• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Bellí, mě to zase pro změnu vůbec nechce vzít heslo, jaké mám. POřád mi píše, "neznámá reakce" Májinejma slovama je to BORDEL!
26. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
Bellka:

Máji, vypla jsem ho asi 100x. No a už se mi chce bulet. A nechci žádného puntíka, protože to, že nemůžu být s vámi je hodně velkýýý důvod k pláči!!! Proč zase já???
26. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
To je divný, to bude nějaká maga hovadina a my jsme tupanky. Kdo by to kurník mohl vědět? No leda ta Petjuna, jestli jí to jde, ale když to nechce vzít ani Andrejce heslo. Holky, jsme DUPY!
26. dub 2009 ve 14:52  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Bellíšku, zkus to z Pavlíkovýho mobilu. Proč to nejde z mýho netuším, ách jo, pitomá technika!
26. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz
A Bellko, já teda prdlačka rozumím netu po mobilu jo, ale nemohly se Ti nějakým záhadným způsobem změnit čuplíky na mobilu? Že jsi třebas odesílala zprávy prostředním čudlem a vracela se na první stránku třebas č.4? A teďka by to šlo tedy odeslat jiným? Zkus to pomačkat, jestli se to neodešle jinou klávesou prostě.
26. dub 2009 ve 14:54  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Holky, chudák Bellíšek, to je děs, koukat na to v mobilu, já se tam neumím přihlásit, ale čtu to, a to je táák nepřehledný!
26. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
bellka napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Berušky, celou dobu jste si neuměly představit, co by mě tak mohlo rozčílit, mimo zlých lidí. Tak přesně tahle bezmoc mě dokáže zvednout že židle. Asi mě jebne a bude to. Promiňte, ale musela jsem si ulevit. Mám vás ráda a děkuju, že mi pomáháte.
26. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
No mě z toho asi už taky jebne, jak nejde ten přístroj vzít do ruky a osahat si to, tak neporadíme no. Zkusilas ty klávesy jiný na odesílání? Já už nevím kurňa, žádnýho mobilistu tu nemám, všichni v čoudu zrovna....
26. dub 2009 v 15:04  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Holčinky, jdu koukat na zlou krev, pak se vrátím. Belí, pokud bys potřebovala, jsem na mobilu....
26. dub 2009 v 15:06  • Odpověz
Na Zlou krev? Ježiši, kam se na to kouká? :confused:
26. dub 2009 v 15:10  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, dnes už podruhé se mi podařilo připojit a i něco přečíst :grinning: .
Gratulace další těhulce :slight_smile: . Teda, pěkně se to rozjíždí :slight_smile:
Andrejko, já zatím nevím výsledek. 12.4. jsem byla na ketíku a zatím mrcha nedorazila. Sice jak cvok běhám každých 20 min. na záchod, že už určitě jo, ale zatím ne. Zítra jdu na krev... Jestli mě do té doby neklepne :grinning: :grinning: :grinning:
Máji, nemám šanci dočítat, ale začínáš mít strach z porodu? Holka, nic se neboj. Říkej si, zvládly to jiné, zvládnu to taky. A u Tebe bych se fakt nebála :slight_smile: :wink:
26. dub 2009 v 15:24  • Odpověz
Inko, to jsem si říkala až do pondělka, ale od té doby krize jak blázen, těžko se to vykládá, uvidíš sama :slight_smile: Je to prostě boj no, ale pakuju si na porod nějaký věcičky, jako cd, knížku si koupím, asi si vezmu nějaký šutříky, křížovky, prostě si to tam musím udělat hezký, ale zda to využiju, Bůh ví no. Pak poreferuju. Plánuju horkou sprchu a v ní sedět na balónu a hopsat, prý to pomáhá, jak se to dítko sklepává, aby se prorazilo rychleji ven. Asi na tom neležení něco bude, přeci jen přitažlivost zemská bude mít vliv...
26. dub 2009 v 15:28  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, kde jste? Nějak mě ta stránka 44 nerví, to je špatný čísílko, musíme z ní rychle pryč! Piště.
26. dub 2009 v 15:29  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kozéénky, co to tu čtu, tady to snad všem padá? Já jsem celé dopoledne vařila a pak jsme jen zas jedli a tedˇjsem jak bobysud. :slight_smile: Naši si docela pochutnali,dělala jsem tu Regiínu rol¨ádu v srnčím hřbetě,můžu doporučit.
A co vy celý den děláte? Jsem nějaká unavená, asi vás ani nemám sílu dočíst a to máme jít večer zas na návštěvu.
Bellí, pořád to nejde? To je děs.
26. dub 2009 v 16:01  • Odpověz
Ovečky ahoj, za chvíli vyrážím do práce, spala jsem do 10 hodin, ale malý mě nepustil k PC. Tak zatím papa a všechny moc zdravím :slight_smile:
26. dub 2009 v 16:36  • Odpověz
Teda Věrko, kde bereš pořád tolik sil na lítání po všech čertech? :confused: Já si už připadám jako postižená, jen sedím a pohybuju se po bytě, fakt děs, snad si pak lehko zvyknu na každodenní pohyb. Tady si člověk uvědomí, jak je složitej život pro nemocný bo starý lidi. Koukám z okna a říkám si, támhle na ten kopeček bych chtěla jít na procházku a přitom vím, že to prostě nedokážu, je to děsná beznaděj. Ano do obchodu sama nemůžu, ač je pár metrů. Na nepořádek taky jen pokukuju, zase člověk ale pozná plno věcí a pocitů, kterých by si v běžnym běhu života nevšiml a začne si všeho považovat. Tož jsme se vykecala, ale je to tak. :zipper_mouth: :dizzy_face:
26. dub 2009 v 16:36  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahooj holkííí, jsem tu zpět! Břuch bolí, tak jsem spolkla pár kapek algifenu a čekám, až zaberou.. Inko, Ty jsi úžasná, žes netestila, tak zítra držíme palce!!! Moc!
Máji, tak já rychle píšu.. ať skočíme na jiný čísílko!
Tak já to nějak vymyslím....
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
.

