• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Moni ahoj, hlavně odpočívej, doufám, že hlavinka už nebolí. Ještě měsíc a už budeš domečka, těhulinko. Brou nocku a pěkně se vyspinkej.
30. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Věruško, jasně že to člověka nahlodá a zase se mu to v tej mozkovně mele páté přes deváté, ale chce to čas, sluníčko. A protože vím, že jsi velká bojovnice, tak vím že to nevzdáš a taky věřím, že se dočkáš. Pěkně se vyspinkej. MTR:slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Tož nejsem já bláznivka? NaTUCla jsem se něčím dobrým a spořádala jsem celé TUC, OMG! Takhle se na noc přejíst, fuj. Andrej, už máš vyžehleno? Měla bys jít do pelíšku, bo zítra je ouřední den. A Anděvá je jako kde??? A Peťka taky nenakoukla. Jdu zkusit usnout s tím plným břuchem:slight_smile: Pa, pa, pa, MVRM:slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Tak jsem tady! Jo, Belí, zejtra je sice ouřeďák, a večer ještě vygruntnu, páč pak! to se budu jen váálet a psát si s váma, nervit a zároveň se těšit, no šak to znááte, takovéé to domáácííí žvýýýkáánííí :grinning: :grinning:
Monči, ani nepíšeš, co hlava, tak doufám, že lepčí :wink:
Věruško, Tys toho huž vydržela, pchááá, nějaká překážka Tě fáákt nezastaví, přecivá! A kde je ta pohřešovaná Anděváá!! Snad nemá Anýsek zase slzičky z břichabolu :frowning2:
REgíííí, zítra ve tři čtvrtě na tři, dám ceduli na dvééře, PAUZA!! Bo držíím palce, jednej kobylce!!!
30. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jsem tu, byla jsem s mamkou na nákupu, měla celý den lidi, proto jsme mohly jet až ve 20hodin.
Belli, jen se natucni, já se cpu heanolkama a majolkou. Ale hrancle jsou z trouby a majolka z větší části z kysané smetany :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kludská je prý lepší ta, co je sestrou té známé :slight_smile: Známá prý už nic moc, slyšela jsem, že mluví hodně obecně a asi bude i dost drahá, ale třebas je to fáma, tak jsem zvědavá, jak dopadnete.
30. čer 2009 ve 22:23  •  1 dítě  • Odpověz
Á, huž i Nasťa dorazila od marmošek... vyfič, sám mám málo:D
30. čer 2009 ve 22:25  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj mamčo :slight_smile:
Tak už si dáváš do nosa, bez teho kojení, co?? Jo, já tedy byla právě u té sestry, né u té známé. Kde nakupujete, OMG , takhle v noci?
30. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
Hm. Prej marmošky :grinning: . Myslím, že to bude mňamka na zmrzku, nebo do kornfleků s mlíčkem, ale na chlebu se to fáákt neudrží, bo gravitace táhne tu kapalinu na podlahu :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
Tairunka mi hárá, tož chudinka je taká celá smutná, rozněžnělá, nežere, když žere, tak sračkuje, chudák ženská!
30. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jejda, to aj ty pesani tak prožívaj?
30. čer 2009 ve 22:44  •  1 dítě  • Odpověz
Byly jsme nejdřív v Intersparu, tam maj do 21 hodin a pak Kaufland, ta maj do 22 hodin, chudáci pracanti, je to debilní, ale zase se to někdy hodí.
30. čer 2009 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jakej pán, takovej pes, přecivá :sweat_smile: ! Si vem poletuchu Mikíse :grinning: :grinning: Ne, vážně, tož prožívají! Ale jestli je to i proto, že je bolí trošku i bříško, to nevím, to asi nikdo neví. Ale srajdu má opravdu při hárání, a strava pořád stejná. Já huž piluju tabulajdu a uchýlím se úchylně do spánku :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
Uchyl se úchyle...
Pravda, náš pes je línej , jako my :grinning: a nenažranej taky a má kudrdlinky jako panička, když byla mladá :grinning:
30. čer 2009 ve 22:52  •  1 dítě  • Odpověz
Děckááááá, jdu chrnět, bo mimisko už spí, ráno vstanu, budu uklízet :grinning: , tož asi nenakouknu, bo musím vydrhnout lino, ty spáry jakoby v něm, máme napodobeninu plovoučky a je to zašpiněný. Jak to drhnete? Rejžákem?
A páááák jdu s tým hááááre, tož až se vrátim, tak přindu.
Brou noc všem :zipper_mouth: :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 22:53  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Možná by pomohl takovej ten spray na mastnotu na sporáky. Já tím dělám hodně věcí. Dlaždičky v kuchyni, odkapávač... Nebo savo ve spray? Dobrou, liebe blonde háre! :wink:
30. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz
Regíííííííííííííííííííííííííííííí, tfuj tfuj tfuj :wink:
30. čer 2009 ve 23:00  •  1 dítě  • Odpověz
Savo ve spray neznám :confused: Mám jen Savo glanz, to je super. Ale bude to makačka, bo těch čar tam je, omg!

Brou brou.
30. čer 2009 ve 23:02  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě čekám na Nasťu, muším to zkontrolovat, aby tam nebyly třebas hrubky :grinning: By pak z teho byla zéééétra ostuda. :grinning:
30. čer 2009 ve 23:03  •  1 dítě  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

Koukala jsem na střepiny, byl tam kluk, nepohyblivý, vážně nemocný. A řekl s úsměvem:
"DRŽÍ MĚ NAD VODOU KAŽDÉ RÁNO, KDYŽ VYJDE SLUNCE, PTÁCI VENKU, PŘÍRODA" .......

