• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
No, MOnči , v tom účetnictví to má logiku. Já vždycky, než jdu na pokus, tak vše dodělám taky, jako by se to mělo předat. Mám ráda "čistej stůl". MOni, ještě mám otázku, prosím Tě. Dřív se nemocenská počítala z posledního kvartálu, ale tady padaly teď i jiné názory, že z celého roku, to je pravda?? Já už jsem absolutně mimo účto tak 5 let. Z jakého základu se počítá neschopenka a z jakého mateřská?
2. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Belli ani nevím no prostě hormony pracují :slight_smile:
Andrejko čistý stůl tiše závidím, to já nemám nikdy :slight_smile:
Nemocenská se počítá z 12 platů, na netu jsou i kalkulačky kde si to naťukáš, ale mateřská nevím.
2. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
já už mažu do pelechu.
Dnes je tu velká absence kde jsou všichni??
Tak všem hezké sny :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Moni, dobrou nocku a krásně se vyspinkej, těhulko:slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Pavlík šel s kamarádama na pivko, tak jsem sama domečka:slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Á pivko :sweat_smile: , to už tady dlouho nebylo :sweat_smile:
Moni, díky. Najdu si tu kalkulačku.Tak to jsem na to tedy zvědavá, protože já pracuju od 12/08, před tím, jsem měla pár měsíců pauzu. No, to je to poslední , co by mě trápilo.
2. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Bellíšku, kuju za sms.
Andrejko, myslím, že mateřská je 69 procent, je to téměř shodné s nemocenskou. Já tam rozdíl nepocítila.
2. črc 2009 ve 21:35  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Belí, a Ty zase budeš dělat taxikáá :grinning: ?
2. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Né, taxíka nebudu dělat, jsou tady v naší hospůdce cca 200 m, takže už ležím v pelíšku:slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Májuško, doufám, že už je Ti líp a smutná náladice odešla do pryč:wink:
2. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Ahoj mamino, tak jak je? Počimú bylo slzavě? Muším to vědít :confused:
Bellí, tak to je dobře, že je kousek, to kdyby byla buřina, tak přiběhne.
2. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
To jo, asi před minutou zase vypli proud, OMG!
2. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Bellí, tak zavolej hned Pavlíka. Jsem na příjmu, ničevo se neboj. ALe tak snad vypli i v hospodě , tak hned přijde, ne?
2. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
Už zase jede, jestli to takhle půjde dál, budeme tu jak u blikáčků:grinning:
2. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Hi, hi, hi, už zase nejde:grinning:
2. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Teda vy to tam máte jak na pouti :grinning: . Ale, asi to nejni moc veselý, co??
2. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Blikáčci, náladice nic moc, ale to je asi tou prudkou změnou počasí, ráno a dopoledne jsme byli na tej chajdě juknout, krásná příroda celkem a klídeček, slunce šajnilo a najednou tma, šedivo, liják, bouřka a ještě mi to tak nějak divně uteklo, já myslela, že je tak 15 hodin a ono bylo už 19 a prostě mi tam nějak těch pár chodin chybělo :confused: Nic jsem dneska neudělala...jen peru a suším doma, tož to je na dva dny.
2. črc 2009 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz
Bellíšku, ještě že nemáte pět samyc, bo to by byly samyce už asi mrtvý, chce to přepěťovou zásuvku.
Jsem zvědavá na tu naší tlku, je stále v opravně, ani nevolaj, omg.
2. črc 2009 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem si donesla džogurt a chipsy tři pepře :slight_smile: , to je kombinejšn. V mezičase uspávám mimísko, bo usne, pak pět minut bulí a furt dokola.Jezdíme v kočáru, jinak kalamita.
2. črc 2009 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, no jo, ono to šedivé počasí na náladě nepřidá, ale prý by takhle mělo být ještě zítra a konec, tak snad už bude jenom sluníček nejen na nebi, ale i u srdíčka a na dušičce. Á, už zase svítíme:wink: Kdybyste mě viděly, jak vždycky zaostřím, když to vypnout, no jak kocur:grinning:
2. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Šmarjá panno, jogurt a chipsy :grinning: . Ale jogurt bych si dala, to jo. Máji, a kde je ta chajda? :slight_smile:
2. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Chajda je u Stekláku, to je rybník, já ani netušila, že tu něco takovýho je. Je to cca 10km od baráku.
2. črc 2009 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz
Nevím, co je to, ta přepěťová zásuvka, se zeptám Pavlíka, až příjde:wink:
2. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
Tak z jogurtu je mi na bletí a chipsy tomu teda nepřidaly, bo tři pepře josu fakt tři pepře, omg, hoří mi huba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Asi tej mej náladě nějak pomohla návštěva hřbitova bo co...dneska je to přesně půl roku o pohřbu, toto letí, hrůza, nějak mi dneska mozek nebere, že babička je živá a táta je na hřbitově, omg :unamused:
2. črc 2009 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz
To je zásuvka, která uchrání třebas samyce před chcípnutím při bouřce, když zakolísá proud, což koukám u vás je co minutu :grinning:
2. črc 2009 ve 22:11  •  1 dítě  • Odpověz
Kočár vydává zvuky, omg :confused: , asi půjdu zase jezdit, už padám na držku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 22:12  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak jo, teď už to má logiku. Beruško, se nedivím, že Ti to mozek nebere, když je to proti přírodnímu zákonu. To je mi líto. A povídáš Anýsovi o dědovi, ne?
2. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Beelí, kdy se dostaví ta známá a urobí Ti icq a Andrejko, Ty ho budeš mít houm kdy? A Práglice je firemní?
2. črc 2009 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz
Povídat Anýsovi budu no, až bude většejší, ale je to mazec, vždyť sem denně chodil, mladej člověěk, celej život hrál fotbal, hokej, furt někde poletoval, před dvouma rokama dovolená na Džerbě, fakt netuším, co je to za bordel, omg...
2. črc 2009 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz
autor
No, to je to co nechápu. Májo, já když si udělám icg v práci, tak si podle čísla ho můžu otevřít kdekoli, ne? Já si totiž to chtěla vyzkoušet doma před meebo, a zase mi to píše špatné heslo, tož už tomu nerozumím.
2. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.