• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Májince asi zakvílela postýlka, že se tak rychle zdejchla, mamina:slight_smile: Májinko, jestli už jsi zalehla, tož krásné sníky a Anýskovi líbám každé místečkooo:slight_smile:
1. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz
Anýs je celej olíbanej :slight_smile: a mává z postýluši. Já nespím, ale volala mamka po icq a dokonce i s obrazem, tak čučíme na sebe a ukazuju jí satana ostříhanýho a Anýsku.
Jdeme už taky spát, brou nocku. :zipper_mouth: :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 22:58  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Holky, ještě jednou díky všem za podporu a držení palců. Hřeje to, moc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak korunka je vyreklamovaná ouplně bez problému, pan doktor sám říkal, že to nejni možný, tak bude vše nové v rámci reklamace. Jen musím vydržet do srpna, páč laborka má dovču.
Tož jdu na tu Nasťu!! JO, jak jsem tam do ní čučela, tak muším podotknout, že Lůca má zase absenci. A spousta jiných taky, OMG!!!
Leňulko, Tobě posílám jen pozdrav!
Leontýnko, jak dopadl ten monitoring srdíčka??,
Ivčo, jak je?
Katuška se nemohla napojit. Ti ta dovča počasově tedy moc nevychází, viď? Chodíte aspoň na houby??
Inko, co Ty??? Jak je? Kdy půjdeš do Ketu??
Jo, Regí, zítra pěknou fčelindu pregnylovou přeju :slight_smile:
Berušky zdravím i nejmenované, bo rodina je velmi početná :sweat_smile: , ale co člen, to originál :grinning: Dobrou noc , MVR :wink: :wink: :wink:
1. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz
Půjdu už taky do pelíšku. Přeju, všem beruškám, krásnou dobrou nocičku a nádherné sníky o miminkách:slight_smile: MVR:slight_smile: Andrejko, zítra je Tvůj velký den. Přeju Ti strašně moc štěstí, budu na Tebe mocinky myslet a držet všechno co mám, zlatíčko moje, však Ty víš. Celá kobylkovic rodinka bude s Tebou, sluníčko. Tfujtfujtfuj a nezapomeň, vykroč pravou:slight_smile:
1. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz
Májinko, tož Tobě taky hubánka, když ještě nespinkáš:wink: Pac a pusu na čumáček:wink:
1. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

Koukala jsem na střepiny, byl tam kluk, nepohyblivý, vážně nemocný. A řekl s úsměvem:
"DRŽÍ MĚ NAD VODOU KAŽDÉ RÁNO, KDYŽ VYJDE SLUNCE, PTÁCI VENKU,PŘÍRODA" .......

ČEKANKY
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,neschopenka,vonDorn odložen, virózka+antibiotika,PC jde na STK :frowning2:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Máme dovčúú, do konce týdne!
Leontýnka,IVFodloženo.Máme Domču z domečku,zkusíme IUI?Srdíčko mušíme hlídat,tak co holtr? :confused:
Karolo,Gync.OV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík,3.7UTZ+haushupsanda!Huž nebudou nočky!Virózka :cry:
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, hurrááá noční zrušeny, pouze v pátek a v neděli!!
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,čekáme výsledky stěrů z čípku a z hysterky,pak se huvidí!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe. Jak je? Halló !

