• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Karolkooo, zamkni tu ambulanci a napiš tam: z důvodu těhotenství neordinujeme! Nejbližší pohotovost - třeba Přelouč:grinning:
27. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Koťátka, já jsem dokonce ráda, že jsem v práci a mužu tos vámi v klidu prožívat, bo milášek by to nepochopil, že tu výskám, brečím a raduji se. :slight_smile: Zítra už by to nemělo takovou atmosféru :wink:
27. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ale to břicho teda bolí!!!
Jsem Vám tady rozhodila téma,sorry :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Beli, to bych těm lidičkám nemohla udělat, ale v noci moc neotravují, tak jsem tu pořád s vámi :grinning: Já už vidím, s jakým štěstím, dneska dělá Andrejka nástěnku :wink:
27. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Teď je chytrá, Peťula! Ale když jsme jí říkaly: věř jim, když už toho tolik zvládly, ale to si mlela svou! Holka zlatá, z celého srdíčka Ti to přeju a tfujtfujtfuj, ať je všechno v pořádkuuu:slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Asi si tím prošla každá které se //objevily ale musím říct,že moc myslím na ty které na ně teprve čekají.Mocinky Vám je všem přeji a budu tady až je zahlásíte :wink:
27. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Držte měěě, prý nám rozhodila téma! Já Tě plácnu!
27. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
Peťko, a co na to manža??? Věruškooo, doufám, že už jsi pěkně v pyžámku a s teplým čajíčkem:slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Neboj zahlásí,zahlásí. Nejdřív Andrejka, pak Regí, pak Belíšek,Věrka, Lucka. Snad jsemna někoho nezapomněla. :slight_smile: A budem tě stejně napínat jako ty nás :grinning:
27. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Karolkooo, zapomněla jsi na sebeee! Ty taky zahlásíš //:slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Všechny budem hlásit :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jdu se vykoupat, za chvilku jsem zpátkyyy:slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Já nechtěa napínat,opravdu ne.Jen tady nikdo nebyl když jsem se objevila a psát to na dveře když nikdo není doma se mi nechtělo :grinning:
Manža :grinning: To byla sranda já mu volala kdy dorazí a on že za hoďku,co se děje.Já že potřebuju s něčím pomoc.Přišel a říká,,Vykoupaná,navoněná,tahneš mi do ložnice s čímpak potřebuješ pomoc?''Ukázala jsem mu plínku a říkám,,umíš stím?''A on no to se rozbalí a pak do toho to dítě zamotáš a je to. :grinning: Já vyndala ten test a jemu to došlo :wink: nejdřív řkal že jsme si řekli,že budeme testit spolu a byl kapánek uraženej ale objal mě aby nebylo vidět,že má nakrajíčku :wink: Celý den se mi ptá jestli už jsem Vám to napsala :wink:
27. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Karolko a taky TY :wink:
27. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Jsem zasejc tu. Jsem se utrhla na Jeníčka, bo jsem byla ouplně mimo. A je to vlastně můj synovec a měla bych se mu věnovat a já byla na kobyle. Tož mi říká, přečti mi, co píše kobyla, a já počkééj, bo jsem psala předchozí příspěvek!!!! Tak šli chlapci do hospy, a můžu za váma! Ale Jeníkovi se nechtělo, je mu furt virózkově, no, asi to ještě schytám, ale já jsem fakt mimo! Jj Belíšku, teď to bude na mně, ale zasejc si říkám, že statisticky by to teď vyjít nemělo :confounded: , jsem magor. To zasejc hned po mně, alias Tobě přecivá to vyjde!!! No, a Redžííí taky ve frontě u přepážky!!
27. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Tak to ne Andrej!!!!To je právě ono!!!Takhle máš zákaz přemýšlet!!!Nikdo z nás nevěřil ale musíš si to uvnitř srovnat,prostě je řada na tobě a basta!!!
27. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Se mi to kecá viď? Promiň ale nemůžeš si vůbec připouštět,že to nevyjde.Smůly bylo dosti :wink:
27. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
OMG, tak dojemnej příběh, Bože, já tu zas ronim, ale tajně, bo to by starej vejral, co zas řvu :grinning:
Andejs, co to tu poudáš, OMG? Je statisticky dokázáno, že slunce vyjde káždé ráno :confused:
27. čer 2009 ve 21:29  •  1 dítě  • Odpověz
Dneska se mě zrovna mamka ptala, jestli půjdeme do druhýho, jestli bych chtěla vše absolvovat znova :rolling_eyes:
Ale já bych měla takovej strach, že snad ani ne...Jsou to nervy děvčata, já vím, ale vidíte, že pak je radost veliká, čárkovaná :wink: Jé, jak já bych vrátila čas, OMG, ale s vědomím, které mám teď...
27. čer 2009 ve 21:33  •  1 dítě  • Odpověz
autor
No, kónečně i ten Tvuj loupežník změknul!! :sweat_smile: . Péťo, co zobeš za hormony?
Holky, já jdu udělat další buchtu, abych Honzíka obměkčila, muším mu vysvětlit, proč to byla tak strašně důležitá zpráva!! A von to pochopí, to vím. Asi jedinej problém byl v tom, že Petjunku nezná, bo kdybych mu řekla, že je těhu Beli, to by byla jiná. Muším mu rozšířit obzory :grinning: . Jo, dneska se mě ptal, kolik nás vlastně je. Já poudám, asi dvanáct,patnáct. Pak mi to nedalo, a čučím do Nasti, a jsme velká rodina 25!!! Nás je!! A těhulek přibýývááá!!!!!!! Jdu vypeckovat další třešně, ale budu odbíhat!!!
27. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Petííí a kdy máš testit a kdy jdeš do CARu?
27. čer 2009 ve 21:35  •  1 dítě  • Odpověz
Jéééžiš, Ty jsi hotová pekárna a co že se stalo? Že jsi ho odbyla, bo jsi psala na Kobču? :slight_smile: To je jak u nás, já taky buď neodpovídám nebo muší počkat :slight_smile: ,šááák taky píšem důležitostě přecivá :wink:
27. čer 2009 ve 21:37  •  1 dítě  • Odpověz
na Kobči omg
A kde je zas ta Věrušká?Zase na návštěvě bo co?
27. čer 2009 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz
bylo to dobře - na Kobču :grinning: já jsem bolakási pojebaná z tej Petjunky :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz
Tak já si umyju ty uslzené očiska a ona příjde s příběhem o plínce, OMG! A můžu si je jít umývat znovu. Andrejkooo, že Tebe taky plácnu? Přestaň takhle uvažovat, jasně že to vyjde, musí!
27. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
..když mrcha z nosu síru pouští a Honza na ní číhá v houští... :grinning:, dyk já víííím!!!
Máji, ale slepák je jen jeden, a ten už máš venku přecivá!!
27. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
tady jsem,vejrala jsem na ten mail-blondýna v autošjole OMG,ale už jsem s váma a raduji se také:slight_smile: Teda, 25 nás je? To bych asi neuměla vyjmenovat
27. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Já taky nezapomenu na to ,jak jsem Míšovi volala a skákala s testem v ruce. Jsou tam 2!!! :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Belíí, už jsem tady:slight_smile: díííík
27. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
no a teď to tady strhám sama:slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.