• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak zítra je den Andrejky. :slight_smile: Holky já si ty palušky umačkám. A v pátek Regí, to se nám to hezky rozbíhá :slight_smile: Věruško, já to pochopila, protože kdybys ses smála mojemu kulinářskému umnění, tak mi od zítřka vyvařuješ a posíláš jídelko pro Kobzolka domů :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Kde je dneska Májenka a její princezna? :slight_smile: Mony, ahojky, huž malý ví, že pejsek nebude? :wink:
1. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Věrko tak snad zítra opraví pc brzo. V práci to vyvrcholilo včera, tak dnes už byla větší pohoda. Věrko a jak ty jsi na tom s prací ? teď jsi doma nebo občas chodíš i dělat?
Marky v létě budou asi nejlepší ty šaty, horší až se ochladí na podzim to už gaťata budou víc potřeba, to ti možná ani jedny nebudou stačit.
1. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Karolko jo jo malý už to ví, už jsem mu to ukazovala na obrázku jak to vypadá. Tak mě hladí břicho. No ještě neví dost dobře co ho čeká... :slight_smile:
1. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Mony nestraš doufám že mi budou.Jinak do porodnice mam šaty a teplý punčošky neboj :wink:
1. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ještě jsem nastydlá a dělám vše možné pro to, abysme mohli jet v pátek se známyma na Lipno,ale uvidím jak mi ještě bude...
Karolko, já sama bych potřebovala nějakou vývařovnu, už to není to, co bylo:slight_smile: nějak mne to neba, když musím každý den.
Moni, mám PN,ale půjdu o prázdninách udělat ségře a tátkovi nový chrup :grinning:
1. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jé Věruško tak přijed k nám já ti budu ráda vyvářet a i píct :grinning:
1. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Marky jé, já taky mám manžestrové šaty, jela jsem v nich rodit malého před 8,5rokama a budou dobré snad i teď.
Věrko tebe bych chtěla mít v rodině :slight_smile: A na to Lipno už se jedete i koupat?
1. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jéé, Marky, huš jedu,
Mončoo, proč bys mne chtěla mít v rodině?:slight_smile: Já se koupat určo nebudu, bo s těma antibiotikama si nemůžu moc vyskakovat
1. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Já je ale manžestrový nemám,jsou bavlněný z velkym výstřihem co se podně musí vzít tričko.Jsou moc pěkný a pohodlný.
1. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jen pojed.Si tě tady vykrmíme at máš pořádnou peřinku pro miminka a i tě vyléčíme z teho nachlazení se nebuj.Pojedeš domů jak po týdnu v lázních.
1. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jéé é to bych brala aby se o mne někdo staral :slight_smile: ani bych nezlobila,vše bych spapala a poslouchala:slight_smile:
1. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Tak přijed i z Regínkou na začátku srpna :grinning:
1. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Věry chtěla bych těv rodině skrz ty zuby, za chvíli už budu potřebovat nové :slight_smile: Tak Miki se bude zas koupat :slight_smile:
1. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
už jdu zas do pelechu
tak všem dobrou noc a hezké sny
a hlavně Andrejce na zítra moc moc moc štěstíčka, budu na tebe myslet :wink:
1. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jo jo, to slibuje každý, že bude ležet ani nedutat a za chvilku, sestříííííííííííííííí já chcu čaj, a sestříííííííííííííííííí já chcu natřepat polštář. :slight_smile: Ap pak huž každý chce domů a do arbeiten :grinning: Mony to je super, já si taky pořád představuji, jak mi malý bude hladit břicho a ptát se, co to bude :slight_smile: Někdy nemyslím na nic jiného :angry: Ale dost, dočkáme se všechny :slight_smile:
1. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Holkýýý,letim s Mikim ven, kdybych se tu už neobjevila,tak Míša sbalil Pc :frowning2:
1. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Dobrý večer ve spolek.
Tak návštěva vyřízená, nasluply jsme sloní žrádlo a chipsíky, samý zdravý :slight_smile:

Věruška posílá pc do nemocnice? OMG, ještě že tohle mě snad nikdy nepotká, bo bych asi chcípla :angry:

Andrejka je kde? Chystá se do akce? Asi asi, tož ať to pořádně připraví, to pelešisko. :wink:

Já mám v troubě jogurtovou rychlou buchtu, bo mě zase honí mlsná.

Satan ostříhán, zcela zubožen.
1. črc 2009 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz
autor
BRýý večer!
Mám vygruntíno, jsem mokrá až za ušima, prej je skoro 100% vlhkost, tož do teho uklízeť, to je něco!
1. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahojky Andrejko, taky uklízíš? Ze mě taky leje. Jdu zkontrolovat troubu, už se nemůžu dočkat buchétky.

Vložila jsem vám tedy tu novou šišku :grinning:
1. črc 2009 ve 20:52  •  1 dítě  • Odpověz
Nevyděste se, bo jsem hooodně blízko :grinning: :confused:
1. črc 2009 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz
Hmmmm, vyděsily se, nejni tu huž nikdo a máme po diskuzi, omg :rolling_eyes:
1. črc 2009 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz
1. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Jsem musela dočíst a pak jsem jukla face to photo :grinning: a gut! Vypadáš tam přísně :grinning: :grinning: , Ale proužky gut!
1. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jsi kočka, jsi kočka, jsi kočka a perfektně urobená :grinning: Sluší, Máji
1. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Já jsem přísná :sunglasses:
Když se člověk fotí sám, tož je to debilní :grinning:
1. črc 2009 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz
Už jsem zpátkyyy! Blonde háre s rezavým proužkem super! Ale proč se tváříš jak Bůh pomsty? Se usměj na nás, přecivááá:wink:
autor
JInak jsou věci, které nestojí za to ani komentovat, žéé?? Věruško.. Tak Ty budeš bez komunikačního přístroje, OMG!! Jak dlouho? Belíšek Tě bude muset naučit , jak se napojit budkou:grinning: ! Tedy, jestli ještě bude schopna po té masage :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Holky, je strašně příjemný , jak mi držíte palce! Ouplně mě to dojímalo :pensive: . Všem děkuju!!
To je ale vlídný bezbranný pohled.... :slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz
Tak a ted jsi mimísce ještě víc podobná a přísná se mi nezdᚡa pramínky jsou docela vidět a jak to máš zkrácený? Vypadá to, že docela dost.
1. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
To fakt vypadá přísně? To néééé, to je fakt s milým úsměvem, omg

Věruško též se nevyjadřuji k tej kááámošce, co se ozvala, ale zdravím...
1. črc 2009 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.