• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
OMG, to jsem teda načala blbou stránku, 444 :angry:
1. črc 2009 v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno RODINO.
Děkuju všem co mi dneska drží palce.
Dneska je pařák jak blázen a ta představa že se trmácím busem do Prahy je děsivá.No co se dá dělat.
Andrejko tak ty už jsi včera píchala PREGNYL jo?Takže to znamená že zítra jdeš na KET!?Jejda to to uteklo. Já teď vylezla a ještě jsem nevyděla ani koupelnu a hned letím k PC.Přečetla jsem jen dnešní příspěvky ale vy jste ranní ptáčata to je fofr jak vy přihazujete příspěvky.
Májo ty už jsi přestala kojit jo????? :confused: .
1. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
Regí ahoj, ještě jednou držím palečky.
jojo, nekojím, ale občas ještě kozenu přiložím, ale mimísko moc nechce...
Pařák? Kde? Nevidím :confused: :rolling_eyes:
1. črc 2009 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz
Májo děkuju.
No tady unás na Kladně už je skoro 22 stupňů.No mám okna na východ tak sluníčko se sem dost opírá ale i tak už je tady děsivě.
Jestli je u vás ošklivo tak hned posílám OSKÁRKA k vám.
1. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
Věruško, beruško, zdá se mi to nebo jsi plná optimismu a smutek Tě, konečně, opustil? To jsem moc ráda, kocúrku:slight_smile: Žížátka už skotačí:grinning: Máji, tak ať má paní kadeřnice dobré očko a udělá Ti krásné vlásky:wink: Regi, teda takové teplo už je u vás? Tady sice taky, ale zase takový opar či co.
1. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
Já jedu na 19.00 na poslední masáž, ještě je poprosím, ať mi zkontrolujou ty moje záda a veledůležité obratleee:wink:
1. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahojky Bellko.Jojo je tady pařák.
Teď jsem přišla z Kaufu.Musela jsem si jít koupit žiletky a mám to tak 15 minut tam i z pátky a musela jsem hnede vlést do sprchy.Je tady děsivě.
Tak posílám i k tobě OSKÁRKA jo????Opar zmizí neboj.Teď bude jen hezky.
1. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
No, já Ti nevím. Je tady pořád takové dusno a vzduch jak v prádelně. Bojím se, že večer zase budou lítat blesky a já jedu na tu masáž a Pavlík má nočňucha, OMG.
1. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
Vlašimsko hlásí taky vedro cca 53.3 °c na teploměru, do kterého se opírá sluníčko :grinning: fakt, nekecám!
Regííí, v kolik jedeš? Já jsem včera taky v tom buse padala,ale neboj , to vydržíš. Co bys pro mimča neudělala:slight_smile: A hlavně si tam v Caru hned někde dřepni ,ať hned s nima necábruješ:slight_smile:
Mája bude kááásná :slight_smile:tak fotešku, ju? A nejlépe i s Anýskem,chci se pokochat.
Bellí, tak já jsem Dornovku zrušila,ale pani bude mít dovolenou skoro celý červenec. Poradˇ, ty jako zkušený dornista:slight_smile: když bych to neměla až moc rozhašený, tak kolikrát by bylo vhodné asi tak to absolvovat než půjdu na umělko?
1. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Jejda tak to bych asi měla tlak 500 kdybych měla být doma sama.Já se hrozně bouřky bojím.Tady nepršelo už asi 4 dny.Jen dvakrát zahřmělo a blesklo se.Jinak ani kapka.
Přemýšlím jestli si mám vzít mikinu do metra.Tam je vždycky taková zima.BRRRRRRRR nemám to ráda.
1. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahojky věruško.
Jedu už okolo 10.00 hodiny.Mám tam být ve 14.45 ale jedu dřív protože jedu na hlavní nádraží si zjistit vlak.Chtěla bych ject v srpnu za Markytánkou do Marijánek.
Dneska bude jen UZ jak to vyrostlo a pak se dovím kdy mi daj hrášek.Snad jsme to nepropásli.od včerejška mám bolení v podbříšku.
A co ty kočko.Už je líp?
1. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Věruško, tak na to jsem se taky hned ptala na první návštěvě a říkal, že když to potřebuje jen porovnat, tak stačí tak 2x-3x. Ale já to měla v hrozném stavu a při mojí práci jsem musela 6x, dělá se to co měsíc, takže jsem chodila půl roku a dneska jdu kvůli té hlavě a krku.
1. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Jé, Regi, a nemáš lepší si to najít na netu, jak to jezdí, než být v tom vedru tak dlouho venku? Věruško, fakt 53,3 stupňů???
1. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Dobré ránko holčiny,
hlásím slunečno a asi i teplo,protože teda je mi vedro :angry:

