• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jé, Peťkooo, tak Ty taky pereš prachy:grinning: To je dobře, že je Ti fajn. Moni ahoj:slight_smile: Ty jsi taky pořád v jednom kole, viď:wink: Jenom si užijte návštěvičku:slight_smile:
3. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
3. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
Mončo ahoj jo jo to jsou chlapi,vždy překvapí. :grinning: A marodní se opravdu nekonná.To je to samý jako dovolená.Prostě můžu zůstat doma kdykoliv ale zadara :frowning2:
3. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Belí jasan já to peru ve velkym :grinning:
3. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ty jo, tak to já teprve začala, takže pomalu:grinning:
3. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahojte holky,tak oslava byla super,Toník ještě na dvoře dělá dlažbu,jsme se pobavili se řezáním dlažby :grinning: a já koukám na Dobrodružství kriminalistiky

Jsem četla že jsi pamatujute co Vám hráli na svatbě,to my teda vůbec nepamatujeme,jsem byla tak mimo že jsem ani moc nevnímala co hrají :slight_smile:

Andrejko,Maxík si tu díru už vylízal potřetí,no a dá se říct že min.jednou z nudy-nebo co,no teď to bylo částečně oprávněný.On tam měl nějaký sajrajt v těch žlázkách,prostě kočka přešlechtěná,ale má límec,musíme čistit a píchat,to mi moc dobře nedělá píchat mu ty injekce,naštěstí jen 5 injekcí.

Máji,jo jo jdeme do Janéčka.Musím vzít Tondu ho omrknout,aby taky mohl říct to svý,ale stejně to vidím tak na 99% že jdem do něj.Má ta šedá pěknou barvu a zelenkavá není tak svítivá jak na netu,ale jinak moc pěkný a super se skládá atd.
3. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Katy, tak sis nacpala pupíka, copak jste měli dobrého:slight_smile: Taky koukám na kriminalistiku.
3. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Katy vidíš, Tebe jsem se chtěla zeptat, doufám, že jsem to nepopletla, pila jsi ty bylinky i při stimulce? Nebo raději né?
3. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Katy, tak ať ty injekce píchá manža, když Ti to nedělá dobře. Však mu kocourka můžou podržet z dola, né?
3. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Měli jsme chlebíčky se šunkou-domácí,a jednohubky a nějaké cukrovíčko :slight_smile: jo a představte si lítala tam vosa a vždycky na tu šunku a ukousla kus a odletěla s ním,za chvíli se vrátila a tak pořád dokola,nechali jsme ju,ale ožarala všechny chlebíčky.Jsme nikdy neviděli vosu co jí šunku :confused: a to vedle měla cukroví

Majdí jo pila jsem je do ET,pak už né.

Nedovedu si představit že by to Tonda dal,přes ty chlupy je to blbý,no ale my to zvládne,on stejně Maxíka musí držet a já ho čistím a píchám.Jen je to divn píchat do toho zvířete,ale jsem ráda že třeba nemá cukrovku jak známých labrador,ti musí denně píchat.
3. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Děkuju, tak to jsem si myslela, že bych je mohla pít do ET, ale raději jsem se zeptala, ať něco nepokazím. To mě taky vadí, když jsem třeba píchala ovci antibiotika i očkování králíků nemám ráda, protože ty zvířátka tak koukají a neví proč jim to děláš a to mi nedělá dobře, pak chodím a vysvětluju jim, že jsem jim neublížila, bláznivka, co:grinning:
3. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahojky, tady se ochutnává sperma bo co :grinning:
A papaj chlebíčky.
Mám nějaký rozmázlý smajlíky :confused:
Andrejka se jistě Komnatí, je tam Ljuba Skořepová, koukám taky. Pak Kraus, bo o prázdninách ne? Uvidíme.
3. črc 2009 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz
Majdí,jo já pila,pak jsem jen věděla že po ET né,jinak jsem to pila i při menzes a to se prý nemá,tak nevím.
My mu taky říkáme,že to děláme pro jeho dobro,no ale znáš to zvířatům to moc nevysvětlíš :fearful:

