• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Zvláštní, asi to máte v Práglu jináč :grinning:
Myslím, že budeš muset letět na poštu :grinning:
3. črc 2009 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz
Boha jeho, tak z jedný strany zbíječky od Igráčků a z druhý snad stále ti hasiči, pořád jen houkání sirén, poplachy, to člověk neví, jestli má běžet do krytu bo néééé, až buchnou Dukovany, tak já budu úplně v klidu :rolling_eyes:
3. črc 2009 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz
Opůůůšťám terén, dítko usnulo, satan taky, jdu se chopit sacího stroje. Bááááj, hybajte k plotnám. Andrejka nééé, ta ležeti bude a děti hřáti mušíííí.
3. črc 2009 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz
autor
ASpoň to budeš mít rychle za sebou :grinning: , v krytu by byl smrad :sweat_smile: . OMG, takhle po ránu a už tak černohumorně! Berunko, jdu na chvíli odpojit, páč jsem magor počítačovej. Jdu hodit spršku, a pustím telku. Mám cukání zasadit další kytičky, co huž pustily kořeny, to snad nejni námaha, ne??
3. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Zasazíno máš, kořeny se tepráv pouštět budou, tož lehni satane a lež!!!!!!!!!!!!!Nohy hore, ovladač do hendy a kuken bo slííííííp!
3. črc 2009 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko KOBYLKY.
Andrej koukej odpočívat.Nic nesázet a jen ležet a kopýtka hore.Přesně jak napsala Mája.
Holky já se dneska tak těším na pana doktora.Nikdy jsem se tak netěšila jako dneska.Za to Kája je nervozní.Asi jsem tu nervozitu hodila na něj nebo co.
3. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Prodleva se hlásí a vyřizuje pozdrav z Lipnaaa, páč s takovou prodlevou, už jsou jistě na místě:grinning: takže jak tak koukám, máte ze mě celkem prdel, tož včil se posměju já:grinning: 1/2 kg pol. mouky, 2 žloutky, 1 kostka droždí, troška soli, teplé mléko. Mléko a droždí=kvásek, zpracovat těsto, nechat vykynout, vytvarovat knedlíky, vaří se 10-12 minut v osolené vodě z každé strany:grinning:
3. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Jejda, koukám, že jsem přehlídla Regi, moc Tě zdravím:wink: Je super, že jsi v tak naprosté pohoděěě, jen tak dál:slight_smile: Už mám zaděláno na knedlík, jdu udělat houbovou omáčku, k tomu český pátek s rádiem Čas a hlasitá hudba jak u kolotočů:grinning:
3. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Bellko to nevadí.Je toho moc a koukám že máš práce.
Já tady mám na hlas rádio ale hity 90 let.Tak vyhrávám sídlišti :grinning: .
Jdu do sprchy a hurá směr PRAHA k panu doktorovi.
Tak zatím papa.Večer se ukážu.
3. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
Bellíšku, recepty znám, ale jsou mi na prd, bo to je buď nevykynutý, bo tvrdý :grinning:

A jinak, pojď dál a zpívej a se mnou se dívej... :grinning:
3. črc 2009 ve 12:31  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, jak nevykynuté, bo tvrdé? Tomu nerozumím, ale to je jedno:wink: Už jsme po obědě a jestli to tak půjde dál, za chvíli budeme jak knedlíci i vypadat:grinning:
3. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
No bellíšku, prostě mi to těsto nikdy nevykyne, když dělám kynutý, třebas buchty :grinning: a nebo, v případě knééédlu, je tvrdej, že by se s ním dalo zabíjet :grinning: To ale nepochopíš, bo to nepochopí nikdo :grinning:
3. črc 2009 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz
Aha, tak né, že já jsem nechápavá, on to nechápe nikdo, OMG:grinning: Tak s buchtama jsem taky jednou mohla zabíjet hřebíky, to jsem je dělala poprvé, možná když mi bylo 18? A myslela jsem, že je vyhodím z okna i s brutvanou:grinning: Ty jo, to už je ale let:wink:
3. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
Co je to brutvana? Nějaká brutální vana?

