• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jo a spadnul do oceánu druhej Airbus, četly jste to? Tak jako je to normální? :confused: Stejnej typ éééra a tak krátce po sobě :confused:
30. čer 2009 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz
Aha, já myslela, že rýmečka navštívila i Tebe. Já jdu 9. dc na UTZ, tam nám vezmou krev a druhý den si budu volat, jestli můžu začít píchat. Se mi vůbec nikam nechce, je tady takový nějaký opar, mlha či co to vlastně je. Věruško, poradila bych Ti, ať ležíš v posteli, ale upřímně, taky bych to všechno chtěla vědět co nejdříve, takže bych neležela a jela bych taky.
30. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Jsem po snídani a jdu do boje s úklidem, ach jak se mi ale zase od toho písidla nechce :slight_smile: Ale už!!!!!Ať už jsi v kuchyni a šůruješ!!! :angry:
30. čer 2009 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz
Bréé ránko hřebčíne,
hlásím u nás polojasno,ale vypadá to zatím nadějně,to včera taky a odpo byla průtž jak v tropech :unamused:

Věruško,ať to dopadne dobře a teda po pravdě bych jela asi taky :wink: Jo a jak radila Majda ten Bioparox,tak ten je fajn,ale nesmí se kombinovat s jinýma antibiotikama,tohle jsou jediný volně prodejný-prý se nevstřebávají do krve a pro to jsou volně prodejný.

Majdí,tak už šplícháš,to je co,už to začíná brát otáčky a za chvíli už bude ET :wink:

Máji pěkné šůrování,ale není to zbytečné když pak budete montovat tu skříň?

A s tím letadlem to je jak kdyby si řekla vymlelo se auto byla to značka BMW,prostě smola,ale taky bůhví jak se o něj starala ta letec.spol.,tím co lítají Češi za levno,tak to jsou pohromy :wink:
30. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Jéé to zní ale blbě o tom letadle,jako smola pro toho výrobce-jako Airbus,oni jsou prý kvalitní.Lidí je mi samozřejmě líto,vyznělo to divně,tož já jsem jak slon v porcelánu. Jen jsem chtěla říci že i přes to vše patří letecká doprava k nejbezpečnějším dopr.prostředkům na světě,i jako pěší jsi na tom hůře.

A pro Andrejku nástěnkářku,3.7. triple testy,13.7. těhuporadna-možná by už mohla dr.vidět pindíka :grinning:
30. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Brééé ránečko kobylky.Tak mi jsme nasnídané,měli jsme chlebík z máslem a jahodovým džemem.Jinak pro Máju info:slunečno,roztaženo,přetopeno.K obědu zapečené kuřátko podle tvého recepisu a k večeři sekaná z bramborem.
Jinak obrovskáááááá gratulace Petjunce a moc držení palečků Regínce.
Katuško ahoj to naše mimi je stydlivé nevím po kom ale ne a ne ukázat co tam má.
30. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Tu nikdo? :frowning2:
30. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Marky ahoj,já tu :slight_smile:
30. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Tak tu krom mě nikdo :frowning2: hmmm,až odejdu tak tu budete všechny,že ano :angry:
30. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Holkýýýýýýýýýýýý, Kačer už tu néééjni, tak honem sem :grinning:

Já vím, že je to nejbezpečnější, ale trochu moc tragédie v tak krátkym čase, navíc ty povodně, Země se čistí, je nás moc no.

Jsem uhoněná jako kráva. Katy, skříní se nenadělá. Já šůruju, jakože drhnu svícny, utírám prach Lubošovi v mrdníku, bo když je doma, tak tam nesmím, že pak nemůže nic najít :grinning: , vysávám, drhnu poličky v kuchyni.

