• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Muž vysál a odjíždí pro kámoše, jdou si domluvit tu brigádošu a pak frčí do jihlavy s telkou, ach jo, to je furt něco posratýho, ale horší by byla asi pračka.
Karolko, tak to se nadlábnete, nechceš donýst zákusky a chlebíčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj na Kobylu, když to tak prožíváme s tebou? :grinning:
29. čer 2009 ve 12:51  •  1 dítě  • Odpověz
Jojo to myslím, bych jako písla, ale bojím se těch počítadel huž :rolling_eyes:
29. čer 2009 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz
Hele píše mi to že je to útočná stránka, proto byla zablokována :confused:
29. čer 2009 ve 12:53  •  1 dítě  • Odpověz
autor
sem si dělala řiť z Tebe, žádný počítadla nejsou:grinning: :grinning:. Jen mi to vždycky zařve, když přijde a já se lekla :grinning:
29. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ale né že by mi to vyhledal antivirák, ale je to z netu stránka výstražná, že stahuje info z mého pc a používá ho, ať tam nelezu.
29. čer 2009 ve 12:54  •  1 dítě  • Odpověz
omg omg
29. čer 2009 ve 12:55  •  1 dítě  • Odpověz
To je dobrý ale možná na tom něco bude.Ono totiž když se člověk šušňá s půjčenýma tak na to tolik nemyslí :wink:
Tak jdu makat ale přiznám se :wink: trvalá mi v pátek píšerně páchla :grinning:
29. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Muším vám to taky napsat :slight_smile: , nesou hoši tu telku těžkou do káry, že pojede na spravení a ten kámoš hodí držku ze schodku, OMG!!! Tož naštěstí spadnul tak dobře, že málem hnáty zlámal, ale telka padla na něj :grinning: , tak dobrý :grinning:
29. čer 2009 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz
Petjuško,ale to se asi brzo pobleješ a poblitý zákaznice, to nejni dobrá reklama, no uvidíš sama,a le myslím, že budeš mušet česat jen hřebenem :grinning: , nic víc.
29. čer 2009 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě hlásím začátek buřiny, mega buřiny, hromy jako krávy, deštík za rohem, tož jdu pro prádlo a koberce, báááááj prdky.
29. čer 2009 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz
Peťi velká gratulace, jsem tele teprve teď jsem to zjistila. :wink: Regí moc Tě zdravím, Belce a Andrejce na čtvrtek držím palce a i všem ostatním. :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
Alfi, my měli v pátek 3buřiny dohromady.
29. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Tak jsem si holky byla pro kyselinu listovou.Vitamíny mám přestat brát (zatím).Tak mi napsala ACIDUM FOLICUM.Tak uvidíme.Snad mi nebude dráždit žaludek.
Májí u vás je buřina jo?
Tady na Kladně je krásně.Je trochu dusnu ale nebe je čisté.Občas mráček ale jinka to je super.Mluvila jsem teď s mamkou (bydlí asi tak 20km od nás) a tam je šílená bouřka.Tak uvidíme jestli to dorazí i knám.Jestli ano tak zalejzám pod peřinu :grinning: neboť se děsivě bojím.
Terazko ahojky kočko.Jak je těhulko a nebo maminko?
29. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
Regí ahoj, ještě hodně dlouho budu těhulka, jinak jsem moc ráda, že v ordinaci Ti nalili do žil elán do dalšího boje. :grinning:
29. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Když mi to tak dobře pani doktorka vysvětlila tak se to pivedlo a vše už nechávám na přírodidě.
To je pravda že ještě dlouho budeš ale už jsi aspoň poloviční maminka.
29. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Regí, dělej to co sama cítíš, že je správné :slight_smile: Duležité je, aby ty jsi byla v pohodě, pak se zdaří vše :slight_smile: Teri 15 týden, za chvíli budeš za pulkou :slight_smile: Mě to vždycky připadá, že jen nahlísíte// a huž je tu 20 týden :slight_smile: U nás se trochu zvedli mraky, tak snad to už bude s tím počasím lepší :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Karolko zdravím, abych pravdu řekla docela to utíká, když vše půjde tak jak má tak když se přehoupnou prázdniny tak od září bych šla do práce jenom šest týdnu. :wink:
29. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
Jé po 3 dnech vylezlo slunéčko, no to je paráda. :slight_smile: Hlavně ať svítí těm lidičkám, co mají zatopené baráčky, hned jim to vleje trochu naděje do života :slight_smile:
29. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
Teri, to je super , že ti to utíká :slight_smile:
29. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
Karolko, teď člověka stíhá jedna lékařská kontrola za druhou však to znáš, vždycky když jsem viděla nějakou těhu jsem si říkala, ta se má za chvilku už bude mít miminko a teď vidím jak je ještě cesta dlouhá, jinak už mám 3kg nahoře a je mi to srdečně ukradené,nosím už jen trička a kalhoty na gumu, kamarádka má termín 25.07. a paní doktorka jí říkalal, že Verča už se může každý den přihlásit, tak už mi zásobila oblečením, jsem ráda, že nemusím nic kupovat co pak s tím, že.Jinak tobě držím palečky ať si za chvilku dvojnásobná maminka a zatím si užívej s broučkem poslední prázdniny před nástupem do školy. :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
pro Andrejku, EKG -07.07.2009,Plicní-07.07.2009,interna-13.07.2009,zubní-20.07.,21.07.-tripple test,krev + ultrazvuk
29. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
Terkoooo, co to je za seznam, OMG? :confused:
29. čer 2009 v 15:28  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě jsem nečetla, ale ekg, plicní a interna? Co Ti je OMG?Jdu přečíst fofrem.
29. čer 2009 v 15:29  •  1 dítě  • Odpověz
Alfice, nic mi není(doufám),ale prý to musí absolvovat každá těhu.
29. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Nic jsem nevyčetla, tak to máš jako vyšetření v těhu bo co? A na co ekg a plíce a interna je na co? :confused:
Zubáka bych ještě pochopila, ale nebyla jsem u něj ještě, bojím, bojím, že mě zmlátí, ale ten zbytek nějak nechápu :confused: Vysvětlit, co tam... :confused:
29. čer 2009 v 15:31  •  1 dítě  • Odpověz
Aha, to jsem ještě neslyšela...tady neeee, asi na nás nějak kašlou bo co....
29. čer 2009 v 15:32  •  1 dítě  • Odpověz
...estékáčko se blíží a starouš běhá po lese, já nemám sekání, natož pak osekáno, omg, to zas bude honička...
Ale hlava s bouřkou odešla, teda migréna, hlava stále na krku, ač se to někdy nezdá, já vím :grinning:
29. čer 2009 v 15:33  •  1 dítě  • Odpověz
Alfice já taky nevím,ale v těhu průkazce jsou volné kolonky a do příští návštěvy svého gynekologa je musím mít zaplněné, když všechny vyšetření budou v pořádku tak pak to samé ještě před porodem.
29. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Ještě jsem zapoměla v 21.týdnu spešl ultrazvuk srdíčka. :wink:
29. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
Kobylénkyyy moje zlaté, tak jsem konečně domečka, ulítaná a zpocená jak to hovádko boží. Regi, mám z Tebe radost. Terko, Danusss, super zprávičky, jen tak dál:slight_smile: Katy, Peťko, Karolko, zdravím vás moc, moc, moc. Věruška dostane na prdítko a bude, neposlucha jedna! Majucho, už po STK??? Andrejs, ještě chvilku a jdeš domů:slight_smile:
29. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.