Tak jsem se právě dozvěděla, že v Ostarvě v Pennysu je máslo za 12,90Kč :grinning: , mám to informace z teho Rááádia Čas.
3. črc 2009 ve 12:58  •  1 dítě  • Odpověz
Jééé, Ty naladíš naše rádio Čas? A dneska hrajou hezky česky:wink: Brutvana je pekáč:grinning:
3. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Aha brutální vana pro buchty a masejko, tož táááák.
Zrovna mi tu hrajoooo vo Slovenštině........
3. črc 2009 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz
To vadí, to vadí, že ta láááááska, ráda nohy podráží....., to je méééé dětství, omg, parááááda :grinning:
3. črc 2009 ve 13:09  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to je šupa, že slyšíš taky ty písničky, co mě každý pátek roztancujou:wink:
3. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jsem si to totiž pustila na samycích, tam jde všechnoooooooo :wink:
3. črc 2009 ve 13:19  •  1 dítě  • Odpověz
Raketou na Mars, poletíme zas, Ty a já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz
Ooóoó:grinning:
3. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jojo, taky jsem si zaoovala :grinning:
3. črc 2009 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz
Pomádaaa:wink: A jedem:grinning:
3. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahojte holky,
prvně chci moc popřát Andrejce k těm dvou mimi v bříšku a pěkně odpočívat,nohy hore a nechat se obskakovat aby si pak pěkně hlásila //

Regí a Karolce přeji také úspěšné mini operace :grinning: a hlavně dobrou ručku doktorů :wink:

Já byla dnes na krvi,no a výsledky budou až v poradně,tak jsem zvědavá,ale myslím že to bude ok,když je ok NT,jen trochu doufám že se mimi ukáže,teda doufám že nebude dělat čudlíky :grinning:
Vůbec nestíhám,včera jsme byli na hřibkách-plno praváků,dom jsme dojeli kolem 2,jsme se najedli a pak zjistili že Maxík si zase vylízal otvor na prdelce,tak hurá k veterinářce,no měla radost že zas vidí kocoura,vyčistila mu to,ten řval jak tur,to bylo šílený,cestou v autě pak začal sípat a rychle bít srdíčko a jazyk ven,no děs,tak jsem volala dr. a prý je to normál,že je vystresovaný z bolesti,límce antibiotik že bude ok,no a pak rychle převlíct a na pokec s kamoškou,přišla jsem v 7 mrtvá,hřibky jsme si mysleli že vydrží do ráno,houby,nevydržely,už tam byli červi a plísen,takže letěli do popelnice.Ještě že jsem dala půl kamošce.

Jsem i dnes mrtvá,včera vstávat v 6,dneska o půl 7,a to máme odpo oslavu narozek,ale jen o patro níž.
3. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
ahojky zdravím moc všechny
3. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
Téééda, to je natřásačka, co? :grinning:
3. črc 2009 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a musím se teda pochlubit,máme vybranou káru pro mimčo,obchůdek je super,paní moc milá,vše mi ukázala a zakecaly jsme se na hodinu :grinning: dobře poradila,pochválila že jdu brzo,páč zrovinka co chcem tak je nedostatková barvička a máme přijít koncem prázdnin objednat,že je možno že budem opravdu čekat 2 měsíce a když bych šla třeba až v říjnu tak nemusí být třeba až do ledna,a dokonce je u nich můžeme nechat uskladněný až do porodu :wink:
3. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Mi přilítla sms ze Žížátkova, Pojď honem ne kobylu. Tož letík, jak blázen, a cestou přemýšlím, kdo má zase // na testu , ouplně zchvácená přiběhnu, a voni tady "jen" poslouchaj ňákej ČAS :grinning: :grinning: . KOlik má ten čas číslo???
Zdravím obě naše Kačenky :slight_smile: Katuš, tak co dovča, už se chýlí ke konci, co? :frowning2: . Katy, chudák Maxík!! A proč si líže prdélku?? Červíky nemá, ne? Tak proč to dělá??
3. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj Katuš, dovolená už se Ti krátí a teprve teď vyšlo sluníčko, viď? Katy ahoj, to víš, že všechno bude v pořádkuuu:slight_smile: Ó, Božský Kájaaa:slight_smile:
3. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Máji, řekni Andrejs, kdes našla ten Čas, ať pochopí, vo co go:wink:
3. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.