HOLKY V AKCI
Regina,Apoli.,1IVF,5IUI,Fostimon,hurá do6.IUI,baštíme listovku!Máme folík 18mm,2.7.Pregnyl :wink: ,3.7.IUI
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF,ICSI,PK,6kulihrášků,hysterkaOK,26.6.UTZ,28.6.Pregnyl,2.7.KET,jdem na to! :wink:
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,30.6.1dc,Synarel,8.7(9dc)UTZ+Gonal,Jsme po masáži! :dizzy_face:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,zánět zdolán!, velký UTZ 7.7. v Plzni,sháníme těhurifle!
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna-huž máme půl kila! termín29.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81-Těhukačer,Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4., 3.7.Tripletest,13.7.těhuporadna (že by pindík už vykoukl??)
Terezaa,Natalart Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!7.7EKG+plicní,13.7interna,20.7zubař,21.7tripletest
Moncaet,Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4,Bude to zdravá Markétka!!2.7.průkajda! :wink:
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,Kónečně v arbeit klidnějc!Bráška se těší! :dizzy_face:
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,jsme ok!huž8tt.,17.7krev,28.7velkýUTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1.IVF!OPU30.5,ET4.6,2embryjka u mámy,17.6.hcg429,UTZ12.7.Ták,blivno huž dorazilo!!
Petjuna,Apol.,1IVF,17.6KET,zaveden páreček na objedn. jeho veličenstva!Jsou tam //!,8.7UTZ,záda bolejó :frowning2:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,STK OK,Pořád špína,OMG,ještě spáry!NojeHáre aj Satan!:dizzy_face:
1. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz
autor
Beluško, já Ti moc děkuju. :slight_smile:
Hezky se vyspinkej, a ať se Ti znovu zdá ten příběh :slight_smile: :pensive: :pensive: :pensive:
1. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz
Andruškooo, MTR:slight_smile:
1. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz
Brééé rankooo:slight_smile: přeju všem krásný čtvrteční den a Andruškooo, všechno co mám, sluníčkooo:wink:
2. črc 2009 v 07:25  • Odpověz
autor
Tož dobréé, dobréé :slight_smile: :slight_smile: !
Beluš, huž se mi pomali sápe ruka po telephóónu :sweat_smile: . Tož jdu pro sluchadlo!
2. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
autor
Tož nástup v 11!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Hurááá, tak v 11.00 půjdou kulihrášci domů k mámě:slight_smile:
2. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
A nezapomeň, až Ti je dají do bříška, buď tiše a v duchu si říkej tu krásnou větu: JSEM TĚHOTNÁ, JSEM TĚHOTNÁ:slight_smile:
2. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
autor
Bellí, to jsem si přesně říkala. Vzpomněla jsem si i na Monču, jak říkala, že nejdůležitější je prvních 15 minut. Tož nebudu ani moc pít. Stejně nic moc přes mé bříško neviděj, jen jim řeknu, že mám zakloněnou dělohu, ale nechci, abych zasejc lítala na malou 5x za hodinu, jako při ET.
2. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Tak to je dobře, že sis vzpomněla:slight_smile: Jo a při KET nemusíš pít tolik jako při ET, né? Při ET se vlastně pije kvůli těm zvětšeným vaječníkům. Teda aspoň si to myslím:wink:
2. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
Bellí, to taky, ale ještě při zavádění, protože když máš plnej močák, dobře vidí tou sondou s těma světýlkama, kam ty embryjka dávají. Tak Věruška mi poslala přací sms, to znamená, že už je bez PC. Se mi začalo chtít strašně spát, natáhla jsem budík na 9.45 a jdu ještě chrněti..
2. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
No jenom si jdi ještě odpočinout, kočičkooo:slight_smile:
2. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Tak to jsem nevěděla, s tím plným močákem, jdu to zkusit někde najít.
2. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
krásné ránko berušky,snad ještě zastihnu Andrejku-hoooooooooooodně štěstíčka Andrejko a budu na tebe moooc myslet a držet palečky at se mimí zavrtá a nepustí.Kolik si jich necháš zavést??Já nestíhám číst,čtu tam kde sem skončila minule,vypadl nám 2krát proud a už sem se sem v út nedostala,včera jen hup šup na skok a ted to nebude lepší.Za chvíli taky razím a vypadá to že du do PN,kašlu na to.Jen nevím zda je lepší si neschopenku nechat napsat na gyndě nebo u obvodáka
2. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Belinko ahoj kočičko,už stříkáš Synarelík vid?Kdy budou pichance???Uteče to a za chvíli pojedeš taky ne ET :wink:
2. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Máji-tobě to slušííííííííííííííííííííííííí si činanááááá :wink: :wink: máš to kratší vid?hlavinka je lehčí?
A díky za vysvětlení ohledně nemocenský :wink: taky myslím že máme plat tak nějak na stejno :slight_smile:
Du se nachystat a povalím směr Jihlava,zatím pááááááááááá
kdo má kontroličku at dopadne na 1 a všem ostatním krásný den :dizzy_face:
2. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Janni.ko, nemocenskou si nech u gynekologa, stejně bys jí tam musela přendat. Jojo, už stříkám a 8.7. jedeme na krev a UTZ a měla bych začít připichovat včeličkyyy:slight_smile:
2. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Tak to je za chvíli Beli,už se těšíš vid?Postrkuješ čas dopředu?Já myslela že se toho odběru a pak Et snad nedočkám jak mi to neutíkalo :grinning:
tak už vážně pááááááááááá
2. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Ahój srdíčka! Janni, děkujuuu za požehnáání! :slight_smile: Jsem si ještě schrupla, huž jsem načesaná, nakreslená, schnou mi nehtíky, a pak jen hupsnu do spérchy a frčííme. Jeníček teď dorazil z nákupu, to zase budou kila nahože, pomóc, koupil mi kroasááááány, můj hřích veliký, že prý si je zasloužím ale. No, má pravdu :grinning: :grinning: . A říkal mi, že mám být hodná, jinak mi nepodepíše souhlas :grinning: :grinning: . Tož jsem tedy!! :grinning:
2. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Ty jo, tak Andrejs za chvilku vyráží, to nejni možné, jak to uteklo. Tfujtfujtfuj, srdíčkooo:slight_smile: Janni, to víš že jsem ráda, že se to konečně pohlo a něco se děje:wink:
2. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Pááááááááá, frčííííííííííííííííím pro děti do jeslííííííííí, kujúúúúúúúúúúúúúú :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . J
2. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Krásný den.I já přeju Andrejce ať se pěkně vrtají.Mooooc na tebe myslím :wink:
Jani se Ti nedivim prď na to a buď doma :wink:
Bellí 8.7.včeličky a na jak dlouho?Prosímtě jak vůbec působí ten sprey?Pořád mi nejde do hlavy že chceš aby Ti šungoval spodek a cpeš něco no nosu :grinning:
2. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Peťko ahoj:slight_smile: No jo, kdysi jsem se taky smála, že mi ještě chybí něco do uší:grinning: Ten sprej je k řízené stimulaci vaječníků a vstřebává se nosní sliznicí, víš:slight_smile:
2. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
Jo a vlastně 8.7. nám vezmou krev a já budu druhý den volat, jestli můžu začít připichovat. A vždycky jsem si píchala těch 6 dní a šla jsem na OPU.
2. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Tak to je výborný takže jestli dobře počítám tak za cca 18 dní et. :wink: Já Vám to taaak přju holky,že ani popsat neumím :slight_smile:
8.7.jdu taky na UTZ :wink:
2. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.