• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak brou...to je jak recepis na hrnkovou bábovku :confused:
27. čer 2009 ve 22:34  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško dobrou noc :slight_smile: Peťulce taky, i když by trošičku potřebovala dostat na dupku, ale za tu zprávu, vše odpuštěno :slight_smile:
27. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
Nojooooooo, je to on, Ty to leješ na plech, tak to jo, já dělala včera s těma meruňkama, tak yto bylo na hrnky, to jsou super recepisy, to byl zas nějakej Babicův.
27. čer 2009 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem si říkala, že takhle taky něco dělám, jenom místo soli vanilkový cukr:wink:
27. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
jj vanilkáč a ne sůl, tož to je vončo Tončo :grinning:
27. čer 2009 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrej je z hrnkový kuchařky ještě perník, pěkně vyběhne vždycky, taky mňamka.
27. čer 2009 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko, máte klid? Dezina naředěná, harmonogram hotový:wink:
27. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
Májenko, jaktože nehajáš. :slight_smile: No jo princezna hajá celou noc, tak je manina vyhajaná do růžova :grinning: Belíšku, dneska máš Pavlíka doma? Mám pocit, že jsi nepsala o noč¨ní nebo nějakém zápase :slight_smile:
autor
Kočičky, já byla v kuchyni uklidit. Teď půjdu do spršky. Doufám, že se Jeník vrátí rozumně, páč jinak se té angíně fakt už nevyhne, OMG!
Bellí, cokoli hodit i švestkovej kompot, meruňky, ouplně šumák, co :grinning:
Věruško, beruško, pápá.
Jé, huž se mi dobejvaj chlapi do chajdalupy, tož jdu otevřít..
Karolka už chrní na klávesnici a usmívá se ze spaní nad Petjunkou :slight_smile:
27. čer 2009 ve 22:38  •  1 dítě  • Odpověz
Beli dezina ještě není, ale huž se chystám a na harmoš kašlu, bo ho udělala kolegyně přede mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Po pulnoci to zabalím a jdu chrnět, jako vždy :grinning:
27. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
Jé to je hezký, jdou z hospůdky do chajdy, to je tak báječný, já chci takýýýý, ty víkendy jsou nádherný s tou Andrejkou, jak ona píše o tej chajdalupě, omg...
Nehajám, bo mimíska je zase protivka. Si ji pěkně rozmazluju, žádná vůle, jak s tím psem, to si al epak užiju. Postýluša zakřičí a máma už letí a už ji dudlí.Si na sebe šiju boudu.
27. čer 2009 ve 22:40  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko, no jo, je domečka, lumpík. Zítra jsme pozvaní na oběd k jeho mamince. Fakt si ho aspoň trochu užiju, když jsem doma, jsme se pořád míjeli, to bylo na zbláznění, však to znáš. Taky Ti to skončí, ještě jednoho nočňucha a máš po střídákách:slight_smile:
27. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
Máji dudli, dudli, až budeš mít u nosu nudli :grinning: Já jsem si to taky tak rozmazlila a jak mi teď kobzol v noci zahřívá záda :grinning:
27. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
Beli , ale vy se střídáte oba dva. To jste se nestačili ani pohádat :grinning: Já to vím, jaké to je, když ti je po tom druhém smutno a mužeš mu to říct jen do telefonu a nebo až ráno, bo teď už asi spí :wink: Andrejko, jak je u vás. U nás pršivo a strašně mokro,i ve vzduchu
27. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
Nojo, tak zase si ji musím užít že jo? Budu ju nechávat bulet v postýluši, abych pak neměla ocáska a pak umřu a co? :slight_smile: Neužila jsem si ji a ona měla ubulený dětství :slight_smile:
27. čer 2009 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jj, jasně, že je to hrnkovka :wink: To jsou právě ty kuchařky, hrnkové, mám asi 5 nebo 6 dílů..
Kucí dorazili nadšení, bo tam hrála živě country. Kubik teď brnká venku na kytárku, jsem ho naučila já, jsem hrdá teta, ale dneska už umí fáákt dobře i na elektriku, kluk šikovnej! Honzík kouká na konec rodáků, já vytáhla bábovkobuchétku a jdu se spršit. Vezmu si vás do postýlky. Karolka bude jistě vzhůru:wink:
27. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
Já bych taky šla spát :astonished: , ale mimíska usnula právě a jak na ni zas sáhnu, tak bude kvičet a zas nebude moc usnout, omg.
27. čer 2009 ve 22:48  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, koho že si to bereš do postýlky? Já vás sice mituluji, ale do postýlky jen kobzolka :grinning: Jo a to známe, zase usneš na klávesnici
27. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
Máji, tož Ti poudám, přijeď :dizzy_face: . Jo, a tyhle úvahy mám taky, to nejni dobrééé, Huž ani vnoučat se nedožiju, huž jsem své potenciální děti ošidila o jednu generaci babiček, atd atd! Uškrtit tyhle myšléénky a spláchnout do žumpy :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
No nic, opatrně podeberu teho tlusťocha tříkilovýho :grinning: a odebéřeme se pod třešňu. Brou noc kočičky a pěkné sníky, Karolko, žádný pacoše a ráno tadýýýýýýýý, iiiihahááááá :zipper_mouth: :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 22:53  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Karolajnko, tož aspoň víš, proč se Honzí někdy čertí :grinning: , že má grupáč s kobylou :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
Jojo tak to mám taky, jestli umřu jako táta v 55-ti, tak bude malá, vnoučat se nedožiju, ve škole bude mít nejstarší matku....Toho mám plnou mozgovnu a o Lubošovi nemluvím, tam to vidím ještě hůř....
27. čer 2009 ve 22:54  •  1 dítě  • Odpověz
autor
ÁÁ, jsme u starého témata našeho :grinning: . Vyoperovat mozgovnu!! :grinning: :grinning:
Tož opravdu běž pod tu třešničku se svým jablíčkem tříkilovým a užívej si to štěstí :slight_smile: , (i když padáš někdy na hubu.. :grinning: )
27. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
Jasan, jak poudáš sovičko naše moudrá :zipper_mouth: :dizzy_face: uběgáju
27. čer 2009 ve 22:58  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko, no jo, smutno mi teda bylo děsně, ale už nejni:slight_smile: Berušky, taky jdu do pelíšku, tak přeju dobrou nocičku a krásné miminkovské, MVRM:slight_smile: Karolko, ať Ti ten předposlední nočňuch utíká:wink: Pa, pa, pááá:slight_smile:
27. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz
autor
Mojemu potenciálnímu andílkovi budou říkat, že má hodnou babičku, že ho pořád hlídá :grinning: :grinning: . Májenko, ono ty rodiče nám jakoby udávají ty podvědomé limity a tak, ale to že táta umřel v 55, to vůbec nevylučuje to, že Ty tady budeš do 90! Opravdu.
27. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
Tož vy máte nápady. :slight_smile: Co by na to řekl Gott :wink: Ten už teď je děděčkem svým dětem a plodí a plodí :sunglasses: Holky jedny přemýšlivý :grinning: belíšku krásnou dobrou noc s Pavlíkem v trenýrkách :grinning:
27. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz
autor
Belíšku, kulíšku, já ještě nedočetla vsjo, Tobě je smutno?? Tož se jdu podívat na předchozí list!
27. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz
Andruškooo, Májuškooo, pěkně se vyspinkejte, kocúrci:slight_smile: Karolko, tož to je fajn, že si můžeš lehnout a zdřímnout, tak se taky pěkně prospi, berunko:wink:
27. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.