• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
OMG, já to slovo vypsala celý bez teček :confused: , tož pardooon, ale aspoň je jasno, vo co gou, néééé? :sweat_smile:
2. črc 2009 v 15:53  •  1 dítě  • Odpověz
Tak kobylky načumuji na rychlovku z práce a samé dobré zprávy :slight_smile: Andrejka má dva kobzolky, Janinka srdíčko a Pn a Regí si zítra jede pro hrášek :slight_smile: To mám z vás radost, holky jedny pihovatý :wink: Jinak u nás začíná buřina, tak jsem zvědavá co z toho bude :frowning2:
2. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
Tož to je dobré, u mě si zas nejni jistá, proooč??? Andrej, zaregistrovat ses měla už před KETíkem. Dobrý den, počítám, že tak koncem března, začátkem dubna budu rodit, můžete mě, prosím, zaregistrovat? Né? Tož děkuju, odrodíme doma, no:grinning:
2. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
a joooooo ona si bodá dnes ten pichanec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
Jani, to se snad spočítá samo, ne? Jen tam dáš snad poslední ms, nebo jak je to Máji?
2. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
Já Ti nevím Bellíšku, asi to bude tím párečkem bo co :grinning: jo vlastně jsééém, já zapomněla, je to kluk jako buk, bo jsem ho viděla s píšťalkou, kterou mu vyřeže Pavlíček, na pastvě s žížátkama a jak leze po stromech a běhá po pastvinách s odřenejma koleniskama... :sunglasses:
2. črc 2009 v 15:56  •  1 dítě  • Odpověz
A co počítáte? www.tehotenska kalkulacka.cz ??? Tož samo, jasná věc. spočítat, nahlásit :slight_smile:
2. črc 2009 v 15:57  •  1 dítě  • Odpověz
Téééda to jsou šlehy, to je masakr, ale ani kapka deště a v dálce, odkud přišlo černo, je snad západ slunce bo do, úplný červánky, já už tem unerozumím, vo co na tem nebi jako jde... :rolling_eyes:
2. črc 2009 v 15:58  •  1 dítě  • Odpověz
Miláškové zatím papa, jdu se konečně vysmrkat a pustit na chvíli paluchy. :slight_smile:
2. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
Tož mně to píše toto:

Tohle "miminko" by mělo být už 0R 0M 3T staré :slight_smile:
2. črc 2009 v 16:00  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Já se z té prodlevy picnu, já si lámu hlavu, co to jako znamená ten dotaz, a on se týká příspěvku před čtvrt hodinou :grinning: :grinning: . Máji, kdybys tak měla pravdu, já bych chtěla doma ty culíčky, já bych jí pletla copánky a dávala jí tam berušky, a učila bych ji, jak na chlapy, jen tu ms jí nepřeju, ale což, zase bych mohla být babičkou, ne??
Karolajnko, ahoj, sestřičko naše!!! Ještě jednou díky za zprávičku :slight_smile:
2. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
Karolko, tož prchej, já četla, že se jdeš vymrskat a když píšete, že jsou někde hromy, stále čtu hormony, jsem už asi postižená....
2. črc 2009 v 16:01  •  1 dítě  • Odpověz
Tak ten náš klučík bude mít odřené kolínečka, OMG! Karolko ahoj, už valíš domů, viď:slight_smile: Holky, tady začíná buřina, no potěš koštěěě, to jsou zase rány jak z děla, OMG!
2. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
Andrejko,od té doby co jsem nechala nervíky v ordinaci je mi báááááááááječně.Už se těším na zítřek.
Karolko jak to víš že mám pihy????Teda jen přes léto když vyleze sluníčko :grinning: :grinning: :grinning: .
2. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
Máji když je 6tt+1 tak to je jako ukončený 6týden a začla sem 7 vid?
2. črc 2009 v 16:07  • Odpověz
Berušky :slight_smile: , nooojo, ty jsem taky mívala, prodává se to ještě? A jak na chlapy :grinning: .... s bičem :grinning:

Dcera nedcera bere nějaký prášky a MS nemá jak dlouho, tož oni něco vymyslí ještě, než ty naše prdky vyrostou...
2. črc 2009 v 16:07  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko ahojky sluníčko,zdravím tě do pracovního procesu :slight_smile: a ty už víš den D kdy je nejlepší na to hupnout? :grinning: jééé já se těším,bude tolik těhulek a za chvíli v čekankách nebude nikdo a to bude dobře :wink:
2. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
Áno, začala sedmý...

