• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Holčičky moc děkuji :wink:
Musím říct,že se mi ale vůbec nelíbí náladice Regínky.Chvilinku jsme si psaly sms ale ona nevěří a není moc pozitivně naladěna holka jedna!!!Tak to ne Regí,naprogramuj mozek na to,že už to jednou vyšlo takže to vyjde znovu!!!Sakra víš kolik lidí Ti to přeje,tak to nevzdávej ještě před bojem,bo bude zle a čutanec do zadnice!!!Zítra držím palečky a koukej napsat!Sakra to je vykřičníků :grinning:
Bellí já vím,že to nemyslíš zle ale človíčku nemůžeš každého pouštět před sebe.Teď si řekni a v téhle frontě pustím už jen Andrejku a Regínu(snad nemáme nikoho čekacího?)
28. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj Věruško já jsu tady sice jenom na chvilku zachvilku pomažu směr práce :unamused:
28. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj Lůco :wink: to snd ne s tou prací. :frowning2:
Věruško ty se posereš :grinning:
28. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj Petruš co se dá dělat čekají mě tři noční potom volno a pak další dvě :frowning2:
28. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
To je šílený,tak se drž,fuj to by mi zabilo :angry:
28. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Petruš já už si zvykla akorát trpí Péta s Pepou jsu šíleně protivná :grinning:
28. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Holky moc vám děkuju.Nálada se lepší.Vděčím za to vám a moc děkuju.
Sice mám trochu strach ale to je asi normální.Jo a taky jsem nervozní jak STARÁ PANNA :grinning: .Zítra UZ jestli narostli folíky a když ano tak ještě ten den IUI.Jen budem muset 2 hodinky čekat na rozmražení.
Hned jak budu vědět více tak písnu Petře aby vám napsala.
Tak všem dobrou noc a ještě jednou děkuju.Papa a MVR :slight_smile: .
28. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Loučím se sváma jdu se chystat a půjdu do práce.
Krásné sny všem kobylkám a dobrou noc přeji já :sweat_smile:
28. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Regí neboj folíky dorostly a zítra bude IUI držíme ti všechny palečky pá
28. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Tak jsem tadyyy:slight_smile: Pěkně v pelíšku, vykupkaná a stále, jako Věruška, jako sud:grinning: Katko ahoj:slight_smile: Luci, Karolko, ať vám ty nočňuchy utečou! Regiii, tytyty!!! Víš kolik kobylek Ti bude zítra držet kopýtkaaa?
28. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tady nikdooo? Asi už spinuškáte, tož vám popřeju dobrou nocičku a krásné miminkovské a odeberu se taky do říše sníků:slight_smile: Brou nocku, sluníčka, MVR:slight_smile:
28. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Tak jsem zase tady, Míša mi zabral PC, ale tady už zas nikdo nééni? Tož , tak všem krásnou dobrou noc,já si jdu ještě dodělat manikýru, bo ta Bellíškova mi zase nevydržela. nemám ten správný lak, nebo Bellíškův grif :wink:
Regííí, budem držet vše co máme, neboj!!!!!!!! Ale hlavní kus práce musíš udělat ty, klíííííd, na nervíky je ještě dost času. Hezky se vyspinkej na ten zítřejší krásný den.
28. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
Chudák Luci, zas nočňuchy?
Co dělá naše nástěnkářka? A mája asi padla za vlast i s mimískou.. .
28. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
Ahoj berušky, tak jsem konečně v pelechu. Přeju všem klidný začátek týdne. Regí, ničeho se neboj, a všechno jim tam řekni a na všechno se klíďo ptej. Já , když jsem konečně objevila gynekologa, který mi vyhovoval, taky jsem mu řekla, že vím, že jsem úzkostlivej pacoš, že všechno potřebuju vysvětlit, že se všeho bojím. Nejsi jediná, věř mi. Moc Ti budu držet palce.
28. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
Dobré ráno, poledne, odpoledne a večííííír :slight_smile: Jsem vás před odjezdem do Brna četla, ale jen mališkato, bo jsem u toho krmila a přišla mi do toho dcera nedcera a tak jsem nemohal vnímat. Pak jel Luboš nložit bráchu po dovče do káry se všema krámama a mamku též naložil a už tu na mě zas zvonili, abych šla, tož jsem nestihla na Kobylu ani napsat. ráno jsem se písidlu vyhnula, bo vím, že bych u teho zase dřepěla, takhle jsem uklidila celou linku, jsem ráda.

V Ikey jsem ukořištila podložku na zem, jednu máme už u pc, bo se ničilo křeslem lino..., ono už je aj tak na vyhození, ale nebudeme h zubožovat ještě víc, no a ta nová koupená, šla do pokojíčku, bo tam parkujeme kočár a kolečka jsou občas zasratá :slight_smile: .Dále jsem si dokoupila kořenky,peřinu,deku mimísce, bo jsem stačila její origoš kočárkovou zapomenout u Káji v bytě :angry: No a Luboš si koupil dvoje dvířka do knihovny, tož táááák.

