• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Karolko šup do postýlky a pěkné sny a můžu říct že u nás je krásně slunečno :wink: tak třeba pršet nebude
29. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
Dobré ráno děvčata, tak jsem volala na genetiku pro výsledky a vše v pořádku. :grinning:
29. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
Terko ahoj,tak vidíš a šup změnit pas a honem :slight_smile:
29. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
Katy, foto donesu zítra.
29. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
Tery,pěknééé :slight_smile: a ty máš stejný den porodu jak já? se budem dohadovat kdo dřív porodí?
Mě se včera zdálo že máme kluka 3,50 a 56cm a narodil se 29.12. tak uvidím zda to vyjde :grinning:
29. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
Bréé ráno kobylkýýýý.
Regííí, hlavně tobě, držím palcee, už vstupuješ do ordinace???
Májo, ať je STK na 1. To se asi ujme, tenhle výraz, taky jsem se hned po ránu nasmála :grinning:
Terko, tak vidíš, genetika ok, tak huš se těšíme na fotešku.
Luci, KArolko, brou noc a všem pracujícím ať to utíká. Já si jdu zas lehnout, bo ty rána...ale nestěžuju,nestěžuju :slight_smile:
29. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Katy, krásný sen i ty míry by docela šli, trochu dlouhán :wink: Tak si počkáme, co to bude :wink: !
29. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
Věruško,jo dlouhán trochu,prostě ráno jsem si nic nepamatovala a pak jsme se o něčem bavili s Tondem a vybalilo se mi to :grinning: Tož uvidíme,co to bude a kdy :slight_smile:
Některý holky mi říkaly že to u dr. byla poznat už tak v 17tt,tak jsem zvědavá,to jdu do poradny a v pátek na tripple
29. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Katy, pohlaví už je možné vidět od 15.týdne, moje kamarádka co rodila loni v prosinci, už od června věděla, že to bude chlapeček, asi záleží také jaký kdo má ultrazvuk a jak má dr.šikovné očko. :wink:
29. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
A asi jak se mimouš předvádí,že ano.Pokud bude stydlín po tatínkovi tak se bude schovávat,ale jsem zvědavka,ale myslím že to bude hošánek :slight_smile:
29. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Zdravím kobylenky v novém týdnu.
Regince držím palečky at je vše v pohodě.
Terezce gratuluji ke genetice.
Jinak já dnes taky začínám den s doktorama byla jsem si pro Holtra to je něco jako EKG kde se srdíčko monitoruje 24hodin a pak se to vyhodnotí trakže ve čtvrtek uvidím jak to se mnou vypadá a co bude dál .
Taky se chci obědnat na tu konzultaci do caru do Brna,manžovi už jsem to řekla má sice strach ,ale co by pro mě neudělal.
Tak zatím jdu něco vyvářet to děcko je pořád hladové.
29. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
ahojky holky moje tak jsem zase tady vrátila jsem se včera z apRAHY A ULTRAZVUK JE V POHO TED JSEM NO TEDA VE ČTVRTEK JEM BYLA 7 PLUS 5 ,JINAK TAM MÁM JED ZASE 17.7 A TO NA KREV A PAK 28.7 NA ULTRAZVUK NEVÍTE NĚKDO PROČ KDYŽ JSEM BYLA S DENIS PŘED 6 ROKAMA TAK SE JEN POTVRDILA TĚHOTENSTVÍ A JELA UŽ JSEM DOM KE SVÉMU DR. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Kobylenky zdravím, huž jsem hodinu vyspaná :slight_smile: Danuss to bylo před šesti roky a teď se to zas dělá jinak. To víš, je víc kontrol a taky asi kvuli pojištovny a všemu dokola. Neboj, jsi těhule, to je hlavní :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
jasně já vím to je duležité a co ty jinak jak se máš a co je tu nového
29. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Leontýnko, snad ti to vyjde a buděš moct na IUI. Je to těžké, a určitě psychicky náročné, ale snyd se všechny dočkáme zdárného konce. :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Danuss nového a hlavního je to, že je Peťa těhule :slight_smile: V sobotu nám nahlásila pozitivní testík :slight_smile: Regí dneska jela na sono a možná IUI, Andrejka huž se chystá na Ket a Belka začíná přípravu na IVF :wink:
29. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
tak to je super že zase jednu těhu :dizzy_face: jen tak dále a holkám at to vše dobře dopadne :dizzy_face:
29. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Pěkné pondělní ráno berušky, mě bolí hlavice, oMG! Migréna je zase tady, ach jo. myslela jsem v noci na Kačerku, že ji bolí ta hlávka skoro každej den snad, to bych nepřežila,a le v těhu jsem to taky tak měla.
Mimsíka naštěstí spí, tak můžu odpočívat,ale stále obkládaj ten barák naproti,tož od rána od půl sedmý zas zbíječky, je to na palici.
Tak já jdu na technickou, jo? :grinning: No dobrá, jsem zvědavá, jaký závady shledaj. Kozenky, kdy přichází po porodu první MS? :confused:Já jsem takovej debil, že to nevím :pensive:
Luboš jel pro opraváře na tu telku, doufám, že to nebude drahý a půjde to opravit, bo mě jebne fakt už!
