• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Tak holky, už prej byla s manžou a vykecala se z toho, prej pak přijde říct i nám. Tak tipuju něco s maminkou, když se svěřila Jirkovi. Ale ms zatím néééééé!!!!! Já čistím hopuby, a manža je hladovej , tak letíímmm
27. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Andrejka mooc pěkná,jsi šťabajzna :grinning: :grinning:
A k poznámce o té Repromedě,tak je pravda že hodně páru odešlo na poprvé s těhotenstvím,i na jedné diskuzi o ní bylo hodně těhulek pak a taky se mi ted dostávají info od známých že páry z Heliosu přešli do Repromedy a už to bylo,takže dost dobrý skore :wink: Jo a hooodně je od tam dvojčátek :wink:
Věruško, no jo, je jasné, že má jiný život, ale zamrzí to, když jede kolem v autě a ani nekývne na pozdrav, bo ona sedí vedle něj. My to respektujeme, ale ví, co si myslíme, tak aspoň dojde, když není doma, no:slight_smile:
Jé Andrejko,já dělala houbovou omajdu,my totiž jako vášnivý houbaři máme vždycky plný mražáky hub :slight_smile:
27. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Tak to byly "jen" hormonky, nic se neděje :wink:
Lásenky, nezlobte se, vařím...
27. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Katy ahoj, teda než já se vzpamatuju, už je popsaná další stránka:grinning: Andrej, děkujeme za info, teda ale to už, Peťko, nikdy nedělej, takhle nás vyděsit!!! Jejda, mě se ulevilooo, fakt děsně!
27. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Peťulko doufám že to s mamčou zvládáte, má to teď těžké a je fajn že jsi s ní.
27. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Já doufám, že se Peťka co nejdříve ukáže a svěří se, beruška, co se přihodilo. Každopádně jsem moc ráda, že se to netýká mimísků.
27. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
Tak to jsem ráda, že to není o mimiskách, Petí,ale každá svěřená bolest, poloviční bolest. Jdu na chvíli hajat na doporučení Bellíška,ale pak juknu. Zatím pápáppáá
27. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Dobře děláš, Věruško, že posloucháš Bellíškovic rady, jen se pěkně vylež z té virózky:slight_smile:
27. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Věruško já ti radila už ráno :grinning:
27. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
Ahoj kuřátka! Tak jsem Věruško vlezla k Tobě do albíčka, moc Ti děkuju, a hned jsem si to hodila k sobě do albíka, a ještě změnila ikonku :slight_smile:
Karolajnko, ahojda, jj sex na povel vadí i takovejm frekventantům, jako jste vy dva s miláškem :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jééé, nová Andrejka i s ikonkou :wink: Jsi šikula, že jí máš i v albíku. Tak jsem si dala 20 s působením neléčitele, jak mi radila ráno Mája. Nahlížím co ta Petíí, ale ona přijde, až bude mít čas a chuť. Holky, já secítím jako kdybych skládala hromadu uhlí, asi bych měla ještě ležet, ale když já mám dnes 2 pozvání, které bych ráda zvládla. Jedno od kamarádky na pokec do parku i s Mikim-to musím už kvůli Mikískovi aby se prošel a druhé na zahradu k ohýnku k rodině kolegyně z práce. Tož su rozpolcená, ale znáte mne, asi mi to nedá a stejně poletím :wink: a pak tu budu zase zítra ráno skuhrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
27. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
Teda, co jsi mi to, Andrejs, udělala? Koukám, že jsem vlezla na jinou diskuzi, OMG! A to Ty si změníš foteškuuu bez varování. Jsem 2x načítala znova, abych zjistila, že jsi mě takhle popletlaaa:grinning: Věruškooo, zítra budeš naříkat, že Ti nejni dobře. Nebylo by lepší zůstat dneska v té posteli a kdyžtak jít za kamarádkou zítra??? Karolko, jakto že neležíš před noční?
27. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
Holky, když já zkoumám ty naše fotešky na ikonkách, tak u Andrejky té staré jsem si vždycky myslela, že je to focené v kabince Petřínské rozhledny. Nevím proč, ale připadalo mi to tak. Pak Karolka jsem si myslela, že je ta postava v bílém hábitu,ale při bližší zkoumání zjišťuji, že je to ta postava vedle a ten v hábitu mi připadá jako kněz a Karolka mu něco podává. Belíšek, Monča, ty jsou mi jasný, Katy, ta se určitě opírá o dřevěné zábradlí u nich v baráčku... Je srandovní, jak se navzájem druhé představujeme a pak jsme překvapeni, jak na jiných fotkách vypadají. :wink:
27. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
Co se to děje???? Andrejko, tedˇmi před očima zmizela tvá fotka z albíka? OMG, čáry máry???
27. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
Bellí,asi bylo,ale Miki potřebuje stejně ven a nikdo jiný tu není , aby ho vyvenčil. S tím ohýnkem si to ještě rozmyslím...no, když jinak nedáš :slight_smile:
27. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
Věruško, no to je mi nad slunce jasný, že nevynecháš šanci poletuchnout si :grinning: :grinning:
Tak berunky, my razíme za bývalou paní sousedkou tady z chajdy, ona je ve špitále a nic moc, a je to moje dětství, tak ju chci navštívit., Jsem rychle upekla další třešňovou buchtu a jedeme. To zase uslyším, Andreóóó, vy jste zase přibralááá´, to radši kuřte. :grinning: :grinning: Ještě, když jsem kouřila a neměla Honzu, chlastaliy jsme ferneta a kouřily spolu, ale pak už to nedávala , táhne jí na 80, a prodala to. Od mala buzerovala, Andreóó, máš tam plevéél, Andreóóó, máš to suchý, zalej! Teď už vyká, ale buzeruje dál, ale tak zvláštně laskavě :wink:
No, a taky mi volal synovec, že za náma přifrčí z Práglu na kole, jestli může přespat, tož to je jasný, a ráno zasejc zpátky. Tak jsme se těšili s Honzíkem na tv - rodáky, ale , zase Kuba je Kuba, od malička mám pro něho slabost a to mu bude v srpnu 20! Tož o zábavu postaráno. Tož snad se za váma dostanu zasejc z pelechu! Kočulenky moje, všechny moc zdravím, večer ahoj :slight_smile: . Jo, MOnči, džemík se ještě nekonal, až zítra...
27. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Věruško, on by se jednou Mikísek taky nezbláznil, kdyby se šel vyčůrat třeba na noviny nebo na hadr. A kde máš vlastně Míšu???
27. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
Věruško, nebylas daleko od pravdy, je to focené z lanovky na Černou Horu, tam půjčujou óbr koloběžky, jsme si je půjčili, a frčeli dolůůů, Super výlet, všem doporučuju, pošlu Ti pro zajímavost jednu fotečku, co mám v mobilu..Tedy Těhulkám ne, jen snažilkám doporučuju! Super adrenalin..
Bellí, jsem Tě zmátla, promííň!!
27. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
Andreooo, tož val val, za tou milou paní sousedkou:wink: Pěkný den a vlastně i večer, když příjdeš až z pelíškuuu:slight_smile:
27. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
No jo, zmatená jsem byla jak lesní včela, tož budiž Ti odpuštěno:wink:
27. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
autor
Věruško, já ji tam vidím u Tebe v albíku!?? Ty ne??
Já jsem si taky říkala, že by mohl Míša víc venčit, jen nechci přilívat olej do ohně.. Jen mi to mrzí kvůli Tobě.
Jinak souhlasím s Belíškem, chce to ubrat na tempu a odpočinout si. Ale jak Tě znáám.. :sweat_smile:
Tak berušky, já jdu odpojit, ju? Pápá večer..
27. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Jsi tu ještě Andrejkoooo?
27. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
Jo, už vím, o čem Věruška mluvila, vymazali mně albíko :frowning2: . Tož adminky, já to beru, jen tam vložím znova tu novou, a zítra ju smáznu, jo?? Děkuju!!
27. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
Jsem přilítla z Kauflandu, zase jsem Ti Lůco řádně přispěla na výplatu :grinning: To je akcí, člověk si napíše lupínek, co koupí a ouha, koš nestačil, ale zase jsem si udělal rozpočet na 1300 a nechala tam za více věcí jen 750Kč :grinning: Tak to mě omlouvá, ne?
Věruško, já mám představu naprostostejnou :confused: , že je Andrejka na lanovce a Karolka je to bílý a pak teda s knězem...
Petjunko, Ty jedna uplakaná hojčičko!!!Tytytyty,Ty to budeš platiti!!!
Bellíšek měl návštěvu, chudák chlapec, takový nervy :grinning: , já teda taky nemusím z jistých důvodů Lubošovy kamarádky, ale úplně zbytečně, přiznávám, ale že bych mu zakazovala je zdravit, tak taková čůza nejsem.
A já myslela, Bellíšku, jak Tě přepadnu svou návštěvou a ona to nemá ráda :grinning:
Já teda taky ne, ale psíše z důvodu, že nemám ouplně dobře uklizeno třebas, je tu nádobí, bo se něco buduje atd., radši mám návštěvy ohlášené, stačí mi 30 minut předem, ale muší to bejt, bo pak nestíhám lítat z místnosti do místnosti a uklízet.
27. čer 2009 v 15:07  •  1 dítě  • Odpověz
Aha, zase mažou albíka? Tak já jdu teda juknout, co tam mám a co ne, omg.
27. čer 2009 v 15:08  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tož uděláno. Zítra vymažu :wink:
JJ , Věruško, jsem! Májuško, neboj, Ty tam máš mimísko!! To je ok!
27. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
Asi už ne,ale teď jsem chvíli byla mimo mísu, bo jsem nevěděla co mi to přišlo za fotešku, To je Honzík na kolobrndě? Supr fotka,sluší mu to tam. Černá hora v Krtkonoších? Jestli ano, tak tam jsem byla jako 7mi letá v Janských lázních se léčit s nožkou.
Bellí, Míša jel zas zvučit na zábavu, už teď odpoledne,bo je tam víc kapel. Jinak s tím venčení jindy, to máte pravdu, musím ho nutit a ráno k němu nevstává, bo chodí do práce a večer to většinou zalomí dřív než já,.Tak ymne to mrzí,ale co nadělám. Jo a na noviny Miki nechodil vůbec, nechtěla jsem to tak dělat, bo to prý dýl trvá, než se to odnaučí.
27. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
Všechno to tu chrní a to máme jít na ty dračí lodě, asi všechny vzbudím a začnu chystat mimísko na cestu.
Luboš s ní byl , po dobu, co jsme byla pryč, venku na prochajdě a zvládl vzít sebou i satana, to bych asi nedala, bo nevím, jak bych to provedla.
A udělám nejspíš aspikový dort, našla jsem si ho zas na Mimáči :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak je člověk doma, tak má potřebu stále něco tvořiti, to budeme jak koule.
27. čer 2009 v 15:11  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.