• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Katy a tak jdete do Janéčka?

Nojo, tady je diskoška Andrejko, kde se flákáš? Doufám, že v pelechu :slight_smile:

Tady super chcanec, fakt mega, Věruška se nám na těch bájsiklech utopí.

Káje dozpíval a teďka nějaký dlouhý blbý sen, no to neznám, omg, to josu slova.....zdál se mi včera dlouhý blbý sen, že jsem mezi ozubenými koly.....OMG :confused:
3. črc 2009 ve 13:48  •  1 dítě  • Odpověz
http://www.casradio.cz/

Tož hýýýýr jsou ozubený kola, omg to jsou blesky a ty rány, no bojím bojím už snad taky a Luboš u mamky čistí tu haldu hub.
3. črc 2009 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz
autor
To jsem našla taky, nejsem dupa! :angry: :sweat_smile: Ale Ty posloucháš to Brněnské, ne?? Na Prágl to nedosáhne, :frowning2:
3. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
Tady je furt slunííčko, a dusno. Jsem do sebe v poledne hodila Honzíkovo Lečo a skorem dvě hoďky spala, jak batole. Tedy , než mě vzbudila sms, že :grinning:
3. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Tak u nás konečně sluníček, tak peru o 106, ať mi to venku poschne. Ten můj neromantik normálně přišel ze zahrady, popadnul mě u nádobí a zaploužili jsme u "Nádherná, nádherná, nádherná, nádherná lásko postůj chvilku dýl"
3. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Tak to jsem Tě nechtěla vzbudit, OMG! Kdybych to věděla, tož to jsem Dupaaa, promiň:slight_smile:
3. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
Andrejs, určitě to půjde i v Práglu, bo to udělali, aby se to dalo naladit i v zahraničí:wink:
3. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Tož sis zatancovala v zástěře? Foto foto!!!
Tak čas nechytnu, ale jinak jste mě potěšily, bo jsem něco objevila, pustila jsem si jiné rádio! A i ten můj blbej noťas to utáhne, tož mám ráádióó´!!!! :grinning:
3. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
Á, zástěru nemám, tož červené tepláky, růžové tričko, mastné neučesané vlasy, tož krasavice nádherná:grinning:
3. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
Bellí, ale kde??? Tož jdu ještě zkoumat..
3. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
A ještě .. to jsou 4 vysílací města, Brno, Zlín, OV, OC, tak to asi každý vysílá trošku jinak, ne??
3. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
HUž mám Holomóooc :grinning: Láďa jede lodííííííí :grinning:
3. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jo jo, Láďa už dojel. Jiné jsou tam akorát reklamy, ale hudba hraje stejnááá:grinning:
3. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
Tak Ostravské hraje to samé , co Holomóc...
3. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Michal David, hraje Ti teď taky?
3. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
óóó´, decibely láásky :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
No jasně, už jsi na stejné žížátkovské vlněěě, jupííí:wink:
3. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
Ó , ta technika je mocnáá :grinning: .
Ale líbí se mi, že to funguje. Na Českým rozhlase jdou občas večer pěkný pořady, nebo nedělní pohádky. Bomba. Jasně, že máme i rádio normální, ale takhle si při tabulkování i v posteli puštím ňákou povídku na DN!!
3. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
Tak budete mít přeháňky, už jen ojediněle, máme Tě pod dohledem :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahojte dupky moje milované, za chvíli jdu domu a načumuji :slight_smile: Jinak Belíšku nádherná mě dostala, to je moje svatební a neromantik zabodoval :slight_smile: Dneska je den Regí, já byla na sonu, tak na to máme hupsnout od pondělka do pátku :slight_smile: Zatím moc vás zdravím, držím palešky a pěstičky a všechno co jde držet ať nám všechno dobře dopadne :slight_smile:
3. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
Karel Černoch, toho jsem měla móóóc rááda! Jeho Popelky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
Ahoj Karlí, tak nádherná byla svatební :slight_smile: ? Jéé! Prosím Tě, od pondělí do pátku?? Bližší termín, ne??
3. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
Karolko ahoj, jak bylo v Olomouci? OMG, Slim džim přišel domů a zase se tu vlní:grinning:
3. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
Tak super, u Karolky se bude hupsati, máš na to dovolenou:wink: Jé, tak stavební, hm. Nám hráli, když jsme řekli ANO a vyměnili si prstýnky: Už nejsem volná:slight_smile:
3. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Beli, já nebyla v Olomouci, bo mi to sono udělali u nás :slight_smile: Máme v baráku porodnici, tak jsem poprosila sesřičku a za bombonieru všechno :slight_smile: Dělali mijenom sono a řekli, kdy asi jsem plodná, pokud to teď nevyjde, tak pak pojedu na IUI do Olomouce :slight_smile: Andrejko, tak tak mi to řekli, od pondělí do středy nevylézat z postele :grinning: Jinak rádiu zdar a krásné muzice zvlášť :slight_smile: Já já já jenom já, kde pak ty ptáčku hnízdo máš?
3. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
My měli Gotta, když Ti jedenkrát láska nedá spát, jdi za štěstím...
Karlí, tož ...
Jeník... za chvíli dorazím...
3. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jasně, že né stavební ale SVATEBNÍ, OMG!
3. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
Belíšku mito pochopili, stejně ta svatba je nádherný zvyk. :slight_smile: Zatím papapapaa
3. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
Je, Karolko, a neměnila bych, ani za nic:slight_smile: I když to není vždycky růžové, ale to je prostě život a rozhodli jsme se jít životem společně:slight_smile: A když se nám teď podaří to mimuško, tak se nám narodí kolem našeho výročí 13 let, to bude dáreček:slight_smile:
3. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
Není nutno, není nutno, aby bylo přímo veselóóó :slight_smile:
3. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.