• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
To by bohdá nebylo, abysme se nepřehoupli :slight_smile: Já chcu na stranu 45 :slight_smile:Mě to nejde psát pod sebe :slight_smile:Tak Karolka volá pápá, práce volá :slight_smile:
26. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
Jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí.
26. dub 2009 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz
autor
ještě????

To snad nejni možnýýý!!!!

To už na to kašlu, bo fakt dostanu důtku...

Bellí...... kde jsi naše odříznutá bééruško..

Jo, Májo, měly jsme stejnej obídek! Manža byl taky ráno v Bertíku a přines kuřecí kousky v nějakém těstíčkůů, dobrý to bylo, ale když mám mrchu, nesmím jíst, bo to břicho pak fáákt moc bolí, a já jedla!

Jdu na lunár, vážně!!
26. dub 2009 v 16:44  • Odpověz
To já se nažrala, říkala jsem si, moc nebudu už jest, abych pak nejela k porodu přežratá, ale na druhou stranu si říkám, budu potřebovat hodně síly, tož se nažeru :slight_smile:
26. dub 2009 v 16:46  •  1 dítě  • Odpověz
Máji najes se,nevíš jak dlouho tam budeša napapat Ti nedají,tak aby si neměla hlad :wink:
26. dub 2009 v 16:51  • Odpověz
26. dub 2009 v 16:53  • Odpověz
Dík, hnedka a to juknu.
Holkýýýýýýýýýýýýýý, já mám radost, jsem si teprve dneska udělala ten Věrušky test logiky, co poslala a já mám vynikající logické myšlení, hihihi :grinning: To by člověk neřekl... :grinning:
26. dub 2009 v 16:55  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, já jsem totiž srab. Proto netestuju. Takhle si pořád můžu říkat, že jsem třeba těhu.... A to jsem si slíbila, že jestli to do dneška nedostanu - měla jsem to dostat už ve středu - tak testnu. Abych byla připravená na zítra. No a nic. Test jsem sice vyndala, ale tak moc se bojím. Nejraději bych ani na tu krev nechodila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
Tak rodím 9.5. bo 7.6., tak se uvidí. Děkuji.
26. dub 2009 v 16:56  •  1 dítě  • Odpověz
Inko, to je dobrej nápad :grinning: , ani na tu krev nechoď a pak se jenom div, proč máš tak veliké břicho :confused:
26. dub 2009 v 16:57  •  1 dítě  • Odpověz
autor
bellka napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Odříznutá dupa se hlásí:wink: Udělala jsem ty koblížky, no koblížek je hladký a kulatý. Tož jsem udělala roháčky a je jich strašně moc a jsou tak krásné a dobré, už jsem jich 5 slupla:grinning: Luci, super recept:slight_smile: Pavlík bude rád:wink:
26. dub 2009 v 16:58  • Odpověz
Jééééééééé Dupo, Ty jis šikovná, kolik jich teda z té jedné dávky je? Nejsou mastný, nejsou tvrdý a jsou dobrý? :grinning:
26. dub 2009 v 16:59  •  1 dítě  • Odpověz
Alfi, velké ho mám už teď. Na mne těhu nebude ani poznat :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2009 v 17:00  • Odpověz
Pečete koblížky? My tu měli včera obr oslavu. Moje neteř slavila narozeniny s kamarádama a já celý pátek pekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ještě dneska to dojídáme :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
Já bych to tedy řekla Májo! Já si ho ještě nedělala, bo noťas to neumí, myslím, že zítra v polední pauze..
No, myslím, že 9.5. bys mohla, ne? To je sobota!!
Belíšku, ..bude rád.. to znamená, že je v práci, viď? Zkus z jeho mobilu to přihlášení...
Inko, to já to testování dělám pořád :slight_smile: , to je jak droga, to napětí, já testuju furt :grinning: :grinning:
26. dub 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
bellka napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Fakt boží. Je jich cca 50, mastnotu fakticky stáhnou ty ubrousky a jsou krásně křupavoučké. Máji a já na sladké nejsem, tak to je co říct, když i mi chutnají:slight_smile:
26. dub 2009 v 17:07  • Odpověz
Tak musíš vložit taky nějaký fotečky Inko, šáák my tady ani nevíme, jakej ten pupík máš, pak nebudme moc poronat :wink:
Logický myšlení maj totiž všichni, jen já myslela, že jsem tupík :slight_smile: Třebas jako orientační smysl, za Tebou Andrejko přijedu na chaloupku, zavedeš mě do lesa, 2x zatočíš a můžeš si bejt jistá, že jsi se právě zbavila návštěvy :grinning:
Jak máš Inko velkou neteř? Že tak vypejkáš.
26. dub 2009 v 17:09  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Inko, na mě by taky nebylo :wink: :grinning: , no a? aspoň bude hodně překvapenejch :grinning: :grinning: :grinning:
Katy, už by sis měla změnit snž na tt. :grinning: Dyk jsi těhulka!!!!
26. dub 2009 v 17:11  • Odpověz
Bellko, díky za počet, to je teda dost, to by nám dvěma mohlo na odpoledne stačit :grinning: Křupavoučký jo? :confused: Já myslela, že to je nadejchaný...No to je fuk, hlavěn, že je to dobrý, smaží se to asi dost rychle, že? Já jestli to ustojim, tu dobu smáža.
Tož jdu zas zkontrolovat po founu mamku s bráchem, jestli už jsou v Brně, manža už má složenej nábytek a vyčkává, kdy dorazí další várka.
26. dub 2009 v 17:12  •  1 dítě  • Odpověz
autor
bellka napsala:
Andrejko, úžasná chytrá hlavička:wink: Jo jo, je v práci.

