• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Andrejko, klidně mi jí sem dej,já s ní zalezu do pelíšku a ty mi zatim můžeš vydrhnout koupelnu, Bellíšek uvařit a Andrejka obšťastnit poezií :grinning:
27. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Tak jsem do sebe lupla všechny vitamíny a půjdu si asi zas lehnout, A to jsem myslela, že bych šla dnes s Mikim na houby. Houbelec houby!
27. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
jééé, já napsala Andrejko a myslela jsem Máju, teda, jsem dupa dupovitá bezmozgovnová
27. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Jé, dobře to má vymyšlené, Věruška. Andrejko, tož Ti přistřihne křidélkaaa, kadeřnice:wink:
27. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Věruško, jsme to pochopily, neboj! Jo a dneska je poslední eso, tož jsem si teď vzpomněla, a musel Leoš to natáčení přerušit, bo mu manželka rodila syna, tak jsem zvědavá, jestli to tam bude:wink:
27. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
27. čer 2009 v 09:33  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, s kuřetem Ti moc neporadím, bo víš, že my ty kuřata skoro nejíme, no.
27. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
Ještě žes to řekla, bellí, já to chtěla taky vidět, týjo vysílali ho 15 let, tak to je teda škooooda. Ale asi bude něco novýho, že? Jdu koukat, postýlka zas usnula a to mám hotový mlíčko.
27. čer 2009 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz
Mě to před chvilkou napadlo, no. Ale je to fakt škoda. A i když jistě bude něco nového, prý mají něco uvádět Kotek a Mádl, ale už to stejně nebude ono. Stejně jako byl t-muzic, taky dlouho to nevydrželo a mě se to ani nelíbilo, ale to je věc názoru a generaceee:grinning:
27. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Vy jste mi opice. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Samozřejmě nesexujem každý den, ale musím vědět, kdy to bude nejlepší :grinning: Za tu zkoušku to stojí :sweat_smile: Říká se tomu koncepčí optimum. Pokud to nevyjde tenhle měsíc, tak budu jezdit na inseminaci apokud ani to ne, tak IVF :slight_smile: Kapišto Pišto :grinning:
27. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
No to já si u teho samozřejmě zas pobulim, bo nemám ráda změny...přeci jen to byl pořad mé puberty, že? :slight_smile:
27. čer 2009 v 09:49  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak Věruško asi lítá nějaký chřipkový vir, takl ležet a nepřemáhat se :wink: na vyrozy je nejlepší postýlka, čajíček :wink:
27. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
my Ti to, Karolko, ale vůbec nevěříme :grinning:
27. čer 2009 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz
Bla bla bla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Už řvu jako krávaaa!
27. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
27. čer 2009 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz
Ty jo, to bylo hezké, husinu mám všude, i vlasy mi stojí.
27. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Tak nám to Mařeš řekl hezky. Na pořad se zapomene, ale zůstanou tu děti :slight_smile: Holky, už vás někdy napadlo, že někdy skončí tahle diskuze, na některé z nás zapomenem, to už je život, na některé nezapomenem nikdy :wink: ,ale naše děti tu po budou po nás! :grinning: Děti z téhle diskuze! :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
A máme po Esu.
Bellko, já taky nekoukala na T-Music, ale jednou jsem jukla, odpověděla na nějakou otázku a už mi volali, že jsem byla vylosovaná a že vyhrávám, bylo totehdy po super star první, tak jsme dostala CD Šárky Vaňkový :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: , ale tak poslechnout se to dalo.
27. čer 2009 v 10:27  •  1 dítě  • Odpověz
A mě zubožuje pěkně alergie, mám ji na chlad a jak se takhle ochladí, tak od rána kejchám jak magor, nos mám jak alkoholik rudej,omg.
Miminko nažraté, tož mizím do teho Kaufu,než začne řvát :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Tady mrkvo? :frowning2: já od rána slzičky a počebovala jsem Vás :wink:
27. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Petííí, jsem tu, copak? Neřikej, že máš špatné zprávy? :astonished:
27. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj všichni, u nás je hezky, tak čekám kdy něco přijde.
Peti nestraš...
27. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Peti ty sis zkoušela testík ??? Jsi dnes 10.den, viď?
27. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Jsme tu s tebou, Petíí. Jdu vařit, ale budu načuhovat. Zdravím Monču, u nás je dusno.
27. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Peťulko, ať se děje co se děje drž se beruško :slight_smile:
27. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Věrko u nás taky dusno mám všude otevřené okna ale záclona se ani nehne. Vařím hrachovou kaši a uzené. No a taky jsem dělala třešňový džem, ale želírovací cukr za 33,-Kč vůbec nesplnil svou úlohu a je to řídké :rolling_eyes: :angry:
Ahoj Karolko a dostaneš i injekci Pregnylu před hopsáním. my ji teda dostali, tak to bylo načasované přesně na hodinu. Nás tak nechali trápit půl roku, tebe jen jeden cyklus, tak to je fajn.
27. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Mončo, já když dělám džem z rybízu, tak želírovací cukr vůbec nepoužívám, ale je zas pravda,že rybíz oproti třešním obsahuje sám o sobě pektin. Dělám to tak, že na pánvi vždy povařím malé množství džemu, dokud se za vařečkou nedělají cestičky (vyvařená voda) a pak rovnou leju do skleniček a nezavářím, potřu hrdlo alkoholem a za horka zašroubuju. Jde to rychle a je to osvědčené.
27. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Mony já tomu stejně nevěřím, že se to povede púřirozeně, tak to bude jenom ztracený pul rok, žraní tabletek a nakonec opět skončím na IVF :frowning2: Ultrogestan jsem brala i při IVF, sexovali jsme, a nezapadla jsem, tak proč bych měla teď otěhotnět jen s podporou ultrogestanu, když předtím to nešlo :confounded: Jsem z toho všeho unavená, tak dělám jen to, co mi doktor řekne a vubec nad tím nepřemýšlím, ale nic od toho nečekám :unamused:
27. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.