• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
vĚRUŠKO, moc na Tebe budeme myslet, ale psát Ti nebudu, bo si myslím, že mušíš vypnout i od kobyly. UŽIJTE SI TO :wink:
2. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz
Já tady něco zařizovala :wink:

Tož Věroškoooo, pořádně se vykoluj a vyleč, bo mušíš bejt zdravá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bellíšku, brou nocičku téže, bez blesků a s prooooodem v zásuvce :grinning:

Andrejsku, hezky se ulož do pežin a netlač mimísky, brou noc všem třem a pak ještě Tairunce a Džonovi :grinning:

Brou noc, prdky moje a všéééééééééééém, co huž chrnijooooo... :zipper_mouth: :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 23:21  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě čekám na Nasťu, tak fofr fofr, bo chcípnu únavou :slight_smile:
2. črc 2009 ve 23:26  •  1 dítě  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: , To vědět, tak sebou hodímmm :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 23:44  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

Koukala jsem na střepiny, byl tam kluk, nepohyblivý, vážně nemocný. A řekl s úsměvem:
"DRŽÍ MĚ NAD VODOU KAŽDÉ RÁNO, KDYŽ VYJDE SLUNCE, PTÁCI VENKU,PŘÍRODA" .......

ČEKANKY
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,neschopenka,vonDorn odložen,virózka+antibiotika,frčíme na Slapy! :dizzy_face:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Máme dovčúú, do konce týdne!
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé,dušička bolí,těhu není tak důležité,jak zdravíčko! :dizzy_face:
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, hurrááá noční zrušeny, pouze v pátek a v neděli!!
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,čekáme výsledky stěrů z čípku a z hysterky,pak se huvidí!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe. Jak je? Halló !

HOLKY V AKCI
Regina,Apoli.,1IVF,5IUI,hurá do6.IUI,baštíme listovku!Folík 18mm,2.7.Pregnyl,HURRÁÁ 3.7.IUI(13.45) :wink: :wink: :wink:
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF,ICSI,PK,3kulihrášci,hysterkaOK,2.7.KET,dvě blastulaté děti vyzvednuty z jeslí!
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,30.6.1dc,Synarel,8.7(9dc)UTZ+Gonal huž je natěšenej!
Karolo,Gync.OV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík,Huž nebudou nočky!Virózka,3.7UTZ+haushupsanda na recept:wink: :wink: :wink:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,zánět zdolán!, velký UTZ 7.7. v Plzni,sháníme těhurifle!
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna-huž máme půl kila! termín29.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81-Těhukačer,Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4., 3.7.Tripletest,13.7.těhuporadna (že by pindík už vykoukl??)
Terezaa,Natalart Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!7.7EKG+plicní,13.7interna,20.7zubař,21.7tripletest
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!Máme průkajdu!16.7.triple,30.7poradna
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,Bráška se těší!Hormonky se ozývají.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,jsme ok!huž8tt.,17.7krev,28.7velkýUTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6,1mimi v bříšku,srdíčko jak zvon,neschopenka konečně!4.8.kontrola
Petjuna,Apol.,1IVF,17.6KET,zaveden páreček na objednávku jeho veličenstva!Jsou tam //!,8.7UTZ,záda bolejó

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,"Májinko,Tobě úsměv na tváři,ať Anýsek vytváří"řekla Bellí!
2. črc 2009 ve 23:47  • Odpověz
autor
Jéé, Katy má zítra triple testy!!! Katýý, držíme kopyta!! :wink: :wink: :wink:
2. črc 2009 ve 23:50  • Odpověz
autor
Tož Katy, Karolajnko a REgííínko, holky , zítra ať jde vše jak po másle!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dobrou noc všem kobylkám. Leontýnce spešl hezký sen!
KObylenky, sluníčko v dušičce všem!! dobrouuuu, búúúúúúúúúúú :slight_smile:
2. črc 2009 ve 23:53  • Odpověz
Brééé rankooo, koťátkaaa:slight_smile: Přeju všem krásný páťulínek:slight_smile: Karolko, Katy, Regi, tfujtfujtfuj pro štěstííí:slight_smile:
3. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobré páteční ráno!!!
Tak tady se ještě chrní :confused:
Já tady něco poklidila a snídám, do teho mi houká mimisko, tož je tu na Kobyle se mnou.

