• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojte KOBYLKY.
Co to posloucháte?????Že by hity svého mládí???????? :wink:
Jsem doma.Byla doktorka a ne doktor.To bylo ale jedno.Hlavně že mám hrášek u sebe.
Kája vás pozdravuje.
3. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
Andrejko, přišla jsi tomu na chuť:wink: Regi, tak si ho pěkně hýčkej a tfujtfujtfuj:slight_smile:
3. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
Regíí, super! Jen mi prosím Tě vysvětli, proč té hmotě penisové říkáš hrášek? :grinning: :grinning:
Káju též zdravím :slight_smile: . Tak mamko Regí a taťko Karlíku, držíme kopyta!!!
3. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
Andrej ani ti nevím proč tomu říkám hrášek.Nějak mi to napadlo.No zelený to neni co??? :grinning: .
Andrej tobě taky držíme palečky.Oba dva.
Bellko děkuju moc.
3. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
Ani zelený, ani sladký, ani kulatý :grinning: :grinning: :grinning:
Děkuju za palečky :wink:
Bellí, huž jsem si dala pauzu :slight_smile: . Jak je u vás? Tady právě začíná buřina, ale ještě neprší.. Jen dělobuchy..
3. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
Andrej v praze hřmí jo?No mi když jeli z Prahy tak se ty mraky nějak honily.
Tady na KLadně je pěkné dusno a zatím se nic neděje.
No sladký už to vůbec neni :grinning: .FůůůůůůůůůJJJJJJJ :grinning: .
Jdu na chvilku do pelíšku.Tak zatím papa.
3. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
U nás zatím stále bez buřin a sluníček svítí. Regi, jen pěkně odpočívej:slight_smile:
3. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
Tady stále zataženo, stále chcavno, zimno, vody zase plnej sklep, OMG. A v jiných částech republiky se opalujou... :confused:
Mimísko nakrmený, usíná.

Satan zubožen spí.

A v troubě se zapejkaj těstoviny s houbama, fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tady to bouří, Tairunka píská, OMG :frowning2: . Já se nebojím , to vůbec, ale leze mi mráz po zádech, že už se to počasí neobrátí, dyk ty lidi se fakt zblázněj. Jako by si už neužili dost.
3. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
Asi jsem Dupa, ale máme tu nějakou Veroniku? :confused:
3. črc 2009 v 16:26  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ze staré diskuze byla jedna, ale na koník nechodí.
3. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
Bože, se nemám rozčilovat, ale ten Kocáb mě fakt nasr.. To nemá obdoby. Myslela jsem si dřív, že je to inteligentní chlap, ale teď fakt nevím. Asi stárne a měkne mu mozgovna. Squattery do centra Prahy. Si myslím, že ten majitel toho baráku potřebuje někoho vystěhovat, tak to řeší takto. OMG!!
3. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Veronika chodila na starou diskuzi, si s ní píšu maily a psala jsem jí, ať za námi příjde. Měla nemocného synovce, jestli si vzpomeneš.
3. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
Andrejs klid, stejně s tím nic neuděláš a máš si hýčkat klučíky:wink:
3. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
Máji, tak pačemu to zapékáš, když je to fůj? Asi pro Luboše, co:wink:
3. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
Přesně tak, já houby moc nejím, začala jsem je trošku pozřívat před dvouma rokama, protože táta jich nosil mraky, už očištěné, okrájené, takže to byla rychlovka a snědla jsem i smaženici. Ale těstoviny já moc ráda nemám, to už muší bejt...Luboš ten to miluje.Zapekli jsme celej velkej plech a část odvezl kámošovi, nemá babu, tak je rád.
3. črc 2009 v 17:31  •  1 dítě  • Odpověz
Konečně tu vykouklo sluníčko, tak už věším prádlo i ven, ta pračka se nezastaví, hlavně, aby nechcípla.
3. črc 2009 v 17:32  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu se oblíct a zkusím vyrazit s mmimískou ven, ale nevím, nevím, zda zas nezmoknu. Doufám, že mě to počasí nechá dojet aspoň na konec baráku a koukám, že už je i docela hodně hodin, omg. Tak já letím, aby na mě nepřijela sociálka, že tahám dítě po nocích.
3. črc 2009 v 17:33  •  1 dítě  • Odpověz
Aha, jsem si to myslela. A co, že sis vzpomněla na Veroniku?
3. črc 2009 v 17:33  • Odpověz
Tak si vyjedetě aspoň na chvilku na čerstvý vzduch:slight_smile:
3. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
Bellka kluše na poštu :grinning: A já letím vééééééééééééééééééééééén, fakt jdůůůůůůůůů, bááááááááááááááááááj.
3. črc 2009 v 17:49  •  1 dítě  • Odpověz
Hlavně dávej pozor, ať vás nechytí buřinaaa, OMG! Tady už sluníček podezřele zmizel, jdu sundat prádlo.
3. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
Ahojky
Máji na žrádlo se fůůůůj neříká!!!!!!!!
Regí mocinky držím palečky :wink:
Andrejko penisová hmota :grinning: fakt dobrý ježiš jak víte jakou to má chuť :confused: To snad neeeeeeee :angry: A von mi to Jirka říkal,že když to nejde dolem,že bychom to měli zkusit horem :grinning:
Belinko přeju Ti ať se čas hýbne kupředu :wink:
Zdravím všechny kobylky :wink:
3. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahoj Peťkooo, jak je, těhuliii:slight_smile: Jsem právě zjistila, že jsem vyprala Pavlíkovi v kapse 300,-kč:grinning:
3. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
Já jsem geniální! Jasně, že jim ten barák v centru půjčil, bo se mu nedaří vystěhovat nájemníky!Teď to říkali ve zprávách. To je k blití! Pardóon
Peťulko, ahoj těhulinko! No, to mi nepovídej, že neznáš Jirkův materiál :grinning: :grinning: . Už mlčím, už mlčím... :zipper_mouth: :sweat_smile:
Jak je? Do kdy jako míníš dejchat barvy? Mi tak teď napadlo, jsi zaměstnaná, ne? Abys měla prašulky.. Nebo jsi sama na sebe?
3. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
Tak Ty taky pereš prachy, OMG, i na čistém venkově, se děje taková špína :grinning: . Jsou celé??
3. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
No jasně, i v Žížátkově se perou prachy:grinning: Jsou celé, jenom trošku vlhké, jsem chtěla zkusit, jestli už jsou suché kalhoty i v kapsách a hle, byly tam tak krásně složené, tak je teď šuším:wink:
3. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
Belíšku, no hlavně, že si za ně ještě něco pořídíte :wink: Já se jdu juknout na zprávy..
3. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
Já Jirkovi vyprala 200 v pondělí :grinning: Je výborně,nic mi není :wink: a barvičky chci dýchat do porodu :wink: Andrejko jsem osvč takže mateřská až v den porodu.Parádička :unamused:
3. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahoj, tady je dneska roztančíno :slight_smile:
Belli doufám že záda už nebolí.
Andrejko ty se na žádné zprávy nedívej ! pěkně večerníček na uklidnění :slight_smile:
Regíno tobě hodně štěstíčka hezky lež ať už se tu kurňa povede i IUI.
Peti tak to je zlý až do porodu makat. No snad to nějak vyřešíš a půjdeš třebas marodit.
Celý týden čekám na to že odpol. nebude pršet abychom posekli trávu konečně a dnes neprší ale můj muž si domluvil klidně tenis, tak zas nebude posečeno, ach jo máme to těžký s chlapama. :unamused: My jedeme se známíma ven tak zas mizím, papa
3. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.