Regíí držím palečky,ale třeba ta cesta bude pohodová a neuvaříš se v buse :wink:

Jináč zdravím Majdu,Věrku,Andrejku a všechny ostatní :slight_smile:

Marky říkáš že zháníš těhurifle,tak na mimibazaru,zadej velikost S-vetší neber z toho vypadneš,a já mám od tam za 220kč lacle a za 240kč normální,ale jsou velké,takové sportovní ono těhuS je vetší a riflí je tam dost,a klidně si zadej cenu do 300 a máš to :wink: občas mají vadu na úpletu,nebo nohavice dole ošoupané,ale rozhodně lepší jak ve kšeftě za litr nebo víc,že?
1. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Bellko to mi zas nevadí.Jen mi vadí to že budu spocená.Jinak teplo miluju.Může být třeba 35 stupňů a nevadí i to.Když si koupím pití tak zas budu chodit na toalet a to v Praze raději ne.Tak uvidím.
Na netu jsem to hledala ale ten vlak co mi zjistili tady u nás na netu vůbec neni a hlavně jsou prázdniny.Tak to bude asi lepší takhle.
Katy ahojky maminko.Děkuju.Buse budu jen asi tak 40 minut.To snad zvládnu.
1. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Katy, ahoj těhulkooo. No nic, zvedám tu svou línou dupu a jdu vařitiii a trochu ukliditiii:wink: Jejda, jsem zjistila, že jsem za ten měsíc doma pěkně zlenivěla a pravidelnou stravou i přibrala 3 kg, OMG! A to nemluvím o tom, co se mnou udělá stimulka, s tím se musí něco udělati, bo se za chvilku neunesu:wink:
1. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Bellko ty hubeňoure.Vždyť to na tobě nemůže být ani vydět :wink: .
Tak se jdu oblékat a pomalu vyrazím na bus.Tak se mějte a večer se ozvu.Tak zatím papa a děkuju.MVR.
1. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Regíí no teda 40minut?Bych asi padla,to mi ted nedělá dobře,leda by byl klimatizovaný a lidi nepáchli,ale držím palce ať je cesta i vše v caru ok :wink:

Majdí,ta stimulka to taky dělá a nelítáš jak hadr na koštěti,ale neboj ono se to pak začne nevalovat,já už mám 3kila taky,teda doufám,jsem se asi týden nevážila,musím napravit

Jdu také něco dělat,dělám boloňské špagety-to teda spíš jsem to vytáhla z maražáku a uvařím špagety :grinning: odpo razíme za švícou se mrknout poprvé jak bydlí v baráčku tak se těším a zítra holky jedem ráno na houby,manža si vzal dovču a jedem,hurá,jen mám nakázáno se moc neohýbat,spíš si čupnout,no stará se o mě hezky :slight_smile:

Máji,pak hnedle vlož fotku nové palice,jů???
1. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
OMG, tady nikdo už tři hodiny nebyl? :confused: Kde jako jste? Máte vedro, tady teda néééjni, ale kosa taky ne, tak nějak stále stejně dusno-vlhko.
Udělala jsem po kadeřnici rychle chlebíčky a ještě chci něco fofr upíct, holky tu josu mezi půl 3 a 3.
Co na tej palici chcete jako vidět? Vždyť u mě jakákoliv návštěva kadeřníka néééjni poznat přecivá. Furt vlny, maximálně trošku barva. Chtěla jsem zrz melír, tak ho mám, ale málinko, se asi bála, abych nebyla jak zkorodovaná, ale ve finále říkala, že bych teho rezu mohl mít aj vícero, že budu výraznější, no příště teda.

