• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Andrejko nech toho,já to vím,že to není fér a vona :grinning: si ze mě ještě stříííllíííí :grinning: ale jestli mám jen šlapat cestu tak to šlapu :grinning:
Věruško pořadí není ale.....vždyť ty víš :wink: co se ptáš na jakém místě jsi?Ty hlupáčku o prázdniny je to tam ne??? :wink: A testík je skoro stejný.Fotím to mobilem a nic moc.Nevím jestli to z foťáku umím dostat jsem technik :frowning2:
28. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Už to mááááááám.Já jsem ale šikovná :wink: i jsem jí SAMA zmenšila :grinning: a teď o vidím je silnějšíííííí :wink:
28. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Jdu dělat Andělskou buchétku :grinning: tak papa
28. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Peťulko, testík je bombovej!! A pěkně sílí! No, jó, tož dvě děti daj zabrat!!!
28. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Andrejko!!!!!já myslím,že to bude dobrý,je tam jedno vždyť se mi to přeci zdálo :wink:
28. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Teď mi nakouknul Honza přes rameno, a četl Tvůj příspěvek o buchétce. Začal se smát a říká, že kdyby měli s chlapama taky chat, že by tam vždycky napsal, jdu si dát jedno pivo, papa. :grinning: :grinning: No , to je vidět ta úroveň, žéé?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
Májucha je jako kde?? Ani nepozdraví, dobré ránko nepopřeje!! :confused: :confused:
28. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahojka holky Petjunko obrovská gratulace hlavně buď v klidu mně řekli jen klid neuklízet ani moc nestát na nohách a ze začátku žádné procházky a zadařilo se buď v klidu ať mimíska necháš pěkně zakousnou naše Sophinka už má půl kila hurá a už se pěkně mele v bříšku tak o ní alespoň vím.
Všem přžeji brzké //
:slight_smile:
Věruško dej vědět jak dopadne genetika ale uvidíš že výborně mě zjistili slabé mutace MTHFR a mám užívat kyselinu listovou + femibion až do konce kojení a pak kyselinu listovou už celý život kvůli cévám ale mám to jen lehce tak jsem v klidu je pravda že jím oba femibiony zároveň + ob den acidum folicum 10mg.Ale pro mrňouska udělám všechno na světě. :slight_smile: :dizzy_face: :sweat_smile:
28. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Andrejko to by toho hošánci mooooc nenapsli.Střídali by se v putikách a kobyla by byla samotinká :grinning:
Haní díky.Tak vy už se mskáte?To je super pocit viď?Vzpomínám si když se začala hýbat Terka :wink:
AAAA je tady manža a oběd nikde,sakra!
28. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Pěknou nedělinku přeji,
teda jste kecalky pěkné,uf uf dalo to fušku Vás přečíst :wink: ale stálo to za to

Peti óbrrr gratulace k // to je úplně super zpráva,jsem měla slzičky v očích,užívej si to těhulko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

U nás je každou chvíli lije jak z konve,no tak doufám že tam nahoře na Moravě je slunečno a není voda v barákách.
28. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahojte kobylenky zdravím a přeji pěknou u nás deštivou nedělinku.
Se mi konečně ulevilo tak doufám že to vydrží musím to zatukat tuky tuk,tak přemýšlím o dalších akcích a tak mě napadlo a potřebuji poradit jestli by u mě nešlo vyzkoušet IUI,ale nevím postup musí se to taky stimulovat injekcema na uzrání vajíček jako u IVF.
Petjunce velká gratulace ke //.
28. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj Leontýnko,to je dobře že je Ti dobře,snad to vydrží na hooodně dlouho :wink: U nás taky pořád prší,pak je 20minut bez děště a zase nanovo.
Nevím zda Ti poradím,ale vím že IUI se dá bez stimulace,nebo hodně holek mělo Clostilbegyt-stojí asi 100kč,a bere se podle toho jaký máš profil,já ho měla od 3-7DC 1-0-1,ale myslím že Regí má stimulku injekcema.Takže ono asi hodně záleží na tom co Ti poradí lékaři a hlavně podle toho jaký máte problém.
28. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj Katy mě nikdo žádný profil nikdy nedělal dostala jsem přímo darované embria .protože bych nezvládla velký přísun léků,jinak u nás je problém v manželovi já vajíčka mám jen nesmím mít tu velkou stimulci.
Taky mě to blbce mohlo napadnout se na to někdy zeptat,ale ted o tom budu uvažovat.
28. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
Hele tak to bych se určo poptala,ten hormonální profil se dělá zhruba 2-3DC z krve, a pak se uvidí.Já měla ten Clostilbegyt a pak mi píchli pregnyl a pak sexík doma,ale manža to má dost špatné,takže to bylo zbytečné.Ale pokud byste třebas přistoupili na dárce spermatu,tak by to nemuselo být zlé zkusit IUI,pokud Ti to zdravotní stav dovolí.Já měla po té stimulce Clostíkem 3 folíky,nebo třebas to máš úplně v poho a ani by si nepotřebovala stimulku a jen IUI s dárcovým spermatem. Ale to Ti vše poradí až po HP,mě ho dělala moje gynekoložka.
28. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
Hezkou nedělinku všem přeji,dorazili sme z oslavy,holky tam bylo jídla že sem si včera tak hezky říkala každýmu bude z chlastu blbě a já nepiju a bude mi dobře joooo zlatý voči :grinning: mě jediný bylo špatně z toho prasátka co se točilu na grilu :grinning: v noci mě to tlačilo v bříšku a ráááánou au au,bléééééé :grinning:
Petulinkooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooobrrrrrrrrrrr gratulace ke //
Andrejko tobě to táááááááááááááák slušííííííííííííííííííííííí si kočenka :wink:
Berunky já vás vůbec nestíhám čitáť :confounded: povalím si asi lehnout a pak žehlit
28. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
Tak dárce budem potřebovat určitě toho jsme měli i doted,ale s tím jsme smířeni takže tam problém není.
Moje vajíčka nechtěli používat ještě z důvodu genetického ,abych v genech nepřenesla na dítko své nemoci,ale já jsem je taky zdědila až po praprarodičích takže to by snad se dalo risknout.
Musím to ještě probrat s manžou a s doktorama v caru a uvidím co s toho vyleze.
Jinak díky za rady.
28. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Tak jsem zde ale rybičku měla jen rodinka já nakonec řízeček.Prostě jsem ten smrad nezvládla.Ale to není miminkem ale já se do ryb hodně nutím ale nezvládám :frowning2:
Ahoj Leontýnko,Katy,Janí. :wink:
Leontýnko kdy jdeš do CARu? To je zvláštní,že Ti to nenabídli :confused:
Jani to znám stavy z přežranosti si užívám často :wink:
Katy pořád koukám na tu Vaši káru,je moc krásný :wink: brala bych ho v té trojkolce :wink:
28. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Leontýnko,tak to bych určo riskla s Tvýma,ono jsem četla i studií o tom proč kolikrát s darovanýma vajuchama to nevyjde a to z toho důvodu že je to cizí geneticky,že tělo pozná že to není jeho,tak to nepřijme.Takže je pokud to jde lepší zkusit se svýma. A kolikrát ani nevíme co naši prarodiče měli za nemoci že jo :wink:
28. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ahoj jani.
Ahoj Petjunko já to musím nejdřív probrat s manželem a on je ted v zahraničí a nechce,abych něco podnikala má strach aby se mi něco nestalo tak na něj musím opatrně.
Taky se divím že to nikoho nenapadlo ,ale já už něco vymyslím.
28. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
Petí,teda já rybišky miluji,takže kolikrát nechápu jak je někdo nebaští,ale řízek taky dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: já dělala kuřátko,ale čekám na manžu-už je 3hodky v tahu-jel jen pro řezačku a něco kamošovi instaluje na kompl,tak to trvá :angry: hlady bych umřela tak jsem si už trochu dala a na zbytek čekám až se ráčí dostavit

Petí,když trojkolku a nevadí Vám cena něco nad 20,tak to Jané Slalompro jsou super,my trojkolku nemůžem,takže nic,ale kdybysme mohli tak jdem to Slalomu :wink:
28. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Sluníčka zdravím vás, já dneska spala na etapy :slight_smile: Huž jsem vás jednou četla, ale nebyla jsem schopna reagovat a teď jsem se konečně probrala z bezvědomí :slight_smile: Jinak dneska poslední nočnuch :slight_smile: V pátek jdu na to sono v práci, tak uvidím co mi řekne pan doktor o folíku :slight_smile: Pokud setu nějaký den neobjevím, tak jsem se nemohla připojit :slight_smile: Já vás budu vpráci číst, ale psát nebudu moct, bo jsme tam tři, tak to bude problém, ale slibuji, že každý den, se budu snažit ás alespoň pozdravit :wink: Stejně budu netrpělivě čekat co Andrejka a Belka a Regí a po prázdninách Věrka :wink: A Leontýnka s IUI :slight_smile: Holky mám vás mocinky ráda a moc díky za šechno :slight_smile:
28. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jsem moc šťastná, že jsem včerejší napětí a štěstí prožili s Peťou dohromady, protože mi to dodalo sílu bojovat a myslím si, že nej mě :wink: Nemělo to chybu, dupko, ale příště nás nenapínej jako gumu u trenek :grinning: Májenko, holka zlatá pihovatá, malá je nádherný poklad, tak rozmazlovat, rozmazlovat :slight_smile: Ráno jsem tu :grinning:
28. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jani to nebylo úmyslné napínání. :wink: Já lítala po bytě jak magor a někoho jsem potřebovala a vy nikde :grinning: Ty jdeš v pátek na sono tobude perný víkend v posteli,že?
Katy prachy jsou to šílený do toho já bych jít nemohla ale úplně obyč taky nechci.Vidím to na Májin X-lendřík :wink:
Leontýnko tak to chápu,proto jste dva aby jste se domluvili :wink:
28. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
Máji čo je???? :wink:
28. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
Jsem do pytle napsala a vypadlo mi to, jsem byla bez šňůry a nevšimla si, že mi bliká baterka! Mája řádí v Ikee :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Taky jsem si právě říkala, kde jako se fláká! Tak v té předchozí zprávě jsem všechny zdravila a Leotýnce psala, že IUI může být se stimulkou i bez ní. A ptala se jí, jestli ale kvůli srdíčko nebude případné těhu moc velká zátěž :fearful:
Karolajnko, Ty zase nočňuch, strašně Tě lituju, tohle počasí je spací i tak. Peti, tak co, huž Ti dochází, že jsi TĚHOTNÁ???? :grinning:
28. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
No jo Peti, budu teoreticky mezi holkami v akci, i když si od toho moc neslibuji :frowning2: Když nevyšlo Ivf, že by vyšlo IUI? Mám o tom velké pochybnosti :frowning2: Ale co, za pokus to stojí, stejně bych teď nic nepodnikala, léky mám doma , tak se uvidí :wink: Dupko, já vím, že to nebylo naschvál, ale bylo to krásné :wink: Andejko, zdravím a všecny ostatní, jdu se chystat do roboty :slight_smile:
28. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
Jani je spoustu holek kterým nevyšlo IVF a nakonec jsou přirozeně :wink:
Andrejko to mi teda nedochází :wink: akorát jsem po několika letech chrupla po O :grinning:
Jé manžílek ječel na Terku,že se chová jak tele,že ví,že spím a řve tady :wink: sakra to še mušííí využíííít :grinning:
28. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahojkyyy, už jsme domečka, přejezení a Pavlík usnul:slight_smile: Leontynko, zdravím Tě a držím pěstičky, ať s manžou a doktorama příjdete na nějaké řešení, vidím, že máš velkou chuť bojovááát. Janni.ko, Katy, ahojte:slight_smile: Karolko, poslední nočňuch a sbohem střídákyyy:wink:
28. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
Belíšku, tak nebudit Pavlíka v pelíšku :grinning: Papapa
28. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
Jsem četla něco o tom, že máš, Peťko, pocit, že jsi někoho předběhla? To si, sakra, piš, že jsi mě teda předběhla určitě. Ale mě vlastně předbíhají všichni už 10 let a zatím jsem se z toho nezbláznila, takže klíííd, těhulkooo. A drž mi místečko, prosím:slight_smile:
28. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.