• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Beli, to jsem myslela. :slight_smile: Tak ty jsi měla vlastní bar. :slight_smile: Klobouk dolu, to bych nezvládla. :wink: Těch nervu a strachu, že něco nezaplatím :frowning2: Já jsem pohodlná, já se radši nechávám zaměstnávat :wink:
27. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj Karolko takže poslední noční to je super a konečně ranní to je paráda :wink:
27. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
Máji, no u vás je to asi ta smaženice:wink: Jo jo, barovala jsem hlavně v noci, přes den tam byli jiní.
27. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
Holky u nás pořád leje :angry: chudáci lidi kteří jsou zaplavení :frowning2: Já povodně taky zažila v roce 97 během minuty jsme měli doma metr vody hrůza :unamused:
27. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Smaženice je z hub :confused: , tak já nevím :cry:
27. čer 2009 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz
Tož vy taky máte ty názvy jiné, či vím???
27. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Dávaj nám něco v telce? už je osm, sobota v čoudu, ale prázdniny v plnym proudu. Synoveček měl samý :slight_smile: , v pololetí dostal v první třídě dvojku z češtiny, bo je levák a byl moc smutnej a včera prej přišel se smutnou tvářičkou ze školy, že dostal od pani učitelku zase dvojku a pak vybafnul, že má samý :grinning: , má velkou radost, ty děti to tak prožívaj, první třída kašička :slight_smile:
Ale je tu nějakej podezřelej klídek, asi to bude tím pršivcem, bo jinak si tu hrajou pod balkonem a to rostu do nebes.
27. čer 2009 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko, to byl život a taky prachy byly a sama svým pánem a buzerovat jiné:grinning:
27. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Bellíšku a kdo je vlastně ta Terezka, jak k ní jezdíš a ona za Tebou, mě teďka tak napadá...
27. čer 2009 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí, jak u Tebe vypadá buzerace? :grinning: To bych chtěla docela zažít :grinning:
27. čer 2009 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz
Terezka je holčička Pavlíkového kolegy z práce a z jeho ženy a mě se staly taky skvělé kamarádky, aspoň myslím:grinning:
27. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Áha, tak to potom jo, bo cizí josu nejlepší. Já jen že mám ty dva synovce, tedy spíše Luboš, to je od jeho sester a moc se nevídáme, to více vidím ty cizí děti, právě taky od kámošek.
27. čer 2009 ve 20:08  •  1 dítě  • Odpověz
Kejrol, zjisti mi, co můžu na alergii. Mi v lékárně řekly, že ani Zyrtec, ani Zodac, ale přecivá se neukejchám :rolling_eyes:
27. čer 2009 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz
Železničářům ujel mezinárodní rychlík, omg :grinning: Člověk aby radši chodil pěšky, bo vlak bez řidiče si brázdí nádraží, letadla padaj, aniž by pro to bylo nakonec vysvětlení...To josu zase události.
27. čer 2009 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz
kukuč :wink: jsem tu
27. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj Veruško poletucho naše :grinning: Měli bychom jít venčit ale u nás šíleně leje :angry:
27. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Tak jsem tady.Maminku jsem vyprovodila ale ještě na mě čeká prádlo :wink:
Holky k tomu dnešku jo? :wink: Prostě se mi v noci udělalo nevolno,Jirka se zasek u kamaráda a já byla na nervy protože byl autem a pršelo :frowning2: měla jsem příšerný strach a vztek!!!Dorazil kolem 2 a když zaleh tak já myslela,že se pobleju.Tak jsem ho sjela jak mi vytočil a že i kdyby mimi mělo být tak těma nervama už není.Ráno odjel do práce a já i přes to,že jsme si slíbili,že testit budeme spolu jsem to udělala! No a pak jsem na to byla sama a ani vy jste nebyly :cry: já brečela jak želva a nevěděla co mám dělat :slight_smile: je hooooodně slabá ale je to 10 den.Ještě teď bulím a klepu se :slight_smile: jukněte do alba :wink:
27. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Petruš šílená gratulace je tam to je parádaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Petííííí, ty dupku jedna!!!!!!!!!! Je tam!!!!!!!!!!!!! Jsi celá přecitlivělá, rozbolavěná, haörmonová,ale hlavně těhotnááááááááá :grinning: .
27. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Máji Zyrtek iA Zodak je to stejné= a huž skoro nekojíš, tak to klidně mužeš. Jinak se to dává i mimuškám, tak nechápu, proč ti řekli, že to nesmíš. Nemá to žádné nežádouci učinky. To jsem z toho jelen :wink:
Ještě si řikám jestli v tom nemají ruce ty prášky :angry: třeba to zkreslují ale to by mi snad neřikali abych si udělala test ne????
Peti gráááááááááááááááááááááááááááááátuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuláááááááááááááááááááááce!!!!!!!!!! :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jsi teď časovaníá hormonální bomba, to co popisuješ, je uplně normální a ani se nedivím tvým reakcím. Jsi to ale dupka a dstaneš na zadek, že jsi nám to hned nenapsala :wink:
27. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Tak nás holka napínala, to snad není ani možný a ona si to nechá až do večera :grinning: OMG
27. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Berušky jdu spinkat jsu nějaká unavená po noční jsem spala jenom dvě hodky. :unamused:
Přeji vám dobrou noc a krásné sny. :wink:

Petruš ještěv jednouvelikou gratulaci :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Nooooo aaaalllleeee jjjjááááá jjjssssemmm nnneemooohlllaaa pssssáááát.VVVVžžžddyyť ssseee jjjjeeeššštttěěě tttteeď kkkllleeeepppuu :grinning:
27. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Beli tebe si nedokážu představit, jak buzeruješ jiné :slight_smile: Májenku ano, ale tebe? Tys jim určitě zadarmíko nalévala a pak jsicelý měsíc byla hlady a proto jsi byla tak hubená :grinning: Májo není to vaječina?
27. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
No jestli já ji nezabijuuu! Taková informace a ona si to nechá až na večer a ještě to vyzní tak, že jí málem uřezali hlavu! Ale budiž Ti odpuštěno, těhulkooo! Obrovská, veliká a ze srdíčka upřímná gratulkaaa, Peťkooo:slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Lůco papa a díky. :wink:
Kočičky se omlouvám,že jsem Vás taknapínala ale nikoho jsem tady dnes nechytla no :wink: pořád jsme se míjely a navíc,já jsem nechtěla plašit.Třeba v tom můžou být ty prášky.
PROMIŇTE :wink:
27. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Tak ona je plačtivá, je ji blbě a nevěří tomu. :slight_smile: To je nádhera. Při tom jak jsi brala tabletky, nervila se s mamkou, nechala se fotit s Terkou, poslouchala jak ti nadáváme, že jdeš makat, holka to je nádhera :wink:
27. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.