• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Pravda, slepák je jen jeden :slight_smile: , tož hurá do toho :grinning:

Já neskákala, já nevěřila a obepisovala kámošky, jak jako vypadá pozitivní test :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz
Peti, manža super, jsou to tvrďáci, ale uvnitř měkoty :slight_smile: Máji já si myslím, že za 5 let, do toho pujdeš znovu :wink: Já taky tvrdila, že jedno dítě je zázrak co mi stačí a podívej, jak bojuju o to druhé :wink:
27. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Ne, Máji, opravdu jsem mu odsekla. Holky já byla mimoň z té zprávy, a on se mi celý den věnoval, ta sousedka je moje dětství, ne jeho, a jel se mnou za ní do špitálu, pak se těšil na večer ve dvou a přijel můj synovec. Chtěl jít ráno na houby se mnou a já šla k holiči. Tož táák. Je to zlato, zase vidím, jak je natěšenej na ten Ket a je teď strašně hodnej. No, a tu první buchétku huž nemáme, půlka šla do špitálu, kousek sousedům, co mu přáli k svátku a zbytek dorazil Kuba(synovec). Tož opravdu jdu, ale to je než bys řekl švec, jen lité hrnkové těsto.. Za 15 min jsem u vás.
27. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Pojebaná Mája :grinning:Andrejko papám estrofem a utrouš zavádím :wink:
Máji testit mam až ve středu a na UTZ asi 8 :wink:
27. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Tak to přecivá nejsou léky ovlivňující hcg!! Tož hurráááááááááááááá!!!
27. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Karolko, pravdou je, že nyní mi je strašně líto, že už nejsem těhu, zase jsem dneska okukovala těhu oblečky v CaA. Prostě to strašně uteklo a je to neskutečně krátká doba v poměru k celý délce života. Jsem si plánovala letní těhu sukýnku a tričína a pak přišly ty kontrakce a už jsem nikam nemohla a najednou porod a bylo po ptákách. Asi bych chtěla zažít všechno znova, čárky, UTZ, 4D UTZ, pásy... :confounded: , je to fuč... Všem vám to moc přeju, moc moc moc a ono to vyjde, muší přecivá..., ale zároveň to jsou strašný nervy a strach a pak to mimísko už je věčnej strach...

Doufám, že se z Nasti stane jen jeden odtsvaec :wink: , vlastně dva, bo bych mušela bejt vyškrtnutá a čekám, kdo jako za mnou přijde, bo sama na tom řádečku bojím, bojím :angry:
27. čer 2009 ve 21:53  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, žádné pochybnosti, vyjde to. Já ti osobně naplácám na dupku, za takové řeči. :angry: Jsi vyčištěná, nachystaná, tak vzhuru do Ketu. :slight_smile: Jinak tak já se včera těšila domu, bo jsem si ve špitále domluvila sono a nemusím kvuli něho do Olomouce a doma bylo dusno. Ani vyplý proud to nespravil, takže ty natěšené situaceznám. Ale já nemám doma Honzíka, ale Jiříka, a tak bylo uraženo až do oběda :wink:
27. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Věruško však ty zase skákat budeš a Máji teď je ještě brzy ale věř,že zatoužíš po druhém.Karolka má pravdu :wink:
Bellí už utři slzu já už nebudu zlobit :wink:
27. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
kočky, jdu vyvenčit Mikiho a opak ai do postýlky. Jsem hrozně unavená.Ráda bych si s váma povídala, ale nějak už padám. Petííí, krásné sny o miminku, či miminkách a nám všem ostatním samo taky.
27. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Máji, to jsi měsíc po porodu a huž se ti po tom stýská a já 7 let. :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ty jsi Andrejko tak hodná a tak přemýšlivá. Já jsem bestie chlupatá :unamused: , ale mně se takhl enechce přemýšlet, bo vím, že když něco chci já, bo mě něco trápí, tak on to taky takhle neřeší...Jsou taky chvíle, kdy je hodnej, ale jsou i takový kdy m sejří :angry:
27. čer 2009 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz
Máji a to už bude ze vším.Odteď už si budeš jen říkat,jak to letí a že sis to neužila a přitom ses tak těšila :wink: Užívej Aničku opravdu to letí :wink:
27. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Věruško brou nocku a ráno vstávej bez zubožení a brouků.

