• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Věrko já to příště tak taky udělám. Já jsem to dělala podle návodu na tom želírovacím cukru. Ale zkusila jsem 2sklenky prdnout na páne a znovu ještě jednou převařit, tak čekám jestli stuhnou, že bych totéž udělala i s ostatníma.
Peťulko dalas mi brouka do hlavy, nevím jestli slzičky štěstí nebo smutku, tak na tebe furt myslím a nakukuju.
27. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Víte co nesnáším? Neohlášenou návštěvu. Už je pryč, no. Peťkooo, nepřišla mrcha, že nééé, kočičko!
27. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Petjunko co se stalo tak ven stím. :confused:
27. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahooj kobylky, jdu jen na skok, starám se o Juráška :slight_smile: Chci se jen zeptat zkušenějších, je pravda, ža při natahování do výšky můžu mimi oběsit na pup.šňůře? A od kolikátýho měsíce? Jsem z toho jelen :cry: poraďteeeee prosíííím
27. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Moni, ahoj sluníčko. Zdravím Tě:slight_smile: Holky tady už leje jako z konve. Peťkooo, prosím Tě, ozvi se!
27. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj Moniet.O tomhle jsem četla a je to prej nesmysl.Najdeš to na internetu je tam i odpověd od doktora.
27. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
Mončoet ahoj. V tom Ti neporadím, ovšem myslím, že do výšky bys neměla vůbec nic zvedat.
27. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Faaaaaaaaaakt, to se mi ulevilo, na netu nemůžu nic najít. Bojím bojím, já se pořád pro něco natahuju. Mimochodem Marky máš klááášný fotečky.
Zdravím všecky babulky
27. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Karolko nám to teda taky nepomohlo, ten styk pod dohledem. Ale nechcou nás hned hnád do nejdražšího IVF, tak ten postup chápu, kor když už každá dítě máme. Nicméně mi doporučili pak 3 iui, ale nakonec jsem měla jen 1IUI a 1xDIPI(to je lepší IUI pod narkozou s 20% úspěšností), no a pak jsem si už vyžádala IVF. U vás je to ale trochu jiné my neměli problém, ty máš zvýšený ten hormon tak na to máš Utrogestan, tak se třeba povede i takto přirozeně.
27. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Mončiet. prý je to blbost, řikal mi to můj gynekolog,ale určitě se zbytečně nenatahuj a nenamáhej, Děloha se tím napíná.
Copak je s tou Peťulkou?
Bellí, jakíá návštěva, přišla nevhod,neohlášna,nezvána...?
Mončo, tak co, ztuhlo to už?
Já dělám kuře ala Mája.
27. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj Belli tak neohlášené návštěvy taky nemusím, kor v sobotu dopoledne, kdy je nejvíc práce.
27. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Děkuju holčenkyyyyyyyyyy, děkuju mooooooooc
27. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Moni tak si jenom zadej věšení prádla v těhotenství a je to. :wink:
27. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Věruško, no přišel jeden kamarád, no byl to skvělý kamarád a prostě jsme si navzájem pomáhali. My jemu, když ho přítelkyně vyhodila, on mě třeba odtáhnul, když jsem po noční nemohla nastartovat Faťana. No a má novou přítelkyni a asi jí nejsme dost dobrý, bo ona je ING a my sedláci. No tak se stavil, po půl čtvrt roce, bo ona není doma. A to od sebe bydlíme cca 2 minuty chůze? Peťka mě vrtá v hlav
27. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Ahoj berunky, jsem tu! Cestou do kadeřnictví jsem hodila Honzu do lesa, šel na houby. A ještě se nevrátil, tož jdu na chvillku za váma :slight_smile:
27. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Moni, přesně. Všechna práce mi stojí, teď dělám rychle ty palačinky, do toho mě mrzí, že nevím, co je s Peťkou, no.
27. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Jdu rychle dočíct, co je s PeŤkou????
27. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Andrej, to právě nevíme! Ale plakala.
27. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
jé už je tu i krásná Andrejka. to bude hub, když je tam tak douho, a toho čištění :astonished: .
Belli ta Peťula nám nasadila brouka do hlavy co...
Věrko je ta hustota už lepší, není to úplně tuhé jak bych si předtavovala, ale lepší než tekuté. no tak jdu vylét na pánev i ostatní sklenky.
27. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
Tak jsem jí písla , berunce.
Jsem poslala Věrušce foto, tak bude tak hodná a vloží ho. Ale jen, abyste viděly mou podobu nejaktuálnější, nejsem model jako Petjunka. Jinak Monči, právě jsem byla po stříhání koupit ještě želírovací.. a jdu taky dělat džem třešňovej. Tak si ještě jednou přečtu vaše rady...
27. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jé, to jsi hodná, Andrej. Já na ní nemám číslo, už bych jí taky psala, berušce. Moni, jsem z toho nervózní a obávám se, když to napsala takhle smutně.
27. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
Monči, no to nevím s těma houbama, páč mi miláček ještě volal, když jsem dřepěla na křesle s barvou, že má jen tři prcky. Ale oblékl se do maskáčů, jako za mlada, to on takhle relaxuje. Takže ty houbičky jsou jen vedlejší produkt :sweat_smile: .
Já jsem nikdy nedělala s tím gelem a podobně, a chci zkusit jen piškot a na to třešně "v aspiku"
:stuck_out_tongue_closed_eyes: , to zas budu lítat pro rady.
27. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
Holky, já jdu uklidit, nádobí , ustlat a tak.., než přijede H., ale budu nakukovat...
27. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Holkýýýýýýýýýýýýýý, v mém albíku je krasavice inteligentní alias nová Andrejka
27. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Andrejko Co ta Petjunka?Už ti něco napsala?
27. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
Bellí, taky máme takhle přátele, co si našli jiné polovičky a už to pak nebylo to, co dříve.
Tady se vaří džemy a houbaří, já chci taky do lesa, miluju to,ale neriskuju dnes,bo se mi motá i hlava, asi se rýmička usazuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andrejko, tak co, Peťka?
27. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
Andrejko moc ti to sluší :slight_smile: takové přírodní pramínky vypadá to opravdu moc hezky. s tím džemíkem než ho naleješ do skleniček zkus si test -pár kapek na malý talířek a šup do lednice, když to po chvilce ztuhne tak ok.
27. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Takhle to přesně taky dělám, Moni
27. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jé, Andrejkooo, pěkná jsi, pěkňučká:slight_smile: Věruško, Ty lež a ani se nehni:wink:
27. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
AHojte holky,
jdu jen pozdravit a frčíím pryč,máme nabitej den.

