• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojte dupky, tož jsem doma, huž jsem stihla nokoupit, teď jdu plevelit :wink: Věruško, to jsou nějaké hloupé husy, do držky bych jim dala :angry: Belíšku, pozdravuj a vesele přibírej, pak to všechno za 10 měsícu shodíš :slight_smile: Jinak Regí, zítra budu držet palečky :slight_smile: Opět jsem sama doma, tak jdu něco dělat :wink:
1. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
Karolko a co jdeš plevelit??? Jasněěě, ať jsme tlustí na 6 prstů, však to potom shodímeee:grinning:
1. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
Bellí, ty jsi se tak rozohnila, že jsi anonyma asi zahnala, už nepsala :slight_smile: Dííííííky, broučku:slight_smile: MTR
1. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
Beli máme v chodníku tolik trávy, že uvažuji, že ti to pošlu na sušení na seno :slight_smile: Věruško, je to nějaká závistivá husa a neboj, ji se to stokrát vymstí :slight_smile: jdu plevelit :angry:
1. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
Karolko, tož jenom suš, suš, žížátka Ti budou vděčná:grinning: Věruško, to víš, že jo, už je pryč ta doba, kdy jsem se bála něco říct, jenom ať něco zkusí a uvidí, zač je toho Bellíšek:wink: Vy byste mě taky nedaly:slight_smile: Jdu si umýt hlavinku a pojedu na tu masage:slight_smile:
1. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
Zač je toho Belíšek, to je krásný, :slight_smile: Belíšku trávy je hodně a vzhledem k tomu, že Airbasy padají a jiná společnost to nechce převézt, tak mám smulu, hodím to do popelnice :slight_smile: Musím ještě na zítra uvařit malému oběd, tak jdu na to. :wink:
1. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
:grinning: Karolko, ty máš taky štípy :grinning:
1. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem zpátky doma.
Mám tam jede a má 18mm.Pan doktor říkal že je rád když je jen jeden.Tak zítra budu píchat PREGNYL a v pátek pro HRÁŠEK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Mám takovou radost že se to o víkend zvětšilo o tolik.Snad bude větší naděje.
Věruš ten anonym je asi nějakej ubožák sám.Asi závidím že tady máme takovou srandu a závidí ti Mikiho.Jinak to nevydím.
Karolko jak to u tebe vypadá???
1. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahojík kobylky.Katuško jsou tam pěkný těhu džíny,ale já to tam neumím obědnat.Dneska jsem jinak posílala peníze za ty kalhoty co jsem si vyhlídla a jsem zvědavá jak budou vypadat.Jinak co se týká velikosti tak jsem si v tejdnu zkoušela kalhoty velikosti M a byly mi malí.Takže i to značkování je jiný.No nechám se překvapit co mi přijde.
1. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: jdu dočítat :wink:
1. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
věruško, co tě pobavilo, že jdun malému vařit oběd? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ŕegí, v pátek jdu na sono a pak se uvidí, podle toho, co tam bude. :wink: Alespoň budeme mít postelové hrátky pod lékařským dohledem :grinning: Marky, ty máš něco malé? A nedávno si stěžvala na obrácený lavor :dizzy_face:
1. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
peti, těhulko zdar :slight_smile:
1. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
Ahoj Karolko.Jo měla jsem malí kalhoty co jsem si zkoušela v krámu.Ale mě to spíš přišlo že je to na dítě a ne na těhotnou.
1. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
Karolko tak budu džet v pátek palce aby to dopadlo dobře a hrátky aby byli uspokojivé :wink: .
Petruš ahojky skoro sousedko :wink: .
1. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
Co to jako je???Jaká KÁČA pitomá se opovážila psát Věrušce takovýhle hnusárny!!!!Co je to za zvěř(houby zvěř,to bych urzila Belíškovce)jsou to čuňata nelidský!!Fuj je mi blivno z takových tvorů :angry: Mikísek má super tvalou :wink:
Regí tak vidíš ty plašanko vše je ok :wink: tak pátek držím palečky,v kolik tam máš být???
Belinko jak je doma?Do toho nosánku se stříká jak často?A to je ten dlouhý protokol nebo jak to je??
Nové hááre kde jsou,proč neukážu :slight_smile: ??????????
Karolce padla a už bude jen ranní,to si budeš užívt synáčka,jak se vůec jmenuje.Mi to nějak uniklo :wink:
Ahoj Markét.
Nestíhám.Mám tady od neděle neteřinku,dnes jme byly jezdit s Vašíkem :wink: Ale přišly jsme příšerně unavené to dusno zmáhá :frowning2:
1. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahoj Petulinko těhulinko.Taky jsem to četla o tom anonimovi co napsal Věrušce.Je to nějakej cvok co o nás nic neví.Takový jsou nejlepší.Se serou do něčeho do čeho jim nic není.
1. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
Petruš mám tam být zase ve 14.45.vím že jsem plašan ale co jsem nechala posledně nervíky v ordinaci tak je mi báječně.
No a jak je tobě?
1. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
Peti malý se jmenuje Kuba :slight_smile:
1. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
Karolko Kubík?Já myslela že Kobzolek. :grinning:
1. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
Marky on se jmenuje všelijak, dle mé nálady a jeho zlobivosti :slight_smile: někdy máme dokonce doma tolik zvřátek,myšičku, ovečku, beránka a když mě štve, tak je to kuň :slight_smile: Doufám, že jednou díky tomu nebude mít schysku :slight_smile: Jinak vše uděláno a chlapi teprve u Brna :frowning2: Co mám ty ranní, tak jsem pořád sama doma, přitom, je tak krásně, hned bych se jela projet na kole, a skočila na pivko. :frowning2: Je mi smutno :frowning2:
1. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
Karolko to znám.Zdenda odjede ráno a vrátí se až večer.Nají se a jde spát.Takže jsem sama doma celek den a je mi hodně smutno.Kdybych tady měla aspon nějakou zpřízněnou dušičku tak by to bylo veselejší,ale takhle to stojí za prd. :frowning2:
1. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
Marky, neboj, za chvíli budeš mít a ani nebudeš stačit smutnit :slight_smile: Kolem mimuška budeš mít tolik zábavy, že den uteče coby dup a hnedle bude večer :wink:
1. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
A víš že se těším jak malá holka?Aspon nebudu myslet na hlouposti a bude nějaká zábava.Jako přebalování,krmení,budu pořád unavená a hlavně nějak zaměstnaná. :grinning:
1. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahol kobylky
Regínko to jsem ráda že se to v ldobré obrátilo a folík je nádherný :slight_smile:
Marky Krolka má pravdu, uteče to jak voda a mimuško bude na světě a nastane divočina :slight_smile:
Andrejko tobě na zítra mooooooooc štěstí ať se pořádně zakousnou broučci.
Peti tak jak ti je nevolnosti už jsou v plném proudu?
1. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Věrko, to mě mrzí že jsou takový zakomplexovaní ... mezi náma, nechápu co sem lezou. Ale asi ti závidí takového nádherného pejska.
Belli ty máš masáž, jé to ti bude dobře :slight_smile: Jen se hezky nechej hýčkat.
1. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahoj Moni.Jak se cítíš a jak ti je?
1. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahoj Marky mě je dobře, už mi dala hlava pokoj, tak je to paráda.
Jak ti mohly být M kalhoty malé, ty taková kost a kůže :slight_smile: Asi to bylo fakt dětské. Já jsem koukala v CaA a tam mají výběr těhuvěcí docela dobrý tak až mi naroste břuch pojedu si na kalhoty tam.
1. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
Holkýý, díky za podporu,ale už na to kašlete, je to promitivnost a nemá cenu se k tomu vracet.
Karolko, rozesmálo mne to, jak jsi psala Bellíškovi, že budeš muset vyhodit tu trávu na sušení...
Ahoj Regíííí, to je radost, viď? Budu na teve moooc myslet a v pátek držet vše co mám:slight_smile:
Ahoj naše těhulky Marky a Mončo. Jak je? Moni, ještě máš pořád takový záhul v práci?

Kobylkýýý zítra veze Míša PC k panu doktorovi, tak to beze mne budete muset vydržet celllýýýý den :grinning: OMG,ale hlavně já bez vás :frowning2: Snad ho hned zas večer přiveze,tak doufám, že se k vám ještě dostanu a budu číst samé krásné zprávy. Zítra bude den D Andrejky,tak na ní budu celou dobu myslet a tfuj tfuj posílám už teď:slight_smile:
1. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Moni já jsem pořád kost a kůže ale do těhle gatí jsem se fakt nedostala.Nevím jak to mají číslovaný.Protože co mam plátěný tak je to taky M a jsou mi v pohodě.Já bych si bejvala koupila taky někde ve větším krámu kalhoty ale zase abych jela k vůli jednejm kalhotám do Plzně nebo do Varů se mi nevyplatí.Na léto mam jinak dost volnejch triček,tunik i nátělníčků a o čatech nemluvě.Jen když bych někam se Zdendou jela tak jenom jedny kalhoty.Tak abych měla na prostřídání.
1. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj Věruško.Tak on pc jde zítra k lékaři?Tak at ho lékař uzdraví.A jak ti je?Ještě jsi nastydlá?
1. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.