• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Cca tak nějak. Za 4 minuty má Andrejs mimuška u sebe v bříškuuu:slight_smile:
2. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Držím paluchy :wink:
2. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Dobré ráno těhulky a snažilky.Andrejce hodně štěstíčka a moc držím palečky.At se ti mimískové pěkně zavrtají do připravené a měkkoučké peřinky,která na ně dlouho čeká.At ti to Andrejko vyjde a jsi taky štastná maminka.Jednou se to musí povíst každé.
2. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Dobré skoro poledne kočičky!
Jsem byla hnedka z rána na nákupu a na projití s mamkou a s mimískou a teďka se chystáme jet okouknout chatu, kde by jsme měly příští týden pobývat-průběžně, ale manža mi odjel s autem, tak čekáááám.

Andrejka už má mimíse v pupíku, ti se rozhlížej a hledaj, kam se v nejbližších dnech začnou zakusovat, tož se k nim chovej pěkně :wink:

Bellí, děkuji za sms, neměla jsem u sebe foun...

Věrušce jdu napsati, bo už taky písala, jsem to ale nekominikace :slight_smile:

Janni.ko, hurá pro neshopenku... :wink:
2. črc 2009 v 11:42  •  1 dítě  • Odpověz
Tak už pofrčím na výletisko.
Ještě vám muším napsat, jak jsem zas na palici. Nejdřív se mi to stávalo těsně po příchodu z porodky, jak už jsem psala, že jsem se vzbudila v noci a šmátrala v peřinách a hledala, mimísku, ale ona je jen v postýlce, tak nevím, co mě to napadá...