Muž mi odjel do lesa na houby s kamarádama, to jem zvědavá, co ukořistěj. Opouštěl mne se slovy:"pořádně si to nastuduj, ať jsme připravený!!!" a podal mi letáček od Jehovistů-Jak přežít konec světa? :grinning: Ale dočetla jsem se, že musím zajet do jedné Arén na sjezd, to bych chtěla vidět :grinning:a přímo do Arén se to sjíždí, OMG, ono je jich snad víc a víc...
3. črc 2009 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji, tak snídanice s Anýskem v náručí:slight_smile: Taky jsem nedávno dostala takový leták s pozvánkou na sjezd. Jsem dneska asi hodně špatně spala, bo mě bolí pravé rameno až po lopatku, OMG!
3. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Anýse zas bolí břucho, tak tady hejká a šponuje se, omg.

Čekám návštěvu na jedenáctou, tak tu chci ještě přesát chlupajzny, ale to dítko asi neusne, tož se tu budeme brodit srstí :grinning:

Co kůzlátka děťátka Andrejátka?
3. črc 2009 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz
Věruška už šlape do pedálů, kdo ví, jaké mají počásko. Tady zataženo, docela dýchatelno, až chladno, řekla bych, tož uvidíme, co se z teho vyklube. každopádně prádlo jsem si pověsila doma.
3. črc 2009 v 08:57  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Dobréé rááno, hřebčíne!! :slight_smile: ,
tož jedna kobyla , co jí teče z nozder, vzala vozejk a jela na výlet. No, tož chápeme, bo její kůň, huž potřeboval proběhnout, tak ať si to užijó! Anýska bolí břuch, koblížek malej, v tomhle je ta příroda taky nějaká diuná, copak jí vepřový, nebo pije pivo? Néé, tak proč bolí miminka břuch z mlíčka :confused: . Belu, mě taky bolí záda a nejvíc pravá lopatka, ale já to mám z teho, jak bubnuju do noťase z leže! :grinning: . Kluky jsem pozdravila a řekla jim, že když se budou pořádně držet, že jim koupím ve čtyřech letech motokáru :grinning: , tož ať se činijó :grinning:
Jinak ještě raz, KAROLAJNKO, REGÍNKO, KAČERE!! AŤ máte vše v cajku, a samé dobré mesiče :wink:
3. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Andrejs ahoj:slight_smile: Tož to je výchova, už od početí jim slibujou motokáry, OMG:wink: Jenom hnízdi, kočičko, jenom pěkně hnízdi:slight_smile: No nic, jdu do obchodu pro droždí, ať můžu udělat knedlík a houbovou omáčku, by si Pavlík dal. Tak jdu, no.
3. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
Bellí, domácí knedlíky jsem nikdá nedělala, tož pak vhoď recepis, ju? Já vlastně nikdy bedělala s droždím, jak se zpracuje?
3. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
To jsi na tem jako já :grinning: Já a droždí, to nejde tugedr :grinning: Všechno zkaňhám.
3. črc 2009 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Psala Věruška, páč chtěla pozdravit mý kluky :grinning: . Už jsou 30km před Lipnem, zdraví celou kobylu! Miki je hodný, auto nepočůral :sweat_smile: .
3. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Přišlo hlášení od virózy :grinning: , jsou 30km od Lipna a Miki vyčurá s spí, tož to maj hodné to štěndo. Zdravěj celou Kobylu...nooojo, ještě ani néjni a místě a už je jí smutno. Kdyby seděla na Kobyle a nevenčila viry...
3. črc 2009 v 09:30  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: Tož Věruška to asi rozeslala celej Kobyle :grinning: , pouze mě se neptá na kluky, ale na náladu :grinning:
A vůbec, co jsi slíbila tej holčičce? Klukům motokáry a for géééél wot?
3. črc 2009 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz
autor
To je zvláštní, chtěla jsem dát do příspěvku jen smajlíky a nebere to, zkus to :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
3. črc 2009 v 09:35  •  1 dítě  • Odpověz
Tož nevím, máš to asi bolakýsi pojebatý :grinning:
3. črc 2009 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz
3. črc 2009 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jééééé, přesně to jsem 2x udělala a nic!!!! To jsou čááry :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
3. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Čáry, čáry v tom jsou , velebnosti :grinning:
3. črc 2009 v 09:38  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tož jsem tu za magora, no :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Co naděláš :grinning:
3. črc 2009 v 09:39  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Čekám, kdy se ozve prodleva a bude vyřizovat vzkaz z Lipna :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Fakt, teď jsem zkusila ty tři :grinning: :grinning: :grinning: , a zasejc nic, bordééél!
3. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.