• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Héj, co je bitva u Mastníka??? Nějaké středověké vystoupení??
4. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Májiii, tož Korán máme za sebou:wink: Koukám, že jsme rychlí:grinning: Andrejko a melírovaných blondýn se to taky týká nebo jenom těch přírodních:grinning:
4. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Samozřejmě, že i melírovaných! Jenže já myslela, že Ty jsi taky přírodní, nééé???

Hele :wink: http://noviny.trebic.biz/obrazem-bitva-u-mastniku/
4. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Én, mesj ánavorílem. Ejom avrab ej áděnh:grinning:
4. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
chá ós!! :grinning: :grinning: YRROS :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
Huž vím, proč se u Sobotků v sobotu nevaří :grinning: , bo bude VOBJED u MAstníků, viz třetí obrázek http://trebicsky.denik.cz/zpravy_region/tr_svedi-mastnik-bitva20080706.html
4. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
A kde jsou ostatní kobylčata???? Že by huž takhle po ránu, běhaly na sluníčku??? Já ještě chvilku ležím s utroušem, a pak taky zvednem kotvy. Stejně ty předpovědi nechápu, jedna říká vedra, konečně léto, a druhá budou stále buřiny.. Tož jen to ne! Huž teho bylo dosti.
4. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Tak to my budeme mít tu hřibajdu s knedlíkem a protože je takové vedro, asi dneska polévka nebude. Pračka už se točí, odpoledne do obchodu, pak naložím masíko na zítřejší grilovajdu a večer jde Pavlík do práce.
4. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Šmarjá, tady se furt pere?? KOlik teho furt máte?? Já dám 1x týdně bílou, 1xtmavou, 1xbarevnou(bo máme vše oranžové-ručníky apod..), a maximálně třebas povlečení, či bundy, svetry, ale to nejni pravidelně! Ale celkem tak 5 praček týdně, víc ne.Tak co furt máte??? :confused: :confused: :confused: . No, vlastně u Anýse to asi ještě chápu, ale Beli, co furt pereš??
4. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
To by ses divila, kolik se toho umaže u žížátek. Ráno si vezmu čisté věci, vylezu ven, Bellce ukápne veleslina, otře se o Tebe Baroš, Eliška, Mařenka a jsi špinavá, smrdíš atd.:grinning:
4. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Jéé, Ty aj smrdíš? :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to jóó, to je fakt, že Džon i Taira slintaj jen trošku. :grinning:
4. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
No jo, asi aj smrdíme:grinning: A teď si představ, že Bellinka má tendenci se tulit, když vypije asi 5l vody, takže nejenom že jsem špinavá, ale i mokrá. Do toho Pavlík spotřebuje moc triček a montérek, bo buď seká trávu, dřevo. Pak jeho služební košile, se to nezdá, na to, že jsme sami dva, mám prádlo pořád.
4. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
OMG, už maj i po Koránu, já než otočím zadnicí, tak se ve světě uděje toliko věcí.
Tak Belíšek smrdí :grinning: , hmm, hmmm :grinning:

Tož koukám, že jsem pod drobnohledem, OMG, huž najitá bitva aj se žrádlem. My byli už na jedné, zase jinde a tam dělali takový ty staročeský placky s povidlím bo s něčím aj jiným, huž nepamatuju,a le to bylo žrádlo. Já ještě dojídám to listový těstíko, na Luboše už asi moc nezbude, bo stále chrní.
Ale omlouvá ho jediné, Anýs totiž měl to bolení bříška dlouho do noci, tak já ji tu chlácholila do jedenácti, pak už hlay padání, oči jak angorák, tožý jsem si ju vzala do ložnice, ale za chviličku kvílení a bolení zas, tak manžel přišel a dítko si odebral do obýváku a prdíkovali tady až skoro do třech. Tož teďkonc chrní on, no...
4. črc 2009 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jé, tak to musíš žehlit košile, to Tě lituju. Honza má nejradši bavlněný trika, ať s krátkým, či dlouhým, to se žehlí dobře. Tak já teda , abych nebyla pozadu, jdu ještě hodit povlečení do pračky, bo se v něm už dva dny válím.
4. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
OMG, to zas budou sny. Ty pereš po dvou dnech povlečení? :confused: Šmánkote, babičko čaruj!!!
4. črc 2009 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojka holčiny jdu Vás zase pozdravit čtu pořád ale času málo,u nás vše ok Sophinka už se pěkně hýbe ,ale některé dny je lenoch třeba den a půl o ní nevím.Už se těším až se narodí.
Máji kdy jsi začala nakupovat na Anýska? Já mám ještě strach něco malinkato už jsme pořídili ale manžel zatím moc nechce prý je pověrčivý.
Všem novým čekatelkám s kulihráškama přeji moooooc úspěšné těhu!!!!!!!!!!!!!!!!!
Krásný den papa....
Už jsme vybrali porodnici v německu Sebnitz je tam primářem český výborný doktor. :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
4. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
Jj, Máji, já jsem špión :grinning: . To víš, nudim se :grinning:
Ale je tam i zajímavá diskuze ohledně té dnešní akce...
4. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Tak jsem poslala Věrušce dotazník :grinning: na Orlík, doufám, že dneska odepíše.
4. črc 2009 v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz
Po dvou dnech ale povlečení neperuuu!!! A Ty máš odpočívat!!! No jo, košile mi ani tak nevadí, ale ten znak tam určitě vymýšlel chlap, co nikdy ty košile nežehlil:grinning:
4. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
No neke, poudání, tož povídej, co tam píšou, ať vím, do čeho jdu :grinning:

