• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Tak Belí je nabaštěná, Karolajnka už se chystá, Peťka huž je hájená manžou - no konečně :grinning: ! My jsme teď natrhali pár třešní, asi kýbl, Honza ještě češe, ale mě už to neba, to je den, jsem prasátko líný... Tak se jdu pomalu balit, a až to Honzíka přestane bavit, pofrčíme. Bereme to přes špitál v Praze, bo švagrové brali žlučníkovej šutérek, tak ji skočíme jen hodit časáky, bo s tím Honzovym nastydnutím tam strašit nebudeme. V práglu hodím pračky a vidím to na totál proflákanej zbytek neděle pouze u TV. Doufám, že Maja ukořistila něco zaujímavého na šopingách. Věruška nám řekne, jak bylo u rodičů. Janni, tak jít do vepřového v těhu, to jsem se nasmála! Já, ač žeru, tak nesnáším tučné, a v těhu jen přivonět a konečná. Regí, jestli pak nás čteš? Jestli jo, tak zítra óbr palce!!!!
28. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
Andrejkooo, no jó, najezená jsem tak do středy, však to znáte. Tohle si dejte a támhleto jsem pekla kvůli vám a to jste ještě nezkusili:slight_smile:
28. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
Jejda, já doufám, že to nevyznělo nějak špatně, že mě všichni předběhli. Já to myslela tak, že 10 let se snažíme, 8 let nám pomáhají doktoři a vždycky když se někdo rozhodne založit rodinu, tak držím pěstičky a některé dětičky už chodí do školy a já furt nic:wink: Ale vůbec jsem to nemyslela zle, to né:slight_smile:
28. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
To je tím, že každýho pustíš, Bellí :sweat_smile: . Jinak já su taky pěkně plná, měli jsme ty houby s vajíčkama, a dojeli jsme tu buchétku. Tož takhle je to s mou dietou :grinning: . Honza furt češe, já se na to vyprdnu, všechno, co našeče, budu muset zpracovat, ani to nebudu moct svádět na dobré oumysly, nechat něco kosákům :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
Jééžiš, teď se byl zeptat, jestli máme ještě jeden kýbl, nééééééééééé nemáme!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: I ty dva jsou móóc!!!
28. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
Andrejko, to víš, já se stále řídím tím, že přej a bude Ti přáno:wink: Ty jo, já nevím, jestli mám v krku meruňkovou buchtu nebo kuřecí roládu či kuřecí řízek, brambor nebo okurkový salát. To všechno jsem musela sníst, OMG!
28. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
Hihihi, úplně vidím nadšeného Honzíka a vyděšenou Andrejkuuu:grinning:
28. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
autor
Téda, Mňam, takový dobrůtky!!! Jéžiš, já chcu vyříznout chuťový pohárky :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
No jo, ale nemám na to místečkooo v bříškuuu:wink:
28. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
Tož Bellí, vypadá to, že moje odpověď zabrala. Už se šel mejt, a kýbly přestal shánět. Ještě, že neobjevil koš na prádlo :grinning: :grinning: . Tak do špitálu nejedem, bo jsem teď volala švagrový, a huž cítím, že je naštvaná, že jsme tam ještě nebyli. Fakt si přijdu, jak blázen. Dyk tam je od čtvrtka. Nemám vrtulku u řiti, včera jsme byli u té sousedky ve špitále, pak u sousedů, aby Honzovi popřáli, a večer přijel ten Kuba, no já mám pocit, že jsme furt dělali něco, co jsme tak ouplně nechtěli, a stejně se nezavděčíš :grinning: :grinning: :grinning: .
28. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Andrej klid! Napočítej do 10 a mysli si něco o prdeli a usmívej se:wink: Jejda, dělá, jak kdyby jí amputovali nohu, OMG.
28. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
Tak jo, jdu zabalit jídlo z lednice, hlavně, že tam máme mraky ovoce a zeleniny, a na nic z toho jsme nešáhli. To je furt samá buchétka, smaženice a vitamíny hnijou! Tak takhle by to nešlo. Embryjota potřebujou vitamínky. K večeři bude ovocná mísa :slight_smile: . Tož zvedám línej zadek a jdu dobalit. Ozvu se, jak jinak, než z Práglu. Zatím pápá, Žížatice :slight_smile:
28. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
Bellí, kde se to v Tobě bere? :grinning: :grinning: :grinning: . Normálně jsem se zařehtala :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
To víš, jsem skrytý talent na kraviny:grinning: Jeďte ofafrně:wink:
28. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
autor
Tak to je vrchol, teď jsem byla decentně utřena mým mužem. Říká mi, mám tu vyluxovat, miláčku? Chtěl říct, je tu bordel, ženo! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jo, vypadá to, že se dneska ještě zasměju! :grinning: :grinning: bELÍŠKU, opravdu jdu končit, bo jdu plnit povinnosti :grinning: . Uklidit a frčíme! :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
Tak já už jsem tu byla jsem si odskočit na grilovačce a stihli jsme to tak tak nebo už zase začíná lijavec.
Ahoj Andrejko určitě to na srdíčko bude záhul,ale já to prostě musím zkusit jinak bych si to do smrti vyčítala,že jsem pro to neudělala vše.