Tož poťte se dál, v metru, busu, mezi páchnoucíma lidma :grinning: a já se jdu potit do kýýýche.

V 15 hodin nastupuje do kadeřnictví :grinning: satan, chudášek mališkej.
1. črc 2009 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz
Ty jo, takhle dlouho tu nikdo nejni? Jsem si říkala, že příjdu a než dočtu, a tu nikdo. Ale není se co divit, i u nás pere sluníček o 106:slight_smile: tak jsme po obídku. Pavlík ještě přinesl z lesa houby, tak jsem spáchala hříbačku a Pavlík chtěl, abych zkusila zapéct kůzlečí maso s tím sýrem, no delikatesa to byla úžasná. Máji, tož hoď do albíka to svoje háre:wink:
1. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jo a zajímalo by mě, kde se jako toulá naše nejčerstvější těhulkaaa??? No nic, kuknu později:slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahojte dupky, na rychlovku píšu z práce, bo tu není žádná legrace a jen se maká :slight_smile: Ale zachvíli mám padla, pojedu nakoupit a hurá domu, kde zas budu sama, takbudu muset něco vykonávat :slight_smile: Moc vásvšechny zdravím a snad se doma připojím :slight_smile: Unás zatímhorko, tak uvidím a po dlouhé době svítí sluníček :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
Tak jsem vám chtěla hodit do albíka aspoň nového,učesaného skoro 3 měsíčního Mikíse, když Mája dělá se svojí hare takové drahoty,ale máme v PC pořáde ten vir a nejde se mi to zobrazit na celou plochu OMG, jsme tu všici zavirovaný, či co?
Bellí, kůzlečí já už neměla od dob dětství, kdy choval kozy děda a měl je dokonce ochočené. Pouštěl je vždycky z chlívku na dvůr ,aby se proběhly a pak si stoupl do pozoru vedle chlívka a zavelel: "Koza domu!" a koza se splašila a letěla tryskem do chlívka a pak řekl: " a kůzlátka taky!" a kůzlata nechala všeho okusování a letěla za maminkou :wink: Jéé, to byly časy, když jsem trávila prázdniny u babičky a dědy na chalupě. Jedno léto se podařilo dokonce ochočit i slepici. Se jen řiká, že má malý mozek,to není pravda. Zavolali jsme jí jménem a tahle moje vyběhla z hejna:slight_smile: Já bych chtěla být zase malá....aspoň mám na co vzpomínat, když už tu děda s babičkou nejsou.
Karolko, jakpak jsi se rozloučila s holkyma na oddělení?
Tady je dusno, uf...ale polojasno
1. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
Tak se mi nakonec podařilo vložit 2 fotky,ale nějaký anonym mi poslal drsnou připomínku do interka :frowning2: ať prý si už pořídím mimino, že mám všude fotky psa. Kdyby to byla admina, tak fotky smáznu,ale tohle mi vadí. Ať si každý hledí svého a když to dotyčné vadí, tak ať se na ty fotky nedívá.Fotím to pro vás, holky. Jinak se na to můžu vyprdnout a můžu klidně celé album smáznout.
1. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
Věruškooo, si děláš srandu???
1. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
Asi nějaké hovádko Boží co nemá nic na práci a píše do interek.
1. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
Hele ANONYME! Neser se do něčeho, do čeho Ti nic není! Mě teda rozčílí máloco, ale tohle mi jedno není. Nesnáším, když se ubližuje lidem kolem mě, takže nám dej laskavě pokoj, užívej si svého života, ale nás neotravuj!!!
1. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
Kobylky, já se fakt omlouvám, ale tohle mi nahnalo úplně husí kůži a tohle fakt nesnáším. Nesnáším blbce a že jich, bohužel, je někdy kolem nás docela dost. Ale nedovolím, aby se ubližovalo lidem, na kterých mi záleží a které mám ráda. Tak a teď mi můžeš klidně něco napsat, Ty IQ šumící trávy!!!
1. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
Věruškooo, Mikísek roste jak z vody. Ty jo, to snad ani není pravda, žes ho ještě nedávno měla v dlani:slight_smile:
1. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
Jsem se tak rozčílila, že jsem zapoměla pozdravit Karolku. Ahoj Karolkooo:slight_smile:
1. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.