29. čer 2009 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a myslím na Redžíííí, doufám, že už je vstříknuto a hůůůůž ať je tu a hlásí... :wink:
29. čer 2009 v 10:58  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě jem se chtěla zeptat Věrušky, jak se cítí? Jestli jí ještě včééééra a dnes zubožuje ta virooooza?
29. čer 2009 v 10:58  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak už jsem doma.Folíky malé ale dostala jsem dneska ještě dvojitou dávku a zítra taky ještě dvojitou.Ve středu ve 14.45 jdu na UZ tak uvidíme co mi pan docent řekne.Když to dobře dopadne tak pudu v pátek a nebo v sobotuPtala jsem se na IVF ale bylo mi řečeno že když se to povedlo už jednou na IUI tak nemá cenu dělat IVF.Tak uvidíme.Dneska jsem v ordinaci nechala nervíky a jsem úúúúúúúúúúúúpně v pohodě.Pořádně mi to vysvětlili proč to tak neroste a jsem O.K.
Všem moc děkuju za držení palců.MVR :slight_smile: .
29. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Tak proč teda? No vidíš to, všechno má řešení, bude to ok.
29. čer 2009 v 11:28  •  1 dítě  • Odpověz
Regí, neboj, oni potvurky vždycky dělají drahoty a pak dorostou :slight_smile: Já jdu v pátek na sono a mě zas řeknou, kdy by bylo nejlepší s miláškem hupsnout do pelíšku :slight_smile: Já tomu říkám domácí IUI :slight_smile: Májo, já myslela, že huž máš STK za sebou :grinning: A kde je dneska Belíšek? :wink: věruška něco říkalo o ranním nevstávání a pak huž není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Regííí, takhle se mi líbíš :slight_smile: Ok, t je fajn,že jsi klidná, to je teď hlavní.
Májuš, když nekojíš může dorazit už třebas teď nějak, ale oni ti to na koze řeknou :slight_smile: Mě dorazila přesně za 6 týdnů. Jak mi jinak je? Ani nemluvím...strašně. Dnes snad nejhůř, ale neposlouchala jsem vás a tak si tu radši ani nestěžuju. Jsem pako, já vím. Zítra mám jet do Ph. a busem, snad se aspon trochu jen vzpamatuju. Hlavička taky bolí, tož Máji, namažem si kebule a šup do postele. Ty mezitím nakojíš a já vyvenčím a pak zas chnět.
29. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Nenakojím, kozy prázdný přecivá :slight_smile:
Ty furt lítáš, to je horzný, kdybys lehla na jeden dva dny, už jsi z toho venku, takhle hazarduješ a pak nepojedeš na kola a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OMG Do pelechu, ležet!!!
29. čer 2009 v 11:39  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky,tak máme nakoupeno a podiskutováno.Mam tady Báju až do čtvrtka :wink: to bude veselo.Už jsem jí naučila i lézt do vany a na záchod abych jí tam nervala :slight_smile: Věruško ty se mi snad zdáš :grinning: koukej zalíst a přeji brzské uzdravení :wink:
Máji ta telka to je k nas.... tak hlavně estli bude pan opravář šikulka :wink:
Já opět od 4 pořádně nespala.Pořád se peru s tím,že jsem magor a ten tst se mi zdál a pak nemůžu zabrat.Objednala jsem se na UTZ a jdu 8.7.sestřička říkala,že jsem zvědavka,že jsem testila nějak brzy :grinning:
Regí tobě držím palce ale my už si tosnad vysvětlily po sms,já z tebe byla pěkně přešlá.Tak jsem ráda,že už T to pořádně vysvětlili :wink:
Karolko už si to zapíchla těma nočníma??
Danuš neplaš je dobře,že Tě pěkně pohlídají ale to cestování viď?
29. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
peti, huž jsem to zapíchla. :slight_smile: Zítra poslední šichta na oodělení, abych jim asi mohla koupit zákusky a pak jen abulantní sestřenice :slight_smile: Věrko šupajda do pelíšku, takhle to nevyležíš :angry: OMG jak je to staré, tak je to mladé :wink:
29. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Berušky, zdravím vás, Regíí, to jsem moc ráda že je nálada taková jaká je! Toho bohdá nebylo, haby se ne kobyle něco nevyřešilo :sweat_smile:! Danuš, teda Ty nás taky napínáš, ale moc gratuluju, že je všem jak má být! :slight_smile:Karolajnko, tak zákusečky do arbeitu, se budou mít kolegyně! Péťo, Mája vymyslela teorii, že jsi těhu, bo jsi nakažená bacilama, jak furt děláš ópééér!! :grinning: Tož sháním brigáádku! Leontýnko, držím palce, ať ten přístrojek přináší jen uklidňující výsledky.Terezko, gratulka k genetice, takže vše je na dobré cestě, viď? Kačere, co koziska, pořád provokuješ chudáka manžu??
29. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Kačer skáče po bytě, haby mu skákaly kozy b jezděj přes kanály a obrubníky :grinning:
Andrejko, jak jsi říkala to jméno?
29. čer 2009 ve 12:50  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Máji, myslíš to homeo? Barbora Mašková
29. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.