Ahoj Belinko musím bojovat abych se nezcvokla,všechny kolem mě těhulí a já si připadám jak bez života.
Tak jdu si hodit spršku,nebo od toho kouře šíleně smrdí vše co mám na sobě i se mnou.
28. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
autor
Jo, pojedem ofafarně, slibuju :wink: Pááááááá
28. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
Tož val, val, se nezdržuj, ať jsi co nejdříve domečka s noťasem v pelechuuu:wink: Leontynkooo, my dneska chytili takový přívalový slejvák, že jsme nemohli přejít z auta domů, tak jsme zůstali sedět v něm. No hrůza to byla a jsme na kopci a během 10-ti minut jsme měli zahradu plnou vody.
28. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
Beli u nás naštěstí nejsou záplavy,ale ty lijavce stojí zato.Hlavně nemám ráda noční bouřky to jsem posera.
Hlavně že se vám nic nestalo a zvířátkům .
28. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
Né, to né, naštěstí to rychle odteklo. V tomhle je výhoda být na kopci, ale bylo to něco. A z bouřky mám taky strach, to bys měla vidět, jak jsem zalezlá pod peřuchou, ani vlasy mi nečouhají:grinning:
28. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
Tak to já zas pochoduju po baráku a přemýšlím jestli jsem vše zabezpečila :fearful:
Tak jdu konečně do té sprchy a pak má přijít brácha bude mi tu montovat stroj na cvičení.
Zatím pa pa.
28. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
Teda tady se papá o sto6,já teda musím říct že mě tlačí v břuchu kuřátko a je mi těžkooo,pomooc ,ale na něco mám chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Majdí,ještě že jste teda na kopečku,tady pršelo celé odpoledne,ale nikde nic,jen zahrada dobře zalitá.

Mája nakupuje v Ikeií? Co měli tam něco?Se chystám zítra sjet tam a mrknout co by se tam dalo pokoupiti :slight_smile:
28. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
Ahojky holky.
Andrejko tobě to ale sluší :wink: .Jsi opravdu kočka.Děkuju za držení palců.Zítra 8.45 tam mám být.Tak se uvidí co se bude dít.
Petruš už jsem ti gratulovala ale udělám to ještě jednou.Tak že :OOOOOOOOOOOOOOOBBBBBBBBBBBBBBBBRRRRRRRRRRRRRRR gratulace maminko.
Jinak všechny moc zdravím.Jmenovat nebudu neboť by určitě na některou zapoměla a to bych nerada.
28. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Regiii, tak zítra v 8.45 držíme kopýtkaaa:slight_smile:
28. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
ahojky,
Andrejko jj jeden týden už bohužel u konce ale ještě naštěstí jeden předemnou.
Máš krásnou fotečku v profilu.
28. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahoj kobylky, žiju,už jsem tu s váma. :wink: Musím si vás nejdřív dočíst. U našich dobrý, byl srnčí gulášek s knedlíčkem. Naši vyprávěli jak bylo v lázních, bo takhle byli spolu už dááávno tomu nazad :slight_smile: . Pak jsme jeli dom a zas přijel Míši děda a teď jsem přišla z procházky s Mikim a oba jsme uplně grogy. Potkali jsme souseda s lamradorem a jorkšírem, kterého Miki miluje, tak se za ním naběhal jednou tolik.
Jdu si vypít bylinky ,navečeřet a asi zalehnout k TV.
28. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
Peti gratulují k pozitivnímu testíku
28. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Tak se pořádně našoupla, dojedla jsem česnečku a kuřátko, navrch meloun a jablko a jsem jak sud kulatý...
V TV ty zápalvy, to je strašný, chudáci lidi...
Petíí, čárka na testu sílí pořádně, to je nádhera:slight_smile:
Leontýnko, myslím na tebe, určitě bych se na to v Caru zeptala, po jisté ukušenosti se už snažím nenechat odbýt. Moc ti držím palce, aby jsi mohla znovu bojovat. Co bysme pro mimi neudělaly? I vlastní zdraví odsouváme do pozadí... Drž se!!! :slight_smile:
Aááá, Mája zas nakupuje v Ikea, tak to jsem zvědavám jaký bude mít tentokrát úlovek:slight_smile:
Andrejka už je asi před Práglem, bo už doma a vybaluje kýble třešní :grinning: Zítra bude džemovat? :slight_smile:
Karolko, ty budeš na čas oc nás odříznutá? No, to nepřežijem :frowning2: Ale hlavně, že nebudou ty nočňuchy a můžeš nabírat sílu na iui. :slight_smile:
Regíííí, zítra držíme palceee na obří folík, nebo už iui? Vlastně obojí :slight_smile:
Bellí, tak u tchýňky bylo fajn? Hapapala jsi si bíško a teď jsi jako já sud kulatý?:slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj Katy, je tu někdo??? :astonished:
28. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Dobrý večer berušky moje. :slight_smile:
Regí zítra budu držet palušky. :wink:
Andrejko to bude marmeládek z tolika ti třešní hned bych si takovou domácí marmeládu dala :wink:
28. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.