• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Papa a díky :slight_smile:
29. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
Halóó, halóó, jsem tu , za chvíli balííím...
29. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
autor
Belíšku, zdravím :wink: :wink:
Karolajnko, srdééčko naše zdravotní, je Ti smuténko??
29. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
Tak děvčice, píšete o buřinách, a jak to dočítám, v tom zahřmělo i v Práglu! No, doufám, že se do 6 nerozprší, bo muším dojít k autu..
29. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
Jo, tak tak, jak píše Bellka, ono to se tak fakt brát nedá. Pamatuju si například, že Ája jednou říkala, že je hrozné, jak nikdy v životě neviděla amni tu druhou čárku na testu. Já jsem si v duchu říkala, že bych ji radši nikdá neviděla, než ji vidět a pak o to přijít. Jenže zase chápu ji, že to musí bejt hrozná beznaděj, nikdy ani neotěhotnět. Opravdu je to těžký. Ono zase Bellí, aspoň si můžete užívat sex, páč jet podle ovulačních testů či na povel je po několika měsících opravdu strašně zatěžijící, ale to se musí zažít.
29. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
Jsem asi přišla pozdě berušky. Tak se snad potkáme večer. Já jdu dom, a dneska budu žehlit a navíc se děsím toho, že Honzík se iniciativně jal vypeckovávat ty třešně, tak nevím, jestli se nepustím do džemu.
29. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
Jsem po STK, jak řekla Andrejka, jsem pojízdná :grinning: Ale pani doktorka mě vyděsila hnedle před vyšetřením, bo mi řekla, že po šestinedělí je to hnusný a bude to asi bolet :slight_smile: , tož co udělala blondýna, stáhla se a huž bylo bolavý všéééchno :grinning: Ale oks, no teďka tam dlouho nepůjdu :frowning2:
29. čer 2009 v 18:08  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejka tu byla a už upaluje domů. Taky už mám hotovo a asi začnu žehlit:wink: Á, Máji, tak už jsi po STK a jsi OK:grinning: Tož včíl sa Třebíč otřeseee:wink:
29. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
Ahojte kočky,
zdravím ze skoro zaplavenýho Brna,tu celé odpo chcalo jak z konve,tož přívalové deště :unamused: ted už vykouklo sluníčko a je fajn,ale bylo to děs,bouřky pořád,na krok nebylo vidět.
Se musím pochlubit první den těhu odpo nespím,teda hlavinka trošku bolí a jsem unavená ale ok,jsem dopo lítala po Avionu,Teranovu mi zrušili,v Chiccu mají plno kočárů,jen ní Jané :angry: tož aspon v Ikeí jsme dobře pokoupili švíci k narozkám,a taky jsem okoukla ten přebalovák a pár věciček pro mimi,pak nákup v Hornbachu a nakonec v romSparu nákup papu. Uf uf,jsem k.o.

Regíí,teda to je moc fajn že máš pozitivní náladičku :slight_smile:

Májo,takže večer huráá do postýlky s Lubíkem a šup ho tam :grinning: :grinning: :grinning: já se poptám příště dr.zda možem mírně sexíkovat,uvidím co mi řekne,manžílek mi ty prsiska oždibuje často :grinning:

Andrejko,třešně máme taky,ale naštěstí zavařují dole,takže to se nás netýká,ale až budou rajčata tak to budem dělat si sami :wink:

Karolko,zákusky,hmm bych si dala prosím čokoládový větrník :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Majdulko ahojky
29. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
Hálooo tu nikdooo???
29. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahoj kobylky
Belli Andrejko ahojky
podávám o sobě hlášení, tak se slova mé dr. nepotvrdili, že mě teď migrény budou míň navštěvovat. od včera mě bolí kebule a od rána bliju jak šakal, mám hroznou žízeň páč každý lok, letí rychlostí světla ven. Doufám že to neohrozí těhu.
Máji no mě to po porodu bolelo hoodně dlouho asi rok, tak jsem si to moc neužívala, gyndařku jsem s tím furt otravovala, myslela jsem si že mě nějak víc sešili :slight_smile: no ale pak dobrý. Musíš to zkusit a uvidíš :wink:
Katy no to se nedivím žes nespala. Tolik nákupů :slight_smile:
29. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
Dobrý večer kobylky moje :slight_smile:
29. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
Mončoooo, pani doktorka myslela vyšetření, že bude boleti, mě nemá při sexoši co boleti, bo jsem byla rozkuchnutá přecivá :slight_smile:
29. čer 2009 v 19:29  •  1 dítě  • Odpověz
Katy ahoj, teda dneska jsi toho teda zvládla hodně:wink: Moni, chudinko, tak moc je Ti špatně? To mě mrzí, tak ať Tě to co nejdříve přejde a foukám na hlavinkuuu:slight_smile:
29. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
Luci ahoj:slight_smile: Dneska máš zase nočňucha, jestli se nemýlím, viď?
29. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
Májenko, ty jsi chytrá holka :slight_smile: jinak zdravím všechny, huž jsem se vybulela, asi jsem vám to potřebovala napsat a hned je mi líp :slight_smile: Koťátka, já jdu chystat malého a sebe do práce, zítra mám poslední šichtui na oddělení, tak si to ještě musím užít :grinning: Zdravím monču, Lucku a katy a Belce, Věrce a Andrejce díky. :slight_smile:
29. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj Beluško noční mám zrušily mám zítra ranní hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá.
29. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
Luci, to je super, né? V noci se má spinkat, přecivá:slight_smile: Karolko, to je moc dobře, že už je Ti líp, prostě to potřebovalo ven, no:wink:
29. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahoj Karolko jsme tady pro tebe když máš potřebu se vypovídat tak se vypovídej jsme tady pro tebe. Už je ti líp beruško naše :wink:
Moni to mě mrzí že je ti tak špatně vím co to jsou migrény poslední dobou je mívám taky akorát nezvracím :unamused:
29. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
Beluš je to super mám z toho taky radost :slight_smile: V červnu jsem měla 14 nočních no děs :angry:
29. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
No hurá už jste tu :slight_smile:

Mončo,teda tak to je něco a to jsi říkala že je Ti pořád fajn,že?Tak ať se to co nejdřív uklidní :wink:

Majdí,Lucy,Karolajno a Májiku ahoj
29. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Holky díky,jinak kluci rostou jako z vody,jsou teď kapánek uřvanější-asi zuby se chystají-tak je to honička,ale s jedním miminem bych se snad i nudila :wink: Mějte se krásně
29. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Tak tady se přehnal buřina, děs běs. Zrovna při tom největším blesku jsem koukala z okna, no to jsem odskočila leknutím. Co Andrejka, snad nám po cestě dom neuplavala?
Máji, tož hurááá, nejdřív koupel a pak hups :slight_smile:
Kačírku, to je hrůůza s těma migrénama, já ji měla dnes taky. To počasí k tomu ještě navíc přispívá. Zkus se zeptat gyndaře jestli by ti na to něco neparadil, třeba něco existuje.
Ahoj Moni, teda rok po porodu mít takové problémy...nebylo to spíš už i psychický?
Zdravím Lůcu, tak nočňuchy už taky nebudou? Ok!
Karolko, to je dobře, že jsi se vyplakala. Když to musí ven, tak musí.. :slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jo Věruško,sluníčko si pobylo v nemocnici ,byl to nějaký zánět ledvin,ale už je doma a čeká se vylíhnutí :grinning: Zzuzajda byla taky s Nikolkou v nemocnici,strašně zvracela a nakonec zjistili reflux.A máme nové miminko od Věry.
29. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Věra už porodila? To je paráda a co má? Co to je reflux?
29. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Máji to jsem kravka, no jo tebe nemá co dole bolet, tak jakto že jste na to už nevlíti :slight_smile:
Luci ta to je fajn že noční odpadla.
jo jo Katy mě je jindy fajn, ale migrény se mi zdvojnásobili, a nemůžu si na ně nic vzít.
Tak já jdu zas ležet. Tak hezký večer a dobrou noc.
29. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Veruško noční budou ale dneska zítra ne v pátek už jdu zase na noční měla bych chodit jenom pátky a neděle.

Ahoj Konopko kluci rostou jak z vody jsou užasní :wink:
29. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Tady už zase prší,no ale jen tak aby se neřeklo,naštěstí.Snad se bude dobře spát :slight_smile:
Věruško,mám hodně pít,prý i 3 litry,což teda nedávám,jsem ráda když zvládnu 2 a něco navíc,snažím se a když by to bylo nejhorší tak si mám vzít paralen.
29. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu hajat budu vstávat ne 400. :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Lucy dobrou a ostatním také dobrou noc :slight_smile:
Dnes je tu nějak mrtvo :confused: asi jste zalezlé pod peřinou a bojíte se bouřky :grinning: krom Máji,ta dělá něco jiného pod peřinou s Lubošem :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.