Už jsem konečně v pelechu, hnáty mě bolej jak sviňa, celej člověk na cípnutí :slight_smile:

Anýs vyvejletovanej, chrupká v postýluši a satan taky, jsem tu celá obložená jima.

Jo a ještě něco, monitor opraven, paráda, už frčí,ale dneska v noci nám odešla telka, máme ji cca tři roky, zítra musím juknout na zárurku, ale myslím, že už je fuč a telka stála 25tis., OMG. Se to s...re pěkně.

Brou nocku všem, ještě počkám na nástěnku.
28. čer 2009 ve 23:10  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě musím reagovat na Jiříčka od Petjunky, bo to je ouplně jinej chlap, on as měl už těch pokusů a řečí o mimísku dost a nervy pracovaly a najednou je jak roztátej, no to je klááásný :slight_smile:

Karolko, pěknou poslední noční, je to až smutný bo ne? Já bych to asi obrečela, já ořvu všechno, co končí bo co trvalo déle, jako třebas to včerejší ESO :slight_smile:
28. čer 2009 ve 23:11  •  1 dítě  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

Juchúúúú, máme další těhulku v hřebčínskej rodině!!!!

ČEKANKY
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,Neschopenka.Genetika 30.6.(11.00)Motol.Máme Třebíčskéé bylinkýý!
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Máme dovčúú, ještě týden!
Leontýnka,IVFodloženo.Máme Domču z domečku.Budeme bojovat a zkusíme IUI?Srdíčko ale mušíme hlídat!!:dizzy_face: Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík,spermijky i FSH lepčí,3.7UTZ+haushupsanda!zasejc po nočce!:frowning2:
Lůca , Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, hrůzy noční porád- celej tejden , to je děs! :frowning2:
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,hysterka ok,přece jen do boje?Ještě se poradíme s manžou.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET,zaveden páreček na objednávku jeho veličenstva!Jóó, jsou tam!Co?No,//přecivá!
Regina,Apolinář,1IVF,5IUI,máme Fostimon,hurá do6.IUI,29.6UTZ,Regíí,moc držíme palušky,neboj!!:wink::wink::wink:
Andrea.ivf,Pronatal,2IUI,1IVF,ICSI,PK,6kulihrášků,hysterkaOK,28.6.Pregnyl píchnut,2.7.KET
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,budeMS,pakSynarel,9dcUTZ+Gonal,pakOPU,ETa těhulíme!! .

