• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak středa u vás bude akční ažaž. I když si nevzpomínám, kdy by se něco nedělo, viď:wink:
29. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Taky nesnáším kapky na lince :slight_smile: nebo rozsypanej cukr, sůl apod. Luboš totiž když si sladí bo solí, tak je to všude, nejhorší situace, když je to na varný desce :angry:
29. čer 2009 ve 22:29  •  1 dítě  • Odpověz
Děje se furt něco, ale toto jsou příjemné věcičky, na kadeřnici se těším moc, teda ne na ni,ale k ní, ještě jsem u ní nebyla a na holky z práce taky.
Akorát satánka mi bude líto, bo je zacuchanej, jsme kreténi a bude trpět, ale tojá s ním trpím pokaždý, když jde na stříhání, to první jsem přecivá celý prořvala, to bylo děsný, to byl tuším 24.2. nebo tak nějak, já těhu, táta akorát 2 měsíce od úmrtí, no to byl den a já se o satánka tak bála...Ale on je pašák šikovnej a zvládne to.
29. čer 2009 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz
A kapky v koupelně, OMG! A drobky a kypance kdekoliv, ale poslední dobou se už tolik nevztekám a nenervuju. Přece mě z toho neklepne pepek:grinning:
29. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
Houby tabulka, za Tairunou jsem byla, bo je hotová z bouřky..
29. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
Jejda, tak Tairunka se bojííí, chudinkaaa? To bych jí přála, aby nic neslyšela a klidně spinkala jako Bellinka.
29. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
V Práglu bouřka..
Kapky v koupelně, omg, musím kouknout do koupelny :grinning:
29. čer 2009 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Taky mám podobné úchylárny :grinning: . Ale už se lepším. Dřív jsem neodešla z bytu, když byl špinavej hrnek ve dřezu :grinning: . Tož já jdu na tu Nasťu. Ale huž mám poznámky, tak to bude hned. Jo, ještě jsem chtěla říct, jakej jsem magor, jsem si udělala těhutest, bo po tom včerejším pregnylu, jsem si chtěla užít, jak vypadaj dvě čáry :grinning: . Nóóó, móóc pěkně!!! :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
Nikam nekoukej, to sleduju jenom doma. U jiných mě to nezajímá, však nechodím na kontrolu, ale na pokec, né? Bych si nevšimla ani kdyby měli hovno uprostřed pokoje, taková jsem já návštěva:grinning:
29. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
Dostala půlku silvestrovskýho prášku a žvejkací tyčku.. :slight_smile:
29. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
Se z Tebe poseruuu:grinning::grinning::grinning: Ty jo, test po Pregnylu, tak to by mě fakt nenapadlooo:grinning:
29. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
Vidííííš? To mě zasejc jo! :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
No to vidím, vidím:grinning:
29. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
A co byly teda dvě jo?OMG

Belluško, tak hovno říkáš, no dobrá :grinning:
29. čer 2009 ve 22:50  •  1 dítě  • Odpověz
Sluníčkaaa, tož se uklidím do pelíšku, bo se mi otvírá hubička a zavírají očička, však mě znáte:wink: Přeju brou nocku, krásné sníky a kdo má zítra nějakou kontroličku, ať dopadnou na 1***:slight_smile: Jak já se těším, až si ráno stříknu první dávku Synareluuu:slight_smile: Brou, brou, MVRM:slight_smile:
29. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
Brou narkomanko :zipper_mouth: :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 23:01  •  1 dítě  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

Juchúúúú, máme další těhulku v hřebčínskej rodině!!!! - huž je přestěhovaná tam, kam patří!:slight_smile:

ČEKANKY
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,Neschopenka,vonDorn1.7.večer,Genetika 30.6.(11.00)Motol.i s virem:wink:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Máme dovčúú, ještě týden!
Leontýnka,IVFodloženo.Máme Domču z domečku,zkusíme IUI?Srdíčko mušíme hlídat,máme na něj holtra:wink:
Karolo,Gync..OV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík,spermijky,FSH lepčí,3.7UTZ+haushupsanda!Kobylka je tu pro Tebe!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, hurrááá noční zrušeny, pouze v pátek a v neděli!!
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,hysterka ok,Ty šibalko, že Ty jsi šla do boje??
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe. Jak je? Halló :slight_smile:

HOLKY V AKCI
Regina,Apoli.,1IVF,5IUI,Fostimon,hurá do6.IUI,út,st dvojitá dávka,1.7.UTZ(14.45),IUIcca3,4.7,baštíme listovku!
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF,ICSI,PK,6kulihrášků,hysterkaOK,UTZ 26.6.folíkyOK,28.6.Pregnyl píchnut,2.7.KET
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,MSdošla,huráá30.6.1dc,stříkámeSynarel,8.7(9dc)UTZ+Gonal

