• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Studuju tady chytrý knihy a došla jsem k závěru, že si do porodnice, k porodu, koupím knížku Líbáš jako Bůh :slight_smile: Musím se tam hlavně zabavit, nesmím tam přijet a čekat tu dobu otvírání s hlavou jak škopek a sledovat jen ty bolesti, musím se prostě zabavit. Ještě křížovky...Musím si to všechno napakovat do kabele. Mám velkou hokejovou Bauerku. To budou čumět, abych je nevyděsila, že se tam chci nastěhovat na vždy. :wink:
Ještě koupíme vody neperlivý. holky pily jste u prodou? V knize píšou nepít a v porodce říkaly hodně pít :slight_smile: :confused:
A nabít fo´ták, abych pak mohla poslat fotodokumentaci :sweat_smile:
26. dub 2009 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz
Tak u nás to teda jede, nejsem asi v nervech sama :grinning:
Manžovi se zdálo, že žijeme ve Středověku a já otravuju, že chci z Ikey postel, že jinak rodit nebudu. A že bojoval s někým s mečem a já za ním přišla v té době, s elektrickým mixérem :grinning: Když blázinec, tak u nás v kravíně :grinning: :grinning:
26. dub 2009 v 09:49  •  1 dítě  • Odpověz
A mě začal bolet právě zub, no nazdar, za celý těhu a několik let zpátky jsem nebyla u zubaře, ten mě dá, myslíte, že tam mám ještě teďka zajít? Myslím jako před porodem? Neporodím mu tam?
26. dub 2009 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, když já zas přišla a všichni utekly....jako již tradičně, Tož já se vytratím a nástup!
26. dub 2009 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,to by chtělo se nějak uklidit vnitřně,jako někaj se s tím smířit.Myslím že nervičky taky dělají hodně. Každopádně už jsem se Tě ptala,ale znova,nevím jestli je na to pozdě nebo tak,ale neuvažovala si o dule?
26. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
A k těm snům,se mi zdálo že mám vši nebo co v hlavě a nějak jsme nevěděli co s tím,no taky šílený sny :confused:
26. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
ahojky holky tak jak se vede :dizzy_face: mám zejtra dostat ms ale vubec necejtím že to má přijít jako mormálně pokaždé takové bublání v podbříšku nemuže to být tou injekcí
26. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ RODINO :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Jak se dneska máte????????????????OSKAR svítí taj je to náááááááááááádhera.
Máji ten zub bude z nervozity ale raději si tam zajdi.
Katy ahojky.Jak je????????????????
Karolka ještě asi spí co????
26. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
Katy, jojo, jsem si pak večer vzpomněla, že jsi se ptala na tu Dulu. Jsem o ní přemýšlela, ale je tu tuším jen jedna a kdo ví jestli. Z finančních důvodů mě pak ani nenapadla a zrovna si čtu o porodech a u porodu stejně nemůže vést porod, ani kdybys tam měla jinoou porodní asistentku, která epatří k personálu porodnice, tož nevím, zda by mi pomohla, ale psychicky asi jo. Já teďka hodně čtu, což asi v porodnicích nevidí rádi, ale dostalo se mi tak docel adost užitečnejch infomací a tak nějak si to dávám v hlavě všechno dohromady a pokouším se s tím vyrovnat sama.
26. dub 2009 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Já znova usnula!! To nejni možný, a manža mě vzbudil, že mi nese snídani, že je čtvrt na 12!!! Čumím jak blázen! To se mi stalo naposledy, když jsem byla těhu! No, jenže teď mrcha v plné polní! Jdu rychle dočíst!
26. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
zkouším Bellíškovic odesílání, Andrea
26. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
Bellíšku, funguje, takže to je v mobílku. Jsem na spojení broučku, jdu zase do Andrey :slight_smile:
26. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Holky, já su takový tele. Ráno jsem psala Belíškovi, jestli mi řekne heslo (hned ho zase změní), že to vyzkouším, ona totiž chuděra pořád čekala, jestli ji něco neodepíšou adminy. No, a ona mi mezitím několikrát psala a já spala. Teď je kotě v obchodě, a psala, že mají banány za 32,- , zas myslí na Máju :sweat_smile: , to naše zlato.
Táák a teď si vás jdu už opravdu dočíst..............
26. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
Jo Májo včera v Tescu měli bynány za 19.90kč.Ono totiž Tesco vyprodává zásoby.Tak to zkus tam na ty banány.Tesco už nebo Tesco ale MY!!!!!!!!!!!!!!
26. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Májo, sny fakt dobrý. Hezky se Ti to v hlavičce pere. Já to cítím laicky takhle. Soused umřelej v Korey, zkrátka něco končí, za pár dní už budeš vždycky matka. Už nikdy nebudeš někdo, kdo není bezdětný. A stojíš u toho plotu a je Ti to na jednu stranu líto, celkem logicky je to strašná změna a malé zaváhání, chci to - nechci to.A lítost tady je, Ty se loučíš z minulostí a bolí to trošku.. A člověk se bojí toho neznáma, té změny..A nebylo by snazší obrazně Aničku rychle vyzvracet a už jí mít doma v postýlce pod třešní, než vědět, že musíš projít celým tím pro Tebe teď asi procesem přímo nelidsky obřích rozměrů. Každopádně z toho snu na mě čiší strašný protiklady, výborný žrádýlko, a pak hned prošlý, jistota bačkůrek u babičky a najednou nejistota po smrti souseda. Zkrátka strach a přitom radost! Ať žije porod. Májo, vsadím se, že až ta chvíle přijde, budeš přesně vědět, co děláš a budeš sama překvapená, jak tím statečně procházíš. A pak, až přijde ta chvíle, kdy budeš vkládat fotečku Aničky do svého albíka na kobyle, budeš nejšťastnější ženská pod sluncem (no, alespoň si to budeš myslet :grinning: :grinning: )
26. dub 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Ahoojj Regíí, tedy včera jak tu byla sranda, jsem si říkala, kde že jsi, páč ty bys taky přihodila do aukce jistě něco kvalitního! :grinning: :grinning:
26. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahojky Andrej.Já vás dočítám ale nějak mi to nejde.
Včera jsem se věnovali Kájovi.Dlouho jsme neměli víkend spolu tak si to vynahrazujem.Moc mě mrzí že jsem tady nebyla ale snad mi odpustíte.
A jak je Andrej???
26. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
Inuš, asi jsem mimo, ale Ty jsi po IUI, a výsledek? Nepíšeš nic, tak to znamená, že nemůžeme gratulovat? Jinak novinky nejlíp fakt asi z tabulky, nové těhulky , to jsi už zaregistrovala..
Danuss, to by bylo,kdyby mrcha vůbec nedorazila, co? Ty by jsi Caru vytřela zrak! :wink:
26. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
Zdravím drbny.Koukám včera jste měli veselo.Máji ty jsi mi ale dala.Koukala jsem na to you tube a bulela jsem u toho jak želva.
26. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
REgíí, mrcha rozjeta totál, a já stále vnitřně bojuju, jestlu hysterka či KET. Já ještě brouzdala na netu a fakt to má pár holek taky takový problémy po těch hormonech, že furt špiní apod. Ale taky mají problém s těhu. No,a kámoška doktorka mi taky radí hysterku, nejen kvůli prohlídce samotný, ale normální kyretáž, jakože vyčistit, seškrábnout to nadbytečné, nabyté hormonama.. No, nevím , co dřív. Momentální nejaktuálnější nápad je ten, že zítra jdeme na ty psychotesty a v úterý bych zajela bez objednání do Caru a zkrátka si tam vydyndala 5 minut u doktora, a znovu to s ním probrat a poptat se na termín případné hysterky. NO, tak myslím, že rozhodnutí padne v úterý..
26. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Ahooj Majkýý :slight_smile: ,
těhulinko, a kde to najdu ten porod, prosím?
26. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
Zkusím ti poslat odkaz.http://www.youtube.com/watch?v=YPwsqC0Fq_w&feature=related
26. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
Je to něco nádhernýho.Se z toho klepu ještě ted.Je tam toho víc.Jo může se stát že to bude chtít registraci.
26. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj kánošky moje drahé, musím se s vámi podělit, včera jsem byla v caru na krvi, tak mi potvrdili moje testíkování a řekli mi, že jsem těhu :dizzy_face: za 10dní jdeme na UTZ, mám hrozný strach to zatím vůbec vyslovit, abych to nezakřikla, ale jsem mooooooooooooooooooooooc šťasná. Přeju všem dobrou chuť k nedělnímu obídku.
26. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj Mony tak to teda tichá gratulace a vůbec se neboj.Je to něco nepopsatelného až tam uvidíš bublinky a pak ty malí červíčky.
26. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
Andrejko to už na to koukáš,že tu najednou nejsi?
26. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
Haloooo.Kde jste kdoooo?
26. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
Majký, přišel za mnou manža, tak jsme kecali.. Díky za odkaz, mrknu na to ,ale budu muset až z PC, noťas mi to neotevře.. Tak se pak psychicky připravím a půjdu mrknout..
MončččíEt, mocc grratuluju!!! Tak za deset dní, jééé, to bude první fotečka!!
26. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
Andrej je to těřké rozhodnutí a ráda bych ti poradila ale tohle je jen na tobě.Zas bych dala na kamrádku když je doktorka ale zase záleží na tom co ti doporučujou v CARu.Je to opravdu těžké.
Monco mooooooooooooooooc gratuluju a moooooooooooooooo ti to přeju.Neboj vše bude v pořádku a fotečka bude krásná :slight_smile: .
26. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
Děkuju holčenky moje, snad to bude v pořádku, hlavně to chce klid a myslet pozitivně, všem vám moc přeju, aby vám to taky vyšlo. Chtěla jsem dát do alba nějaký fotečky, ale vůbec mi to nejde, ale budu to zkoušet. Teď si jdu dát s manžem dvacet :wink:
26. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.