Máji,papali jsme,ale přijde mi že moje stehniska jsou veliké tak se musím trochu krotiti,abych nebaštila mooc.
3. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Pěkně to Ljuba vysvětlila, jen co je pravda a je teda čups baba. Tu mám moc ráda, stejně jako Květu Fialovou a ta bude u Geni se Suchošem, tak to chi taky vidět....hmmmmm, ale už mi to asi dávali omg.
Jinak přeju brou nocku, máme problémy zase s bříšenkem, tak muším jít masírovat a nevím co už. Brou brou...aj Věrušce na Lipnooooo.... :zipper_mouth: :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 21:24  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Lásenky, jdu vás pozdravit, bo jsem čučela na telku, a ještě budu na sex ve městě, a vy asi už budete chrníkovat. Máji, jj přesnej odhad :grinning: . A Ljubu jsem vnímala velmi.. Krause opakovali, ale díl u kterého jsem se řezala tenkrát i teď :grinning: . Monči, lepší tenis, než hospoda :grinning: :grinning: , žéé?
HUž mi to začíná, tož ještě zdravím Bellí a Katy a všechny!! Přijdu později :wink:
3. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
Katy, Máji s Andulkou, pěkně se vyspinkejte:slight_smile: Uvolněte se, prosím, úžasné, Sandokan byl fakt boží:slight_smile:
3. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
Tož jdu už taky zalehnout k telce a možná usnu. Přeju všem brou nockuuu a nádherné miminkovské:slight_smile: Regi a Andrejs pěkně hnízdit, jasné:wink: Věrušce na Lipno taky brou brou:wink: Sluníčkaaa, přeju mocinky krásný víkendík, MVRM:slight_smile:
3. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
Berušky, dobrou noc všem :slight_smile: !!
3. črc 2009 ve 23:49  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

Ljuba Skořepová (nemohla mít děti):
"Jak to tak sleduju, tak vidím, že nikdo nemůže mít všechno. Snažit se to jó, ale nebejt z toho v křeči"

ČEKANKY
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,neschopenka,Užíváme si s Míšou,Mikísem a antibiotikama na Slapech!:slight_smile:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Máme dovčúú, do konce týdne!
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé,dušička bolí,těhu není tak důležité,jak zdravíčko! :dizzy_face:
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, hurá noční zrušeny,jen v pátek a neděli!!Že by nočka?:angry:
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,čekáme výsledky stěrů z čípku a z hysterky,pak se huvidí!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe. Jak je? Halló !

HOLKY V AKCI
Regina,Apoli.,1IVF,5IUI,hurá do6.IUI,baštíme listovku!HURRÁÁ 3.7.IUI hrášek u mámy :slight_smile::slight_smile::slight_smile:Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF,ICSI,PK,3kulihrášci,hysterkaOK,2.7.KET,dvě blastulaté děti vyzvednuty z jeslí!
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,30.6.1dc,Synarel,8.7(9dc)UTZ+Gonal huž je natěšenej!
Karolo,Gync.OV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík,OVU dle UTZ-od pondělka do pátečku,skáče Jirka na Janičku :grinning:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,zánět zdolán!, velký UTZ 7.7. v Plzni,sháníme těhurifle!
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna-huž máme půl kila! termín29.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1IVF, ET 8.4.,13.7.výsledky triplu,poradna(že by pindík už vykoukl?),Fčeličky pro kocoura
Terezaa,Natalart Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!7.7EKG+plicní,13.7interna,20.7zubař,21.7tripletest
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!Máme průkajdu!16.7.triple,30.7poradna
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,Bráška se těší!Hormonky se ozývají.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,17.7krev,28.7velkýUTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6,1mimi v bříšku,srdíčko jak zvon,neschopenka konečně!4.8.kontrola
Petjuna,Apol.,1IVF,17.6KET,zaveden páreček,Máme//!,8.7UTZ,Čucháme barvičky až do porodu,bo jsmeOSVČ!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, OMG, váhu si pořídila a vůbec nehlásí aktuální čísla!
3. črc 2009 ve 23:55  • Odpověz
Dobré rankooo a krásnou sobotěnkuuu:slight_smile:
4. črc 2009 v 07:21  • Odpověz
Dobré den :grinning: , prodlóóóženééé víkend nám frčí, co? :grinning: Tož z vesela, z vesela, děffčata.
Jsem kapánek pometěná, Věruška je na Lipnu bo na Slapech? Asi na Lipnu, že? Andrejka dělala asi džouk bo se sekla.
Mimochodem, měla jsem krásnej sen, byla jsem u Andrejky na návštěvě, seděly jsme v kuchyni a ona šla pro cosi do obýváku, pootevřenejma dveřma jsem načíhla a měla na koberci velký chuchvalce světlejch psích chlupů :grinning: , ale satanovy to nebyly, bo ten tam nebyl,. takže kde se jí tam ten bordel vzal, že? :grinning: Vůbec nevím, jak vypadala Andreejka, popdtsatou toho snu byl ten bordel a říkala jsem si při tem, tak je to dobrý, ,nemusíám doma tolik šůrovat, on má trocha teho borčusu doma každej. Více si něpametám :grinning:

