• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Karolkooo, bez trenýrek:grinning: Andrejko, nejni mi smutno, to jsem říkala, že když jsme se s Pavlíkem doma jenom míjeli nebo vůbec nepotkali, víš? Že teď si to užíváme, když jsem domečka:slight_smile: No jo, prodleva:grinning:
27. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz
A už teda jdu do toho pelechuuu:slight_smile: Pusinu na čelo, ať je vám veselooo:wink:
27. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz
Ta sedla, mlask :slight_smile: Dezina naředěná, tak to tu zamknu a padla klec :wink:
27. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz
autor
Jsem honem dočítala, a nenašla , tak teď huž jsi mi to vysvětlila, OMG, mám někdy dlouuhééé to vedení!
Tož taky Žížátkovu posílám přání hezkých sníků, ať se v tom dreamu hemžej dvě čárky!! :slight_smile: :slight_smile: Dobrou, Belíšku.
27. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz
autor
Tož Karlíku, ať nejni žádnej důvod, aby Tě budili, ať si odpočineš! Pápá, zdravotní sestřičko naše :slight_smile:
27. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz
Andrejko, já doufám, bo mě to rve srdce, jak ti malí kobzolci jsou ospalí, ubrečení a ješte bolaví. :cry: Přes den to člověk tak nevnímá, ale v noci je mijich mocinky líto. :frowning2: Na druhou stranu, bych ty ožralé držtičky nakopala někde, bo se opijí, rozbijou si nosánky a ještě prudí :angry: dobrou noc s Honzíkem :wink:
27. čer 2009 ve 23:27  • Odpověz
autor
Tak jsem při tabulkování normálně usnula :grinning: :grinning: . Tož jdu vložit, těšila jsem se na pořádnou báseň, opěvující dvě čáárky na testu, ale mozgovna huž protestuje, a vysílá hloupé signály víčkům, haby padaly a koukání zabránily.. :grinning: :grinning: . Tož dobrou kočinky...
28. čer 2009 v 00:10  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

Juchúúúú, máme další těhulku v hřebčínskej rodině!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,Neschopenka.Genetika 30.6.(11.00)Motol.Máme Třebíčskéé bylinkýý!
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Máme dovčúú!
Leontýnka-bojovnice,IVFodloženo.Máme Domču z domečku a prima manžu už 20 let!Máme lepčí medicínku!
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík,spermijky i FSH lepčejší,3.7.UTZ+haushupsanda! jsme na nočce!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, hrůzy noční porád! Jsme se rozšoupli ve výprodeju..
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Ája,ReprofitBrno,3IVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,hysterka ok,přece jen do boje?Ještě se poradíme s manžou.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Petjuna,Apolin.,1IVF,17.6KET,zaveden páreček na objednávku jeho veličenstva!Jó,jsou tam!!Co?No//přecivá!:sweat_smile:
Regina,Apolinář,1IVF,5IUI, máme Fostimon a hurá do6.IUI.,29.6.UTZ.Folíky huž bobtnaj!REdžíí, kde Tě máme?
Andrea.ivf,Pronatal,2IUI,1IVF,ICSI,PK,6 kulihrášků,hysterkaOK,UTZ 26.6.folíky i slizniceOK, 28.6.Pregnyl,2.7.KET
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,budeMS,pakSynarel,9dcUTZ+Gonal,pakOPU,ETa těhulíme!!

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11,zánět zdolán!,velký UTZ 7.7. v Plzni, mamka nakupovala pro prďolku.
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna termín29.10.,Už jsme vdaná paní.Novéé fotečkýý!
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,máme krásnou fotečkúú. Těhukačer s kachními kozisky!
Terezaa,Natalart Plzeň,1.IVF,OPU8.4,ET11.4.,Výsl.krve29.6.,Hurá,jsem zdravý,asi mám lulánka!!Frčíme dom.
Moncaet,Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4,Bude to zdravá Markétka!!2.7.průkajda!máme králičí mimííí!!
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET,Děláme zásoby džemu pro mimi:slight_smile:)
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,25.6.UTZvPráglu,držíme kopyta!TakCO?
Janni.ka,Reprom.Brno,1.IVF!OPU30.5,ET4.6,2embryjka u mámy,17.6.hcg429,UTZ12.7.Ale makat mušíme aj tak!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, aktuální Anýs má 3370g a 52cm!29.6.kontr.po6inedělí
28. čer 2009 v 00:14  • Odpověz
Sluníčka, tak jsme měli 2 dětské ouška na ošetření, snad už bude klid :slight_smile: Ptáčci zpívají a kobylky spinkají :wink: Hají belí, koně v zelí a hříbátka v petrželí :wink:
28. čer 2009 ve 04:17  • Odpověz
Dobré ráno
Peťulo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je super zpráva, moc gratuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Celý den nás napínáš, až zmiznu tak to prošvihnu, musím se polepšit. Mám v albíku testy tak můžeš svůj srovnat, ale je ukázkový tak neboj, těhulko.
Karolko tobě dobrou noc doma v pelíšku.
28. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
Brééé ráno kobylkyyy. Teď to tady vyspává, bo v noci se řádilo, Co? :wink: Že by ani Bellíšek ještě neměl nakrmíno? Já už vyvenčila, vypila bylinkový čaj, sezobala zdravé bobule a teď se jdu mazlit s tím kňouralem co mi zrovna ožírá pantofle.
Petííí, tak co, je tam stále a silnější? To bych řekla, vždyť máš objednaný páreček :wink:
Karolko, dobrou noc zas a Monče ahooj :wink:
28. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Dobré ranko berušky moje. Petruš ještě jednou gratuluji :slight_smile: Tady se ještě spinká já se ani nedivím u nás leje to je počasí na spinkaní. Karolko krásné sníky to se bude spinkat :wink:
28. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
28. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Dobrééé rankooo a krásnou neděličkuuu:slight_smile: Teda, jsem vůbec nemohla z tej Peťunky usnout, já měla tak popletené sny, že to nemělo ani hlavu ani patu a spala jsem tak dlouho, že i kůň už by byl vyspaný:grinning: Věruško, Moničko, Lucinko, ahojkyyy:slight_smile:
28. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj Beluško já se nedivím že jsi dlouho spala jí měla tady chaotické sny a to počasí tomu taky nepřidá :wink:
28. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Halíí, Bellí ještě v betlíí :wink: Kdopak ráno pokrmil,když Bellinka tak dlouho pinkala?
28. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Ostatní kobylky ještě spinkají, co? Se nejni čemu divit, u nás škaredě, zataženo a prší a prší. Dneska nemusím vařiti, jedeme na obídek k Pavlíkové mamince. Tak vám všem přeju krásňoučký den a sluníčko aspoň na dušičce a u srdíčka, berušky:slight_smile:
28. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
No Pavlík, přecivá:slight_smile:
28. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahojky,fuj to byla noc od 4 pořádně nespim :frowning2:
Co se dnes vaří?Majdinka si jde ke tchýňce :wink: u nás asi rybička a brambůrek :wink:
28. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Dobré ráno, hřebčíné :slight_smile:
Tak Péťa špatně spala?? Že by už se odstarovalo období blivna? No, tož Ti přeju, ať je to blivno pořádný! Jste si objednali páreček, ne??? :grinning:
Belinka je ušetřena vaření, a vzpamatovává se ze snů, stejně jako Lúca. Já ani nevím , co se mi zdálo. Věruško, odkaz využiju, jen si počkám na PC. MOnči, tak dneska se pustím do těch džemů. Ale moc jich asi nebude, bo Honza už do sebe láduje prášky a čaje, a já na strom nepolezu, takže jen co dostanu ze země. Synovec si venku myje kolo, a už se chystá o dům dál :sweat_smile:
28. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Peťko ahoj:slight_smile: Tak co, dělalas dneska zase testík:wink: Jdu si udělat nějaký pěkný obličej a umýt vlasy, tak pa, pa, pa, sluníčkaaa:slight_smile:
28. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Andruškooo, ještě Tobě hubana a už jdu. Zavřete oči, odcházím:wink:
28. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Bellí, tak dobrou chuť u tchyňky. Já jedu taky na oběd k našim,ale až se Míša probudí. Už jsem tam byla s Mikim,ale nesetkalo se to s úspěchem, nevrle vrčel-Míša, ne Miki :grinning:
28. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Andrejkooo, tak ty dudeš taky džemová královna jako Monča, jo? Že bych se u našich taky vyšplhala na třešni :wink: ? Mají jích tam dost,tak snad nebudou rozpukané od toho deště.
28. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Bellí, tak si to užijte a dobrou chuť!
28. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Věruško, já jsem džem ještě nedělala, tak spíš královskej šašek :grinning: . Ale to neva, radši něco zkouším, než rutinu.
28. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Andrejko bylo mi zle ale asi od nerviků.Navíc musím přiznat,že mi docela trápí jedna věc a to,že mam pocit,že jsem spoustu holek předběhla :frowning2: v hlavě mám hlavně Andrejku a Bellinku :wink: Moc Vám budu držet palečky :wink:
Bellí testík jsem chtěla nechat na zítra ale Jirka zavelel,že dnes. :wink: Věruško chlapci si vyměnili role?Míša vrčí a kroutí ocáskem??? :grinning:
28. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
Jo, a moc se po tej třešni nešplhej, bo třešeň je nejkřehčí strom ovocnej, a prej v dešti je ouplně křupavej! :confused:
28. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Peťulko, kdepáák předběhla! Ty jsi nám ušlapala cestičku! Jéé, to je vždycky tak zajímavý koukat na ty mozgový pochody čerstvejch těhulek!!! :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Petíí. jen vrčel, ocáskem nevrtěl :grinning: A co to blábolíš, že jsi spoustu holek předběhla?? Tady je nějaký pořadní??? Na jakém místě jsem já? :grinning: No a co na testíku, byla silnější??Huš s ní do albíka.
28. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.