(se musím pochválit, ne, tak kopíruju i pochvaly :grinning: :grinning: )
26. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
Kdo ví, jestli si to nepíšeš sama a Bellka někde nepase ty svoje kozy :grinning:
Zkontrolováno, jsou před Brnem a Beeerňákum šajnuje dý zóne, to je teda bordel, bo tady je hnusně zataženo a vichrno.
26. dub 2009 v 17:17  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, neteře mám 3 a k tomu ještě 3 synovce. Jojo, zasloužilá tetička :grinning: .Bylo jí 11 roků a teď se ve škole vzájemně zvou na narozeninové párty. No, mají to okoukané z amerických filmů :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale byla to docela legrace :slight_smile: .
26. dub 2009 v 17:17  • Odpověz
Všímáte si, jak zvládám dva cizí jazyky v jedné větě jo? :sweat_smile: To aby jste si nemyslily, že jsem ouplně tupá :grinning:
26. dub 2009 v 17:18  •  1 dítě  • Odpověz
Inko a to jsi ročník 78? A tolikrát jsi tetou? Boha jeho, já ani jednou :confused:
26. dub 2009 v 17:19  •  1 dítě  • Odpověz
Jojo. Jsem nejmladší "Benjamínek" a bráškové mě zásobí :grinning: :grinning: :grinning: . Tetičkou jsem od 13 roků :wink:
26. dub 2009 v 17:22  • Odpověz
Wow, no to je velká famílie, takhle se množit, bráškové maj tolik dětí, no to je paráda, jsme pěkní břídilové... Ale já jsem starší jak brácha, tak to nás teda omlouvá...
26. dub 2009 v 17:24  •  1 dítě  • Odpověz
autor
tak teď to spadlo mně, už letím Bellí na interko...
26. dub 2009 v 17:26  • Odpověz
No, bráškové mají po dvou dětičkách :slight_smile: . To naši se činili. My jsme čtyři děti :wink: .
26. dub 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
bellka napsala:
17.15 Máji, buď klidná. Moje orientační schopnosti jsou taky velice zvláštní:grinning:

17.20. Máji, jsou nadýchané a nahoře křupavoučké, ty dupo Andrejko, to je dobře, že kopíruješ i pochvaly Berušky, je to zvláštní, vidět, že jsem něco napsala a nevidět u toho tu moji držtičku

17.25 Inko, doufám, že jak na potvoru Ti nevypadne net, abys nám mohla napsat, jak dopadla krev. Budu moc držet pěstičky
26. dub 2009 v 17:29  • Odpověz
No, já se po každém příspěvku přihlašuji :angry: . Křáp jeden :angry:
26. dub 2009 v 17:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.