• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak už jsem té robotě :frowning2: Nechcu tu být a mrchu taky nechcu :frowning2: No nic, jíst musíme, tak jdu vydělávat na chleba :sunglasses:
27. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
Karolkooo, Ty se mnou nemluvíš??? Pačemu???
27. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
Belíšku proč bych s tebou nemluvila? To jsem nepochopila? Ty sesmě na něco ptala?
27. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
Jo, ty ses ptala, jestli ambulantím. Ambulantím :grinning: Belíšku a kdy jdeš do toho velkého boje? Huž by se to mělo blížit mílovými kroky :slight_smile:
27. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
No měla jsem ten pocit, protože na Tebe dneska pořád mluvím a Ty nic:wink: No já právě čekám na tu mrchu a nemůžu se dočkat, no.
27. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
Belíšku, tak to se ti mocinky omlouvám, já to tak někdy v rychlosti přeletím a pak i zapomenu, na co jsem chtěla reagovat :slight_smile: Milášek to nemá rád, kdÿž si s vámi povídám a já zase, chci, aby jste věděli, že tu jsem s vámi a pro vás, tak mi některé dotazy unikají :slight_smile: Tak prosím promiň, já se polepším :wink: To ti věřím, že se nemužeš dočkat, já bych v tvém případě ji taky vyhlížela :slight_smile: Neboj, ona přijde, to už bude naposledy a pak až za 10měsíců :wink:
27. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
Karolko, máš pravdu. Já, Dupa, jsem si neuvědomila, že je někdy fakt těžké se zorientovat v tom, kdo co říkal, natož reagovat. Jsem zapomněla, jaké to bylo, když jsem byla v práci a nestíhala. Ale jsem ráda, že je všechno v pořádkuuu:slight_smile:
27. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
Jdu udělat večeři a zase příjdu:slight_smile:
27. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
belíšku, tak dobrou chuť a pod montérky noviny ať ti to Pavlík nezamaže :grinning:
27. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Kočičky já Vás dneska nemůžu dohnat :wink:
Máji tohle je šílený,výprava na hodinu a pak je během chvilinky po plánech viď.Ale aspoň sis umyla háre :wink:
Bellí já to znám s tím úklidem.Kvůli kočce musím lítat pořád s vysavačem,ty chlupy mi sejří.
Karolko ať Ti to utíká a pacoši nezlobí :slight_smile:
27. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
ahojky zlatíčka, jsem pořád někde fuč tak ani nestíhám číst. Počasí mi teda vůbec nevyšlo :confounded: :angry: :fearful: :pensive:
a co vy jak bojujete?
27. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
autor
Hoj Berunky,
jsme dorazili z nemocnice, ještě se prošli po Českém Brodě, dali si zmrzku a jsme tady. Jdeme k sousedům, chtějí popřát ještě Honzovi k svátku. Ale za hoďku je tu synovec. Já bych teď táák chtěla jen hodit nohy na stůl.. JInak fotka opět vymazána, tož to je no comment, řekla jsem adminám, že to zítra smáznu, no asi je to fáákt přísné vedení, že? No tož pořádek musí bejt, tady není o čem, bo demokracie by mohla býti zneužita. Ještě, že nejsem admina, by to by byl bordel, bych ještě fotky povolovala, a systém narušila :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
Andrejko a neníto tím, že jsi těm adminám psala? Takby si toho možná nevšimli :angry:Peti pacoši huž jsou tady, tak se jdu usmívat :grinning: Katy ahojky, počasí u nás taky hnus :frowning2:
27. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
Katuško, beruško, tak dovča u konce??:frowning2:
Karolajnko, ať Ti šichta v klidu běží!
Peti, tak co Ti pocuchalo nervíčky??
HOlky, já musím, Honza už je ve dveřích., jdeme k těm sousedům.. Zase přijdu!
27. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
Peťkooo, no konečně, doufám, že mi zase neutečeš, beruško:slight_smile: Tak copak Tě dneska tak rozplakalooo? Katuš, počasí Ti sice nepřálo, ale doufám, že sis aspoň odpočinula, co? Karolko, raději jsem ho nechala jen v trenýrkách:slight_smile: Jo a Ty mi promiň:wink:
27. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
Jé, Andrejs, tož to bysme byly obě stejné, taky bych albíčka nechávala. Tož mají být prázdné nebo mají dělat radost? Já jsem pro radost:slight_smile:
27. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
Beli, taky pořád čekám, co tu Peťuli trápí. Já víml, že ji asi na dálku moc nepomužem, ale sdílená bolest, poloviční bolest :slight_smile: Andrejka jde vyžrat ledničku k sousedům, takhle se holky šetří a pak se nemusí chodit v noci do práce :grinning: beli, co jsi dobrého dělala? Milášek teď mi volal, že králík na zítra uklohněný, to se bude vyspávat :grinning:
27. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Už je tady Petjunka?
A Andrejka zas letěla, Věruška asi marodí, doufám, že neletěla nic grilovat, bo furt leje.
27. čer 2009 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz
Dorazila maminka čekejte :slight_smile:
27. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
OMG :grinning:
27. čer 2009 v 19:16  •  1 dítě  • Odpověz
Čekáme, čekáme. :slight_smile: Jinak Máji co princezna a mlíčko, jak jste na tom? Z tebe huž je zkušená matka, sexík za dveřmi a doma princezna na vdávání :grinning:
27. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
Karolko, udělala jsem mu vaječinku s cibulkou, všechno domácí, no paráda, a k tomu chlebíček s máslíčkem. Holky, já snědla vaječinu, i když jí nejím:slight_smile: Taky čekám, kde je Peťka. No myslela jsem, že se jí uleví, když to ze sebe dostane, ale už si popovídala s manžou, tak snad je dobře. Hlavně, že se to netýkalo mimísků:slight_smile: Máji, obávám se, že Věruška odletěla na návštěvičkuuu!
27. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
Karolajn, a zítra máš taky nočňucha??? Tak to je super, že milášek už má uklohněno, aspoň můžeš odpočívat:slight_smile:
27. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
Karolko, s mlíčkem na prd, dneska jsme ještě nekojila a obávám se, že ani nebude čím, rpostě to mlíčko nějak vymizelo. Je to smutné, ale je to tak, ikdyž na druhou stranu je to pohodlnější. :unamused:
Věrka dostane na déééržku :angry:
27. čer 2009 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz
Beli, zítra mám poslední a na oddělení :slight_smile: Pak už jenom raňuchy :grinning: Potřebuji stabilitu a nehádat se s miláškem kvuli víkendům a nočním. :slight_smile: Jsem zvědavá jak dlouho budu v tom šíleném počasí spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo byla tu ošetření z Karviné, tak nevím jestli jsi nám je poslala schválně? :dizzy_face: Chleba byl taky domácí? Já bych si tu vaješinku dala,m ale vzala jsem si jenom banán, tak jdu zahnat chutě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Beli co jsi byla před tím, když jste měli vytopený bar?
27. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
Májo mě se to stalo taky tak, byla jsem z toho smutná, ale boužel, kde není, tam není. Snažila ses, tak teď holt bude princezna přibývat z flanděry :wink:
27. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Karol, chleba nebyl domácí, to neumím:slight_smile: Jo a nerozuměla jsem na co ses ptala:grinning: Ten bar byl můj a taky jsem tam pinglovala, tos měla na mysli?
27. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Belluško a to jsi barovala v noci? Takovej nočňuch bar? :confused:
A ještě jsem se zapomněla zeptat, co to je ta vaječina, vždycky čtu v receptech: připravíme si vaječinu...a já čumim, co to jako je. Neni to jakože ........... týjo já mám voknoooooo :grinning: , ne smaženice, ani míchanice, ne? Kurňa, jak se tomu nadává, no to je krize :rolling_eyes:
27. čer 2009 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz
OMG to nesnášim!!!!!!Já si nemůžu za Boha vzpomenout, co mám na mysli :angry: Míchaný vajíčka prostě osmahnutý, kurňa, má to přecivá nějakej název, OMG!
27. čer 2009 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz
Kde jste kdooooooooooooooo? Mě asi chytne fantas a tady najednou nikdoooooooo, si umlátim vzteky hlavu o stůl :frowning2: :angry:
27. čer 2009 v 19:54  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.