• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Od rána tu dělaj ti mágoši na tem baráku protějším, nesnáším, když se o sebe tře polysťák, mi to rve uši a oni to dělaj celej dééééén, asi pojedu na psychiatrii.
27. čer 2009 v 15:13  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, já nespím, jen jsem sdi dala 20 při působení neléčitele a ke konci jsem doopravdy usnula. V 16.00 mu mám volat znovu OMG, to je zvláštní :slight_smile:
27. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
Posílám vám odkaz na tu pani, co je mimo jiné od nás z Třebu, prodává v krásnym obchůdku a asi ji hodně baví vaření a pečení, no podívejte se na ty receptíky a jak sito hezky nazdobí vždycky, když mám na něco chuť, vlítnu jí do albíka a už slintám, jsou tam ty palačinky a níže ten dortík aspikovej, kterej budu večer tvořiti.

http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=93706
27. čer 2009 v 15:15  •  1 dítě  • Odpověz
Já mám v mobilu Andrejky chlapa, heč :slight_smile: !
27. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
Já na teho chlapa čekám!!!!OMG
A Andrejko, máš to moc hezký, jak já bych chtěla takovej účesek, krátkej na léto. jenomže já s tím mým kulatym xichtem akudrnatejma vlasama, jsem v krátkejch jak květák :angry:
27. čer 2009 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, to mi nedělej, já dnes nepeču a mám chutě... A ne jenom na sladkýýý, jsem totiž v polovině OMG a nikdo tu,jen Miki Andrejky Honzík v mobilu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Jdu si umejt hlavu, co kdyby se tu nějakej živej zjevil :slight_smile:
27. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
Já ho tam mám taky, heč:wink:
27. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
Máji, to mi nevadí, když někdo příjde a nemám uklizeno, ho posadím na zahradě, né, tam je ještě větší bordel:wink: Však uklidit mi nepřišli, né? Ovšem, já když někam jdu, tak na pokec a né na kontrolu, jestli mají umyté nádobí. Myslela jsem to tak, že máš něco v plánu a místo úklidu jsem dělala kafe a povídali jsme si a práce stála a stojí doteď, když jsem na kobyle, že jo?
27. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Věruška má chutě, OMG! Jdu uklízet, tak zatím pááá:slight_smile: Jo a jsem zvědavá, kdy příjde ta Peťka:slight_smile:
27. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
Máji, teda že by jí vadilo, že se baví se mnou, tož budiž, ale s Pavlíkem? Zajímavý je postřeh, že když potřebovala někoho, kdo jí bude opatrovat tatínka, tak jí nevadilo přijít, že jo? Ale to už se mi stalo podruhé, takže mě to nepřekvapuje, jen mrzí. Stejně bych nikdy nikomu pomoc neodepřela, takže asi tak.
27. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
Tak jse tady přišla jsem se hlavně moooooc omluvit :wink: Je mi líto,že jsem Vás tak vyjukala prostě na mě huplo a tady nikdo. Jste tady vůbec nebo jste v čoudu?
27. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
Mája se chystá na lodě,Věruška myje hlavěnku,Andrejce to mooooc sluší tak se šla předvádět :wink: Bellinka opět grunt....kde souuuuuu?
27. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
Nikam nechoď, už jsem tuuu:wink:
27. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
Jejda, jsem to přesně tušila, že Peťka příjde, jak tu nebudeme, holka zlatá, hned se vrať:wink:
27. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
Tak jsem pracně oblíkla a přebalila mimísku, uvařila čaj na cestu, narvala ji do kočáru, sebe oblíkla, nacpala se do malýho výtahu, překonala několikero dveří v našem báječném domě, vytlačila kočár do teho prudkého výjezdu z baráku, odjdu na bok baráku a průtrž jako prase, než jsem se těch 50m vrátila, byla jsem durch a jsem nasr... :grinning: Vlasy jak vodnice, tak jsem šla rovnou pod sprchu, aspoň si ji umeju, teda už umyla a sedím s turbanem-hraju si na paní sociálku :grinning:
Tak Petjuško, copak se stalo? OMG
27. čer 2009 v 16:12  •  1 dítě  • Odpověz
Šmankote, Májo, ještěže jsi nebyla s Andulkou někde daleko.
27. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
Peťkooo, kde jsiii, beruškooo? Copak to na Tebe hupslooo?
27. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
Kdybych byla daleko, tak zvednu founa a muž pro nás jede :wink:
Ale suším hadry a štve mě to, bo jsem se těšila na lodě. Teď už na to kašlu, hlava mokrá, jsem vyslečená :angry: ....
Kde je ta Petjunka? Tady čekáme a nic...
27. čer 2009 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz
No jo, počasí neporučíš. Tady je to taky tak. Sluníček se ukázal na chvíli a jinak zataženo a semtam průtrž jako blázen, pak zas chvíli klid a venku je to jak v prádelně takové hnusné dusno a vlhko.
27. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Ahojte berušky moje :slight_smile: Máji já taky dneska zmokla venčila jsem sebe a dceru a uspávala neteř :grinning:
Petruš holka co se děje jsme tady stebou vypovídej se jste tady pro tebe :wink:
Andrejko moc moc ti to sluší :slight_smile:
Beluš zase si gruntovala u tebe se dá jíst už aji s podlahy :sweat_smile:
27. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
Luci ahoj:slight_smile: Právě, že nedá, někdy mám pocit, že tu řádí nějaký šotek a sotva douklízím, můžu začít znovu:grinning: To víš, semtam proletí Pavlík v montérkách, tu z něho spadne seno, tam piliny, umyje si černé ruce v bílé koupelně, OMG:wink:
27. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
Ahoj Beluško já si taky říkám začnu uklízet kuchyn zkončím koupelnou a můžu začít znova :grinning:
A na baráku je to ještě horší to znám když jsme na zahradě to je pořád v chatě nějaký bordel to člověk vytírá každý den :unamused:
27. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
Luci, ahojky, pro změnu vyrážím na noční já. :angry: Pak se připojím :grinning:
27. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
To je fakt. Já když si někdy vzpomenu, jak jsme bydleli v bytě a jak tam bylo čisťoučko. No, ale pak si uvědomím, že v bytě to ani takovou práci nedalo, mít všechno špígl nýgl. Ovšem za tu svobodu bez sousedů, ta trocha nepořádku stojí:wink:
27. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
Karolko, dneska ambulantíš, viď? Tak klidnou službu a co nejdříve se připoj:slight_smile:
27. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
To je den, si připravím vše na aspik a zjistím, že mám nějakou sladkou želatinu :frowning2: , tož lodě nejsou, aspik nebude... Zbývá mi jen ten úklid, na tom snad neni co zkazit.
Ta Petjunka na nás kašle.
27. čer 2009 v 17:10  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, no jo, vypadá to na den blbec:wink: Kdyby aspoň ta mrcha už přišla, to je vždycky jak naschvál.
27. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
Bellí, to znám, já měla MS přesně po 28 dnech, každej měsíc a jak jsem čekala na MS před stimulkou, tak jsem to dostala až 32. den. Už jsem přecivá volala i do CARu, co se děje a jak jsem zvedla foun, lekla se mrcha a přišla :grinning:
Začala tu další drsná bouřka, satanáš vyskočil zrovna na okno, že bude šmírovat kolem jdoucí, v tom zahřmělo a spadnul, strašně se lekl, chudinka moje :slight_smile:
Mimíska dospává včerejšek, nadlábla se a už zas usíná.
Jdu pokračovat v šůrování.
27. čer 2009 v 17:42  •  1 dítě  • Odpověz
No jo, vždyť říkám, že je to jak naschvál, když jí nechceš, můžeš si podle ní řídit hodinky a když se jí nemůžeš dočkat, dává si načas, však né nadarmo se jí říká mrcha, né:grinning: Ubohé zvíře, leknutím spadlo z okna, OMG!
27. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.