Už 45?? Ne?
Tak ještě..
..
..
..
.
,,
26. dub 2009 v 16:37  • Odpověz
Karolko, pěknou a rychlou šichtu Ti přeju :wink:
26. dub 2009 v 16:37  •  1 dítě  • Odpověz
autor
¨Jejdá, muším, přidat

jedna dvě

Honza jde...

nese pytel mouky..

Máma se

raduje

že

bude

péíct

vdolky!!!!
26. dub 2009 v 16:38  • Odpověz
pořád nic Andrejs, adminy Ti daj puntík, ale my jim taky, bo Bellka stále nikde...
26. dub 2009 v 16:38  •  1 dítě  • Odpověz
Mama se raduje, že bude péct vdolky :slight_smile:
26. dub 2009 v 16:39  • Odpověz
autor
Tak pomůže mi někdo???

žába leze

do

kaluže,

na

rybičku

repetá,

pojď rybičko

na sluníčko,

poďváme se

do světa!!!
26. dub 2009 v 16:39  • Odpověz
Tak mě bratr obral o televizku, no to je teda bordel. Všeechno se to stěhuje do Brííínfildu.
Andrejko, vyprdla ses na mě, s tím lunárem :wink:
26. dub 2009 v 16:40  •  1 dítě  • Odpověz
Blablablablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: \mám vás rádaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:
26. dub 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
Tak ještě...

travička

zelenáááá,

to je moje

potěšeníííí,

travička...

zelenááá

to je

moje

peřinaááá!

A jdu na ten lunááár...
26. dub 2009 v 16:41  • Odpověz
pěkné větrné odpoledne,tady fučíno hrůza :unamused:

Gratuluju Monči,skvělá zpráva :grinning: :grinning:

Máji,ono to prý neřídí dula,ale jelikož spolupracuje s porodnicema tak se nějak domlouvají,teda moc o tom nevím,myslím že Horkýže nabal taky,kdyby náhodou si měla na ně náladu :wink:

Karolko tak ať v práci to pěkně utíká.

Věruško,ty jsi poletucha to je teda něco.

Andejko a dneska už máte volno,že?žádný psycholožky?
Teda Karolko, jsi mi rozšířila obrazovku, ani smajlíky nevidím :grinning:
26. dub 2009 v 16:41  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko já ti pomáhám,ale nějak to nejde přehoupnout :slight_smile:
Pomoooc co jste udělaly se stránkou je to roztáhléééééé :confused: :confused: :confused:
26. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
Je vidět, že se Andrejka připravovala na kurz dobře, tu jednu báseň ani neznám. No tak teď už se fakt musíme přehoupnout na jinou stránku, bo Karolka s tím teda pěkně hnula a já musím na smajlíky a ODESLAT rolovat aaaaaž hoooodně doprava:grinning:
26. dub 2009 v 16:43  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.