• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Mrchááááá, zítra začínám stimulkuuuuu:slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
Konopko, kluci jsou úžasní a dneska vlastně mají sváteček, tak jim přeju všechno nejlepšííí:slight_smile: Jé, tak sluníčko už čeká na vylíhnutí, beruška. Pozdravuj jí i Zzuzajdičku a všechny holky:slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jse, tady, žádný dělání pod péééřou, omg. Jsem uhananá jak čuba. Vyprat, pověsit, prší-sundat, převěsit. Vykoupat imisko, nakrmit, přebalit, uvařit, nádobí narvat do myčky, vyndat z myčky, do teho uklíezt, kořenky umejt apod.
Dělala jsem zase Pangase, dobrotka. Pro petjunku teda ne, ale pro Kačera jo.
Jednoduchý recepis:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=8090

Reflux je blindění, vrací se papkání.
29. čer 2009 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz
Bellko, tak gratulace k mrše, to jsem ráda, že vím kde je, že nepřijde k nám :grinning: Si jí tam nech a pak ji pošli jinam, holky, piste se na seznam, je u Bellušky, tak objednávajte, já si počkám, jsem dobračka :grinning:
29. čer 2009 ve 21:21  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejce to asi Honzík pěkně zavařil :grinning: , huděrka, by mě ani nehnulo po tak dlouhym ouřednim dnu, ale hona je hodná a šikovná a asi už zubožená.
29. čer 2009 ve 21:24  •  1 dítě  • Odpověz
Jo jak píše Mája je to ublinkávání -to v lepším případě,v tom horším jsou prostě šavle :zipper_mouth: a mimča pak nepříbírají ...Musí se zahušťovat mlíčko atd...
Věra má chlapečka Martínka.
29. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
U nás se tomu říká vychcánek, tož u vás dobračka, aha:grinning:
Huráá, Belluško, už se těšíš, viď. Tak já se píšu na seznam jako první,bo mu má dorazit příští týden,tak ať se nefláká:slight_smile:
Aha, Konopko, tak dík za vysvětlení:slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Kočky, jdu se umýt a asi už spát,bo zátra budu mít náročný den. Musím cestovat busem a ráno bych si měla stihnout skáknout pro lístek na peníze. Snad mi bude zítra líp.
29. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Dobře, tož nejdřív ju pošlu směr Vlašim a Ty ju přepošleš dál. A pozor! Tohle je na 10 měsíců poslední mrcha pro všechnyyy:wink:
29. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Věruško, tak se pěkně vyspinkej a ať se Ti něco pěkného zdááá:slight_smile: Taky jdu pro ten lístek na prašulky a odpoledne by mi měl volat pán bouralista, takže bych měla od něho dostat penízkyyy:wink:
29. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Ahooj berušky!!!
Tak jsem konečně u vás! Honem jdu dočítnout!
29. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Andrej, tak co? Džemové zásoby udělané:grinning:
29. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj Andrejko a dobrou noc všem kobylkýýý. Bellí, penízky se hodí na hormouny,vidˇ? tak dobrou
29. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
To víš, že jo, Věruško. Každá korunka se hodí a jsem fakt ráda, že se pán na mě nevykašlal. No, ale ještě neříkám hop, dokud jsem nepřeskočila. Až budu mít penízky v ruce, tak budu klidnější a hlavně ráda, že už mám jednu věc za sebou a můžu se soustředit jenom na sebeee:slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Tedy Věruško, to je mi Tě fakt líto. Škoda, že aspoň nemůžeš cestovat Károu! Už abys byla zpátky v posteli a s dobrými výsledky k tomu. Tak Bellín bude zítra 1dc! Tedy huž dejte tý Andělce pokoj, dyk jí mluvíte do intimního života, by mě jeblo. Tedy nevím, jak vy, ale na sexování muším bejt i vyspalá, a když budou sexovat Anděva s Oubošem, tak kdo bude dělat ópééér?? :sweat_smile: Holky, tady hřmí, že z toho mám husinu. Ne kvůli sobě, ale ty lidi vytopený, to je srdcervoucí. Jsem se ale zmohla jen na dárcovskou sms. Jinak jste teho popsaly mraky. Monči, já nejdřív myslela, že blindíš z těhu, a ona migréna. To Tě lituju, držím palce , ať to zítra poleví. To s tím chodíš do práce?? Nemáš neschopnost? Jinak zdravím Konopku, naši zakladatelku. Lúci, tak aspoň dneska bez noční :wink: .
29. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
Andrejko, taky jsme poslali aspoň každý po 3 dárcovské smsky. A i když to nejni nic moc, tak si říkám, že aspoň něco, no.
29. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
Jinak, džemíky se nekonaly.Měla jsem do 6, navečeřela se a vyžehlila dva koše prádla. U toho jsem si ale vzpomněla na Máju a říkala si, že jsem fakt asi magor, že zbytečně žehlím všechno. Třeba i Honzova spací trika, moje noční trika, utěrky a tak. Honza opravdu vypeckoval kýbl třešní, ale půl hodiny jsem ještě uklízela tu spoušť v kuchyni, vteřinový lepidlo hadr. Ale jsou nacpané v mrazáku. Zbytek se dopeckuje zítra a to už opravdu půjde na ten plánovaný džem. Snad bych to dělala ještě dneska, ale řekla jsem si, že to ještě předtím trošku rozmixuju a fakt už se mi nechtěl v půl desátý vyndavat mixer. Tož zítra!
29. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
No jasně, jsem si stejně říkala, že jsi šílená. Mě by asi kleplo, dělat celý den a pak ještě do noci doma, OMG.
29. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Bellí, tak jsem taky ještě teď poslala dvě sms..
29. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
A jinak s tím žehlením. Taky jsem asi blbá, ale žehlím všechno, i spodní prádlo. A pak se divím, že mi to tak trvá, no:wink:
29. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
Já vím, jenže bych se propadla, kdybych je musela vyhodit, když už je načesal :confounded:
Já půjdu na chvilenku na Tabulkování, ju?
29. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
Tak jsi nedžemovala? To je dobře, bo by to bylo do rána, ale žehlila, tak to je neco :slight_smile:
Mimísko konečně usnulo, to zas bylo křiku kvůli bříšku.
Věruška bude cestovat zítra s virem do Práglu...
Bellí, jakej vychcánek, chceš abych Ti ju šlohla? :confused: Nenenene, to Mája nedělá :slight_smile: Hezky se s ní poňuchej, s mrchou jednou zarudlou :slight_smile:
29. čer 2009 ve 22:21  •  1 dítě  • Odpověz
OMG OMG, žehlej i spodní prádlo, jéééžiši, tak to abych rychle vyžehlila :frowning2:
29. čer 2009 ve 22:22  •  1 dítě  • Odpověz
Ty jsi Dupa, já to nemyslela jako že máš poslat taky 3. Ale já mám takový rituál. Všimni si, že když třeba píšu, teď nevím: dobrééé rankooo, tak se mi písmenka opakujou 3x nebo, ale míň, 5x. To je taková moje uchýlka, no. Proto ty 3 sms.
29. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
To je zase hodin, před chvilkou mi Luboš hlásil, že je 22,22 a ono to huž bylo včééééra, toto letí...
Andrejko, jdi spát, bo jdeš do práce, já bych nevstala.
Luboš zítra má být v osm hodin ráno pro skříň na troubu, tak se těším, konečně se to tu zase někam pohne, ještě tak mít ty podlahy...
A ve střééédu jdu s vlasamáááá k jiný Petjuncééé, se těšim :slight_smile: A stejnej den s vlasama aj satan, to už bude horší a odpoledne téhož dne mám návštěvu z práce, tož bude sloní žrádlo a drbárna.
29. čer 2009 ve 22:25  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko, jenom mi ju nech, když už jsem na ni tak netrpělivě čekalaaa:wink:
29. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ty jsi úchylná :grinning: , já zas v autě, když pustím rádio, tak nesmí být zvuk(jak to ukazuje v číslech ne) na sudym čísílku a nesmí to být ani 23 :grinning: To samý na telce, když je zvuk vyčíslenej.
29. čer 2009 ve 22:26  •  1 dítě  • Odpověz
No dobrá Bellí, nechám :wink: , ale jen tak 5 dnů, bo než dojede do Vlašimi, to je dálka...
29. čer 2009 ve 22:27  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.