• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Proboha Belíšku hlavně že se ti nic nestalo.Co by jsme si bez tebe počali.Já bouřku přímo nesnáším a bojím se jak malá.To vždicky zalezu do postele pod peřinu.
30. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
Majky, já mám z blesků taky panickou hrůzu a teď, když jsem mezi nima zůstala venku, srdíčko jsem měla až v krku. Už to přestalo, ale ještě se musím uklidnit, fakt jsem se bála, strašně moc.
30. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Těch bouřek už bylo dost.Dřív jsem je měla ráda, ale teď jsou tak hrozné, že fakt člověkem cloumá strach :angry: Ještěže se vám nic nestalo, a přežila jsi to ty i žížátka :wink: Tak už jsi v plné polní, to je dobře, hned má člověk bojovnější náladu, když se něco děje :slight_smile: Zatím papa chlapi přijdou za chvíli :wink:
30. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
To víš že jo. Protože se při stimulaci má dodržovat hodina a co 12 hodin si stříkám Synarel, tak si to vždycky určím na 8.00 a 20.00. Jsem se ráno vůbec nemohla dočkat, až bude 8.00:wink:
30. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
Tak zase meziúklidová pauza :stuck_out_tongue_closed_eyes: , už toho mám plný zuby, ale pořád vidím všude nějakej bordel :slight_smile:
Bellíšku, tak Ty máš panickou hrůzu z blesků a jdeš pro žížátka, jim by se nic nestalo, ale možná by se bály, že? Ale popisuješ to tak báječně, já se musím vždycky smát, když píšeš historky o sobě a Barošovi :grinning:

Věruška má takovéhle hrůzostrašné zprávy, to je tak, když něco hodně zkoumáme, možná lepší po ničem nepátrat, je to fakt složitý, ale myslím, že to nebude tak strašný, jak to vypadá, bo Havelka i neléčitel řekli, že mimi bude, tož oni by to jen tak z bůhdarma neříkali, tomu zas nevěřím, nemažou med kolem huby, když viděj, že to nebude, tak neřeknou :wink:

Andrejka se zubožuje u džemíku...

Janni.ko, nemocneský se neboj, první táden skoro zadara, né-li úplně, tož teďkonc nevím, ale po 30-ti ;dnech cca se to dostává na mnooooho procent a už je to skoro jako výplata, já mám i víc, jak některý měsíce bych měla v práci a mateřská pak přechází téměř ve stejné výši, je to fakt v poho, myslím, že plat budeme mít asi tak nějak podobnej, tak jdi do toho, nemá cenu se přemáhat a ubírat sil sobě a miminku.

A ten UTZ dělaj ještě hodně dlouho spodkem, možná až do konce, jako mně, bo mimísko bylo otočený vždycky přesně tak, jak nebylo třeba :slight_smile:
30. čer 2009 v 18:55  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:
V Praze je taky bouřkovo, ale alespoň nikoho nezaháním do ohrady a neriskuju nervy a život. Děti už jsem dneska porozdávala a valila si to domů s pugétama a dárkama :sunglasses: :grinning: A příští týden budu pokračovat v práci, protože máme v červenci otevřeno. Budu ale sama doma, manža vyvenčí ratolesti na venkově. Bude to jeho první dovolená s dcerkami beze mě, tak jsem zvědavá, jestli to přežijou :wink: A já budu mít po práci vegáč :sunglasses:
Regínko, tak na zítra tfuj, tfuj a buď v klidu :slight_smile: Myslím, že mají doktoři pravdu, že když se to povedlo už jednou při IUI, tak je zatím na IVF čas. Takhle je to přirozený výběr :angry: A vajucha budou dobrý, uvidíš!
Bellí, ten zážitek ti nezávidím. Já nemám ani tak hrůzu z blesků, jako z velkých větrů :grinning: Jednou byl u nás takovej fufrák, že mě to málem odneslo i s kočárem a měla jsem co dělat, abych malou tenkrát nevyklopila.Už radši ani nevylézej a pro jistotku zvěřenu zavři pevně na zámky :slight_smile:
Jani.ko, ty těhu nevolnosti jsou nepříjemný - zvlášť v práci. Ale netrvají dlouho, většinou, než se vyvalí pupíček :slight_smile: Tak zhluboka dýýýýchaaat :grinning:
Věruško, alespoň, že má paní doktorka snahu ještě vše vyšetřit. Ta genetika je tvrdý oříšek, ale když to tak vemeš, každý má v genetice něco pošramocené a neznamaná to problém u každého těhotenství. Moje kamarádka byla 4krát těhu a z toho má dvě krásné holky. Ty další dvě těhu museli ukončit kvůli genetice - vrozená vada a rožštěp. Je to těžké, užila si také svoje, ale nevzdala se a podívej. Uvidíš, že příště už to bude v pořádku a je dobře, že to ohlídají.