Jasan, odřený koleniska, bo by to jináč nebyl kluk, přecivá... Aj Anýs bude odřenej...
2. črc 2009 v 16:08  •  1 dítě  • Odpověz
Když mě to tu tou buřinou padá!!!
2. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
Tak Andrejko, co Ti vyšlo v kalkulovacím stroji, já to měla vyčtený už před ETem :grinning:
2. črc 2009 v 16:12  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jsem zase přemejšlela, co jako se prodává? Myslíš sedmitečné?? Jo, prodáváá, jsem dostala nedávno z recese od táty, bo jako malá jsem je měla taky. Na chlapy s bičem? Tož jako, že jsou to voli? Se nediv, když my jsme krávy :grinning: :grinning: (pozn. pro ostatní - některé věci se jeví jinak, než jsou, nepohoršujte se :grinning: )
REgí, já to znám, se někdy mooc bojím, a pak to ze mě spadne, a cítím se tak silně a zároveň lehce, že jsem něco pokořila :slight_smile: .
Jani, jj, správný myšlenkový pochod!
Belí, taky buřina? Teda holky, to se mám nač těšit, tady je furt sluníčko...
2. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
huž to je tt :slight_smile:
Beli máte buřinu?Tady nebyla jen lilo ale jak :rolling_eyes:
2. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahooooooooj milované kobylky, tak nejdřím bych chtěla mocinky pogratulovat Andrejce k dnešnímu KETU a popřát jí mocinky štěstíčka a ať brzy hlásí // :slight_smile:
Taky moc přeju Belunce, aby vše dobře pokračovalo a podobně taky hlásila brzy // :slight_smile:
Dál posílám moc štěstíčka čekankám a moc zdravíčka všem těhulkám :slight_smile:
Já dnes byla v poradně, dostali jsme průkajdu, potvrdili nám opět holku z UTZ a řekli, že je to pěkný šidlo :grinning:
Byli jsme pochválení za naprosto ukázkové NT výsledky, 16.7. jdem na triple test a 30.7. do poradny, to výčet mých informací :grinning:
2. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
Však počkejte, až si pořídíme i my v Žížátkově 5 samýc:grinning: To budete koukat na tu rychlost, zatím si procvičujte ty svoje mozkovny. Vlastně mi vděčíte za to, že máte hlavinky pořád v pohotovosti, bo nikdy nevíte, s jakou prodlevou se vynořím:grinning:
2. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
Mě to vysvětlila Katy :grinning: :grinning: sem byla úplně mimo v těchhle tt :grinning:
mě to taky nějak blbne se dostat na stránky kobylky :rolling_eyes: cvakám sem a tam a nic,no a pak to naskočí,počasí trapný se krásně předvádí jen co je pravda.
2. črc 2009 v 16:18  • Odpověz
Tož eště bych zapomněla na Karolku, že zítra držíííííím moc pěstičky!!!!!!!!!!Ať jí to tam pěkně stříknou, hlaavně hluboko :wink:
autor
Huž vidím Belíškov, jak se tam prohánějó malí caparti ušmudlaný na beraniskách :grinning: :grinning: . A blonďatá máma s francouzskou manikůrou řve jak na lesy, "domuuu, palačinky jsou na stoleééé!"
Ahojte kobylky ani nevím jestli mám vůbec psát,abych vám nezkazila tu dobrou náladu která tady panuje,nebo moje výsledky nejsou dobrý.
Přesto Andrejce gratuluji ke dvoum bobečkům at se pěkně drží a nepustí.
Janičce gratuluji k srdíčku a at si užívá těhulkování.
Všechny ostatní zdravím a nezlobte se,ale nemůžu dnes ze sebe víc dostat.
Nepochopila jsem, tož jsem pohoršena :grinning:

Jojo sedmitečný jsem myslila, tak prodávaj, báječný, koupím a budu nosit :slight_smile:

Mončoet, gratulka, tak fakt holčička a tááák brzo vidět, no paráda, další adeptka na berušky :grinning:

Pane Bože, to je ukrutnej vítr, strašně to fičí do oken. Zase mám ty moje tragický scénáře, už vidím, jak to lešení na protějším domku lítá po sádlišti a nám do oken, OMG. maj to nějak dobře připevněný? :confused:
2. črc 2009 v 16:21  •  1 dítě  • Odpověz
autor
MOnčiET, gratuluju k potvrzení šídlové holčičky :slight_smile: a k ukázkovým výsledkům! To je skvělý tohle slyšet. Bezva!!

Leontýnko, beruško, hned si vylej srdíčko! Co to znamená , že výsledky nejsou dobré? Pro mimi? Ale co pro Tebe samotnou?? Co to znamená?
2. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.