• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Mončoet, úžasná zpráva, dnešní den je opravdu moc pěkný, veliká gratulkaaa:slight_smile:Pomoc, řachy z nebe jsou tuuu, lezu pod peřuchuuu! OMG!
2. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
No vidíte, než mě to sem pustí, tak je tu Leontynka a nejni jí zrovna dobře. Copak se stalo? Jenom povídej. Á už jsme bez prouduuu, za chvilku mi dojde baterka a jsem i bez netu.
2. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
Leontýnko, nikomu nic nekažíš, od toho tu jsme, pro radosti i strasti, jen se vypovídej :slight_smile: Sluníčka dneska mám do 18.00 bo jsou dovolené. Ale zítra je páteček a pák tři dny volna :slight_smile: Mony na IUI jde Regí, já jen na sono, ať mi řeknou, jaký tam mám folikul :slight_smile: Ale řeknu miláškovi, ať to tam dobře vstříkne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak Regí já mám taky letní pihy a jsem na ně hrdá :slight_smile:
2. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
Néé, Bellí, tak si radši vypni mobil, ať nejsi ouplně bez něj, kdybys potřebovala... Kdy přijde Pavlík??
Leontýnko, tak jak??? KObyla je tu i pro Tebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
Bez proudu? No to néééé, tady se peče teprve OBJED!!!
2. črc 2009 v 16:32  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak Máji, ty stránky vypadjí fáákt příjemně, rodit jsem se rozhodla v březnu na Josefa, bo to má táta svátek, tak mu udělám radost. JInak jsem těhotná, kdyby vám to uniklo. Aspoň Bellí to říkala :grinning: :grinning: . 4.7. to budou přesně dva roky, co jsem otěhotněla naposledy. A já sama jsem červencová, tak to klapne!!
2. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
Pavlík už stáhnul žaluzie, bo lítají kroupy, tak kdyby nám to náhodou zase vymlátilo všechny okna, tak ať to nelítá do baráku, mě potěšil. Holky moje, musím se odpojit, kdyby bylo potřeba volat, zatím pa, pa, pa.
2. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
Andrejko, to víš, že jsi těhotná, o tom vubec nepochybuj :slight_smile: Viď Belíšku podpeřinová :grinning: Já uvažuji, pod kterou peřinu mám vlézt, když jsem v robotě :angry: OMG :slight_smile:
2. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
Máji, teď objed, já už bych šilhala hlady :sweat_smile:
2. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
Berunky, taky se maličko odpojím, jdu si dát dvacet :wink: . Zasejc přijdu..
2. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
Tý jo Andrejko to o těch palačinkách si neměla vůbec psát-du na ně-mnam tak zatím páááá až se nacpu tak se vrátím :grinning:
2. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
tak mnam to byla dobrota a tu nikdo? :confused: už nám zase vypadl internet :rolling_eyes: bouří a bouří,Mája mi to sem poslala :slight_smile: Andrejko hezky se vyhajej a budeš doma,nebo chodit do práce????
2. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
Andrejko z tebe to úplně sálá, jsem si vzpomněla na sebe úplně stejné pocity po ET úplná vyrovnanost se vším a hrozný klid v duši. A to že jsi otěhotněla ve stejnou dobu jak před 2roky, to máš jak já před 8. Běž si hezky hajnout. Moc ti přeju ať jdeš v mých šlépějích.
Belli tak to je dobře, že jste spolu s Pavlíkem. A't to brzo odbouří pryč. Mája to vystihla úplně do detailu, kupa dětí mezi žížatama, a všichni se seběhnou k plechu buchet. Ale první bude kluk jak buk :slight_smile:
Máji Anýsek bude mít vlásky po tobě, pěkně vlnité, tam se ty berušky budou hezky vyjímat :slight_smile:
Monči to musí být super, utz jsou určitě úžasné, gratulka k potvrzené rošťandě.
Já dostala už v úterý průkazku. Dnes mám takový nostalgic day pouštím si romantické písničky na you tube.
Janni tobě gratulka k výsledkům, no a já mám teď taky chuť na palačinky.
Leontýnko to mě mrzí že ty výsledky nejsou pozitivní, přeju ať se to brzo zlepší. ono to počasí tomu srdíčku moc nepřidá viď. Drž se.
2. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
Ještě zdravím do práce Karolku ale už bude za chvilku padla. A na zítra hezký folík.
Regínce na zítra dobrou konstalaci ať se spojí všechno tak jak má.
2. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
Nikdo tu, padla na mě nějaká zvláštní nálada, divnej den, jako by mi ho kousek chybělo, tolik hodin..., tma, zataženo, pršivo, plačtivo, tož jdu se depkovat do pelechu bo co :frowning2:
2. črc 2009 v 17:44  •  1 dítě  • Odpověz
Tak už máme odbouřeno, doufám. Kroupy a déšť ustaly, slyšet jsou jenom houkačky, ale stále jsme bez proudu, tož nevím, kdy nám ho pustí. Moni, tak už máš průkajdu? No to je pěkné:slight_smile:
2. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
Máji, jakápak náladice Tě to popadla? Honem pustit nějakou veselou muzik a to by bylo, aby ses nerozveselila:wink: Anděl, co?
2. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
Monči-gratulace k průkajdě beruško :slight_smile: huž abych ji taky měla :dizzy_face:
Máji,broučku,nesmutni,udělej si taky palačinku,nebo zaboř sosáček do nugetky,pohlad Anýska a bude dobře-muc pusu na čumáček :slight_smile: kdyby ti nugeta došla jednu mám v lednici-sem si na tebe vzpomněla a koupila si ji-moc mi to teda nejede :unamused:
2. črc 2009 v 17:56  • Odpověz
Janiko neboj průkajda bude co by dup. Já nakonec udělala topinky. A teď jsem docucla Pikao.
Belli tak to je dobře že už je po bouřce. No moje muškáty vypadají po krupobití dost pochroumaně, tak doufám že jste dopadli líp.
Máji doufám že jsem tě náladou nenakazila.
2. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
No hurá, už minutu nám jde proud:wink: Jak málo stačí k radosti, že:wink: Moni a copak, že na Tebe sedla nostalgická nálada?
2. črc 2009 v 18:35  • Odpověz
Belli no ani nevím co to na mě leze, už není práce tolik tak myslím na všechno možné. To je dobře že vám jde proud, u nás byla bouřka ve 3 a od té doby je klid. Za chvilenku jdeš na UTZ tak doufám že bude všechno ok.
2. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
Moni, to bude dobré, však Ty víš, jenom sis, přes samou práci, ani nestačila uvědomit, že budete mít druhé mimi, a tak teď na Tebe padá ta rozněžnělá nálada:slight_smile:
2. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
Asi jo Belli pouštím si písničky z Moulin Rouge, to mě vždycky dostane. A taky kamarádka dostala kontrakce tak se jí do rána narodí Anetka.
Musím jít něco dělat a´t to zaženu.
2. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
Tak to je ono, Moni. Kamarádce se co nevidět narodí děvčátko a Tebe to čeká za pár měsíců, beruško:slight_smile:
2. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
Berunky, tak jsem si pořádně oddáchla, jdu za vámi a tady smuténko.. Počasí, hormonky, zdravotní starosti, toho je! MOnči, budu se moc snažit vyčmuchat tu Tvoji vyšlapanou cestičku :slight_smile: . To s tou prací, to je taky moje dilema. Kdyby to vyšlo, (a já vlastně JSEM těhotná už ode dneška :grinning: ), radši bych na jednu stranu pracovala, rychleji to určitě utíká, a pro mou mozgovnu by to bylo určo lepší, než spřádat možné katastrofy. No, nebudu předbíhat. Máji, Ty taky splínuješ? Co se stalo? Co to spustilo?? Beluško, tak bouřka zažehnána. To je zvláštní, tady se trošku zabouřilo, ale nic z toho nebylo a teď už zase svítí sluníčko. Tedy ukládá se k spánku, ale za mrakama se neschovává.. Věruška stále bez PC?? :frowning2:
2. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
Už jsem taky tady, pěkně vykoupaná a v pelíšku. Tím, že nešel proud, se nestačila nahřát voda v bojleru, tak jsem rychle umyla nádobí a sebe fofrem ospršila. Andrejkooo, no jasně, že jsi těhotná:slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Bellí, tak Ty se před tou stimulkou ještě otužuješ, jo?? :sweat_smile:
Aby Ti nenastydla chachula, by pak mohla kejchat :grinning:
2. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Neboj, neboj, nic šíleného to nebylo. Já teplomil, bych totiž studenou vodu fakt nepřežila:wink:
2. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Andrejko na chatě ti bude líp, jen pěkně těhulkuj na neschopence :slight_smile: U nás je to jiné za mě neměl kdo tu práci narychlo udělat, tak jsem nepřidělávala šéfce starosti, je lepší když si vše dám do pořádku a pak teprve předám firmy nové účetní.
U mě se zvedla nálada :slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Moni a copak Ti ji tak zvedlo? Že Ty si myslíš na děvčátko a viděla jsi se, jak jí děláš culíčky:wink:
2. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.