Já jsem, holky, už taky docela v pr... s nervama. Pořád ležím na netu v těch chytrejch stránkách a už nevím, jak pomoci. Asi vážně nezbývá, než čekat, až příroda pomůže, ale kdyby člověk měl jistotu, že se dočká, že? Tak by i ty neúspěchy bral s rezervou a v pohodě. Ale co, prostě to dokážeme a basta!!
Belli, ty poctivě stříkej a koukej se přidat na tu těhuvlnku našich těhulek. A Andrejka tam naskočí za tebou, i kdyby jsme ji tam měly dotlaaačit. A pak i ostatní! :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Marti ahoj:slight_smile: Nééé, Tys to popletlaaa. Andrejka jde ve čtvrtek na KETík, tak já budu naskakovat za ní, né ona za mnou. Jsem si to potuplovala, ať mi drží místečko co nejvíc těhulek, víš? Máji, mě teda, ani Barošovi do smíchu nebylo, ouplně koulel očima. Oni by se asi báli, ale já jsem byla málem po infarktu.
30. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
Máji, prosím, mohla bys mi hodit kontakt na toho neléčitele a Havelku? Tobě pomohli nebo komu?
Můžeš i na mail 13.karkulka@seznam.cz. Ségra byla u nějaký ženský léčitelky v Ostravě - prý je vyhlášená na neplodnost. Ale byla tam s přítelem jen jednou.
Jsme taky objednaný se ségrou ke Kludský, tak vám pak napíšu, co v těch kartách viděla. Doufám, že mě teda nezblbne úplně, už takhle si připadám jako magorka.
30. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Marti neboj, oni to bez Tebe jistě zvládnou a Ty si aspoň trochu odpočineš:wink: A jak se má ségra, ještě si dává asi pokoj, viď.
30. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Jéžiší, já su blbka :slight_smile: Mám už guláš úplně ve všem. Už ve čtvrtek? Andrejko, promiň, ale ty mi to určo odpustíš. Tak koukej ty zmrzlíky pořádně zahřát, ať se za devět měsíců nenarodí ještě s kulichama :slight_smile: Budu držet pěstičky a tlačit budem teda Bellinku. Holky, vy to tentokrát dokážete :grinning: :sunglasses: !
30. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
Karolko musíme si to prát doma.Vždycky jsme si nosili věci domu.Tak že se nic nezměnilo.
Bellko to já bych asi umřela strachy.Včera to bylo u nás a já strachy šktrtila plyšového medvídka :grinning: .
Ahojky teoretičko.Děkuju moc.Snad se to nějak ukáže.Necháme to osudu a přírodě.
30. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
Ahóój berunky :slight_smile: !
Tak jsem tu, džem mám až na pr.. :grinning: , ale hotovo. 8 skleniček, jen tedy nevím, do kdy jako to má ztuhnout :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
jéžiš, tady je živo! To je dobře, rychle jdu dočíst...
30. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Marti klid, to se stává, že se sem tam něco poplete, je toho spousta na pamatování, takže se nejni co divit. Tak ke Kludské, jo? To jsem moc zvědavá, tak nám dej vědět, co tam viděla:slight_smile: Regi, mám z Tebe fakt velkou radost, ani nevíš jakou.
30. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Bellko já ze sebe taky.ani nevím kde se to ve mě bere ale za to hlavně vděčím vám.Kdybych mohla hned bych vás objala a moc poděkovala.Tak aspoň MVR :dizzy_face: :slight_smile: .MOOOOOOOOOOOOOOOCCCCCCCCCCCCC DĚKUJU.
30. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Ty jsi Dupka, jen tak dál, beruškooo. Andrejkooo, slunce moje džemovééé.
30. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
Věruško, nechci to zlehčovat, ale opravdu si myslím, že to není tak katastrofický. Ano, upozornila Tě na případná rizika, a to je fér. Ale vezmi si to takhle. Kdybych se třeba já zeptala genetika, tak jenom vzhledem k věku, to riziko Downova syndromu!
Beluško, Ty sis teda užila s barošem! Už je té vody moc. Zasekla jsem se u zpráv, je mi těch lidí strašně líto. Hlavně těch starších.
REgíí, jsi naše kobylče odvážný! :grinning:. Vždycky, když kobylka někomu pomůže, jsem za to naše "sdružení" :slight_smile:strašně ráda. Je mi s váma dobře, a navíc to má i smyslL!
Máji, právě proto se bojím těch, co vidí dopředu. Huž jeden astrolog mi řekl před 13 lety, že né každá žena musí mít děti. Tož mě tak zablokl, ani nemluvit..