ČEKANKY
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,neschopenka.Ňáká rizika,no a?To je život, přecivá!vonDorn1.7.večer :wink:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Máme dovčúú, do konce týdne!
Leontýnka,IVFodloženo.Máme Domču z domečku,zkusíme IUI?Srdíčko mušíme hlídat,tak co holtr? :wink:
Karolo,Gync..OV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík,spermijky,FSH lepčí,3.7UTZ+haushupsanda!Huž je líp!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, hurrááá noční zrušeny, pouze v pátek a v neděli!!
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,čekáme výsledky stěrů z čípku a z hysterky,pak se huvidí!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe. Jak je? Halló :slight_smile:

HOLKY V AKCI
Regina,Apoli.,1IVF,5IUI,hurá do6.IUI,baštíme listovku!IUIcca3,4.7,1.7.UTZ(14.45),Kobylátko statečný! :wink:
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF,ICSI,PK,6kulihrášků,hysterkaOK,UTZ 26.6.folíkyOK,28.6.Pregnyl píchnut,2.7.KET
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,MSdošla,huráá30.6.1dc,stříkámeSynarel,8.7(9dc)UTZ+Gonal

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,zánět zdolán!, velký UTZ 7.7. v Plzni,sháníme těhurifle!
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna-huž máme půl kila! termín29.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81-Těhukačer,Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4., 3.7.Tripletest,13.7.těhuporadna (že by pindík už vykoukl??)
Terezaa,Natalart Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!7.7EKG+plicní,13.7interna,20.7zubař,21.7tripletest
Moncaet,Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4,Bude to zdravá Markétka!!2.7.průkajda!
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET, Tak co ta migrénka, huž šla do háje?
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,jsme ok!huž8tt.,17.7krev,28.7velkýUTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1.IVF!OPU30.5,ET4.6,2embryjka u mámy,17.6.hcg429,UTZ12.7.Táák,blivno huž dorazilo!!
Petjuna,Apoli.,1IVF,17.6KET,zaveden páreček na objednávku jeho veličenstva!Jóóó, jsou tam // !!, 8.7UTZ

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brn,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,STK OK,Anýsek měl bolení bříška.Máma furt šúruje,ale FURT!
30. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
Jo a ráno jsem přidala fotku mega hnátu a předevčírem Anýse se strécem, jsem zapomněla nahlásit, ale žádná hitparáda to néééjni :slight_smile:
30. čer 2009 ve 23:05  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tož hukaž!!!! jdu juknout
30. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz
Radši jdi spát spíše, bo zítra mnoho sociálů přinde,.....
30. čer 2009 ve 23:12  •  1 dítě  • Odpověz
autor
No jó, stréc pyšnej! Sluší mu to tam, hezky ji drží! (rentgen plic výsledek ok?) No, a ten minihnátík!! k zulíbání!!
Tož pěknej obrázek na dobrou noc. O tem chodidýýlku si nechám zdát..
30. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz
Drží ji v křeči, bo se bojí :slight_smile:
Výsledky prý ještě nemá, tož zjistím....
Dobrou noc, ať ti hnát smrdí celou noc :wink: :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 23:14  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Dobrouuu, búúúúúúúúúúúúúúú :sweat_smile: :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz
autor
No , je toto možné?? Poslední usíná, první vstává! Tož zasloužím metáál! BRÉ RÁNKO, hrebčíne!!! :slight_smile: :slight_smile:
Hezký den! Regí, tož odpoledne na to vlítni, kobyla letí s Tebou :sweat_smile:
Věruško, ať je Ti líp. Jdeš přece jen na tu Dornovku? Nebo jsi to odložila?
Berunky, tak samé dobré zprávy! :slight_smile:
1. črc 2009 v 06:58  • Odpověz
Brééé ranko, hřebčíneee:grinning: Přeju všem krásný den, kdo má kontroličku, ať dopadne na 1*** a Regi, držíme kopýtkaaa:wink: Andrejko, ať Ti to v práci utíká a samé příjemné klienty, páč zítra, už zítra je ten Tvůj obr den, kdy se vrátí kulihrášci k mámě:slight_smile: Pěkný den vám všem, sluníčkaaa.
1. črc 2009 v 07:36  • Odpověz
Brrééé ráno kobylkýýý:slight_smile: Tak se mi to líbí, přečíst tabulku a hned jsem v obraze a ráno a se hned pozdravit s kobylkama. Holky, já vám milujuuuuu :grinning:
Regííííí, myslím na tebe a drřím vše co máááám.
Andrejko, tak prygnýlek už ďobnul? A co vlastně ta vyreklamovaná korunka? Musíš mi napsat jak to probíhalo a co bude dál.
Bréé ráno Bellí, jak še máš,sluníčko naše?
Já jdu volat von Dornovce, bo takhle tam jít nemóžu. Jinak stav o malinko lepší...ty rána... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
Bré ráno do stáje :slight_smile:
Tady už to vstává, tak se mi to líbí, přeci jen načuhuju, bo zas kńouráme a tak práce stojí :slight_smile:
Luboš si jede pro verdikt s tou rekvalifikací a já za hodinku již budu pod nůžkama-stříhacíma :sunglasses:

Andrejko, nojo, vždyť Ty jsi neřekla, jak dopadla koruna :confused:

Věruška přišla z vesela, tak doufám, že jí veselejc opravdu je.

Belluško, žížata se pasou? Bouřky pošleme už do prdky, bo mě to huž neba. Tady zataženo, šedivo :pensive:
1. črc 2009 v 08:08  •  1 dítě  • Odpověz
Belluška se dočkala osmé hoooodinýýýý a vychutnává si ten příjmný střik :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:08  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.