Karolko, já vím, že se těšíte všechny moc moc moc a že to třebas přijde...jakože i na mě...
27. čer 2009 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz
Se Ti řekne: utři slzu, mě za tu dobu neznáš? Však já ty písmenka skoro nevidím. Jejda, holka, jak já Ti závidím, i když Ti to strašně moc moc přeju, myslím to v dobrém, však víš. Užívej si to štěstí, je to fakt krása, vidět, že to prostě jde:slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Vidíš Peti, to mi říkali pořád v těhu, užívej si to a já se nervovala, nyní to říkám taky... Já si to užívala, na rady jsem dala a pořád fotila, těšila se na UTZ...pak přišel ten šílenej strach z porodu a dneska píšeš, užívej si Aničky a zas nervím... :slight_smile: prostě tady jsou rady houbelec platný, bo stejně si to člověk muší prožít a pak jen vzpomíná,omg
Všechno jsem si malovala, jak už jsem říkala, ten příchod domů z porodky, první vycházku atd., atd. a ono je to pak všechno úplně naopak, jsou to tak stresový situace, asi jak se na to člověk moc soustředí, tak to prostě just nevyjde... Taky jsem si říkala, jak bude super, až pojedu s kočárem a dneska vidím, jaká je to fušksa, jak jsem zpocená jako kráva a bolí mě celej člověk :slight_smile: , ale nebojte, taky budete zpocený jako krávy :sunglasses: , se už těšim :wink:
27. čer 2009 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz
Jednou bude Andrejka psát uplně jinou tabulku, kde my teda přítomné kobylky budeme už dávno těhulky, nebo maminky. Bude to tabulka o miminkách :wink: Dobrou noc a naději nám všem
27. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Věruško dobrou noc :wink:
Já chápu,že to myslíš Bellí v dobrém,taky Ti (Vám)to moooooc mooooc přeju :wink:
27. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Máji plánovat s miminkem?To ne odteď se budeš přizpůsobovat :grinning:
27. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
Věruško, pěkně se vyspinkej a zítra žádné poletování, jasné:slight_smile:
27. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Milášci jdu se venčit a pak jdu bulit do peřin :grinning: papa zítra a MVRMMM...........................MOCMOCMOC
27. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Tak si pěkně pobul ty pééééřiny :grinning:
27. čer 2009 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz
Peťkooo, žádné bulení, teď se budeš pěkně usmívat, ať máte veselé miminkooo/aaa:grinning: Tvoje sny budou dneska zaručeně ty nejkrásnějšííí, dobrooouuu nockuuu:slight_smile:
27. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Andrejsss, sem s recepisem za 15 minut:wink:
27. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
Tož se to peče! Věrunko, hezky se vyspi, i ty budeš na řadě znova, a tentokrát až ke kříčící postýlce. Dobře se vyspi :slight_smile: Beluško, huž nebul, vybulíš se dosti při stimulce :grinning: :grinning: . Máji, taky umím být zlá, nemysli si. Petjuko snad usneš vzrušením! No, ono Ti to vlastně nedochází, bo se tomu říká jinej stav, páč je mozek vymyt :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
Se mi strašně líbí jak se shodneme. Mája: jen si pobul. Já: žádné bulení. Tož si vyber, ale hormonky si asi stejně udělají své, že jo:slight_smile:
27. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
Belli, 15? Ne 5! Ostatní čas zabralo vypeckovávání.
Tož dva hrnky polohrubé, hrnek cukru, hrnek mléka, 1/2 hrnku oleje, 3 vajíčka, 1 kypřící prášek, špetka soli. Toť vše. Vymazat, vysypat strouhankou. Nalejt , naházet třešně!
27. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
Super, hned jak budu mít třešně, Pavlíkovi udělám:slight_smile:
27. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
Vyvenčeno, tak ještě jednou dobrou s kobrou MVRM
27. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Jsem ani nepoděkovala, děkovááám:wink:
27. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Dobrooouuu, Věrískuuu:slight_smile:
27. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.