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,zánět zdolán!, velký UTZ 7.7. v Plzni
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna-huž máme půl kila! termín29.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,máme krásnou fotečkúú. Těhukačer s kachními kozisky!
Terezaa,Natalart Plzeň,1.IVF,OPU8.4,ET11.4,Hurá,jsem zdravý,asi mám lulánka!!Výsl.krve29.6.:wink:
Moncaet,Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4,Bude to zdravá Markétka!!2.7.průkajda!máme králičí mimííí!!
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET, posledníí minuty uzávěrkové!:confounded:
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,25.6.UTZvPráglu,držíme kopyta!TakCO?
Janni.ka,Reprom.Brno,1.IVF!OPU30.5,ET4.6,2embryjka u mámy,17.6.hcg429,UTZ12.7.Vepřovéé, neéééé!:frowning2:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, jsme zasejc řádili v Ikee. 29.6.kontr.po6inedělí :wink: :wink:
28. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz
Jsem to ale debil, jednou nejdu na písídlo a takhle to dopadá, kámoška mi psala mailík, že byli na BVV na výstavě psů a koček a hosp. zvířat a že maj vstupenky ještě, tož jsme mohli juknout, když už jsme tam byli,OMG!!! Prý to bylo moc hezký, áááááách jo.
A ještě bych ráda stihla tu výstavu BODIES. nebyli jste na ní některá? Je až do září, tak snad to stihnu.
28. čer 2009 ve 23:23  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, ještě že ta Nas´ta je, vždy´t já jdu zítra :confused: na tu kontrolu, ježiši, až se bojím, tolikrát jsem tam vyskakovala, chachulu vystavovala a najednou nic, jsem z teho celá nerrvní.
Jo a to je jak s řízením, já která najedzila denně plno kiláků, tak jsem řídila po několika měsících domů z Brna a připadla jsem si jak debil :rolling_eyes:
28. čer 2009 ve 23:25  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Máji, tož vítej z nákupa!!! :slight_smile: . Jen Ti přeju bou nocku, a jdu hasnout a chrnět. Zítra dlouhej ouřeďák, a ještě stále kolegyně marod. Zítra, ať je i Tvá, huž řádně použitá, chachula ok! Páč nevíš, kdy jí ještě budeš potřebovat :grinning: ! A to nemluvím o něčem tak přízemním, jako je sex :grinning: , ale o bratříčkovi pro Anýse :grinning: ! Pápá, dobrou!
Dobrou všem, kobylenky moje! :slight_smile:
28. čer 2009 ve 23:27  • Odpověz
autor
Máji, hodně kámošek mi říkalo, že když měly mímo, že začaly jezdit, jak debžo, páč se začaly bát o prcka a byly nervní. Tak třebas je to tím, ne? Ale taky je to možná tím, že je čím dál víc idiotů na těch silnicích. Jsem dneska zase zuřila, idiot jeden ožralej...
28. čer 2009 ve 23:31  • Odpověz
autor
Tož hezky spi, ať postýlka křičí jen velmi zřídka :sweat_smile: . Ahóój
28. čer 2009 ve 23:33  • Odpověz
Ještě načuhuju, bo jsem závislák :slight_smile: , ale do pondělak tu trčet nehodlám, to ne :grinning:
Andrejko, máš pravdu, je to tím, že jsem dlouho nějak neřídila a taky moc dělá ta autosedajda vzááááádu. Jak řídí Luboš, tak mám plnou hubu připomínek a rad a dneska mi to oplatil :grinning:
Celou cestu jsem poslouchala: jedeš s náma jak kdybys nás ukradla...mimíska blindí, no ta máma s náma teda jede....vesnicééééééé, brzdíííí, padesát :grinning: ......prší Andělo, zpomal si, uklouzne ti to..... :grinning: ježiši jedeš 120km v hodině, jsi normální?....stůj, auto, auto je před náma....lidi na přechoděěěěěě :grinning:, nečum do toho zrcátka....drž ten volant oběma rukama :grinning: Celou cestu mě napodoboval, co mu dělám, jsem se nasmála,ale nepomohlo mi to, stejně budu řvát takhle dál, bo ho muším přecivá hlídat :grinning:
Takže tak, toť vše, pondělí za dveřma, nezávidím pracantům, ale ono to zasejc uteče...Broooo noc :zipper_mouth: :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 23:50  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím rodinku :slight_smile:
Kokukám, že je tady konečně zase veseeelooo :grinning:
Gratuluji Petjúnce :slight_smile: To mám vážně velkou radost, že se to povedlo!Jsi pašák! Opatruj se a tfuj, tfuj do pohodového těhulení!
Holky, snažte se, ja je vidět, teď to pofrčí :sunglasses:
Regí, zítra na tebe budu myslet :slight_smile:
Andrejko, ty si ňáká nová? :slight_smile: Sluší ti to :wink:
Jdu už chrnět, zítra zase nakouknu, tak krásné sny :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2009 v 00:37  • Odpověz
Dobrééé rankooo, kobylkyyy:slight_smile: Přeju krásné pondělíčko a šťastný vstup do nového týdneee:wink: Luci, Karolko, pěkně se vyspěte po těch nočňuchách. Regiii, tfujtfujtfuj pro štěstííí. Všem ostatním krásný den, beruškyyy:slight_smile:
29. čer 2009 v 05:49  • Odpověz
Šmankoteee, Májina chachula jde dneska na STK, tož ať je OK:grinning:
29. čer 2009 v 05:55  • Odpověz
Dobré ráno RODINO.
Tak mi vyrážíme.Nervíky pracujou.Tak snad se zadařilo.
Hezký den a já se pak ozvu.Papa.
29. čer 2009 v 06:48  • Odpověz
autor
Brééé ráánko, hřebčííne!!
Hned po ránu jsem se zasmála! Tož Andělo, opatrně, až pojedeš na tu chachulovou technickou:grinning:,jak Belí pravila. Zdravím od bleskové kávičky! Regí, těším se na zprávy!! :wink: . Marti, zdravím, taky noční můra, koukám :slight_smile: .
Hezké pondělí, a Karolajnce a Lúce dobré sníkování :pensive: .
29. čer 2009 v 07:17  • Odpověz
Brééééééééééééééé ráno a obrou noc. :slight_smile: Májenko, já nebrečela, jen mi bude chybět to ranní spisování s vámi :slight_smile: No jo časy se mění, ale u nás na oddělení je tak šílená nálada, kvuli přesčasům a službám, že jsem ráda, že mě už se to netýká :slight_smile: Sluníčka jdu spinkat a dost už bylo deště, já chcu léto :slight_smile:
29. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobré pondělní ránko :wink:

Regíí držím palečky,ale uvidíš vše bude ok :wink: pozitivně myslet a je půl hotovo :grinning:

Máji,ty valíš na STKáčko,tak ať je vše ok :wink: A k tomu řízení,to máš skvělýho chlapa,protože všechny co znám tak by Tě vysadili a zdar,někteří možná aji proliskali,po pravdě bych se nedivila,taky bych Tě nevozila,mu musíš přecivá věřit né ty trdlo !!!
29. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.