Bellíšku, zdravím do Žížátkova. A co, byl ráno Korán? :grinning:
4. črc 2009 v 08:19  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji, no už se kolem Pavlík motá, aj se oholil, tož nevím, či bude Korán:wink: Krásný sen, jen co je pravda, takže nejlepší bude, zavázat Ti oči nebo zavřít všechny dveře, abys nečuhala:grinning: Já celou noc nemohla najít šperkovnici, bo mi cikánka přinesla zlatý řetízek, jestli ho nechci vyměnit,OMG. Věruška je na Lipně, tož si zajedou aj na Slapy, no:wink:
4. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
A když se tak ptáš na Korán, huž se země v Třebíči zachvěla:wink:
4. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
Bréé rááno,
no to je povyku pro jedno seknutí se :rolling_eyes: . No, to huž jsem se sekla jednou, bo jsem Věrušku poslala na Orlík :grinning: . Věruško, promiň, Ty se jistě nebudeš zlobit, to jen tyhle dvě hnidopišky répajó :grinning: :grinning:
Apropos, četly jste tento článek na seznamu?? "Internetová diskuse skončila ukousnutým uchem"??? Tož bacha na mě :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
No, ještě k temu dreamu! To vypadá, že máš strach, že až Tě jednou přepadnu, že mušíš mít vypíglováno, vše ok, a nejen podlahu. Tož Ti poudám, nemušíš!!! MTR i s bordelem :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
Tak už jsem koukla do snáře a znamená úspěch v započatých i probíhajících záležitostech:wink: Korán nebude, Pavlík jde pomáhat se stěhováním.
4. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Bré ranko do Práglu:slight_smile: Nasadíme klapky na ušiska. Snad nezačneš ukusovat nosyyy, OMG:grinning:
4. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Ahoj Bellí :slight_smile: . Tož tu máme dvě teorie výkladu snů :grinning: Ale obojí gut, ne? Tak Pavlík už maká, to HOnzík se vedle mě ještě převaluje. ALe budiž mu přáno, večer maloval u kámoše, tak ať se prochrupne. Ono už mu to moc nejde, bo mu tady datluju. To je jen lehké buzeníčko :grinning: , no čekala jsem skorem do 9, teď huž ho musím taktně budit :grinning: :grinning: .
My pojedeme mrknout k bráchovi za švagrovou, bo jsme tam po té operaci ještě nebyli, jak byla nasratá, se mi tam nechtělo. Teď už jsem v poho, tož koupíme ňáké časáky. Pak frčíme k našim do podkérkonošska, bo Honzík našim naseká dřevo :wink: . Ale noťas jede samo se mnou :wink: .
4. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
Bellí, tož jen vlásky trhám, hlavně blondýnám :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Se tu koušou nosy, škubou háre, ta je zase agresivní :grinning:

Já si upekla snídani :grinning: , šoupla jsem do pece kousičky listovýho, potřela jej kečupem, moc dobrým a posypala sééérošem, tož to je mňamka!!!

Starej taky chrní, já ho budím netaktně, ale je mi to houbelec platný.

Andrejko, to Ti závidím, zase na chaloupku, tož pošli nějaké fotos, jak to tam vyzerá. Kůůůrňa, teďkonc mě cosi napdalo, omg.

No a my dneska jdeme na bitvu u Mastníka, takže kdybych se nevrátila, byla jsem probodnuta mečem :grinning:

Počasí krasatá kakája, sluncešajní jako blázen, hicna jako u móóórře.

Hobjed neznámý :grinning:
4. črc 2009 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.