Teda co ta Petruš?Snad né mrcha

Monči,taky mám strach s těma rukama,ale prý je to až ke konci,že tam má málo místa prcek,ale vyber si jeden říká to druhej to.

Marky,teda určo jak psala Majda určo udělat tlustou čáru za minulým vztahem,a se Zdendou si musíte věřit,jinak napětí bude pořád. A ještě jedna rada,né všici chlapy jsou stejní,a třeba neznamená když Zdendu nebaví nakupovaní a moc se mu nechce,že ho to nezajímá,pokud pak doma když mu to ukazuješ jeví zájem tak je přece fajn.Oni nemusí kecat denně,můj taky není cíta,ale chová se pěkně a to jak se chová je důležitý.A kolikrát holky moc přibarvují jak jsou ti jejich chlapy fajn,až si říkáš že by si taky tohle chtěla,ale každej má svý :wink:

Majdí,to s tím kamošem mě mrzí,my řešíme podobný případ,známý na nás prdí,mají ted jiný pár co bydlí kousek od nich,a nás to mrzí,protože jsme byli skoro jak rodina,ale oni mají nějaký problém a je to asi vážný,no a ona nás asi nemusí,protože čekáme mimi,a její by chtěl ale ona né,prý kariéra a potřebuje být oceněná....bla bla bla,a hlavně že v práci ji využívají. Když něco potřebují tak to se ozvou,ale dnes slaví se sousedem narozky a nám to volali až včera večer s doměním že budem sedět doma na zadku a čekat až se ozvou,tak jedem na odpo a večer jsme si domluvili něco jinýho.Moc nás to mrzí a bohužel víme že je to vina té holky :frowning2:
27. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.