• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Máš recht, je to bordel. Je! Je to dopr .. pořádnej bordel. Na Džerbě jste byli společně?
2. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj
2. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Jééjdááá, Vlašim je na dráátě! Tož jsem moc rááda. :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
Máji, s tímhle se člověk nikdy nevyrovná a kor, když nás opustí někdo ve věku, kdy toho měl ještě tolik před sebou. Taky to tak máme. Ale víš, že na vás kouká a je na vás strašně pyšný a z Anýska má jistě obrovskou radost.
2. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
PC fungujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,ale vše je promázlé, tak si vás muším zpátky nandat di záložek.
Jak je?
Co je tu nového?
Krom Andrejky s blastulkama :slight_smile:
Apropo, jak se cítíč?:slight_smile:
Zdravím celý hřebčíííííííínnnnnn
2. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
Nebyli, tam byl s ......................................................................
No neke, snad už nepřišly samyce do Vlašimi?
2. črc 2009 ve 22:20  •  1 dítě  • Odpověz
Jé, Věruškaaa:slight_smile: Holčičky moje, než jsem vložila poslední příspěvek, 3x vypli proud a teď jsem zase po tmě, jsem se ale tak lekla, fuj!
2. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ještě nemám icq. Kobylky, já vás zklamu, jsem strašně unavená, bo lítám po bytě a balím na zítra na Lipno. Jo, jo, jedem nakonec, bo se mi udělalo dnes líp a huš mám roupy, ještě musím poklidit v kuchyni tak rychle sem se zprávama dne a já zas odletím, Nezabíjejte mne. Ale ,že jste mi chyběly, kobyly:slight_smile:
2. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
Andrejko, jaký byl Kult?
2. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
Já jsem v tomto teoretik. Mám oba rodiče. O tátu mám často strach, bo máme taky nějaký starosti v rodině, který se táhnou už 6.rok. Tak si o to víc uvědomuju, že jsem ráda, že zatím zdravíčko slouží. Neumím si to představit. Můj kamarád pochoval tátu minulou sobotu a mámu v březnu. Navíc je z rómské rodiny a ty tradice jsou jiné, oba rodiče si vzali domů, umyli a převlékli je sami. Všechny děti. Klobouk dolů.
2. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
OMG, no to bych nepřežila.

Věrko, nemám slov, to je jak s malým kinderlatem, dostane antibiotika a jede krosit Lipno, áááách jo, to zas dopadneš...
2. črc 2009 ve 22:26  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda tady je smutné téma,ale to je život. Míša by mohl mluvit..tátu nemá a maminka mu umřela před mi roky, bylo jí 50 let. Máji, vy jste byli na hřbitově? Už víš kde táta leží? Nezvlaádnu vás už dočíst.OMG a ještě až do pondělí bez PC :frowning2:
2. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
Věruško, Kult dobrej, vlastně byl lepší než Lazarovská, až mě to samotnou překvapilo. Bo, přes špíčky i tak jsem viděla světýlka, a byl jemnější, cítím se dobře, ale ta odpolední euforie maličko odešla, což je logické. Jen běž balit, užij si to maximálně!!!
2. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
Sesypte se na mne, já vím... Ale když mi to oba s Míšou tak potřebujem vypadnout a bavit se mezi kamarádama. Když mi nebude ok, tak pojedem dom,ale už to máme i zaplacený.
2. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
Věruš, vy chcete vyloženě strávit ty dny na kole??? Tak to teda mám chuť mentorovat taky.
2. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
Věruško, hlavně pořádný svetr, teplé spoďáry, ponožky a žádné blbosti, jasné? Venku je v noci ještě chladno:wink:
2. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz
No, kolo jsem si původně nechtěla brát vůbec,ale když už máme ty držáky, tak mi ho tam Míša hodí a uvidím jak mi třeba bude,tak bych třeba na malý výlet jela až v neděli,nebo tak.... Uvidíme,dyžtak budem chodit jen pěšky, nebo se jen tak válet. Fakt to potřebujem jak prase drbání, bo máme docela poslední dobou krizi.
2. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz
No a jaký jste měli den? Jdu to poklidit do kitchen a vy mi to tady všechno zatím pěkně napište:slight_smile: :grinning: MVR
2. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz
No já tě na tom kole stejně vidím už zítra... Vem si boženu a jezdi za něma Boženou :grinning:

Já Ti nepsala, že táta nalezen? No joooo, huž je to tak.
2. črc 2009 ve 22:34  •  1 dítě  • Odpověz
Jo, a kdy? To už je dřív? Ty jsi dnessmutná?... posílám pohlazení :slight_smile:
2. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz
Pavlík už je doma, co taky v hospodě, když pořád nesvítí, že jo? Tím vypínáním a zapínáním mi to pořád padá, už jsem s tím chtěla střelit, ale pak bych byla bez spojení, že jo:wink:
2. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz
Máji, to jsi neřeklaaa, tak hlavně, že už víš, kde je:slight_smile:
2. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
KOčenky, jdu na tabulajdu, páč na mě padlo spaní, tak abych dostála svému oukolování :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz
Andrej a jste v Práglu bo na chajdalupě, já jsem mimo...
2. črc 2009 ve 22:45  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Přeju vám dobrou noc, ať máte takové hezké sny, jako jsem měla dneska já, ať je nám veseleji, i když ne všechno je veselé. Belíšku, dobře, že je Pavlík doma :slight_smile: . Věruško, Ty na sebe dávej pozor, zdravíčko je jen jedno. Ale chápu, že se občas musí změnit parketa! Májenko, Tobě posílám podrbání do kudrn. Zase bude veselejš, a pak zase smutno a pak zasejc veselejš, a pořád dokola. MVR MVBaVK
2. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
Máji, ještě v Práglu, Honza měl dnes dovču, a zítra jde do arbeit a večer ještě pomáhá kámošovi malovat v bytě, tak pojedeme v klidu v sobotu ráno.
2. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz
Sluníčka, mě to padá, tak jdu do pelíšku. Přeju dobrou nocičku, krásné sníky a probuzení do sluníčkového dne:slight_smile: Andruško, pěkně hnízdi, ať se broučci hezky zabydlují u maminky v bříšku:slight_smile: Věruško, ať vám společný víkendík pěkně vyčistí hlavinky, už to oba potřebujete:slight_smile: Májinko, Tobě úsměv na tváři, ať Anýsek vytváří:slight_smile: Brou, brou, koťátka:slight_smile: MVRM:slight_smile:
Kočiky moje,ač nerada, musím se s vámi taky rozloučit, Padá na mne spaní,ráno chcem vyrážet už v 6.00, tak ještě skočim s tím pochcánkem a taky do betle.
Andrejko, ať se ti během těch dnů co tady nebudu pěkně zakousnou mimísci a už nepustí:slight_smile:
Bellíšku, ty ať si krásně připravíš stimulkou ty nejkvalitnější vajucha:slight_smile:
Májíku, tobě ať dělá rodost Anýsek:slight_smile:
Regíínce držím na zítra moooooooooooc palce:slight_smile:
a všem ostatním krásné pozitivní zprávy, hezké těhulkování,
já se ozvu z moblilu, když to půjde ,ale jinak v pondělí večer ahoooooooj.
Bude mi bez vás smutno. Dobrou nočku lásky. MVR
autor
Bellí, to byla hezká zprávička , ouplně na mě dejchlo zase veselo, a hlavně toto - kopčím.. Májinko, Tobě úsměv na tváři, ať Anýsek vytváří.. Je to tak!! Lásky, já jdu do spršky, bo muším zavádět utroš.. pak ještě doplním NASŤU :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz
Všimly jste si, že jsme všechny poslaly ve stejnou minutu rozloučení:slight_smile:krom teda Máji,ale ta to dodá určitě tedˇjooo, jsme sladěné:slight_smile: Brouuuuu
2. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.