Hani, ahojky, já koupila první obléééčo v den, kdy jsem se dozvěděla, co čekáme, takže to bylo 7.1.2009 a Anýs se narodil 16.5.2009, tož si to spočti :grinning: Bylo to první oblečo objednaný z Mimibazaru a další den další a další a další, no pošťák tu byl pečenej vařenej, pak mě to asi konečně po 14-ti dnech přešlo.

Slyším nějakej kravál na chodbě, jdu to vyšetřit :grinning: Tu tudu tudutudutudu tudu tudůůůůůůů, tududu... :grinning:
4. črc 2009 v 10:33  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj Hani, tak malá je hezky živá, to je dobře :slight_smile: Díky za přání, těm svejm kulihráškům to vyřídím :wink: . A Ty bydlíš v Německu? Kde?
4. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Andrejko a v kolik ta bitva je nevíš? :grinning:
4. črc 2009 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz
Hani ahoj:slight_smile: Tak Sophinka je pěkně živá, to musí být nádhera, když takhle o sobě dává vědět:slight_smile: Hlavně, že jste obě v pořádku.
4. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Tak huž to mám, v 18 hodin, to jsem si teda myslila, že je to odpoledne, nějako po obídku...

A vzpomínám si, že tam střílej hodně z děl a pušek, tož muším někam do povzdálí s Anýsem, aby jí nekleplo z teho.

Ale mě klepne z toho povzbuzování z hřiště, to se nedá fakt už poslouchat, dupou do tribuny a ještě maj takový ty trumpety bo co a nejhorší je, že nevím, co se tam děje :grinning:

Jo a na chodbě je pán z jednej netovej firmy, budeme mít novej internet, doufám, že to pěkně pofrčí...né že by tento nefrčel, ale muž chce ještě větší rychlost, tak to bude hukot.

Jo Bellíš, Třebíč se ještě nezachvěla a myslím, že se jen tak chvět nebude :slight_smile:
4. črc 2009 v 10:41  •  1 dítě  • Odpověz
Jo Hani a kočár jsme koupili v březnu, na konci března, to jsem ležela v té nemocnici, tak si to pamatuju. A já jsem sakra pověrčivá!!! Ale dobře to dopadlo a u Tebe to bude stejný :wink:
4. črc 2009 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jsem se zasekla, bo jsem svlíkala ty peřiny a fáákt jemně a pomalu, žádný švihy, jak to mám ve zvyku. Huž se to pere. Tož nemůžeme hned jet, až to vytáhnu, z teho bubna. JInak povlečení máme tak měsíc, ale když se válím celý den, tož to je jiná! Maji, huž jsi našla tu diskuzi?
4. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
Máji diskuzi nenašla omg a Ty už jsi asi fuč.
4. črc 2009 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz
Já koukala na Ano šéfe, brácha mi poslal odkaz na díl, kterej s emu líbil, tak jsem to na netu zkoukla.

Věruška nepíše, zdá se, že zubožuje pedály, hlavně aby někde neplavala a co nebohej Mikís, kam teho šoupli, když nesehnala ten košík? Možná ju na tem kole táhne...
4. črc 2009 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tož jsem ještě tu. S turbanem, ale dopéká se nám pizza v troubě, tož najíme, vyfókáme háre a frčijó. Miláček nasrán, bo nejezdí výtah a my jsme v 7. a on nosí věci do auta. Teď šel ještě s kýblem, bo nějakej holubčák nám posr.. auto, tak pak ještě jednou hore.. Takže se s vámi prozatím loučím, jdu fókat ty háre.. Máji, tady diskuze pod článkem...http://trebicsky.denik.cz/kultura_region/historicke-bitvy-v-mastniku-se-zucastni-20090703.html
4. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jsem zpět z nádru, byla jsem pro bratra, přijel z Bééérna a dovezl Anýsovi deku. Nechala jsem si vyložit karty, omg :grinning: a frčela za mimískou, ta řve, tož mám koncert. Asi vyrazíme ven, ale jsou tam tropy.
4. črc 2009 ve 13:44  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.