No a včéééra jsme vyndali mimísce na noc novou deku, je taková hladká plyšová....v noci šmátrám po hlavičce a cejtim samej plyš, tak ještě šmátrám, nojo, fakt všude plyš, tož asi se mi mimíska dusí po dekou, honem rozsvítim a ona ta hlava byla satanova :grinning: :grinning: :grinning: , spal vedle mě a mimíska, jako vždy v postýlce, tož zas mám nějaký psycho spaní.
2. črc 2009 v 11:54  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré poledne kobylky moje nějak na vás nemám čas :frowning2:
Andrejko tfuj tfuj :wink:
Janni.ko honem pro neschopenku a hurá odpočívat a užívat si těhulení :zipper_mouth:
Beluš tak už to brzo vypukne stimulka a vrácení mimušek zpátky a pak hurá těhulení :dizzy_face:
Májinko moc ti to sluší :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Pozor, pozor, hřebčíne!!! Andrejka čeká v noční košulce, mají málo postelí, bo co. Se celý Prágl rozhodl těhotnět v létě:slight_smile: Ale to nevadí, takže KETík proběhne ve 13.00 a vrátí Andrejce do bříška 2 mimísky, bo jeden se nevyvíjí. Tož ale já myslím, že dvojčata jim snad budou stačit a pak tam mají ještě 3 mražáčky:wink:
2. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
Luci ahoj, kdepak jsi se tak dlouho toulala??? Už jsem začala stimulovat tím Synarelem, bo mám dlouhý protokol, tak jsem ráda, že se něco děje:wink:
2. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj Beluš už jsem myslela že noční končí a dneska zase musím na noční :angry:
Beluš kámoška jde na KET do Olomouce v pátek a prej bude narváno prej jde moc ženských takže v praze je to asi to samý. Andrejce držím palušky at se mimísci zakousnou a nepustí :wink:
2. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jéééjda, tady zase nikdo, já už po vejletování, na chatičce bylo báječně, myslela jsem tam na mimísky, že už jsou v pupíku a ono houbelec, zácpa nastala, stůl plnej, tož tam to muší jít jako po másle :grinning: ,naskočit, zasadit, seskočit, další...To budou za devět měsíců praskat porodky ve švech, u nás teda praskaj už teď. Tak tfuj tfuj tfuj.
2. črc 2009 ve 14:16  •  1 dítě  • Odpověz
sem zpátky z Jihlavy,neschopenku sem odevzdala :grinning: a budu doma a hotovo :wink:
Tak máme jedno mimí a huž mu krásně tluče i srdíčko.4.8.jdu na kontrolu+testy na daw.syndrom
co tady novéého??Andrejka už má mimíska u sebe,tak tfuj tfuj těhu bacily na všechny čekanky a holky v akci :slight_smile:
2. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Jani, tak ti gratuluju k dobrému rozhodnutí, že opustíš práci :grinning: a ještě větší gratulka k temu jednomu mimískovi :slight_smile: , už i srdíčko jsi viděla, tak to je paráda.
Tu nikdo, všichni se opalujou, Věruška sedí u okna a vyhlíží, jestli nejde písidlo domů :grinning: ...
2. črc 2009 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejkoooooooooooo, kde jsi s těma robátkama? Už možná hajáte v pelíšku a odpočíváte po tý fušce. Tak hezký odpočívání, něco dobrýho sezobněte a pak hurá do stáje zahlásit zážitky, kolik těch mamušek tam čekalo...
2. črc 2009 v 15:19  •  1 dítě  • Odpověz
Tady vážně nikdo nééééni :confused: tady teda pěkně cedí,aspon bude dejchatelno :wink:
Andrejku taky vyhlížím a nic,asi odpočívá.
Máji děkuju :slight_smile: mě se chtělo úplně breček když mi řekl,vidíte jak mu tluče srdíčko?
2. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
Ahoj kuřáátka!
Tak jsem doma u noťase. Děkuju ještě jednou za miloučký přáníčka, i smskový. Belíšek předal info, Karolanka se ani nechtěla vysmrkat, aby nepoštěla paluchy :slight_smile: . Janí, tak jedno miminko? Vše je v pořádku, kráása!! Jen se tedy asi vloudil tabulkový šotek, tam bylo až 12.tého. Ale to neva, hlavně, že jste ok!! Tak huž si změníš snž?? Srdíčko krásně bije, to je tak důležitá zprávička! Jinak jak už Bellí psala, bylo nás tam dost. Tak jsem zůstala sedět v šatně huž převlečená. Pak jsem se od srdce zasmála, bo přišla do šatny ještě jedna němka, tak jsem oprášila němčinu, a jala se jí vysvětlovat situaci, že je wenig postelí a že mušíme čekat.. Ona se usmívala, ja ja ja, a pak se otevřely dveře a paní šla rovnou na sál :grinning: :grinning: . No jo, mušíme nějak do tej Evropy, ne? :grinning:
Tak jsem si čistou hoďku četla noviny, ještě, že Jeníček koupil. Mělo to ale jednu óbr výhodu, holky! Šla jsem jako poslední a tudíž jsem si mohla 20 minut poležet ještě na sále. Pravda okolo mě se už chystal nějaký zákrok na pytlíkovi nějakém :grinning: , asi MESA..tak bylo kolem mě rušno. No, jak když tam neležím :grinning: :grinning: . Ale byla jsem za to strašně ráda. Navíc jsem skoro vůbec nepila, rovnou jsem řekla, že stejně nic neuvidí, a nemusela jsem na záchod. Dělal mi to Kult , Věruško, a hysterku udělal super, tak snad i toto bude! Jinak jsem se cítila strašně dobře, venku svítilo sluníčko, ouplně jsem cítila takový vnitřní klid, a říkala si, Jsem těhotná, jsem těhotná!!! Opravdu. Navíc jsem měla v noci krásnej sen, jen takovej útržek, bruslila jsem na ledu , já pozpátku a držela při tom za obě ruce asi čtyřletou, petiletou dcerušku, a tak jsme tak plachtily :slight_smile: :slight_smile: .KOukaly jsme si do očí a ona se tak usmívala.. :slight_smile: Tak Alfík byl na vejletě, jo??
2. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahojky holky.
Andrejko tak moc moc moc držím palečky aby se zadařilo.
dneska včelička PUREGONU a zítra ve 13.45. razím pro hrášek.už se moc těším.Dneska si mě sousedka pěkně vychutnala.bolelo to jako čert.Tak třeba je to obré znamení.
2. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahoj Andrejkooo, krásný sen a hlavně bych to viděla jako znamení, že dceruška bude:slight_smile: Janni.ko, úplně mi vyhrkly slzy do očí, tak Ty už máš srdíčkooo, tak to je úžasná zprávička. Obr gratulkaaa:slight_smile: Májinko ahoj:slight_smile: Věrušky je mi líto, kočenky, že má PC v opravně.
2. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
Regiii, tak zítra budeme držet kopýtkaaa:slight_smile: Teda holky, tady se to tak krásně rozjíždí, pevně věřím, že bude krásný i ten dojezd do porodkyyy:slight_smile:
2. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
Jani, zase cedí??? Tady furt letně, tak to sem zasejc dojde! Májenko, no esli by se mělo všem babám zadařit, tož se zaregistruju do porodky ještě před testíkem :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Andrejka už doma, tak paráda, jak čtu ten článeček :slight_smile: , tak z něj sálá taková pohoda a klídeček, jsem to četla ouplně pomaloušku, krása. Tož držme paluchy dále!!!