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,zánět zdolán!, velký UTZ 7.7. v Plzni
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna-huž máme půl kila! termín29.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.Těhukačer s kachními kozisky má migrénu a přece lítá po šopech!
Terezaa,Natalart Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!7.7EKG+plicní,13.7interna,20.7zubař,21.7tripletest
Moncaet,Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4,Bude to zdravá Markétka!!2.7.průkajda!
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET, Migréna jedna migrénovatá nás trápí!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,jsme ok!huž8tt.,17.7krev,28.7velkýUTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1.IVF!OPU30.5,ET4.6,2embryjka u mámy,17.6.hcg429,UTZ12.7.Vepřovéé, neéééé!
Petjuna,Apoli.,1IVF,17.6KET,zaveden páreček na objednávku jeho veličenstva!Jóóó, jsou tam // !!, 8.7UTZ

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, STK OK, jsme pojízdné,ale jen blázen by hned jel rallye!:slight_smile:
29. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz
autor
Táák, a jdu sníkovat :slight_smile: . Dobrou noc, kočičky!
Zítra vstávám dřív, bo jdu k temu zubaři reklamovat tu korunku, tak mi držte palce! Tož muším spááát!!
Fšecky moc moc zdravím a maličko více dneska Regínku, za to , jak to zvládla :slight_smile:
Ahóóój
29. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz
Vyvenčeno, kořenky vydrhnutý, ještě nakrmit a přebalit mimisko, až se vzbudí a hurá do pelechu, ovšem rallye se dneska nepojede, bo kára je celí chcíplá, asi nemá ščááávu, je třeba dotankovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Brou noc všem :zipper_mouth: :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 23:48  •  1 dítě  • Odpověz
Brééé rankooo, koťátkaaa:slight_smile: Všem přeju krásné úterní ráno a prima den:wink: Z kontroliček samé dobré zprávičky a Andrejka ať bez potíží vyreklamuje korunkuuu:wink:
30. čer 2009 v 06:21  • Odpověz
Bréé ráno kobylkyyyy. Tak už vyvenčeno,umytá palice, vypiju bylinky a letím nejdřív k praktickýmu pro lístek na peníze a v 8.30 vyrážím směr Prágl. Ano, i s virem... nevím, třeba dělám hloupost,ale když já už chci, aby se něco s tou genetikou dělo. Hlásím, že dnes mne toilk nebolí klouby,ale zas v krku...se na to už vyprdnu, velebnosti.
Tak ahoooj,všem krásný den a bez deště, už snad. OMG!
30. čer 2009 v 06:34  • Odpověz
Věruškooo ahoj, zkus si koupit v lékárně ten Bioparox. Mě fakt pomohl, co se týká toho infektu v krku, obsahuje antibiotikum a vdechuje se 4x denně.
30. čer 2009 v 06:37  • Odpověz
A hlavně tfujtfujtfuj, ať je všechno OK:slight_smile:
30. čer 2009 v 06:39  • Odpověz
autor
Dobréé ránko od kafíčka, přeje vaše maminečka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
OMG, tak virus řádí, přesto Věrka k Praze pádí :unamused:
Belíšku, tož stříkej dosti , na tej cestě ku radosti! :slight_smile:
KLIDNÝ DEN VŠEM!!!
30. čer 2009 v 06:48  • Odpověz
Ahoj Andrejko. Už po ránu s rýmem? Zavání to šprýmem:slight_smile: Básník žádný nejsem, raděj půjdu se psem:grinning:
30. čer 2009 v 07:12  • Odpověz
Dvě s rýmem, třetí s rýmou :slight_smile: ...
Bré ránko Kobylenky. Tak jak bude dneska?Stále chcavno bo už koečně letně? Tady je jakýsi opar nad městem, ale vyjasňuje se.
Mimísko nakrmeno, ještě sebe naleju čajem a dám se zase do úklidu :confounded:
Luboš venčí satanáše a odjíždí do Znojma pto tu skříň na troubici, se těším.
Mějte se krásně, Věruško, ať genetika vyjde dle Tvého přání a ať něco hlavně rozluští.
30. čer 2009 v 07:40  •  1 dítě  • Odpověz
Haló,haló, jsem tu samo? Tak jsem vyfáska antibiotika a teď mám dylema, esli jet na tu genetiku, bo co. zkusim se tam dovolat. Dííík kočky za podporu, Bellí bioparox koupím a at se ti dnes dobře píchá, máš první fffčelku?
30. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
Věruško, dneska začínám stříkat Synarel, mám dlouhý protokol, víš:wink: Zrovna mám první dávku za sebou, jsem zapoměla, jaké to je:wink: Máji, tak se rýmečky co nejdříve zbav. Jdu umýt hlavici a jedu pro ten lístek na peníze a pak na nákup. Tak pa, pa, pááá:slight_smile:
30. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
Páááá, já asi pojedu přeci jenom. Dlouho to trvalo ,než mne objednali a pak zas budu dlouho čekat na výsledky...Tak páááá
30. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
Já nemám rýmu, ta s rýmou je Věruška nakažlivka :wink:

Muž mne již opustil, se mu ani nedivím :grinning: , tak jdu robiti úklideček, pokud mimísko dovolí, bo nějak kňourá zase s bříškem.

A zbíječky zbojí, paráda, už mi z teho hlava magoří!!! :angry:

Belluško a jak to máš s těma bodancema že to? Já stříkala Synarel od 27.DC a od 2.DC bodance...
30. čer 2009 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.