• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Májo, ale to je zasejc jiná část mozgu, tahle orientace , to mají chlapi dobrý, tak buď ráda, že Ty ne, bo bys jinak měla penis :grinning:
26. dub 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
bellka napsala
Andrejko nelítej! Bez Tebe bych se tam nedostala, tak si nejdřív vlož svoje příspěvky

Bellí, jak se Ti píše pod mým ksichtem :grinning: :grinning: ?
26. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
Tak to pojedeme Dupo za Andrejkou spolu. Jedním vrzem se tak zbaví obou současně. :grinning:
Koblížky, mňam. Udělám je třebas zítra, ale zítra musím vytvořit nějaký rychlý nepečený dort, máme přeci tu mega oslavu :sunglasses:
inko, to teda se činili, to je hezký, taková velká rodina...
26. dub 2009 v 17:40  •  1 dítě  • Odpověz
Nevím, zda by ten peníííís nebyl lepší no...
Ale zas bych byla omezená jen na hovadiny a neměla Vás. Bych jen spala, sra...a, četla noviny, ovládala televizi a chodila do hospody s kamarádama a čůrala ve stoje, to je celkem dobrá věc... :grinning:
26. dub 2009 v 17:42  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a ještě žrala, jsem zapomněla, ale to dělám, tak jsem částečnej chlap.
26. dub 2009 v 17:43  •  1 dítě  • Odpověz
autor
zase mi to žuchlo, to je děs, bellí, letííím...
26. dub 2009 v 17:54  • Odpověz
Co se dneska všechny pořád válíte? :confused: Já tu trčím jak přikovaná :slight_smile:
26. dub 2009 v 17:55  •  1 dítě  • Odpověz
autor
bellka napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
17.39 Já když vidím tu Tvoji vysmátou pusinu, tak mám hned lepší náladu, když už mi ji ty sítě nebo co, zkazily:wink:

17.42 Máji, ale Satanovi by se asi líbil spíš masíčkový dort

17.49 No nic, kocurci. Jdu pokrmit tu divou zvěř, snad zase nebudu někoho honit Tak se tu mějte krásňoučky, pa, pa, pa a Andrejko, DĚKUJI TI
26. dub 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
Já se teda válím fest, mám ale požehnání od Jeníčka, neb mrcha to fáákt přehání, hekám tady jak při ORGS.
Jen občas vyběhnu naládovat pračku a přendat do sušičky.
26. dub 2009 v 17:58  • Odpověz
Bellko, pozdravuj zvěřinec, tak bych šla taky na vzduch, dneska mě po delší době začíná pobolívat hlavice, ale copak můžu jít sama ven? Zkusím možná balkoš, to je nápad. Jdu. S váma je houbelec, všechny se buď nedělujou na chajdách nebo padaj. Andrejs, Ty nejsi na chaloupce a kde máš vůbec muže?
26. dub 2009 v 17:59  •  1 dítě  • Odpověz
Jé, Ty máš sušičku? Jak se Ti to vleze do koupelky? Bydlíte v mega bytě? S mega koupelnou? :slight_smile: Jakou sušku máš a nesráží se v ní prádlo? Prej jo a mění barvy. A tak mě teda napadá, nejsi Ty Dupa? Vždyť kdo má sůšu, nemusí totál žehlit? :sweat_smile: Tak co blbneš? :confused:
26. dub 2009 v 18:00  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Májo, já bych taky chtěla mít někdy penis, Freud měl pravdu :grinning: :grinning: . Minimálně teď proto, že manža by byl potencionální rodič, jako v pravém slova smyslu, RODIL BY!! Já bych ho klidně rozmazlovala, tedy pokud bych zrovna nebyla v tý hospodě, že? :grinning:
26. dub 2009 v 18:01  • Odpověz
Hmmmmmm, nějakýho rodiče bych taky brala, ale co už, pozdě je. Zdá se, že mimísku mám v pupíku já. Ovšem Lubík vypadá, že tam má mimísky minimálně tři, bo jednu přenošenou a to hoooodně.
Tady je teda nuda, satan spí od včerejška od večera, normálně celej den fakt chrápe. Jen courá za gauče na zem a zpět, to zas bude v noci čilej bo chystá nějaký mejdlo na zítra a nabírá sílu.
26. dub 2009 v 18:04  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Kdepáák, jsme v panelákové krabici. A pračku i sušičku mám v kuchyni vedle dřezu.. Ale sušička je taková na houby. JE 20 let stará a suší jen jeden program, ale vzhledem k těm plísním ji přes to využívám..Sice máme balkon, ale tam mám vždycky pocit, že tam smrděj auta.. No, vždyť to říkám, zlatá chata. Zbytek psycha máme zítra, od 1 do 7 večer.. Tak jsem ráda, že nic nedělám, a jen čučím do blba a čekám, až se mrcha umoudří..
26. dub 2009 v 18:05  • Odpověz
Aha, tak potom máte teda mega kuchyň :slight_smile:
Nemáš tu mrchu nějak často? Přijde mi, že jsi byla zubožená nedávno... :confused:
A to psycho se pak vyhodnotí jo? A co dál? Kdy mimís?
26. dub 2009 v 18:09  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jo, a Honza byl koupit stolek na balkon, já tam dala minulý týden kytičky, tak budeme dělat, že jsme v přírodě :frowning2: .
Ale teď je s psicí venku, asi v lesoparku, ten máme přes ulici.
26. dub 2009 v 18:09  • Odpověz
Mě tak napadá, před dvaceti lety byly sušičky jo? A Tobě už bylo dvacet? :grinning: Nemyslíš troubu? U tý jsme sušívaly fusekle, když jsem byla malá a přišla celá promáčení z bobovačky. :grinning:
26. dub 2009 v 18:10  •  1 dítě  • Odpověz
Lesopark jo, tak mi písni do interka, kde bydlíte přesně, já si to najdu na netu, to já rád čumím na ostatní lidi, právě jsem zkontrolovala bráchy nový bydliště, bo se tam asi jen tak nedostanu...
Manža přidělal na náš mini balkonek taky stoleček už, máme takovej ten plastovej sklápěcí, bo kdyby tam měl celou dobu stát, tak tam stojí sám a nevejde se tam už ani noha. A mám tam jedny muškáty, ale po dnešnim větru vlastně ani nevím, zda tam ještě jsou.
26. dub 2009 v 18:12  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Zítra je písemná část, nějaký test, který obsahuje snad 600 otázek :frowning2:
A 13.5. máme pohovor s tou psycholožkou. A ona pak písne posudek. A pak budeme čekat na vyhodnocení poštou. Ale bylo nám řečeno, že v Praze se na mimi čeká 2-3 roky od podání žádosti. My podali v prosinci 08, takže myslím tak do dvou let by to snad mohlo klapnout.. Když bychom šli i na batolátko 2-3 roky, určo by to bylo o mnoho rycheji.. Ale to jsem tady už řešila včera. Jako bych si tím zavřela dveře pro mimi, na druhé bychom čekali až 4 roky a to už je fakt nezodpovědnost vzít si mimi v 45.
26. dub 2009 v 18:14  • Odpověz
Andrejko, ono nad tím asi nesmíš tolik uvažovat, co se má stát to se stane a i za jedno dítko buďme rádi, ať už jakoukoliv cestou. Já si myslím, že pokud se dočkáme Anýska, tak to bude naše jediný mimi a do více se zřejmě pouštět nebudeme, ale jak říkám, necháme to osudu. Manžovi už je dost a tak nevím, nevím...
26. dub 2009 v 18:17  •  1 dítě  • Odpověz
autor
A sušička je převezená z Hamburku, kde jsem dělala v těch 20 letech, a už tehdy byla použitá :wink:
26. dub 2009 v 18:21  • Odpověz
Jo ve 20-ti letech v Hamburku jo? A co jsi tam dělala? A že jsis dovalila rovnou sušičku :confused: To mušelo bejt velký stěhování... Tak mladá a už tak odvážná :slight_smile:
26. dub 2009 v 18:24  •  1 dítě  • Odpověz
Tak je to k Vám 172,5km :grinning: , to bych dala autem snad i já, zdá se, že je to hnedka první sjezd z dálnice, paráda, tak mě čekej za 2 hodiny a 12 minut, píšou :grinning: To bude ve 20:40 hodin :grinning:
26. dub 2009 v 18:28  •  1 dítě  • Odpověz
Ale dík za vysvětlení teho borca, toho jsem fakt neznala, ikdyž takovou věc bych teda mohla vědět.
26. dub 2009 v 18:33  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak tak.. první sjezd, to Tě navedu, ani Tě tam nebudu muset vyhlížet, spoléhám na Tvou logiku!! :grinning:
Dělala jsem v jednom autoterminále, 8 hodin denně zadávala čísla do PC, škola života, bylo mi strašně smutno, vůbec nejsem odvážná, ale podepsala jsem smlouvu na rok a bylo vymalováno..
26. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
Slyším rachot u dveří , půjdu se mrknout , asi už dorazili z lésáče. No jó, Taira už chlemtáááá vodu, to jsou zvuky, to zase bude vytíráníí.. :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2009 v 18:47  • Odpověz
To se teda dlouho venčili. Já zajela ještě k Věrušce, když už to bylo po cestě. Zjišťuju, že prostě ve Vlašimi jsem musela být víckrát. Trhový Štěpánov, tam jsem byla stopro, ale proč? A teďka jsem si dala trasu mimo dálnici, když se jezdí k babičce a ono se jede přes Vlašim. Takže jsme doma. No jak shodím bágl, tak asi vyrazím po návštěvách :grinning: :grinning: :grinning: , jste tak hezky při cestě :grinning:
26. dub 2009 v 18:50  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu na ten balkon a obvolat Brno, kde jsou, asi v Globusu, zase žerou. to je rodina.
Jdi si vytřít, satan taky pije jak divej a to je malej, pak mu tečou žgryndy z pyský, letí mě přivítat a otře si je o paničku.
26. dub 2009 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz
To je zas blbě napsaný co? Myslím podlahu :sunglasses:
26. dub 2009 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz
Teda já na chvíli odskočím a co vy tu nenapíšete? :confused:

Belíšek mě teda pěkně navnadil na ty koblížky,že je snad v týdnu dělám taky,zítra bude masíko,už se těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andrejko,teda tolik otázek??? to je teda něco :confused: a já ani nevím v kolikátém jsem,počkám na středu,to jdu na krev a utz a teoreticky bych měla být začátek 6tt,tak snad bude vše ok a vydyndám foto :wink:
26. dub 2009 v 19:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.