Před barákem zase stříhaj keře, za barákem obkládaj, se mi dobře pracuje, když vím, že v tom nejsem sama....Peru,myčkuju ještě :wink:

Te´dka byla pauza, bo mimísko mělo hladík. Už nakrmeno a čekám ještě na kámoškuna icq, bo má už po obou termínech a ne a ne jet rodit, tož čekám, co má v plánu :grinning:
30. čer 2009 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem tu? Hele Tobě hrabe?Proč čistíš svícny???? Jo a mrdník u komplu,co,Jo to znám,taky to tam šůruju když je pryč,máme bezdrátovou klávesnicu tak občas jak ju utírám tak omylem něco zapnu a jednou mi řekl že tu myš nemám tak mt že mu klouže čistotou v ruce :grinning:
30. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Tak zas cídí,no nic se loučím.Doobědvávám a pak se letím namalovat,za chvílu je tu manža a jede se zase do Hornbachu,zapomněli jsme štětky,nějakou vrtulku na lepidlo a tak a snad nebude odpo pršet abysme mohli udělat balkon.
Jinak přívalové deště hlásí do pátku :angry:
30. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Holky já bych napsala ale kyksnul mi pc.Chtěla jsem vás totiž informovat,že tady byla obrovská buřina z ničeho nic.Tak jsem uklízela.Mám druhou pračku v bubnu a otáčí se,uvařenoupolívku z houbyček které jsem v čera miláškovy nazbírala a masisko na sekanou se pomalu rozmražuje i brambory jsem oloupala.K tomu jsem ještě vysála a zametla kuchynů.Jsem ted hotová a zatím odpočívám neb se malí miminko moc v bříšku mrská.Až se domrská a pujde spát tak pujdu vyžehlit ten obr koš z prádlem.
Holky co máte k obědu?
30. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj kobylky :slight_smile: :slight_smile:

Tak jsem tu, Andrejko neboj ještě jsem nešla do boje, teď čekám až se rozjede mrška, ale nějak se jí nechce. Jinak čekám na výsledky z hysterky, ještě stále nám nedošly, takže už mi docela naháněj strach, ještě jsem byla na kontrole a paní doktorce se nelíbil čípek, takže mi dělala stěry a ton taky ještě čekám na výsleky, tak snad příští týden se to všechno dozvíme a budeme pokračovat dál.Další pokus jsme si s manžou odsouhlasili, tak jsem zvědavá jestli to tentokrát vyjde.

Petjunko moooocccc gratuluji k //, to bbyla užasná zprávičky, ale že si holky napínala co :wink: , tak za devět měsíců budeme čekat další přírustek.

Marky tak ti konečně začlo růst krásný bříško, jsem moc ráda, že je všechno v pořádku, hlavně se šetři :slight_smile:

Majduško ahoj, s tebe mám tak moc velkou radost, že už jsi zpátky v boji, uvidíš, že tentokrát to dopadne moc dobře.A já to vím :slight_smile: :slight_smile:

Katy ahoj, jak se máš těhulko?

Májo, moc ti děkuji za prodloužení života páč já se u těch tvých příspěvku tak nasměju, že se určitě dožiju stovky :grinning: , Taky jsem byl ráda, že nejsem sama kdo má tak moc rozmazlenýho pejska :slight_smile:

Ještě Andrejko, na tebe budu mocinky myslet ve čtvrtek, to bude už další těhulka, holky vy jste se tak rozjely v těhulkování, že já tam nakonec zůstanu sama :frowning2:

Musím taky pozdravit Lůcu, Ivu, Karolku, taky jsem koukala, že nás přišla navštívit Konopka tak jsem jí chtěla moc pozdravit a poslat pohlazení pro její krásný klučíky.Ještě přemýšlím na koho jsem zapoměla, no nevím tak všem ostatním se omlouvám a posílám MVR.
30. čer 2009 ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Manetko konečně se taky ukážeš.Jak se máš?Nemusíš se vůbec bát že zůstaneš sama u snažilek,protože se tady rozjela těhu giga vlna tak jen holky naskakujte a honem at si můžeme prohlížet nový miminka.
30. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Marky taky bych moc ráda naskočila, ale zatím tomu nějak moc nevěřím, no uvidím :wink: Jinak se mám docela dobře až na to čekání na výsledky, já to tak nemám ráda :frowning2:
A co ty jak se cítíš, koukala jsem, že krásně nakupuješ
30. čer 2009 ve 13:55  •  1 dítě  • Odpověz
Manetko promin ale koukám na aukce a bazary,protože nějak kynu a nevejdu se do kalhot.Tak hledám nějaké těhu džíny.Nakupovat nakupuju,ale postupně protože to na jednou nejde.Hlavně se neboj těch vísledků,aspon zjistí kde je chyba.Držím ti palečky a přeju at taky naskočíš a brzy zahlásíš //.
30. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Kde jste všici?To ještě všici pacujete a nebo uklízíte?U nás je zase sluníčko,který paří o so šest a je zase dusno,že se nedá dýchat.
30. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
Hoj berušky,
všechny zdravím! Manetkóó, Tys zavítala, ahóóój!!!
Balím kramle, jdu domůů, bude džem, ale radši bych, no... no comment!! Co maj říkat ty lidi v zátopách , že? Tak já idu..
30. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
Kůůůrňa, napsala jsem zprávu a nedoslala, to jsem demetéééér.
Tady zakaboněno, čekáme sněhánky :slight_smile: , omg, jak já tu pani nemám ráda v tem počasí, ale ona huž to snad ani nedělá, že a dělá hééérečku.
Tak si pěkně kladu věcičky do tej novej skříně a ona na mě začala celá padat :confused: , neni ukotvená do zdi, bo jsem si ji vymyslela tak, že to nejde a huž jsem mohla být kapůt.
Jinak nejde asi u nás nic hladce, bo zas nedodali úchytky k šuplíkům, takže jsem tam volala a pani že si myslela, že je všechno uvnitř a že to teda vyreklamuje, ovšem to je zase 6 týdnů čekání, bo se to vyrábí ve Slovinsku :angry:

Mimíska pláče s bříškem, už jsme masírovali, cvičili, kapali kapičky, pili čajík na prdíky a nic nepomáhá, tak nevím, co s holkou udělám :unamused:
30. čer 2009 v 16:15  •  1 dítě  • Odpověz
Věruška je kde? Ona si ten bacil nějako více prohlubuje pod kůži a courá po Chodově bo kde ji máme?

Bellíka taky nevidím, no to je morálka!!!

Kde jste kdoooo? Už bude 17 hodiiiiiiiin...
30. čer 2009 v 16:17  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj beruškýýýýý
sem dnes musela z práce dřív domů i včera,nějak sem to že mi je pořád dobře zakřikla :sweat_smile: je mi pořád blbě :zipper_mouth: co sním to letí ven :frowning2: v práci sem jak chcíplina,sem doma oznámila že ve čt dorazím i s neschopenkou že se na to můžu víte co :wink: máme tam nějakej blbej vzduch či co a jak stojím dýl jak 10minut jen sebou fláknout,potím se jak vrata od chlíva a a už vím jak sou na tom důchodci s tlakem :fearful:
Holky nevíte jak se ted počítá nemocenská?Jestli nějaký procenta ze mzdy nebo jak to je??Sem zkoušela volat na sociálku aby mi to řekli a tam dámy měly ve 14:15padla :angry:
Přiznám se bez mučení,nestíhám číst :frowning2:
Tak vás aspon všecičky moooc zdravím :dizzy_face:
30. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
Ahoj Máji.Tak malou trápí bříško?
30. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
No, jsetli courá po Chodově, tož je kousek ode mě :wink: . Tak já juknu z okna...
30. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
Máji ahojky,Anýska je mi líto,že ji zlobí bříško,brouček malej
Ta skřín nijak ukotvit nejde???Aby tě to fakt nerozpláclo :confused:
30. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Chodov?Tam máme pobočkůůůůů :wink: :wink:
30. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
Jannííí, to nééé, to tak nejni, sociálky makaj!! :grinning:
30. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
V Praze? A čeho pobočku?
30. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahoj Janinko,tak už jsi poznala těhu obtíže.Jen se neboj ono to za pár týdnů přejde a bude lépe.
30. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
Mi to nedalo, a písla jsem Věrušce, bo kdyby byla na Chodově, mohly jsme se zčuchnout :grinning: . Mám ráda nečekané akce. Ale je vyždímaná, unavená, a zdá se smutná. Zamotali ji hlavinku, snad nám pak poví víc. Teď asi bude odpočívat, právě dorazila.
30. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.