Zdravím těhule Majký a Janninku! Jedna shání velký hadry, tož chceš ňáký? :grinning: Druhé je blivno, no to je proto, že mimi chce (chcou?), haby byla huž doma, ne?
Karolka usínala v Káře a Jirka ju nosil. To řeknu miláčkovi :grinning: :grinning:.
Marti, zdravím Tě. U Kludské jsem byla a huž nechci. Ale už je to tak 10 let zpátky. Tak jsem zvědavá, co budeš povídat.
30. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Andrej, ale já bych to viděla trošku jinak, a to tak, že třeba mohl mít na mysli, že to nepůjde bez pomocí lékařů. A kde se ta lékařská věda za těch 13 let posunula? Je úplně na jiné úrovni, tak to vidím já, Bellíšek:slight_smile:
30. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Andrej, a co ti ta Kludská předpověděla tak hrozného? Nestraš, ještě to teda zruším. Já se nebojím tak o sebe jako o ségru, aby ji nezklamala :frowning2: Měla jsi z ní blbý pocit? Já jsem byla vždycky proti kartářkám - bála jsem se, ale už nevím, kdo by jí vlil trochu optimismu a víry do žil, víš?
30. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Marti a co takhle zkusit toho Havelku? Zadej si do vyhledávače Emil Havelka a hned zjistíš, o čem to je. Taky jsem tam načuhovala, ale už stimuluju, takže pozdě.
30. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Belíšku, jsem ráda, že to říkáš, protože takhle si to snažím vysvětlit i já.
Marti, no spíš bych už byla dávno několikanásobnou matkou. Byla jsem tam po té interrupci, a nic takového neviděla, říkala mi, že ten, na koho myslím, že je to ten ON, a přitom na mě sral. Jako povzbuzení teda asi dobrý, no já tomu nakloněna nejsem . Ale nerada bych kazila iluze, je to jen má zkušenost.
30. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
No jistě, musíme si uvědomit, že vlastně né každá žena má být matkou, protože má nějaké problémy, proč to nejde. A spousta by ty děti opravdu neměla, kdyby nebylo IVF atd. Třeba já přirozeně nikdy neotěhotním, kdežto pomocí IVF, ano. Doufám, že jsem to vysvětlila srozumitelně:wink:
30. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Taky jsem se ale setkala při jednom obědě (náhodné seskupení, bylo nás asi 7 bab, moc jsme se neznali, víkendová škola) a tam byla taková fáákt čarodějka, měla spoustu nádherných karet, a postupně jsme si tahaly, a všechno sedlo , jak pr.. l na hrnec Hádala i znamení a všechno sedlo. Co bylo ouplně zvláštní, že tam byly ségry - dvojčata, ale dvouvaječný, nebyly si podobné na první pohled a obě si vytáhly stejnou kartu. Je to takové zvláštní..
30. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Jasně, Bellí. Taky mi tím mohl říct, že když do toho nebudu chtít jít a bojovat, že to nejni ostuda, průšvih nebo tak něco...
30. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Přesně tak, my musíme vědět, jestli to chceme nebo né, protože na nějaké zázraky, třeba u mě, se spoléhat nemůžu. Takže bojuju a vyhraju a všechnyyy:wink:
30. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Belíšku, já jsem si ještě zapla žehličku, abych zítra už nemusela... Tak já přijdu tak za hoďku, kdybys usnula, tak sladké sny :slight_smile: , jak jinak, než miminkovské!!!
30. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
Tak holky moje.
Jdu do peřin.Pořádně se na zítřek vyspat a nabrat síly :wink: .Tak všem přeji hezkou dobrou noc a krásné sny.Papa.
30. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj kuřátka
zas vám jdu popřát jen krásnou dobrou noc bez hromů a blesků. nestíhám, ale už snad budu chodit častěji. Tak hezké sny všem :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Regi, a nezapomeň, vykroč pravou, beruškooo, tfujtfujtfuj pro štěstííí:slight_smile: Berušky moje zlaté, taky jdu do pelíšku, ten dnešek mi dal zabrat a jsem zubožená. Brou nocičku a krásné miminkovské, koblížciii. MVRM.
30. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Kočičky, chci vám popřát jen dobrou noc a poděkovat jak na mne myslíte. Já stále naději mám a věřím ve zdravé mimnko. Jen mne to zase trochu rozesmutnilo.Ale znáte mne, já se nevzdám :slight_smile:
Ještě k té Klodské. Prý jsou dvě,m jedna dobrá, druhá nic moc,ale která je která, to vám neporadím:slight_smile:
Tož dobrou a zítra si vás všechny dočtu, Pa MVR DN
30. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.