A ten sen, bruslila pozpátku, to jsi šikovná a holčička,hmmm hmmm, to bude klááááááááááása...
2. črc 2009 v 15:40  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jéé, Belí, tož obě huž frčíme skoro do porodky!! Telepatie :grinning:
JInak na holčičku to nevidím, ale neva. Asi jsem to už psala , Honza je ze 4 bratrů a jeho starší brácha má 3 syny a ´další mladší čekaj taky kluka :grinning:
2. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
Jo ještě k temu močáku, já vím, že to psaly i holky z Reprofitu, takže to zaváděj a koukaj kam jo?
Tak to v Repromedě střílej poslepu :grinning: , proto jsem je taky podezřívala, kam mi tu mimísku uschovali, ale zdá se, že správně :slight_smile: . Ani po zákroku neukazujou, kde se nachází... To je zvláštní, co CAR, to jiný postup.

Wéééénig postelí a baba Neméc si jde první, omg, aby se z nich nepos...., asi více cáááálen :grinning:
2. črc 2009 v 15:43  •  1 dítě  • Odpověz
Já nevím, ale u Andrejky tu holčičku fakt vidím, už jsem nad tím předevčírem přemýšlela a u Věrušky klučánka a u Bellíška si nejsem jistá, tož tam dáme raději dvojčatááááá :grinning:

Zvedl se mega vichor, jdu zatvoriť oknáááá a huž se blíží buřina, omg....Bude tomu někdy konec :angry: :rolling_eyes:
2. črc 2009 v 15:45  •  1 dítě  • Odpověz
autor
REgí, berunko, Ty zníš tak vesele huž, to je prostě super! My s depkama na kobyle zatočíme!! A že občas vylezou každému :slight_smile: . Holky, to bude testíkůů!!
Máji, oni používají ten světelnej katetr, ale připlácíš so ho. Přesně vědijó, ale já si taky myslím, že to je jen pidičást úspěchu, páč, jak huž jsem psala , při normální souloži to jde taky do neznáma :grinning:
2. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
Tak Andrejko už si doma,hlavně že se cítíš dobře beruško :slight_smile: jo jo tady leje :confounded: áááá už dolilo a kouká sluníííííí :dizzy_face:
Regíííí tak zítra at to vyjde a pak se hezky šetři,jen nechápu tu sousedku,jak si tě vychutnala? :confused: trhala ti obočí,dělala masáž,bo tě znásilnila? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak joooo jak sem slíbila Andrejko tak měním snž na tt :wink: jen nevím když sem 6tt+1 jestli napsat 6tt nebo 7tt :confused:
2. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
Ach so katetr nějakej světlej, stejně vím prdlačky, co to jéééé :confused:

OMG hromy takový ty dunivý, no fůůůůůj, Igráčci obkládající protější domek, neví co dřív, všechno fofrem uklidit, seskákat z těch sedmi pater doooolu z lešení, pořád dokola...
2. črc 2009 v 15:49  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Holky, teď jsem se zasmáála!!! Honza jde kolem mě a povídá hurónsky! " Ty kund. jedna, koukej držet" ON nikdá nejni sprostej! To jen já! A tak mu poudám, to jako já? A on, nééé, ta ku.. , aby držela a nepouštěla :grinning: :grinning: . Taky včera mi zase povídá, "já ti tu pí..zašiju, aby nevypadly". Já fakt se řežu, bo můj Jeníček, je slušný!
2. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
Asi Redžííínku sousedka píchá :grinning: , ale znásilnění to néééjni Janni.ko, zřejmě se Redžínka nebodá sama :wink:
2. črc 2009 v 15:51  •  1 dítě  • Odpověz
Máji tak to s tím močákem mě taky zarazilo,že v Repromedě nic takovýho nedělaj a jak je vidět doktoři tam umí :wink: i bez plnýho močáku :grinning:
2. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
A kterou kundu teda myslil?
2. črc 2009 v 15:52  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.