rohová vana, když nedosáhnu až na konec. Ale což, přece to nezbouráme, že jo? A ještě vysát, utřít prach, vytřít, no mám co dělat.
27. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Andrejko, paj vlož foteškůůůůůůů, ty jedna básnířko:slight_smile:
Já mám vyndané kuře, chcu ho udělat nějak jinak, ale mozgovna nepremává,poraďte?!
27. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Řve postýlka, tož to je znamení, že musím seskočit z Kobyly...
27. čer 2009 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz
Jasně, sem s ní! Já budu hlídat:wink:
27. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.